Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 27 listopada 2017, 14:27

g100 pisze: samotne Ukrainki na niezalezna.pl
Na Ukraińce ile możesz stracić? 100$??

Na BB ludki trzymają naprawdę poważne środki. Czyżby nie przeczytali tematu z curvexem :roll: "RĘKI OPADYWAJĄ"

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kamil83 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 14:29

Cóż ja tam nikogo do niczego nie namawiam ale pytam o alternatywę od Bitmarketu i Bitbay z możliwością wypłaty kasy w pln. Na razie nikt takowej nie podał co w samo w sobie jest bardzo złe. A samo to że kapitał firmy to 100k która dziennie obraca miliardami (największa giełda w pl) to coś nie halo. Obym się mylił bo sam używam BB ale pomimo że wrzuciłem moje wszystkie oszczędności to z racji bycia z wykształcenia prawnikiem na zadupiu Polski i parania się czym się da to moje 1.6 btc będąc dla mnie dużą kwotą to w porównaniu z innymi (20btc w górę - a widziałem wielu takich na bb) to jednak nic.

Więc odrzućmy spiski i poprostu niech ktoś napisze kto korzysta z giełdy innej niż BB i Bitmarket i jest zadowolony chętnie spojrzę - z góry dziękuję

Początkujący
Posty: 216
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: lukasrap » poniedziałek, 27 listopada 2017, 14:32

Zastanawia mnie tylko ktora z wszystkich gield czy to na polskim rynku czy ogolnie jest najlepsza, która jest idealna?. Kazda ma swoje wady i zalety i na każdą znajdą sie hejterzy. Nie podoba mi sie polityka BB ale gram tylko na niej. Dlaczego? moze wygoda, moze brak chęci sprobowania czegoś innego, moze mi odpowiadają wady tej gieldy ktore staram sie wykorzystywac do powiekszania kapitali itp. Z kolei jesli przejde na inną to bedzie cos innego co mi nie bedzie odpowiadalo, brak przejscia na fiaty itd.
Teraz pytanie co z naszym kapitalem ktory trzymamy na gieldach? A mianowicie, czy trzymamy je na BB czy na jakiejs innej, dzisiaj gielda dziala a jutro już nie, mysle ze tyczy sie to wszystkich nawet tych najwiekszych. Za nasz kapital odpowiadamy tylko i wylacznie sami, bo chyba nie powiecie mi ze wierzycie w zapewnienia danej gieldy "Wasze srodki są bezpieczne", to tak jakby dac kase nieznajomemu i uwierzyc mu na slowo ze odda Ci za miesiąc. Ja osobiscie nie inwestuje duzej kwoty, jest to kilka BCH ale jest to kwota ktorą jesli strace to nic mi sie nie stanie. Pojde wypije porządnego drinka czy dwa i do nastepnego dnia mi przejdzie. Do tego caly zysk, nie wazne czy jest to 100 zl czy 2 tyś, wyplacam na bieżąco. Dziwi mnie trzymanie na gieldzie 100 czy 200 tyś, a potem placz i lament bo przeciez tyle lat bylo dobrze a teraz gieldy już nie ma.
Koncząc, nie bronie BB bo mam to gdzies, ale dopoki idzie zarobic, obroty są w miare ok, do tego wyplaty poki co idą z gieldy normalnie to nie ma co panikować.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 14:34

kamil83 pisze: Cóż ja tam nikogo do niczego nie namawiam ale pytam o alternatywę od Bitmarketu i Bitbay z możliwością wypłaty kasy w pln. Na razie nikt takowej nie podał co w samo w sobie jest bardzo złe. A samo to że kapitał firmy to 100k która dziennie obraca miliardami (największa giełda w pl) to coś nie halo. Obym się mylił bo sam używam BB ale pomimo że wrzuciłem moje wszystkie oszczędności to z racji bycia z wykształcenia prawnikiem na zadupiu Polski i parania się czym się da to moje 1.6 btc będąc dla mnie dużą kwotą to w porównaniu z innymi (20btc w górę - a widziałem wielu takich na bb) to jednak nic.

Więc odrzućmy spiski i poprostu niech ktoś napisze kto korzysta z giełdy innej niż BB i Bitmarket i jest zadowolony chętnie spojrzę - z góry dziękuję
Coinfloor, Coinroom, Abucoins przychodzą na myśl. Pierwszą mogę polecić jeśli komuś nie przeszkadza niska płynność rynku PLN, dwie pozostałe są dosyć nowe i trudno cokolwiek o nich teraz powiedzieć.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kamil83 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 14:38

lNo będę się przyglądał. Dzięki. Zawsze dobrze mieć alternatywę :)

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bartek_maj » poniedziałek, 27 listopada 2017, 14:38

BitBay pisze:Nie przesyłamy hasła GETem.
bartek_maj pisze: tak, na pewno:
Obrazek
uprzejmie proszę o opinię osób, które się znają na tym. w powyższym poście pokazałem screena, na którym widać, że hasło było przesyłane jawnym tekstem w URL (oczywiśce hasła nie pokazałem). w odpowiedzi użytkownik Bitbay napisał, że nigdy nie przekazywali danych w ten sposób.

dziś ponowiłem próbę zalogowania i po wpisaniu loginu/hasła otrzymałem komunikat:

Kod: Zaznacz cały

405 Not Allowed
nginx
sprawdziłem w internetach co to może znaczyć i znalazłem wiele odpowiedzi, że oznacza to "405 - niedozwolona metoda". czy ktoś kto się zna mógłby to potwierdzić? czy brak takiego komunikatu "405" wcześniej oznacza, że dane logowania były przesyłane jakąś metodą od której Bitbay się odżegnuje?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: baggins » poniedziałek, 27 listopada 2017, 14:39

tak sobie poczytuję ten temat bo na topie ostatnio jest... czy do Bitbay są jakieś wątpliwości oprócz tego futurocoina i bliżej dla mnie nie jasnych tematów własnościowych? zawsze jestem ostrożny w tematach giełd BTC, ale ten wątek trochę mi na nagonkę wygląda
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 14:42

baggins pisze: tak sobie poczytuję ten temat bo na topie ostatnio jest... czy do Bitbay są jakieś wątpliwości oprócz tego futurocoina i bliżej dla mnie nie jasnych tematów własnościowych? zawsze jestem ostrożny w tematach giełd BTC, ale ten wątek trochę mi na nagonkę wygląda
- podwójne księgowanie środków niedawno
- wyłączona historia transakcji od dłuższego czasu i ani słowa dlaczego
- zawyżone prowizje, czego nie można łatwo zweryfikować (patrz wyżej)
- niewypłacone Bitcoin Gold

To tyle na szybko.

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: TSD_WWA » poniedziałek, 27 listopada 2017, 14:43

kamil83 pisze: Cóż ja tam nikogo do niczego nie namawiam ale pytam o alternatywę od Bitmarketu i Bitbay z możliwością wypłaty kasy w pln. Na razie nikt takowej nie podał co w samo w sobie jest bardzo złe. A samo to że kapitał firmy to 100k która dziennie obraca miliardami (największa giełda w pl) to coś nie halo. Obym się mylił bo sam używam BB ale pomimo że wrzuciłem moje wszystkie oszczędności to z racji bycia z wykształcenia prawnikiem na zadupiu Polski i parania się czym się da to moje 1.6 btc będąc dla mnie dużą kwotą to w porównaniu z innymi (20btc w górę - a widziałem wielu takich na bb) to jednak nic.

Więc odrzućmy spiski i poprostu niech ktoś napisze kto korzysta z giełdy innej niż BB i Bitmarket i jest zadowolony chętnie spojrzę - z góry dziękuję
Ja znam beatcoin.pl

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 27 listopada 2017, 14:44

kamil83 pisze: alternatywę od Bitmarketu i Bitbay z możliwością wypłaty kasy w pln. Na razie nikt takowej nie podał

Nie korzystałem, ale nie raz pisałem: @FlyingAtom.
Jeszcze nikt mnie za to nie @#$$%%^
Tak - biorą prowizję zdecydowanie większą niż giełdy.
Wyobrażam to sobie tak: Idę do ich biura i sobie wymieniam powiedzmy 1/20 środków na raz. Piję kawę i jak ostanę kasę to przeleję kolejną transzę.
Zalety? Dostaję kasę do ręki i cały temat z płaceniem podatków mam z głowy.
@FlyingAtom popraw mnie jak się mylę, ale obiad też fundujecie ;)
Teraz wyjdzie, że jestem "tajny agent" ;) Jest dużo kantorów. Wymieniajcie tylko część - powiedzmy raz na dzień.
Ostrzegam przed trzymaniem kasy na jakielkowiek giełdzie! A na BB w szczególności.

Dodano po 1 minucie :
@baggins
Ty naprawdę przejrzałeś ten temat, że MASZ WĄTPLIWOŚCI :?:

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bartek_maj » poniedziałek, 27 listopada 2017, 14:47

baggins pisze: tak sobie poczytuję ten temat bo na topie ostatnio jest... czy do Bitbay są jakieś wątpliwości oprócz tego futurocoina i bliżej dla mnie nie jasnych tematów własnościowych? zawsze jestem ostrożny w tematach giełd BTC, ale ten wątek trochę mi na nagonkę wygląda
ja się nie znam i nie wiem, ale czym to jest:
Bit-els pisze:
bo wydaje mi się, że jakaś forma nagonki to broń obustronna ogólnego stosowania...

a jeśli chodzi o bitbay to pokazałem im kilka razy, że po zmianie platformy zmieniona została kolejność transakcji w historii w ramach timestampa. dla kogoś kto testuje systemy transakcyjne to jest wielki ból poniżej lędźwi, bo mu inaczej wychodzi teraz wszystko...
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 27 listopada 2017, 14:50 przez bartek_maj, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 64
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Znaku510 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 14:47

Obrazek

<shitpost wiem> Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 156
Rejestracja: 21 listopada 2016
Reputacja: 318
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: MelomanBTC » poniedziałek, 27 listopada 2017, 14:48

baggins pisze: tak sobie poczytuję ten temat bo na topie ostatnio jest... czy do Bitbay są jakieś wątpliwości oprócz tego futurocoina i bliżej dla mnie nie jasnych tematów własnościowych? zawsze jestem ostrożny w tematach giełd BTC, ale ten wątek trochę mi na nagonkę wygląda
Cofnij się na stronę, wypisałem więcej problemów.
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=395595#p395595


Dodaj do tego podwójne księgowanie w niedawnym czasie ;)
Tips and donate: 1MeLomanAYHaskzJfidS8nkGFeqmu3giuG

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: baggins » poniedziałek, 27 listopada 2017, 14:52

KryptoBanita pisze: Ty naprawdę przejrzałeś ten temat, że MASZ WĄTPLIWOŚCI :?:
przejrzałem, nie przestudiowałem ;)
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 14:53

Znaku510 pisze: Obrazek

<shitpost wiem> Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać.
Dlaczego ten krzyczący to brunet i ma zapiętą marynarkę? ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: wrip » poniedziałek, 27 listopada 2017, 14:55

Edit:
Usuwam swoje wpisy, które były neutralne w stosunku futurocoina. Robię to gdyż zmieniłem zdanie i nie uważam go za projekt godny zaufania.
Myliłem się.
Przepraszam.
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 grudnia 2017, 18:59 przez wrip, łącznie zmieniany 2 razy.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kamil83 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 15:02

Super, podziękował :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
-26
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 27 listopada 2017, 15:09

Postanowiliśmy zebrać wszystko w całość i uciąć spekulacje, odnośnie Futuro oraz innych tematów poruszonych w wątku.

Cały czas zajmujemy się edukacja społeczeństwa na temat kryptowalut. Bierzemy udział w wielu konferencjach (krypto, finansowe, ekonomiczne). W roli prelegentów można nas zobaczyć w Polsce i za granicą kilkanaście razy w roku.

Od początku wspieramy akcje charytatywne jako sztab krypto, bo leży nam na sercu pozytywny wizerunek kryptowalut w mediach. Współpracujemy ze strumieniem przy Ministerstwie Cyfryzacji, wspierając ich działalność - byliśmy sponsorem tłumaczenia Kanonu Dobrych Praktyk, aby o działaniach strumienia można było usłyszeć poza granicami kraju. Jesteśmy też sponsorem głównym “Poradnika dla użytkowników walut cyfrowych", który zostanie opublikowany na stronie Ministerstwa Cyfryzacji, Centrum Technologii Blockchain oraz Polskiego Akceleratora Technologii Blockchain.

Jesteśmy jedyną giełdą krypto, dostępną i podejmującą z Wami dyskusję na tak wielu kanałach. Pokazującą swoje twarze, siedzibę, pracowników. Nie zwijamy się rynku. Rozwijamy się, inwestujemy i pracujemy nad bolączkami, które powodują Wasze zdenerwowanie. Rozumiemy je i dokładamy wszelkich starań, aby je wyeliminować.

To, że nie pojawiamy się na jakimś wykresie może być spowodowane albo naszym API publicznym lub aktualizacją danej strony. Nie ma to związku z naszą wiarygodnością. Przypominamy, że chcemy wprowadzić całkowicie nowe API, którego premiera została przesunięta. Wdrażanie w tym momencie starego na miesiąc lub 2 nie ma najmniejszego sensu.

Jesteśmy największą giełdą w Polsce i tej części Europy. Pomimo często wyrażonych tu opinii, mamy zespół składających się z ekspertów i programistów z dziedziny kryptowalut. W innym wypadku BitBay wogóle by nie istniał. Nie dziwi nas, że twórcy Futuro do nas się zgłosili, choć na początku mieliśmy o tym projekcie takie samo zdanie jak Wy.

I tutaj chcemy wyraźnie podkreślić, jeśli pojawi się cień na autentyczności tej kryptowaluty - wycofamy się z jej wprowadzenia. Na razie, co opiszemy poniżej, traktujemy ją tak, jak każdą inną kryptowalutę, której się przyglądamy.

Na ten moment sprawdziliśmy kod i wiemy, że Futuro: zawiera blockchain i będzie możliwe kopanie, posiada otwarty kod źródłowy oparty na Dash. Waluta trafi to tradycyjnego wydobycia, a jej zakup nie będzie się z niczym wiązał. Jeżeli pojawią się wątpliwości wobec niej, będziemy decydować o wyłączeniu rynku.

Nie jesteśmy przedstawicielem tego projektu, tylko jedną z giełd, która będzie tą walutę może obsługiwać. Giełda nie ma powiązania z FutureNet ani żadnego innego MLM. Znanie tej czy innej osoby i wymiana serdeczności nie oznacza współpracy BitBay z kimkolwiek.

Na tą chwilę nie widzimy przeciwwskazań do jej wprowadzenia, łącznie z innymi kryptowalutami, które do tego czasu mają się również pojawić. Każdy może się do nas zwrócić o wprowadzenie kryptowaluty, jeżeli jest to realna kryptowaluta, niosąca za sobą coś ciekawego.

My udostępniamy tylko rynki, na których użytkownicy mogą wymieniać waluty. Nie dyskryminujemy żadnej społeczności, ponieważ każda kryptowaluta jest przez nas sprawdzona i dodajemy tylko te, które spełniają wymogi bycia kryptowalutą, o których od samego początku mówimy.

Z tego powodu, w naszej ofercie nie znajdzie się nigdy DasCoin. Nie spełnia wymogów odnośnie jawności transakcji. Oficjalnie jesteśmy negatywnie nastawieni do tego projektu i z niepokojem patrzymy na jego rozwój.

Naszym celem jest edukacja na temat kryptowalut wszystkich bez wyjątku. A kryptowaluty już przechodzą śmiało do mainstreamu. Mamy nadzieję, że polskie prawo stworzy odpowiednie regulacje w sposób prawidłowy, dobry dla rozwoju kryptowalut i eliminowania z rynku takich projektów jak DasCoin. Mamy zamiar aktywnie w tym uczestniczyć, aby się tak stało.

Odnośnie historii oraz terminów i dat pojawiania się nowych walut i funkcji w systemie.
Przesuwanie przez nas terminów, za co wielokrotnie przeprosiliśmy, nie wynika ze złej woli czy chęci zamknięcia interesu. Wraz z wejściem BB 3.0 pojawiły się nowe systemy kontroli, audyty i testy, które muszą być wykonane, zanim coś pojawi się u nas na giełdzie w wersji live. Nie jesteśmy już małą platformą i dokonując zmian musimy pamiętać o skali.

Problem z historią polega na jej wyświetlaniu, a nie na jej braku, co mogą potwierdzić osoby, które zgłosił się do nas różnymi kanałami i szybko ją otrzymały. Nawet telefonicznie można zapytac o konkretną transakcję, tak więc nie ma mowy o manipulowaniu historią Waszych kont. Historia jest cały czas dostępna na supporcie, ale nie może zostać udostępniona w interfejsie, ponieważ jest wspólna z modułem, nad którym pracujemy.

To jego aktualizacja był zaplanowana na zeszły czwartek. Niestety zostaliśmy zablokowani przez jeden z kilku testów oraz przez DDoSy, których wielu z Was nawet nie odczuło dzięki naszej pracy. Nie jesteśmy jedyni, DDoSy dotyczą również innych największych giełd. Ktoś sugerował, że to nasza konkurencja, ale raczej w to nie wierzymy.

Kwestia historii jest dla nas obecnie priorytetem. Po jej włączeniu dodane zostaną obiecane nowe kryptowaluty: BTG oraz Monero, a następnie kolejne z listy funkcji, o których potrzebie nas informowaliście.

Jesteśmy na rynku już 3 lata i dziękujemy za Wasze zaufanie. Zależ nam, aby go nie utracić, tak samo, jak kontaktu z Wami, bo to on umożliwia nam rozwój. Chcemy stworzyć platformę taką, jak Wy chcecie. Prosimy więc o dyskusje, ale i czas, aby usprawnić i wdrożyć to, czego potrzebujecie.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 27 listopada 2017, 15:12

Serio robi się już nagonka na BB i to ostra. Zaczęła się od multikont, teraz dołączają się inni. Jak wam się nie podoba to zmieńcie giełdę na inną. Na każdej giełdzie jest grupa niezadowolonych osób, która pisze na forach czy na Reddit że to scam. Każda giełda może zniknąć za 5minut. Robicie niepotrzebną panikę bo gdyby naprawdę to forum czytało większość użytkowników BB i wszyscy zaczęli uciekać to przez tą nagonkę gielda straciła by płynność w pół dnia i to nie przez futurecoina. Każdy ma swój rozum i niech robi co uważa za słuszne. Nie trzeba pisać o braku historii na każdej stronie po 5 razy.
Problemu z wypłatami krypto ani PLN nie ma więc bierzcie i idźcie gdzie indziej.
Jeszce dodatkowo na wykopie namawianie żeby minusować post BB o futurecoin.

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Awesomist » poniedziałek, 27 listopada 2017, 15:21

Gadanie, że giełda upadnie można włożyć między bajki. Mnie ciekawi tylko to dlaczego wprowadzacie coś co jest związanego z MLMem, dlaczego chcecie sobie szargać opinię, która według mnie do tej pory była bardzo dobra? Naprawdę warto?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości