Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bl4ck » niedziela, 26 listopada 2017, 11:14

Mają rozmarz skurw___ny :lol: :lol:

Dodano po 7 minutach 23 sekundach:
anagamidev pisze: Panie Sylwestrze Suszek, nie wstyd Panu? Już jest Pan o krok do bycia drugim Żukiewiczem. Gratulacje awansu do statusu bycia zwykłym naganiaczem i scamerem czyt. oszustem, Suszek-oszustek
Każdy może mieć swoje zdanie to nie znaczy że można kogoś publicznie oczerniać radził bym was się od takich komentarzy wstrzymać bo później będzie płacz i publiczne przepraszanie w tym przypadku prawo nie jest po waszej stronie.

;)

co do samej giełdy bitbay i tego coina .. kasa musi się zgadzać i tyle "Business is business"

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » niedziela, 26 listopada 2017, 11:17

Operacja "Bitbay 3.0" - od lidera do zera w dwa miesiące.



Dodano po 1 minucie 14 sekundach:
bl4ck pisze: Mają rozmarz skurw___ny :lol: :lol:

Dodano po 7 minutach 23 sekundach:
anagamidev pisze: Panie Sylwestrze Suszek, nie wstyd Panu? Już jest Pan o krok do bycia drugim Żukiewiczem. Gratulacje awansu do statusu bycia zwykłym naganiaczem i scamerem czyt. oszustem, Suszek-oszustek
Każdy może mieć swoje zdanie to nie znaczy że można kogoś publicznie oczerniać radził bym was się od takich komentarzy wstrzymać bo później będzie płacz i publiczne przepraszanie w tym przypadku prawo nie jest po waszej stronie.
Normalnie deja vu, takie same teskty leciały przy okazji Bitcurexa.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: anagamidev » niedziela, 26 listopada 2017, 11:21

bl4ck pisze: Każdy może mieć swoje zdanie to nie znaczy że można kogoś publicznie oczerniać radził bym was się od takich komentarzy wstrzymać bo później będzie płacz i publiczne przepraszanie w tym przypadku prawo nie jest po waszej stronie.
Ależ ja nikogo nie oczerniam. Suszek wyraźnie mówił, że historia transakcji ruszy do czwartku i nadal nie działa. Więc było to kłamstwo z jego strony i tyle. Skoro mają problemy z wywiązaniem się z obietnic to niech nie obiecują i tyle, niech będą fair wobec klientów, którzy trzymają u nich kasę i dają im zarabiać : )



[======= stopka =======]
20k$ soon! | Golden rule - BTFD | Immanentną cechą i przeznaczeniem każdej bańki jest pękanie | LTC 200$ soon! | Puchu puchu puchu puchu

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bl4ck » niedziela, 26 listopada 2017, 11:23

@g100, jaki związek ma curex z bitbay bo nie rozumiem?
g100 pisze: Operacja "Bitbay 3.0" - od lidera do zera w dwa miesiące.
chyba w obrocie liskiem...

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » niedziela, 26 listopada 2017, 12:01

bl4ck pisze: @g100, jaki związek ma curex z bitbay bo nie rozumiem?
A tylko takie luźne skojarzenie, tam też nie brakowało swego czasu ludzi grożących odpowiedzialnością karną za każde złe słowo o niewiniątkach.

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bl4ck » niedziela, 26 listopada 2017, 12:09

@g100, .. piszesz o całkiem innej sytuacji nie do porównania totalnie ...kto ci grozi?ogarnij się to moja sugestia żeby nie pisać po imieniu i nazwisko teksty w stylu
zwykłym naganiaczem i scamerem czyt. oszustem
nie można tak robić.

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: TipoAntiguo » niedziela, 26 listopada 2017, 12:18

bl4ck pisze: Mają rozmarz skurw___ny :lol: :lol:

Dodano po 7 minutach 23 sekundach:
anagamidev pisze: Panie Sylwestrze Suszek, nie wstyd Panu? Już jest Pan o krok do bycia drugim Żukiewiczem. Gratulacje awansu do statusu bycia zwykłym naganiaczem i scamerem czyt. oszustem, Suszek-oszustek
Każdy może mieć swoje zdanie to nie znaczy że można kogoś publicznie oczerniać radził bym was się od takich komentarzy wstrzymać bo później będzie płacz i publiczne przepraszanie w tym przypadku prawo nie jest po waszej stronie.

;)

co do samej giełdy bitbay i tego coina .. kasa musi się zgadzać i tyle "Business is business"

I tu się mylisz że prawo nie jest po naszej stronie Ja nawet jako osoba trzecia mogę bronić cudzego majątku. Ostrzegać przed ewentualnym oszustwem jaki obecnie odbywa się na platformie Bitbay ( zapyta Pan jakie oszustwa - ukrycie historii transakcji , kradzieże kont, zmienianie ofert kupna użytkowników(zmiana cen zakupu, ustawień itd.itd)). Ostrzeganie i pisanie prawdy o działaniu platformy to nie oczernianie a w świetle prawa to ochrona majątku osób trzecich.[/quote]
cd. Przepraszam za źle zrozumiane zdanie pisał Pan zapewne o ostatnim zdaniu oczerniającym Pana S. W tym przypadku potrzebne są wyjaśnienia samego Prezesa - Właściciela giełdy kiedy zostaną naprawione wszystkie błędy i problemy bo jeśli jak ktoś twierdził wyżej że to i to miało zostać tego i tego dnia naprawione a nadal nie zostało czyli jasno prawnie można twierdzić że to oszustwo za niewywiązanie się z obietnicy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: l3sny » niedziela, 26 listopada 2017, 13:08

Bit-els pisze:
Nie wiem czy było. Szok!
lol, koleś nawet nie potrafi nosić marynarki, jest zapięty na dwa guziki i wygląda jak baleron. Kolejna czerwona lampka !
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: redbog » niedziela, 26 listopada 2017, 13:29

Były poszlaki powiązań bb z piramidami mlm już od dawna.
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 grudnia 2017, 03:03 przez redbog, łącznie zmieniany 1 raz.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 156
Rejestracja: 21 listopada 2016
Reputacja: 318
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: MelomanBTC » niedziela, 26 listopada 2017, 13:31

Dokładnie, powiązania BitBay z piramidziarzami, MLMami i tak dalej były od dawna. Tylko ciągle te poszlaki BitBay dementował i tak się "oczyszczali", a co bardziej kumaci, to uciekali z giełdy.

Teraz przynajmniej jest to oficjalne i nic nie zostanie zamiecione pod dywan. Oficjalnie nawiązana współpraca z MLM, czyli można w końcu, oficjalnie wyciągnąć wniosek :)
Tips and donate: 1MeLomanAYHaskzJfidS8nkGFeqmu3giuG

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: redbog » niedziela, 26 listopada 2017, 13:52

Jeden z mozliwych scenariuszy jaki mi się nasuwa to:
1.futuroscam zrobi reputacje miedzy innymi dzięki bb.
2.Nagonią frajerów na licencje itp.
3.bb w końcu wyskoczy że przemyślał sprawę zrozumiał że to szemrane towarzystwo i ich nie doda.
4.bb odzyska reputacje i dostanie torbę pieniędzy od futuroscam, a futuro powie no sorry chcieliśmy dobrze ale wyszło jak zawsze, drodzy frajerzy wasza kasa przepadła.

Ja mam nadzieje ze bb chociaż nie odzyska zaufania. Przedstawiłem tylko jeden z możliwych scenariuszy.
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 grudnia 2017, 03:05 przez redbog, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: TipoAntiguo » niedziela, 26 listopada 2017, 14:27

Bitbay z jednego się cieszę że nie włączacie BTCGolda dziś czytam wiadomość od znajomego który otrzymał informacje że portfel BTCGold miał szkodliwe pliki.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 26 listopada 2017, 14:38

TipoAntiguo pisze: Planuje Pan dodawać Fjuczer shit coin a Pana platforma to totalne dno na której już miesiąc walczycie z działającą historią konta.
Nie gram na Bitbay. Ale czytam wielokrotnie, że jest problem z historią oraz depozytami.
Jeśli to prawda, w razie hacka czy innego wałka, użytkownicy mogą mieć problem z udokumentowaniem własnego salda.
Już pal licho, że ciężko po upadku giełdy odzyskać kasę (bidextreme oddało natychmiast pln, bitcurex nic, gox w trakcie sprawa, btc-e coś tam oddało, chyba jakąś część), ale nie mając prawidłowej historii i depozytów z poziomu użytkownika strony, może się okazać, ze nikt nic nie miał na BB, bo nikt nic nie będzie potrafił udowodnić. Wniosek nt "co robić z bb" dla myślących jest oczywisty, nawet nie będę go pisał.

PS. Paradoksalnie dodanie tego scamu może dodać im dużo wolumenu i kolejne rzesze mlmowców na BB, zresztą to już od miesięcy się dzieje.
Oczywiście w 100% należy krytykować umieszczanie scamu na BB i pewnie jest to przestępstwo, jeśli faktycznie byłby to scam stwierdzony już prawnie i umieszczenie było ze świadomością scamu.

Dodano po 3 minutach 21 sekundach:
l3sny pisze: lol, koleś nawet nie potrafi nosić marynarki, jest zapięty na dwa guziki i wygląda jak baleron. Kolejna czerwona lampka !
A co Ty l3sny, stylista nagle? Niech se nosi marynare jak chce, kogo to akurat obchodzi, tak samo jak waga własna. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony niedziela, 26 listopada 2017, 15:56 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Awesomist » niedziela, 26 listopada 2017, 15:53

Bit-els pisze:
Nie wiem czy było. Szok!
Czy to jest jakiś żart?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: wrip » niedziela, 26 listopada 2017, 16:26

Edit:
Usuwam swoje wpisy, które były neutralne w stosunku futurocoina. Robię to gdyż zmieniłem zdanie i nie uważam go za projekt godny zaufania.
Myliłem się.
Przepraszam.
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 grudnia 2017, 18:58 przez wrip, łącznie zmieniany 1 raz.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: sitognar » niedziela, 26 listopada 2017, 17:40

Czesc, dopiero zaczynam przygode z btc, czy trzymacie ok 10 bitcoinow w bitbay to w miare bezpieczny pomysl czy duze ryzyko?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: l3sny » niedziela, 26 listopada 2017, 17:42

@Wymazywanie, nie stylista tylko esteta. Źle zapięta marynarka to jak słoma z butów, mówi wszystko o kolesiu.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Bit-els » niedziela, 26 listopada 2017, 17:54

@sitognar, najgorszy z możliwych. To jest dziś 300 tys. zł! W ciągu kilku minut zainstaluj sobie electrum.org zapisz seed w 3 kopiach (słowa przy zakładaniu tego portfela) i natychmiast zabieraj swoje bity z giełdy!

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: devega » niedziela, 26 listopada 2017, 18:13

@sitognar, przy takich środkach zainteresuj się portfelem sprzętowym i sam miej pieczę nad swoimi Bitcoinami.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 26 listopada 2017, 18:39

sitognar pisze: Czesc, dopiero zaczynam przygode z btc, czy trzymacie ok 10 bitcoinow w bitbay to w miare bezpieczny pomysl czy duze ryzyko?
To jest prowokacja.
Niby ma przekonać czytających, że skoro ktoś ma 10 to jak ja mam 1 to jestem bezpieczny.
Każdy normalnie myślący człowiek uciekł z BB już wiele miesięcy temu - wystarczy przejrzeć ten temat.
Uciekłem i nikt mnie nie WYSUSZY z mojej kasy.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości