Jaką giełdę wybrać

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 24 września 2017
Reputacja: -22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaką giełdę wybrać

Postautor: GórnikŚląski2 » wtorek, 21 listopada 2017, 17:27

[USUNIĘTE]
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 27 listopada 2017, 16:14 przez GórnikŚląski2, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaką giełdę wybrać

Postautor: hassejo » wtorek, 21 listopada 2017, 17:54

GórnikŚląski2 pisze:
wamak pisze: @GórnikŚląski2
Uważam, że kłamiesz (tzn trollojesz) w każdym temacie.
Pytasz się o zasilacz do koparki 4xGTX1070, a teraz piszesz, że masz 1000 zł oszczędności. To się kupy nie trzyma.
Mam 1000zł oszczędności ale mam też koparkę a na nią wydałem resztę kasy. Jak nie wierzysz to mogę wysłać zdjęcie. Mam tak:

2x gtx 1070 strix
1x gtx 1060 6gb
1x bardzo słaby komputer na którym obecnie przesiaduje (nadaję się tylko do neta :x )
1x średni komp, na którym stoi koparka (stara płyta pod lga 1155)
1x smartfon za 1400zł (rodzice mi kupili)

To że mam 1000zł oszczędności to nie znaczy, że nie mam kasy ulokowanej np. w koparce.
-----------
Nie lubię trollowania. Piszę prawdę. Mogę dać zdjęcie koparki i moich giełd i konta bankowego. ;)
Wiele osób myśli, że jak ktoś piszę coś nie zbyt normalnego to już trolluje a to po prostu inny punkt widzenia albo głupota.
No to się w życiu dorobiłeś chłopie :ugeek:

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 24 września 2017
Reputacja: -22
Reputacja postu: 
14
Napiwki za post: 0 BTC

Jaką giełdę wybrać

Postautor: GórnikŚląski2 » wtorek, 21 listopada 2017, 18:19

[USUNIĘTE]
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 27 listopada 2017, 16:14 przez GórnikŚląski2, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaką giełdę wybrać

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 21 listopada 2017, 18:27

GórnikŚląski2 pisze: No proszę. Że też chciało Ci się na mnie tracić czas.
Milioner się nudzi i z racji dobrego serca próbuje nakierować Cię na prawidłową ścieżkę...
Wymazywanie ma jak największe prawo być zarozumiały... Możesz mu mówić Panie Boże ;)
bo odzwierciedla wszystko to, do czego zmierzasz.
Jest taka teoria, że inteligentni ludzie zawsze sobie poradzą :mrgreen:
Po pierwsze skończ studia jakiekolwiek - nawet durne - będziesz miał papier i wbrew pozorom jest to ważne.
Pamiętaj, że lepiej małą łyżeczką a ciągle. Zauważ, że tego uczy Wymazywanie - wchodzi praktycznie "na pewniaka" i realizuje zysk.
Jeżeli nie lubisz Wymazywanie, ucz się od Ekonokomika - wchodzi praktycznie na pewniaka i realizuje zysk.
Nie bierz tak wszystkiego "do serca". "Twardym trza być nie miętkim" - coś w tym jest...
Tutaj wg oficjalnych norm jest więcej wariatów niż w najbliższym szpitalu psychiatrycznym :mrgreen:
Najlepsze jest to, że te wariackie wizje popierdolonych ludków się o dziwo najczęściej sprawdzają.
Przepraszam, że pominę w swoim wywodzie wielu popierdolonych ludków ;)
Gdybyś słuchał tego co ma Zawsze Rację byłbyś 4x do przodu. Gdybyś słuchał Socjologa byłbyś 4x do przodu :shock:
Człowieku więcej pokory i będziesz bogaty, cokolwiek dla Ciebie to znaczy 8-)
To dobrze, że masz osiągnięcia, o których inni mogą pomarzyć - tego nikt Ci już nie zabierze!
Trzymaj formę i wrzuć trochę na luz ;)
Nikt, kto Ci tu doradza nie chce dla Ciebie źle - miej to na uwadze kiedy się zdenerwujesz czytając jakiegoś posta 8-)

Dodano po 3 minutach 5 sekundach:
GórnikŚląski2 pisze: TO CO TU ROBISZ? Hmmm? Gdybym ja miał tylę kasy to bym chyba prawie z łóżka nie wstawał.
On nie wstaje z łóżka - podają mu śniadanie i lapka ;) Cysorz to ma klawe życie, oraz wyżywienie klawe :D
Przede wszystkim już o świcie niosą mu do łóżka kawę (i lapka). A po kawie jajecznicę i gdy już podeżre zdrowo, to przynoszą mu w lektyce BARDZO FAJNĄ CYSORZOWĄ ;)

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 24 września 2017
Reputacja: -22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaką giełdę wybrać

Postautor: GórnikŚląski2 » wtorek, 21 listopada 2017, 18:42

[USUNIĘTE]
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 27 listopada 2017, 16:16 przez GórnikŚląski2, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaką giełdę wybrać

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 21 listopada 2017, 21:38

@GórnikŚląski2, NIE JESTEM DOBRY w grze. Tzn. jestem dobry we wczesnym wchodzeniu w rzeczy po downtrendach, tanie, czasem mniej znane, w coś, o czym cicho i co zaczyna ładnie potem wzrastać, ale już jestem cienki lub średni w wychodzeniu tzn. najczęściej sprzedaje z relatywnie dobrym zyskiem taniutko kupione, ale to idzie dalej i mocniej. Nie jestem dobry graczem bańkowym, ale raczej łowcą dołków/końca downtrendów i to mi nieźle idzie. W sumie chyba już nie da się bardzo zmienić swojego stylu gry jak długo grasz ale cieszy mnie, że skuteczność jest duża u mnie i czasem mam pewne przebłyski w znajdywaniu dobrego zakupu wcześnie przed wzrostem.

NIKOGO nie naśladuj, trzeba znaleźć swój styl gry.

PS. Twój poprzedni długi post pokazuje, że jednak coś umiesz i to sporo. Idź w tą stronę, jak pasja się zbiega z edukacją i potem pracą w danej dziedzinie, to jest recepta na szczęście w życiu.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 24 września 2017
Reputacja: -22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaką giełdę wybrać

Postautor: GórnikŚląski2 » środa, 22 listopada 2017, 21:16

[USUNIĘTE]
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 27 listopada 2017, 16:16 przez GórnikŚląski2, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Jaką giełdę wybrać

Postautor: benq » niedziela, 26 listopada 2017, 07:55

KryptoBanita pisze:
Po pierwsze skończ studia jakiekolwiek - nawet durne - będziesz miał papier i wbrew pozorom jest to ważne.
Dlaczego ludzie w dalszym ciągu mają takie idiotyczne postrzeganie świata?
Nie dość, ze wartościowe studia stają się coraz bardziej zdewaluowane, to coraz większa grupa poświęca czas i pieniądze na coraz głupsze kierunki studiów. Naprawdę sądzisz, że komuś przyda się dyplom z 'Życia wśród kwiatów' albo nawet tych nieszczęsnych politologii i filologii polskiej?
Tak, wiem, potrzebujemy nauczycieli języka polskiego, komentatorów politycznych i ludzi którzy zaaranżują zieleń miejską. Jednak pracę w tych zawodach znajdzie 0,01% absolwentów.

Przestańmy wmawiać naszym dzieciom, że najważniejszym celem ich kilkunastoletniej edukacji jest zdobycie byle jakiego papierka.

Równie dobrze można skupować dyplomy z internetowych kursów - od trenera personalnego do eksperta od Kubusia Puchatka.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaką giełdę wybrać

Postautor: matiasek123 » niedziela, 26 listopada 2017, 23:16

Osobiście jestem na bitbayu i w małym stopniu na bittrexie. Naczytałem się negatywnych opinii o naszym polskim Bitbayu i o Bitfinexie. Czy są jakieś rzetelne giełdy? Najlepiej jeszcze z gwarancją w przypadku utraty środków przez atak hakerski itp., chociaż wydaje się to jak marzenie...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaką giełdę wybrać

Postautor: hassejo » niedziela, 26 listopada 2017, 23:28

matiasek123 pisze: Osobiście jestem na bitbayu i w małym stopniu na bittrexie. Naczytałem się negatywnych opinii o naszym polskim Bitbayu i o Bitfinexie. Czy są jakieś rzetelne giełdy? Najlepiej jeszcze z gwarancją w przypadku utraty środków przez atak hakerski itp., chociaż wydaje się to jak marzenie...
wydaje mi się, że sam sobie odpowiedziałeś :mrgreen:

czyli :
Najlepiej jeszcze z gwarancją w przypadku utraty środków przez atak hakerski itp.
odpowiedź ;
chociaż wydaje się to jak marzenie...

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 10 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaką giełdę wybrać

Postautor: Selecto » poniedziałek, 27 listopada 2017, 03:53

Czyli na dzień dzisiejszy dobrym wyborem jest Bitfinex i Bittrex? (btc, lsk, iota,game)
PS: Nie przeszkadza mi fakt pełnej weryfikacji.

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 24 września 2017
Reputacja: -22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaką giełdę wybrać

Postautor: GórnikŚląski2 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 16:16

[USUNIĘTE]

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości