Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 21 listopada 2017, 00:12

albert321 pisze: Niestety ale znowu zniknęło mi 100 LSK :( . Zakupiłem kilkaset LSK co pokazane jest w ostatnich transakcjach a saldo pokazuje mi o 100 mniej. Zauważyłem to jak nagle kwota w PLN zmalała mi o własnie te 100 LSK. To już 2 raz w ciągu tygodnia. Nie mając pełnej historii nie wiem czy takich przypadków nie było więcej.
Sprawę oczywiście zgłosiłem na support wraz z rzutami ekranu i o godz której to się stało.

Aktualizacja.
Odkryłem, że może to być problem z przeglądarką. Po odświeżeniu wszystko wróciło do normy. Troche to dziwne ale chyba to jest przyczyna.
Pisze co zaobserwowałem także może pospieszyłem się z wysłaniem zgłoszenia do supportu.
Jak coś mi źle pokazuje, wylogowuje zaloguje i pokazuje dobrze, nieraz nie widzę odjęcia pln lub dodania kryptowaluty.

W historii transakcji widać natychmiast a saldo się zmienia po wylogowaniu i zalogowaniu.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: TipoAntiguo » wtorek, 21 listopada 2017, 11:14

Bitbay gdzie jest moja wpłata ETH - napisane macie że księgowanie po 10 potwierdzeniach w sieci. U mnie 30 potwierdzeń a monet brak :evil:

Po 45+ potwierdzeniach w sieci monety zobaczyłem na platformie. Bitbay to jak ma się do tego wasze ustalenie :10 potwierdzeń

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 21 listopada 2017, 14:26

@ubus, możemy podesłać historię na Twojego maila. Daj nam znać w wiadomości prywatnej.

@www_sky, @Grabus, przepraszamy, jeśli spotkaliście się z takim problemem. Chcemy pomóc, dlatego napisaliśmy do Was wiadomości, aby przyspieszyć i skontrolować proces przetwarzania Waszych zgłoszeń.

@bl4ck, mamy poczucie humoru, ale porównanie naszego błędu z wyświetlaniem historii (ona się zapisuje i zawsze możemy ją przesłać użytkownikowi) to chyba trochę nad wyraz :)

Problem z historią niedługo rozwiążemy. Wiemy, że to uciążliwe, że musimy wszystko przetestować zanim wprowadzimy live taką poprawkę. Przepraszamy Was za tą niedogodność.
@Krzychu K, tak, jak uporamy się z historią udostępnimy opcję, żeby pokazywać Wam obrót.

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bl4ck » wtorek, 21 listopada 2017, 14:55

@BitBay, szkoda ... bo ci z curexa to nie mają się czego obawiać prze US bo historii nie ma totalnie :lol: :lol: :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hassejo » wtorek, 21 listopada 2017, 16:38

@BitBay - Wprowadźcie możliwość otwierania przykładowo LSK/PLN jako główny widok na karcie giełdy.
Co zamknę kartę i otwieram od nowa, standardowym widokiem giełdy jest BTC/PLN.
Oczywiście mógłbym otwierać tylko przez link "/market/lsk-pln" ale sprawdzam wykresy na wielu urządzeniach więc mozliwość dostosowania widoku byłaby na +.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: rezerwowy » wtorek, 21 listopada 2017, 17:33

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu jestem czytelnikiem forum. Ale to co się dzieje z tą giełdą, nakłoniło mnie do napisania pierwszego posta, gdyż krew mi wre.
Od początku. Otóż 8 listopada na giełdzie BitBay miał miejsce 'pad', downtime tudzież sami nazwijcie... Trwał od ok 12 do 15 - zresztą jest to widoczne na wykresach, gdyż stoją w miejscu dla tego przedziału czasowego, więc kto dociekliwy może sprawdzić. Tego samego dnia zauważyłem, że zniknęła historia transakcji, więc otworzyłem zgłoszenie. Na drugi dzień po ok 15 godz. otrzymałem odp., że mam wyczyścić pamięci podręczne i najlepiej skorzystać z chrome. Rzecz jasna takie rzeczy robię na starcie zanim do kogokolwiek napisze. Ku mojemu zdziwieniu historia wróciła jeszcze tego samego dnia.
W między czasie chciałem dokonać pełnej aktywacji konta, żeby wypłacić środki. Niestety nie można go wysłać - w żadnej przeglądarce czy też karcie prywatnej (na różnych komputerach). Otworzyłem więc kolejne zgłoszenie a było to 16 listopada, a że tegoż samego dnia historia zniknęła po raz kolejny więc odświeżyłem zgłoszenie z 8-mego o braku historii. Nikt się nie odezwał przez cały weekend, co bym zrozumiał gdyby chodziło o sklep internetowy ale nie giełdę kryptowalut.
Dziś postanowiłem ich zmęczyć na czacie. Otrzymałem informację, że mają bardzo dużo zgłoszeń i dlatego jest opóźnienie. W ramach przeprosin zapewniono mnie, że wobec osoby, która nie odpisywała na moje wiadomości zostaną wyciągnięte konsekwencje. Czyli wobec kogo? Zakładam, że sami wyciągną konsekwencje względem siebie, bo przecież tyle zgłoszeń i pracy mają? Nadmienię, że pod wiadomościami od nich nie podpisuje się żadna konkretna osoba.

Reasumując od prawie 2 tygodni z przerwą nie działa mi historia oraz nie mogę aktywować konta, żeby wypłacić kasę a support leży.

Pozdrawiam.

ps. Dodam dla ścisłości, że w treści jednej z odpowiedzi była informacja, że mogę aktywować konto przesyłając skany na maila.

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: chuaw123 » wtorek, 21 listopada 2017, 19:49

Czy coś się stało z giełdą ? Od 15 min nie jestem w stanie się zalogować . Cały czas na ekranie latające kulki do wczytania api

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 53
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: chciwyszczur » wtorek, 21 listopada 2017, 20:01

To ja dołączam do grona narzekających. Sprawa dotyczy bezpieczeństwa, które to jak twierdzicie jest Waszym priorytetem. Na swojej stronie, w akapicie przedstawiającym możliwe metody podwójnego zabezpieczenia o kodach e-mail piszecie:

prostsza metoda nie wymagająca ściągania aplikacji na telefon. Przy każdym logowaniu otrzymujesz kod zatwierdzający w wiadomości e-mail, który musisz wpisać w okienko wyskakujące po uzupełnieniu hasła BitBay.
Wybrałem tę metodę i jak dotąd przy żadnym logowaniu nie wymagano ode mnie wspomnianego kodu...

Z chęcią zabezpieczyłbym się poprzez google authenticatora ale niestety mój telefon nie działa na androidzie...
Proszę (i to bardzo, bardzo, bardzo) o wprowadzenie opcji zabezpieczenia przez microsoft authenticora. Najlepiej byłoby wprowadzić coś co o dziwo jest opisane na Waszej stronie:

Kody SMS - metoda łącząca dwie powyższe. Nie potrzebujesz osobnej aplikacji, aby się zalogować, ale za każdym razem otrzymasz SMS na telefon z wygenerowanym kodem do logowania.
czekam na te kody.....
póki co boję się przetrzymywać u Was jakieś grubsze środki.. :(
Ostatnio zmieniony wtorek, 21 listopada 2017, 20:02 przez chciwyszczur, łącznie zmieniany 1 raz.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 21 listopada 2017, 20:02

@chuaw123, z powodu awarii po stronie CloudFlare, nasza platforma może być chwilowo niedostępna u niektórych dostawców Internetu. Nie ma to związku z samym funkcjonowanie BitBay. Środki naszych klientów są bezpieczne.

Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: 1 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: wsite » wtorek, 21 listopada 2017, 21:00

Chyba porzuciliście rynek indyjski. Widzę, że pojawiła się giełda Koinex a Was nie ma :D

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bl4ck » wtorek, 21 listopada 2017, 21:09

bl4ck pisze: @BitBay, Kiedyś na stronie był w FAQ informacje na temat limitów obroty dotyczących weryfikacji aktualnie informacje na ten temat są bardzo skromne cytuje:
Na BitBay możesz wymieniać cyfrowe waluty bez weryfikacji oraz bez limitu. Jest ona konieczna dopiero, gdy zamierzasz wpłacać środki w walutach fiat np. PLN, USD lub EUR.
Mam to rozumieć dosłownie wymiany krypto>alt>pln następnie wypłata krypto nie ma żadnego limitu? weryfikacja jest jedynie wymagana do wypłaty realnej waluty ?
ponawiam pytanie.

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » wtorek, 21 listopada 2017, 21:30

@bitbay niestety po przywróceniu działania API 3.0 orderbook nie działa, tzn działa po 5s sprawdzeniu przeglądarki, CURL nie może przejść sprawdzenia bo nie używa JS.

http://mariuszn.com/tmp/21/213539_zrzut ... .32.31.png

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: anagamidev » środa, 22 listopada 2017, 01:20

Czwartek już jutro. Zegar tyka. Tik-tak, tik-tak...



[======= stopka =======]
20k$ soon! | Golden rule - BTFD | Immanentną cechą i przeznaczeniem każdej bańki jest pękanie | LTC 200$ soon! | Puchu puchu puchu puchu

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: TipoAntiguo » środa, 22 listopada 2017, 09:23

bl4ck pisze:
bl4ck pisze: @BitBay, Kiedyś na stronie był w FAQ informacje na temat limitów obroty dotyczących weryfikacji aktualnie informacje na ten temat są bardzo skromne cytuje:
Na BitBay możesz wymieniać cyfrowe waluty bez weryfikacji oraz bez limitu. Jest ona konieczna dopiero, gdy zamierzasz wpłacać środki w walutach fiat np. PLN, USD lub EUR.
Mam to rozumieć dosłownie wymiany krypto>alt>pln następnie wypłata krypto nie ma żadnego limitu? weryfikacja jest jedynie wymagana do wypłaty realnej waluty ?
ponawiam pytanie.
W moim przypadku nie było problemu obracaniem w ten sposób co wymieniliście wyżej btc>pln>btc/lsk/game>następnie np bittrex.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: krzysztofkrypto » środa, 22 listopada 2017, 10:36

Dzień dobry

Jak długo trwa rejestracja konta na bitbay? W trakcie przekazywania dokumentów potwierdzających moja tożsamość wydawało mi się że przeczytałem o 24 godzinach weryfikacji. 20 listopada bieżącego roku wysłałem wyżej wymienione dokumenty i do dziś brak odzewu i w pełni działającego konta.

Pozdrawiam Krzysztof

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Ishias » środa, 22 listopada 2017, 11:19

@BitBay możecie zrobić coś z automatycznym odświeżaniem waszej giełdy bo to jest irytujące jak diabli...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 22 listopada 2017, 12:37

@wsite, nie porzucamy, ale rynek jest trudny :)

@bl4ck,
Użytkownicy, których konto zostało otwarte przed 23.08.17:
- mogą dokonywać wpłaty i wypłaty środków fiat do czasu, gdy suma wpłat lub suma wypłat nie przekroczy 15 000 w ciągu roku ( z wyjątkiem usług objętych obowiązkowa weryfikacją).

Użytkownicy, którzy założyli konto po 23.08.17
- muszą mieć zweryfikowane konto, żeby wpłacić jakiekolwiek fiaty
- mogą wpłacać i wpłacać krypto bez weryfikacji
- mogą wypłacać fiaty do osiągnięcia sumy wypłat 15 000 EUR w ciągu roku (tylko przelewem bankowym)

@krzysztofkrypto, napisz nam wiadomość prywatną z nazwą Twojego użytkownika, sprawdzimy.

@Ishias, jak często odświeża Ci się strona?

Początkujący
Posty: 216
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: lukasrap » środa, 22 listopada 2017, 13:43

U mnie odświeżanie strony rownież wystepuje. Jednego dnia jest w miare ok, nastepnego i kolejne dni co 2,3 minuty odswieżanie. Czyszczenie pamieci przegladarki nie pomaga.

BitBay pisze: Użytkownicy, których konto zostało otwarte przed 23.08.17:
- mogą dokonywać wpłaty i wypłaty środków fiat do czasu, gdy suma wpłat lub suma wypłat nie przekroczy 15 000 w ciągu roku ( z wyjątkiem usług objętych obowiązkowa weryfikacją).
Jest gdzies licznik wszystkich zrobionych wplat/wyplat czy trzeba samemu we wlasnym zakresie cały rok sobie przeliczyc?

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » środa, 22 listopada 2017, 14:00

kiedy na tej giełdzie 3.0 będzie można zobaczyć pełną listę ofert? Bo to jest jakaś amatorka, że wersja 3.0 cofnęła ją w tym aspekcie do epoki ciemnogrodu informacyjnego :p
Na byle jakiej giełdzie, nawet niszowej można zobaczyć wszystkie aktualne oferty, ale nie tutaj bo to pewnie tajemnica :p
Chciałabym poznać stan umysłu tego, kto tę możliwość anulował i o czym wtedy myślał bo raczej nie o nas - użytkownikach

Do tego jeszcze dodam, że ta obecna pseudo "lista wszystkich ofert" czyli po lewej - tylko "maniaków", którzy chcą kupić najdrożej nawet gdy kurs jest zawyżony i po prawej - tylko "desperatów", którzy chcą sprzedać najtaniej (czyli generalnie tylko topowe kilkadziesiąt ofert) ma błędy w wyświetlaniu, polegające na pomijaniu ofert, nawet gdy zaliczają się do grupy "maniaków/desperatów".
Ostatnio zmieniony środa, 22 listopada 2017, 14:22 przez Lais, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Verdas » środa, 22 listopada 2017, 14:08

Dorzucę swoje pytanie, macie gdzieś w najbliższych planach uruchomienie dźwigni i SWAPów?
Jeśli tak to +/- kiedy można by oczekiwać ich pojawienia się?

Jeśli była już taka informacja to przepraszam za zaśmiecanie, ale ja nie znalazłem.
Pozdrawiam.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości