Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sztanca » sobota, 18 listopada 2017, 22:14

mati1620 pisze: Zauważcie,że na BB codziennie jest spadek oraz codziennie jest pompka, tyle że codzienna pompka jest niższa niż z dnia poprzedniego. Teoretycznie teraz czeka nas spadek w okolice 30zł.
Ja to widzę trochę inaczej ... nie zdziwi mnie, jak do konferencji zbliżymy się do ATH, a potem lecimy na 15$, albo na 5$ ;)

Obrazek

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Lais » sobota, 18 listopada 2017, 22:53

nie śledzę tych newsów bo w sumie nie ma czego, ale sądząc po tym jakie to "rewelacje" były do tej pory czyli robią robią i zrobić nie mogą to taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny - w sensie, że 5$ :p

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sztanca » sobota, 18 listopada 2017, 23:06

Planował byś konferencję z miesięcznym wyprzedzeniem by poinformować, że prace są daleko w polu, a obietnice nadal są tylko obietnicami? To by był strzał w stopę, jak nie w głowę... Kordek nie miał by się co pokazywać na następnych meet-upach, nikty by go nigdzie nie chciał.
Zatem ... coś na pewno pokażą, coś powiedzą, coś zapowiedzą, czymś się pochwalą. My ocenimy czy te wiadomości są warte podbicia kursu do 0.0018 BTC czy nie.

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Lais » sobota, 18 listopada 2017, 23:17

wiesz, niby logiczne to co piszesz, ale w świecie krypto wiele rzeczy było już planowane z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem tylko po to by zgarnąć kasę lub by zostały anulowane tuż przed. Tu nikogo reputacja nie obchodzi tylko czy są generowane wpływy na konta autorów hehe

Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: qwerty91 » sobota, 18 listopada 2017, 23:19

Konferencja Lisk z pewnością wpłynie pozytywnie na kurs, takie jest moje zdanie.
Co do dzisiejszego dnia to podobnie jak wczoraj i 2 dni temu - "pompka" pod 33 zł i teraz zjazd. Ciekawe w jakie okolice.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: guzol30 » sobota, 18 listopada 2017, 23:26

maly_ZE pisze: Zaraz będzie jeszcze jedna pompka, ciekawe ile tym razem siegnie
Skąd ten pomysł? Masz jakieś informacje? Bo nic nie wskazuje na pompkę.

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: splatt91 » sobota, 18 listopada 2017, 23:28

Jak dla mnie to.bardziej od paru dni ładnie idzie w lokalnym kanale wzrostowym

Początkujący
Posty: 244
Rejestracja: 22 września 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mati1620 » sobota, 18 listopada 2017, 23:32

Ceny minimalne są coraz wyższe to prawda, ale i ceny maksymalne są coraz niższe ,kurs idzie w coraz ciaśniejszym klinie niedługo powinno się okazać czy idziemy w górę czy w dół.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Muselk » sobota, 18 listopada 2017, 23:59

Patrząc na wykresy to do konferencji kurs powinien być w kanale wzrostowym zatrzymując się na 36-38pln 22.11. Jeżeli do tego czasu na lisku pojawi się jakaś pompa to może to lekko zachwiać kursem końcowym. Mimo tego czego można się spodziewać po konferencji:
a)- Jeżeli wyjdzie na niej coś konkretnego to kurs skoczy do góry w zależności od wagi informacji
b)- Jeżeli nie wyjdzie nic z tego, co podejrzewano do tej pory to kurs spadnie
I jeżeli chodzi o spadek kursu po takiej informacji to wg mnie cena zejdzie do +- 30pln. Nie od razu oczywiście, ale w okresie ok tygodnia po konferencji. Co do kursu zwyżkowego po 22.11 nie można nic powiedzieć, ponieważ nie wiadomo co zostanie ogłoszone na konferencji. Co do cen minimalnych liska po Berlinie wystarczy spojrzeć na wykres roczny i zauważyć idealną powtarzalność kanałów wzrostowych:
a)- Maj - wzrost z 2-15pln i 3 miesięczna korekta z średnia 10pln
b)- Sierpień - wzrost z 10-25pln i 3 miesięczną korektą z średnią 20pln
c)- Listopad - Aktualna sytuacja - wzrost z 20-39pln, której kurs po korekcie przez kolejny miesiąc powinien osiągnąć wartości +-30pln - jeżeli konferencja nic nie wniesie.
Jeżeli o mnie chodzi to stoimy na nowej cenie Liska, która wzrośnie do konferencji i w zależności od tego co zostanie na niej powiedziane to kurs spadnie do tych 30pln lub podniesie się do sum zależnych od wagi informacji.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 6 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: hypia » niedziela, 19 listopada 2017, 09:02


Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 14 listopada 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LukaszLukasz » niedziela, 19 listopada 2017, 11:12

Myślę, że na Lisku nie można stracić, jest alternatywą dla Etherium i Ripple, które odniosły sukces. Inwestorów przybywa, market cap całego rynku idzie systematycznie do góry. Nie zabraknie chętnych, żeby w niego zainwestować. Można na nim zarobić w krótkim jak i długim terminie.
Jeżeli teraz kurs pójdzie o 3 dolary w górę czy dół to nie ważne. Za kilka miesięcy będzie kilkadziesiąt dolarów a może i więcej.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Nathan Drake » niedziela, 19 listopada 2017, 11:17

@Muselk
Też bym się spodziewał takiego obrotu sprawy. Osobiście jeszcze liczę na to, że do południa w poniedziałek cena spadnie na BB do 33-31 zł (może w nocy z niedzieli na poniedziałek) i później zacznie do konferencji rosnąć. Reszta tak jak napisałeś.

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: owen12 » niedziela, 19 listopada 2017, 14:08

Jak kurs poszedł do góry to zaczęło się biadolenie "szkoda że nie kupiłem za 16". Prawda jest taka, że nie mieliście jaj. Tak samo jak zakup wczoraj za 30 bo myśleliście, że to koniec wzrostów. Wszystko siedzi w głowie, taka nasza natura. Osobiście uważam, iż kurs przebije wcześniejsze ATH i 45-65 zł całkiem realne.

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Esdermo » niedziela, 19 listopada 2017, 14:24

szlagaag pisze: Ludzie to czysta spekulacja.
Było głośno o konferencji idealny moment wejścia grubasów (nie bez powodu 2 dni przed wzrostami wspominałem o zakupach i ofercie na kwote 85 BTC). Grubasy już wyszły z zarobkiem min. 80%.. Konferencja nic nie da. Czego by nie powiedzieli. Bo nikt nie będzie podbijał kursu specjalnie by inni zarobili którzy czekają na to wydarzenie. Dlatego każdy pump jest wcześniej zanim coś się wydarzy.
Jeżeli jesteś pewien ,że konferencja spowoduję przekroczenie 40zł. Daj łapkę w górę (jeżeli będzie tak prześlę Ci 3 LSK na twój portfel ,natomiast jeżeli cena nie osiągnie tej kwoty ty wysyłasz mi. Więc zanim dasz łape w górę zastanów się czy jesteś uczciwy i nie szkoda Ci 3 LSK ) 8-) Ja jestem swojego pewien.
Dalej tak uważasz? :)

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 9 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: design » niedziela, 19 listopada 2017, 14:29

Czy waszym zdaniem też już nie ma sensu siedzieć i liczyć na dołek ?

Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: qwerty91 » niedziela, 19 listopada 2017, 14:32

@owen12 - nie chodzi o brak jaj. Nie mogę się wypowiadać za kolegę, ale ja kupiłem Liski po niecałe 21. Problem w tym, że chciałem być mądrzejszy od giełdy i sprzedałem wcześniej żeby odkupić większą ilość na spadkach.
Jak widać, w ostatnich dniach spadków praktycznie nie było.
Osobiście nie straciłem na Lisk ani złotówki, ba, nawet zyskałem kilka procent. Sęk w tym, że nie zapakowałem się w odpowiednim momencie i teraz muszę budować portfel Lisk prawie od nowa.
Z perspektywy kilkunastu miesięcy jest to "prawie" bez różnicy bo obecnie trzymam Liski długoterminowo, jako lokatę. Druga sprawa jest taka, że nasza głowa zawsze podpowiada nam "Gdybyś sprzedał 3 dni później to zamiast X zarobił byś XX".
Ot co.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » niedziela, 19 listopada 2017, 14:38

Esdermo pisze:
szlagaag pisze: Ludzie to czysta spekulacja.
Było głośno o konferencji idealny moment wejścia grubasów (nie bez powodu 2 dni przed wzrostami wspominałem o zakupach i ofercie na kwote 85 BTC). Grubasy już wyszły z zarobkiem min. 80%.. Konferencja nic nie da. Czego by nie powiedzieli. Bo nikt nie będzie podbijał kursu specjalnie by inni zarobili którzy czekają na to wydarzenie. Dlatego każdy pump jest wcześniej zanim coś się wydarzy.
Jeżeli jesteś pewien ,że konferencja spowoduję przekroczenie 40zł. Daj łapkę w górę (jeżeli będzie tak prześlę Ci 3 LSK na twój portfel ,natomiast jeżeli cena nie osiągnie tej kwoty ty wysyłasz mi. Więc zanim dasz łape w górę zastanów się czy jesteś uczciwy i nie szkoda Ci 3 LSK ) 8-) Ja jestem swojego pewien.
Dalej tak uważasz? :)
Tak cały czas ,zakład jest aktualny.

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: div88 » niedziela, 19 listopada 2017, 14:45

qwerty91 pisze:kupiłem Liski po niecałe 21. Problem w tym, że chciałem być mądrzejszy od giełdy i sprzedałem wcześniej żeby odkupić większą ilość na spadkach.
Jak widać, w ostatnich dniach spadków praktycznie nie było.
Osobiście nie straciłem na Lisk ani złotówki, ba, nawet zyskałem kilka procent. Sęk w tym, że nie zapakowałem się w odpowiednim momencie i teraz muszę budować portfel Lisk prawie od nowa.
Mam to samo. Sprzedałem zbyt wcześnie i teraz za tę samą kwotę mogę kupić 70% ilości, którą posiadałem. Jeśli zostanę przy BTC to faktycznie zarobiłem, ale wymieniając to teraz na LSK mam ok. 1/3 kapitału mniej. I w sumie nie wiem czy wsiadać ponownie do tego pociągu, czy czekać na magiczne spadki, które przy obecnej sytuacji mogą okazać się jedynie pobożnym życzeniem.

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 10 września 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Nozib » niedziela, 19 listopada 2017, 14:46

szlagaag pisze:
Esdermo pisze:
szlagaag pisze: Ludzie to czysta spekulacja.
Było głośno o konferencji idealny moment wejścia grubasów (nie bez powodu 2 dni przed wzrostami wspominałem o zakupach i ofercie na kwote 85 BTC). Grubasy już wyszły z zarobkiem min. 80%.. Konferencja nic nie da. Czego by nie powiedzieli. Bo nikt nie będzie podbijał kursu specjalnie by inni zarobili którzy czekają na to wydarzenie. Dlatego każdy pump jest wcześniej zanim coś się wydarzy.
Jeżeli jesteś pewien ,że konferencja spowoduję przekroczenie 40zł. Daj łapkę w górę (jeżeli będzie tak prześlę Ci 3 LSK na twój portfel ,natomiast jeżeli cena nie osiągnie tej kwoty ty wysyłasz mi. Więc zanim dasz łape w górę zastanów się czy jesteś uczciwy i nie szkoda Ci 3 LSK ) 8-) Ja jestem swojego pewien.
Dalej tak uważasz? :)
Tak cały czas ,zakład jest aktualny.
Wchodze w to 8-)

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: owen12 » niedziela, 19 listopada 2017, 14:47

qwerty91 pisze: @owen12 - nie chodzi o brak jaj. Nie mogę się wypowiadać za kolegę, ale ja kupiłem Liski po niecałe 21. Problem w tym, że chciałem być mądrzejszy od giełdy i sprzedałem wcześniej żeby odkupić większą ilość na spadkach.
Jak widać, w ostatnich dniach spadków praktycznie nie było.
Jak to nie było, spadło do 30. Tutaj zakładasz pozycję, ponieważ wcześniejsze Ath stało się oporem.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości