Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Twoim zdaniem

Bitcoin Cash prędzej czy później przekroczy wartość Bitcoin Core
154
55%
Bitcoin Cash nie ma szans dogonić Bitcoin Core, teraz ma tylko swoje 5 minut
126
45%
 
Liczba głosów: 280
Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: mkraw2005 » sobota, 18 listopada 2017, 16:24

diablon pisze: to wchodź w neo z zamkniętymi oczyma i ciesz się z zysków (ciotko) :mrgreen:
Za tą "ciotke" to powinieneś bana wyłapać.
Również jestem w neo od wczoraj...
Wszedłem w nią jak była 35.5$ i już jestem 2k na plusie więc zastanów się kilka razy co ty wygadujesz.

BCH najlepsza inwestycja do poniedziałku tak jak chuaw napisał nie wiesz co piszesz....

Początkujący
Posty: 216
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: lukasrap » sobota, 18 listopada 2017, 16:31

Jesli sie nie myle jest to temat o BCH a nie NEO, wiec prosze wrocic do tematu i w dodatku do rozmowy na poziomie. Dziękuje.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: diablon » sobota, 18 listopada 2017, 18:56

panowie dajcie spokój bo tak można się przepychać słownie do U/S/Ś , przepraszam za ciotkę i dajmy już spokój / Przepraszam i za razem dziękuję i życzę wszystkim wzrostu :lol: :lol: :lol:

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Lais » sobota, 18 listopada 2017, 20:30

zastanawiam się jaki teraz poziom dołka byłby dobry do zakupów wg analizy technicznej.
Wcześniej był to poziom ok 970$ choć kurs zszedł niżej i dopiero odbił ale mniej więcej był to oczekiwany poziom na odbicie. Czy teraz ten dawny szczyt też ma znaczenie czy jakiś inny pułap?

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: szlagaag » sobota, 18 listopada 2017, 20:39

Lais pisze: zastanawiam się jaki teraz poziom dołka byłby dobry do zakupów wg analizy technicznej.
Wcześniej był to poziom ok 970$ choć kurs zszedł niżej i dopiero odbił ale mniej więcej był to oczekiwany poziom na odbicie. Czy teraz ten dawny szczyt też ma znaczenie czy jakiś inny pułap?
Dobry moment był przy reteście 970$. Teraz jesteśmy już w trakcie wzrostów.
Powrotu to 1000$ (suport 1) bym nie oczekiwał. Dzisiejsza noc zapewne znowu podbiję dzienny kurs o kilkadziesiąt/set $.

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: cryzy » sobota, 18 listopada 2017, 21:14

szlagaag pisze: Dzisiejsza noc zapewne znowu podbiję dzienny kurs o kilkadziesiąt/set $.
Po czym wnioskujesz?

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Jaroslaw » sobota, 18 listopada 2017, 21:18

cryzy pisze:
szlagaag pisze: Dzisiejsza noc zapewne znowu podbiję dzienny kurs o kilkadziesiąt/set $.
Po czym wnioskujesz?
Jak zawsze spekulacja nic wiecej

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Lais » sobota, 18 listopada 2017, 21:23

ok, dzięki za odpowiedź, ja nawet kupiłam moim małym kapitałem poniżej 900$ ale już sprzedałam na górce bo nie mam nerwów na "sypianie z kryptowalutą", której kurs tak ostatnio skacze hehe

Generalnie chyba w ostatnich godzinach te wzrosty są na mały wolumenie i wydaje mi się, że podobnie jak np w LSK ma to na celu wciągnięcie ludzi by potem dokonać zrzutu (na LSK to jest bardziej widoczne)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: RafaelGrey » sobota, 18 listopada 2017, 21:54

Lais pisze:ok, dzięki za odpowiedź, ja nawet kupiłam moim małym kapitałem poniżej 900$ ale już sprzedałam na górce bo nie mam nerwów na "sypianie z kryptowalutą", której kurs tak ostatnio skacze hehe

Generalnie chyba w ostatnich godzinach te wzrosty są na mały wolumenie i wydaje mi się, że podobnie jak np w LSK ma to na celu wciągnięcie ludzi by potem dokonać zrzutu (na LSK to jest bardziej widoczne)
Zawsze możesz położyć się spać z trailing stopem:) swoje zabezpieczysz a jak skoczy do góry to dodatkowo zarobisz

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Lais » sobota, 18 listopada 2017, 22:21

rozumiem, że chodzi Tobie o coś w rodzaju sprzedaży po cenie rynkowej gdy kurs zejdzie do określonej kwoty?
W tym problem, że nie ufam cenom typu market bo już sama parę razy kupiłam po cenie sporo poniżej aktualnej bo ktoś lub większość miała wystawione takie zabezpieczenie. Być może właśnie zejście BCH do 850$ a nie do 970 było spowodowane tymi stop lossami

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 3 września 2017
Reputacja: -12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: kobus » sobota, 18 listopada 2017, 23:17

Moim zdaniem tak. Za długo jest cisza :D

Weteran
Posty: 1732
Rejestracja: 9 lutego 2013
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: scibi » sobota, 18 listopada 2017, 23:38

Moim zdaniem nie, bo btc zbliza sie do wyjscia góra

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: l3sny » niedziela, 19 listopada 2017, 13:31

a m.zd. raczej tak. Jest cisza to fakt ale pod powierzchnia sie kotłuje, McAffee parę dni temu odtrąbił wielkie zwycięstwo BCH nad BTC i raczej ma rację.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Areck1 » niedziela, 19 listopada 2017, 14:15

l3sny pisze: st cisza to fakt ale pod powierzchnia sie kotłuje, McAffee parę dni temu odtrąbił wielkie zwycięstwo BCH nad BTC i raczej ma rację.
Faktycznie napisał coś takiego na twitterze ale czy może to, aż tak bardzo wpłynąć na kurs?
Rozumiem, że obstawiasz wzrosty po obecnym okresie powrotu do 1200$?
Obecnie mamy silny opór na poziomie 1360$.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Jeff » niedziela, 19 listopada 2017, 14:22

Kurs BCH nie zostal wypchniety tak wysoko za pieniadze przecietnego Janusza. Buy orders byly bardzo duze, celowo pilnowaly kursu. Stoja za tym ogromne pieniadze ludzi ktorzy wiedza na pewno wiecej niz my.
$2000 do konca roku to wedlug mnie minimum, przy solidnej korekcie BTC nawet wiecej.

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » niedziela, 19 listopada 2017, 14:55

Jeff pisze: Kurs BCH nie zostal wypchniety tak wysoko za pieniadze przecietnego Janusza. Buy orders byly bardzo duze, celowo pilnowaly kursu. Stoja za tym ogromne pieniadze ludzi ktorzy wiedza na pewno wiecej niz my.
$2000 do konca roku to wedlug mnie minimum, przy solidnej korekcie BTC nawet wiecej.
Pamiętaj skąd przyszedł BCH - z poziomu 300$ .

Do poziomu 600-700 skupowali go wtajemniczeni w news ,że SegWit nie będzie . Więc Oni nie wtopili kasy na pompie , tylko wyjęli ją z 3krotnym zyskiem i to na tym Im zależało .
Z kasą utopioną zostały płotki .

Moim zdaniem nikomu nie zalezy na tą chwilę na podbijaniu BCH .
Ostatnio zmieniony niedziela, 19 listopada 2017, 14:59 przez chuaw123, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: l3sny » niedziela, 19 listopada 2017, 14:57

mam intuicyjnie wrażenie, że to cisza przed burzą. Gdyby BCH miało zdechnąć to powinno to juz nastąpić. A tu zwykły Janusz użytkujcy bitcoina ma miłą niespodziankę podobną do tego co przeżywał kiedy kiedyś po raz pierwszy używał LTC z tym, że różnicą jest fee a nie czas. I jak się te wszystkie pozytywne emocje zaczną kumulować to może być bania 1:1 albo i lepiej. Ja się tam letko zapakowałem i myślę co dalej.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Lais » niedziela, 19 listopada 2017, 16:29

wciąż zdarzają się niestety sytuacje, że blok wyskakuje co godzinę i ja niestety mam to "szczęście" trafiać na tę dziurę, ostatnio w piątek nad ranem

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: mkraw2005 » niedziela, 19 listopada 2017, 16:58

chuaw123 pisze:Moim zdaniem nikomu nie zalezy na tą chwilę na podbijaniu BCH .
Nie długo będzie korekta na BTC w związku z tym też uważam , że może być cisza przed burzą.
Nie lubię tej krypto ale można na niej zarobić.
Ostatnio zmieniony niedziela, 19 listopada 2017, 17:18 przez mkraw2005, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 216
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: lukasrap » niedziela, 19 listopada 2017, 17:17

Po czym wnosisz ze szykuje sie korekta? Spekulacje jak zawsze? Jest to 50% ze pojdzie w gore i 50% ze pojdzie w dol. Dla mnie zanim pojdzie w dol to podejdzie jeszcze kilka tysiecy $ UP i wtedy wieksza korekta. Ale to juz blizej Swiąt.
Co do BCC to moim zdaniem pojdzie w gore, ale jeszcze nie teraz. Spadlo, wybronilo sie ladnie, ale sily zeby wyzej isc juz nie ma. Do tego duze linie oporu, ciezko to widze. Fajnie by bylo gdyby kilka dni, tygodni szlo boczniakiem, wtedy szansa na wieksze wybicie. Jesli natomiast spadnie ponownie w tak krotkim czasie do 970$ to ja już bym sie ewakuowal. Co zresztą już zrobilem. Wybralem troche pewniejsze alty, ale pewnosci nie ma nigdy. Najwyzej wskocze w biegu. Zobaczymy.

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości