W jakie waluty teraz inwestujecie.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » czwartek, 16 listopada 2017, 11:56

Tutaj bardzo dużo się dzieje, więc założyłem nowy temat poświęcony tanim kryptowalutom.

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=45&t=24601

Tam również obiecane wyniki mojego researchu.
Zachęcam do obserwowania.
Ostatnio zmieniony czwartek, 16 listopada 2017, 17:24 przez paprykarz18, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: be.creative » czwartek, 16 listopada 2017, 15:45


Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: noob_biznesu » czwartek, 16 listopada 2017, 23:05

Witam, co sądzicie o walucie NXT i nadchodzącym prezentem w postaci IGNIS na święta? Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 28 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: listek » piątek, 17 listopada 2017, 00:05

@noob_biznesu, też zastanawiam się nad NXT - być może to ostatnie dni na dobre wejście.
Na pewno kuszą darmowe tokeny IGNIS, o forku za chwilę będzie głośno we wszytkich "cryptomediach" .
Czy ICO Ardor z tej rodziny przypadkiem nie było na podobnych zasadach? Patrząc na wykres dla okresu ICO Ardor, NXT wzrósł ok 3x po czym drastycznie spadł.

Wiem że znajdzie się tutaj kilka osób ogarniających dobrze temat NXT, mam nadzieję że podzielą sie wiedzą.

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: noob_biznesu » piątek, 17 listopada 2017, 01:10

@listek niedawno dość spory dołek, teraz lekkie wyjście i utrzymywanie się ceny w okolicach 0,07$. Nawet dzisiaj przy ogromnym wzroście być, porównując do innych altów, spadek jest nieduży. Co prawda jeszcze ponad miesiąc, ale prawdopodobnie będę skupować już teraz, żeby nie przegapić, tak jak mówisz rozgłośnienia sprawy i potencjalnych wzrostów. Liczę na opinie i informację od innych osób, pozdrawiam :)

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 14 kwietnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: likidis » piątek, 17 listopada 2017, 10:59

Wszedłem w NXT, bo w parze NXT/BTC trwa nawet promocja, a zakładam że przed forkiem zacznie się wzrost (tylko pytanie czy na BTC czy USD).
Czy myślicie, ze portfel na blockchainie będzie bezpieczną opcją do trzymania? https://nxt.jelurida.com

ok, już doczytałem, to jedyna opcja trzymania coinów :D Nie trzeba już odpowiadać.

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 15 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kklop15 » piątek, 17 listopada 2017, 21:32

Warto spojrzeć na Neo w najbliższych dniach powinno sporo się dziać
https://twitter.com/NEOnewstoday?lang=pl

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » piątek, 17 listopada 2017, 21:35

Właśnie, co z tym NEO? Ktoś w temacie?
Miałem dzisiaj kupić, ale słabo to wyglądało. Teraz jakieś gierki na twitterze i cena poszybowała.

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 15 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kklop15 » piątek, 17 listopada 2017, 21:46

paprykarz18 pisze: Właśnie, co z tym NEO? Ktoś w temacie?
Miałem dzisiaj kupić, ale słabo to wyglądało. Teraz jakieś gierki na twitterze i cena poszybowała.
Translation: Progress doesn't stop. By the time you have read this, you are already standing with Neo, on the path of world change. 3 days to something happening. Until then, life is good

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » piątek, 17 listopada 2017, 21:57

Po takiej informacji ja bym sprzedał, a nie kupił NEO :)

Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Excray » piątek, 17 listopada 2017, 22:05

paprykarz18 pisze: Po takiej informacji ja bym sprzedał, a nie kupił NEO
To jak z anulowaniem segwit2x na BTC. Jest news to kupujemy! A dopiero później będziemy się zastanawiać czy to dobry czy zły news. Grunt, że piszą, to pewnie urośnie! :-)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » piątek, 17 listopada 2017, 22:25

Excray pisze:
paprykarz18 pisze: Po takiej informacji ja bym sprzedał, a nie kupił NEO
To jak z anulowaniem segwit2x na BTC. Jest news to kupujemy! A dopiero później będziemy się zastanawiać czy to dobry czy zły news. Grunt, że piszą, to pewnie urośnie! :-)
I zawsze rośnie. Grunt to dobry refleks, a nie pomyślunek. 25% piechotą nie chodzi :)

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: miso20 » sobota, 18 listopada 2017, 00:30

Wszedłem do wątku i właśnie miałem pytać czy ktoś zamierza kupić NEO? Domyka nam się na dniach duży trójkąt i chyba mamy wybicie. Ja wszedłem pare dni temu z przyczajki i juz jest ładny profit. Ktoś się podzieli opinią?

Dodano po 1 minucie 14 sekundach:
Dodam, że nie kierowałem się informacją i w sumie to dopiero tutaj o niej usłyszałem. Wydaje mi się po prostu, że jest dość solidnie uklepane dno i konsolidacja. Ale nie sugerujcie się tylko sami napiszcie co sądzicie ;)

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 28 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: listek » niedziela, 19 listopada 2017, 16:03

Czyżby NXT szykowało sie do poważnych wzrostów? Wskoczyłem na razie częścią kapitału przeznaczonego na "gwiazdkową okazję NXT", jak potanieje dokupię jak nie zdążę to zostane z tym co mam aktualnie. Jaką Wy macie strategię na tego forka?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » niedziela, 19 listopada 2017, 17:26

UWAGA Zcash wystrzeli na dniach do gory. Powod? Postanowilem jednak zdywersyfikowac swoj portfel i sprzedalem dzis polowe posiadanych ZECow. A zawsze jak sprzedam to rosnie ;) Postawilem kupic po polowie OMG i PAY. Mysle ze to przyszlosciowe projekty i w nastepnym roku moga pokazac pazur. Byc moze bardziej niz zec, bo wg mnie czas anomow nadejdzie ale moze to byc nieco odleglejsza przyszlosc jak rok czy dwa. Do tego takze dywersyfikacja na 2 ledgery (2 rozne seedy). :roll: ... no coz ostroznosci nigdy za wiele
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RafaelGrey » niedziela, 19 listopada 2017, 17:35

Kluka pisze:UWAGA Zcash wystrzeli na dniach do gory. Powod? Postanowilem jednak zdywersyfikowac swoj portfel i sprzedalem dzis polowe posiadanych ZECow. A zawsze jak sprzedam to rosnie ;) Postawilem kupic po polowie OMG i PAY. Mysle ze to przyszlosciowe projekty i w nastepnym roku moga pokazac pazur. Byc moze bardziej niz zec, bo wg mnie czas anomow nadejdzie ale moze to byc nieco odleglejsza przyszlosc jak rok czy dwa. Do tego takze dywersyfikacja na 2 ledgery (2 rozne seedy). :roll: ... no coz ostroznosci nigdy za wiele
Zdradzisz jaka miałeś średnią cenę zakupu? Skupowales "za grosze" czy jak był już warty kilka stów?

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bl4ck » niedziela, 19 listopada 2017, 17:42

Kluka pisze: UWAGA Zcash wystrzeli na dniach do gory. Powod? Postanowilem jednak zdywersyfikowac swoj portfel i sprzedalem dzis polowe posiadanych ZECow. A zawsze jak sprzedam to rosnie
To widzisz jest nas dwóch :)

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: noob_biznesu » niedziela, 19 listopada 2017, 17:42

listek pisze: Czyżby NXT szykowało sie do poważnych wzrostów? Wskoczyłem na razie częścią kapitału przeznaczonego na "gwiazdkową okazję NXT", jak potanieje dokupię jak nie zdążę to zostane z tym co mam aktualnie. Jaką Wy macie strategię na tego forka?
Jeszcze ponad miesiąc, myślę, że 100% wzrost to minimum do tego czasu. Osobiście strategie dopasuje biorąc pod uwagę kursy nxt i Ignis, narazie trzeba czekać :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 19 listopada 2017, 17:48

Kluka pisze: i sprzedalem dzis polowe posiadanych ZECow
Miałeś sprzedawać 1/4 przy 800-1000 :evil: ZDRADA :evil: :evil:
;)

Ja siedzę w ZEC, NAwet niedawno połowę BCH zamieniłem na ZEC - tylko ciiiii.... Cień nie spi :shock:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » niedziela, 19 listopada 2017, 19:05

@KryptoBanita, bch tez bym wymienil ;)
@RafaelGrey, ciezko powiedziec bo ogolnie ostatnie bitcoiny kupowalem po 3700 ...PLN. Pierwsze ZEC kupowalem za kilkadziesiat dolarow (40-50$) Ale w zcash wchodzilem i wychodzilem wiele razy. Ogolnie przez rok na kryto udalo mi sie zarobic do teraz jakies 1650%. Z czego na fiaty wymienilem 300% tego co wlozylem. Tak wiec nawet jakby teraz sie zawalilo to i tak jestem do przodu... ale widze ze bit dalej jak szalony rwie do przodu :roll: niedobrze bo niemam ani jednego. Zawsze wartosciowsze byly dla mnie alty a bit to tylko jak trzeba sprzedac na fiaty. Jak w koncu czas altow to cos czuje ze beda to epickie pompy...
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: cafard, lobor i 10 gości