Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » piątek, 17 listopada 2017, 19:34

pazera pisze: Przesadzasz bo ignorujesz zupełnie ludzi którzy nie inwestują short-term. Gdybym miał liski long term to bym bardzo wyczekiwał tej konferencji, bo daje on wgląd w co się będzie działo w ciągu najbliższych miesięcy.

To co piszesz nie jest głupie. Teraz nie wiem co mam robić z tym jebanym liskiem :/
Ustalaj sobie % zarobku na danym krypto i wychodzenie z niego. Bez dalszego rozpłakiwania się poszło wyżej a ja sprzedałem po 32. Sam oceń aktualną sytuację. Jeżeli twierdzisz ,że konferencja wniesie coś w aktualną cene to trzymaj. Ale co ma Ci konferencja wnieść? Następną datę SDK? Rebrandingu? To chyba logiczne ,że kolejna pompa będzie X dni przed podaną datą.
Dla mnie do 22 listopada zobaczymy 29-31zł. Ale to tylko mój punkt widzenia.

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pazera » piątek, 17 listopada 2017, 19:35

BTC to nie lisk ale on nie miał jakieś wielkiej pompy przed forkiem BTG. Masz jakiś przykład na te pompy przed wydarzeniami?

Dobra rada z tym %. Za głupi byłem żeby zdać sobie sprawę że wzrost to był przez ostatni tydzień a wczoraj wzrost został zakończony pompą która była bardzo nagły wzrostem. Wtedy trzeba speirdalać albo czekać na zarobek ale nigdy nie wchodzić. To był mój błąd.

Co do konferencji to jakby tak podchodzić do tematu to w ogóle pompy mogłoby nie być skoro i tak wszyscy wiedzą co się stanie (ogólnie). Mi się wydaje że to załamanie to w dużej mierze efekt dump lisków przez lisk elite i mam nadzieję na odbicie się. Ale tylko nadzieję.
Ostatnio zmieniony piątek, 17 listopada 2017, 19:38 przez pazera, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » piątek, 17 listopada 2017, 19:35

@Esdermo,
Team liska nie obchodzi czy Jan Kowalski kupi/sprzeda po 35 - 40 zł.
Kurs ich brzydko mówiąc YEBIE.

idzie boczniak... pisałem już kilka razy, to może zakończyć się pompką.
Ostatnio zmieniony piątek, 17 listopada 2017, 19:37 przez Dovakhiin, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » piątek, 17 listopada 2017, 19:36

Esdermo pisze: Ja to widzę inaczej. Przed nami czwarta fala. Ta informacja od LISK wypłynęła tylko po to, aby utworzyła się korekta przed samą konferencją, bo kurs już za bardzo był wywindowany więc dlatego postanowili ogłosić co nieco i wywołać panic sella. Przecież to się kupy nie trzyma, po co chcieliby aby kurs spadł? Przecież doskonale wiedzieli, że jak przekażą już złą informację to ludzie ochłoną i im się to udało:) Wspomnicie moje słowa :)
Jeden już pisał 'wspomnicie moje słowa' i po obudzeniu się rano nie było 45zł.
Lisk nie dyryguję kursem ,tylko grube ryby - tłuste sumy.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ms92 » piątek, 17 listopada 2017, 19:37

Moim zdaniem wchodzenie teraz, przy takiej cenie jest bardzo ryzykowne dla tych którzy nie zdążyli załadować się <25

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » piątek, 17 listopada 2017, 19:42

Obczajcie na polo jaki volumen ostatnich 6H... MIZERNOŚĆ.. a co to oznacza? że tak jak brakuje paliwa na pompę, tak to działa i w drugą stronę :) liczę ponad 50%, że w niedługiej chwili będzie up wyraźny. :mrgreen:

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » piątek, 17 listopada 2017, 19:45

Dovakhiin pisze: Obczajcie na polo jaki volumen ostatnich 6H... MIZERNOŚĆ.. a co to oznacza? że tak jak brakuje paliwa na pompę, tak to działa i w drugą stronę :) liczę ponad 50%, że w niedługiej chwili będzie up wyraźny. :mrgreen:
Up?
Zobacz bid'y i asks przecież widać w którym kierunku pójdzie przy takim wolumenie.
Poza tym taki wolumen może się utrzymywać nawet 3 tygodnie jak to bywało w boczniakach na lisku.

Godzinny i klina sobie wrysujcie - tendencja spadkowa oczywiście.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » piątek, 17 listopada 2017, 19:52

szlagaag pisze: Up?
Jakby miało spadać to pierdolnęłoby bardziej, a jak tyle godzin utrzymuje się taki mizerny volumen na spadku to nie ma innego scenariusza jak wzrost :) taki volumen przy spadku (porownujac do volumenu przed i zaraz po ath) jest jednym z najwcześniejszych przesłanek do odwrotu :)

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adrian_krc » piątek, 17 listopada 2017, 19:52

Ze względu na zbliżającą się konferencję specjalnie zaprogramowane automaty/boty na giełdach podkręciły wolumen i zaczęły pompkę. Ludzie widząc co się dzieje masowo wskakiwali do pociągu i to już fizycznie ludzie podbili kurs do 39 zł. Zaprogramowane boty zapewne mierzyły w czasie rzeczywistym zainteresowanie Liskiem i mając w algorytmie z góry ustalony kurs zrealizowały sprzedaż przez co ogromne hajsy poszły dla właścicieli giełd a kurs poszybował w dół. Kto zdążył sprzedać to zdążył, ale zapewne jest masa ludzi, która kupiła z nadzieją dalszych wzrostów i się nie doczekała. Część zapewne trzyma Liski ze stratą i czeka na rozwój sytuacji, a część nie wytrzymuje napięcia i wyprzedaje ze stratą. Żeby kurs tyle znowu podskoczył, to bociki muszą nakręcić sztuczny ruch przy jakiejś pozytywnej informacji oczywiście i znowu się zacznie, a najbardziej zarobieni będą właściciele i kółko się powtórzy.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » piątek, 17 listopada 2017, 19:55

Dovakhiin pisze:
szlagaag pisze: Up?
Jakby miało spadać to pierdolnęłoby bardziej, a jak tyle godzin utrzymuje się taki mizerny volumen na spadku to nie ma innego scenariusza jak wzrost :) taki volumen przy spadku (porownujac do volumenu przed i zaraz po ath) jest jednym z najwcześniejszych przesłanek do odwrotu :)
Zawsze są 3 scenariusze i na każdego jest takie samo prawdopodobieństwo.
- spadek
- stagnacja
- wzrost
Siedzisz na forum od pierwszej pompki ,przecież wiesz że za każdym razem jest to samo..
I nie będzie raczej tutaj już fajerwerków.
Ale skoro trzymasz liski to racja pozostaję tylko nadzieja na wybicie :)
Powodzonka

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 15 listopada 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: eye664 » piątek, 17 listopada 2017, 20:00

Wrzucam jeszcze raz ku przestrodze przed tymi durnymi grupami. Wczoraj jak Lisk leciał ostro w dół to napisali "przenosimy kapitał na LTC". W nocy usunęli te wiadmości, żeby "nie siać paniki". Także kto się posłuchał to znów stracił bo pompa na LTC trwała godzinę. Rekiny biznesu. :lol:

Właściciel tej grupy to typowy naganiacz. Pewnie nie zdążył sprzedać sporo LSK kupionych na górce stąd treść ostatniej wiadomości, bo póki co kurs raczej szybuje, ale w dół. :lol:
Obrazek

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 28 października 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: imbackagain » piątek, 17 listopada 2017, 20:15

Ludzie ,nie siejcie paniki,chcielibyscie zeby roslo przez caly czas po 50 % dziennie albo zeby za tydzien bylo po 100$ ? Lisk systematycznie rosnie i o to chodzi,ja nie sprzedam go nawet jak bedzie kosztowal 80 zl,sprzedam dopiero w czerwcu i pokaze wszystim stan konta co kiedys juz zapowiedzialem

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Esdermo » piątek, 17 listopada 2017, 20:29

Nie, nie chce z siebie robić wróżki. Mogłem nie pisać w stylu "wspomnicie moje słowa" sorry. Ale mi się wydaje, że to wszystko jest z góry ukartowane, w LISKU do konferencji dla grubych ryb jest jeszcze mnóstwo kasy do wyciągnięcia, kiedy będzie następna okazja? w Luty? Moim zdaniem 5 fala przed nami. Kupiłem LSK po 16.50 nie dużo, niestety nie dużo.

https://pl.tradingview.com/chart/LSKUSD/yNio9yLf/

Korekta była do przewidzenia, sporo poleciało więc i korekta bolesna. Wyjedziemy jeszcze na szczyty. Pozdrawiam :)

Dodano po 12 minutach 32 sekundach:
A tak w ogóle zobaczcie sobie wykres 1 godzinny z września kiedy też była pompka, wtedy cena również cena spadała 4 falami by póżniej znowu odbić do ATH. Przeanalizujcie sobie to jeszcze raz wszystko. Wszystkie gwiazdy na niebie mówią, że to nie koniec.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Konesseser » piątek, 17 listopada 2017, 20:34

Esdermo pisze:Nie, nie chce z siebie robić wróżki. Mogłem nie pisać w stylu "wspomnicie moje słowa" sorry. Ale mi się wydaje, że to wszystko jest z góry ukartowane, w LISKU do konferencji dla grubych ryb jest jeszcze mnóstwo kasy do wyciągnięcia, kiedy będzie następna okazja? w Luty? Moim zdaniem 5 fala przed nami. Kupiłem LSK po 16.50 nie dużo, niestety nie dużo.

https://pl.tradingview.com/chart/LSKUSD/yNio9yLf/

Korekta była do przewidzenia, sporo poleciało więc i korekta bolesna. Wyjedziemy jeszcze na szczyty. Pozdrawiam :)

Dodano po 12 minutach 32 sekundach:
A tak w ogóle zobaczcie sobie wykres 1 godzinny z września kiedy też była pompka, wtedy cena również cena spadała 4 falami by póżniej znowu odbić do ATH. Przeanalizujcie sobie to jeszcze raz wszystko. Wszystkie gwiazdy na niebie mówią, że to nie koniec.
Człowieku ten wykres juz od wczoraj jest nie aktualny :/

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Esdermo » piątek, 17 listopada 2017, 20:35

Konesseser pisze:
Esdermo pisze:Nie, nie chce z siebie robić wróżki. Mogłem nie pisać w stylu "wspomnicie moje słowa" sorry. Ale mi się wydaje, że to wszystko jest z góry ukartowane, w LISKU do konferencji dla grubych ryb jest jeszcze mnóstwo kasy do wyciągnięcia, kiedy będzie następna okazja? w Luty? Moim zdaniem 5 fala przed nami. Kupiłem LSK po 16.50 nie dużo, niestety nie dużo.

https://pl.tradingview.com/chart/LSKUSD/yNio9yLf/

Korekta była do przewidzenia, sporo poleciało więc i korekta bolesna. Wyjedziemy jeszcze na szczyty. Pozdrawiam :)

Dodano po 12 minutach 32 sekundach:
A tak w ogóle zobaczcie sobie wykres 1 godzinny z września kiedy też była pompka, wtedy cena również cena spadała 4 falami by póżniej znowu odbić do ATH. Przeanalizujcie sobie to jeszcze raz wszystko. Wszystkie gwiazdy na niebie mówią, że to nie koniec.
Człowieku ten wykres juz od wczoraj jest nie aktualny :/
Bo co zamiast czerwonej strzałki jest już wyrysowany spadek? Idealnie się układa.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Konesseser » piątek, 17 listopada 2017, 20:41

Esdermo pisze:
Konesseser pisze:
Esdermo pisze:Nie, nie chce z siebie robić wróżki. Mogłem nie pisać w stylu "wspomnicie moje słowa" sorry. Ale mi się wydaje, że to wszystko jest z góry ukartowane, w LISKU do konferencji dla grubych ryb jest jeszcze mnóstwo kasy do wyciągnięcia, kiedy będzie następna okazja? w Luty? Moim zdaniem 5 fala przed nami. Kupiłem LSK po 16.50 nie dużo, niestety nie dużo.

https://pl.tradingview.com/chart/LSKUSD/yNio9yLf/

Korekta była do przewidzenia, sporo poleciało więc i korekta bolesna. Wyjedziemy jeszcze na szczyty. Pozdrawiam :)

Dodano po 12 minutach 32 sekundach:
A tak w ogóle zobaczcie sobie wykres 1 godzinny z września kiedy też była pompka, wtedy cena również cena spadała 4 falami by póżniej znowu odbić do ATH. Przeanalizujcie sobie to jeszcze raz wszystko. Wszystkie gwiazdy na niebie mówią, że to nie koniec.
Człowieku ten wykres juz od wczoraj jest nie aktualny :/
Bo co zamiast czerwonej strzałki jest już wyrysowany spadek? Idealnie się układa.
Bo na wykresie jest pokazany wczorajszy wilczy pęd i tempo... Nowe ATH owszem jest mozliwe ale wykres juz nie aktualny.

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Esdermo » piątek, 17 listopada 2017, 20:56

A najlepsze jest to, że jak już LISK urośnie to każdy błaga o tą korektę bo mówi, że odkupi, a jak już cena spadnie o 25% (!) nagle wieszczą dalsze spadki. Porównując wykresy 1godzinne z września była identyczna sytuacja, co wtedy ludzie mówili jak widzieli 4 fale spadku? Pewnie, że jebnie1 na dno albo jeszcze głębiej.. A co zrobił? Pięknie odbił i pokazał niedowiarkom fakerka

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kAArter » piątek, 17 listopada 2017, 21:01

Esdermo pisze: A najlepsze jest to, że jak już LISK urośnie to każdy błaga o tą korektę bo mówi, że odkupi, a jak już cena spadnie o 25% (!) nagle wieszczą dalsze spadki. Porównując wykresy 1godzinne z września była identyczna sytuacja, co wtedy ludzie mówili jak widzieli 4 fale spadku? Pewnie, że jebnie1 na dno albo jeszcze głębiej.. A co zrobił? Pięknie odbił i pokazał niedowiarkom fakerka
Bch też odbiło od 9700 na 5 potem na 6.5 i na 3.5
Jednak jezli team liska mówi że poda bardzo ważne informacje to większość społeczności oczekuje informacji o SDK nie o nowym selfie na strone liska.
Dlatego całkowicie popieram to co pisze szlagaag

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 3 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: jeankor » piątek, 17 listopada 2017, 21:02

Ludzie drodzy ogarnijcie się z tym spamem...Zaraz wpadnie mod i was pozamiata i będzie narzekanie ;). Żeby nie było że offtopuję, to dodam ponownie swoje 3 grosze. Zauważalne są niewielkie pompki na poziomie 0,5$ ze wskazaniem na stopniowe spadki. Trend boczny zaczyna po malutku odstraszać osoby pragnące robić kółka na większym wolumenie. Widać to przynajmniej po naszej rodzimej giełdzie. Różnica w kursach między BB a Bittrex dają często możliwość fajnego zarobku, jednak Lisek Chytrusek lubi się bawić w kotka i myszkę. W związku z tym zalecam powściągliwość. Jak rypną kolejne poziomy wsparcia, to może być to sygnał do silniejszego spadku...nawet do poziomu w granicy 95-100k sato.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: rav3n_pl » piątek, 17 listopada 2017, 21:08

Uprzejmie przypominam że losowo (w miarę wolnego czasu i ilości zgłoszeń moderacji) zaglądam do tego wątku i BANUJĘ ŚMIECĄCE KONTA.
Nikt nie czyta tego wątku bo NIE DA SIĘ.

Drogi spamerze: nie znudziło Ci się jeszcze?
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości