Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » piątek, 17 listopada 2017, 15:46

Maniek32 pisze: Co to ma byc ?
http://www.liskdelegate.io/
Masz napisane przecież:
Reward reduction from 5 to 4 LSK at block 4451520 (T minus 1338 blocks)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Areck1 » piątek, 17 listopada 2017, 15:57

szlagaag pisze: Reward reduction from 5 to 4 LSK at block 4451520 (T minus 1338 blocks)
Tzn. że będą mniejsze nagrody o 20%.
Poczytaj o Delegated Proof of Stake Lisk

bob
Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 14 listopada 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: bob » piątek, 17 listopada 2017, 15:57

eltonmlask pisze: nic sie juz na LSK nie wydarzy. stygniemy do 0,0006 - 0,0007 BTC. tak bylo w czerwcu, w sierpniu. LSK traktowany jest jak dziwka przez inwestorow, a ci nigdy nie wracaja na drugi dzien do tego samego burdelu.
naprawde sugeruje ewakuacje i powrot za kilka miesiecy. szkoda kasy i czasu.*
i zaden branding sranding, nowe logo, konferencja i slodkie pierdzenie kordka tego nie zmieni
*to nie jest rada inwestycyjna, ale tak bedzie;)
show evidence

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » piątek, 17 listopada 2017, 16:13

bob pisze:
eltonmlask pisze: nic sie juz na LSK nie wydarzy. stygniemy do 0,0006 - 0,0007 BTC. tak bylo w czerwcu, w sierpniu. LSK traktowany jest jak dziwka przez inwestorow, a ci nigdy nie wracaja na drugi dzien do tego samego burdelu.
naprawde sugeruje ewakuacje i powrot za kilka miesiecy. szkoda kasy i czasu.*
i zaden branding sranding, nowe logo, konferencja i slodkie pierdzenie kordka tego nie zmieni
*to nie jest rada inwestycyjna, ale tak bedzie;)
show evidence
Pewność siebie w niepewnych temat prowadzi tam gdzie człowiek z reguły nie chce się znaleźć.
Przytoczone argumenty, to domysły takie same jak każde inne. Bazują mniej lub bardziej na faktach, które albo zostały nam podane przed nos albo sami gdzieś wygrzebaliśmy. Nie każdy znajduje te same fakty i nie każdy interpretuje te same fakty tak samo.

Nawet jak ktoś kupił LSK w dowolnym momencie w czerwcu czy sierpniu, to czy sprzedając w listopadzie za 11$ straciłby?
Patrząc na trend całościowo, to jak projekt LSK nie zostałby zupełnie zawieszony, to nie dalej jak za dwa miesiące szykowałoby się kolejne ATH.
Jeśli ktoś nie kręci kółek, to jak kupił LSK tanio, to przy wystarczającym skupieniu uwagi długoterminowo zapowiadają się wzrosty tej Krypto i nie powininen umoczyć. Ba, nawet jak ktoś w amoku na BB kupił LSK za 40zł, to długoterminowo jest wysoce prawdopodne, że i tak się wyjdzie do przodu.

Jest ryzyko, jak w każdym biznesie czy start-up, że walnie to na pysk. Jeśli Lisk ostatecznie nie wyrobi ze swoim pomysłem, to jest możliwe, że będzie spadać do zera. Należy to wziąć pod uwagę. Jednakże wyskakiwać z okrętu, bo ktoś w amoku krzyknął "statek tonie!" nie jest najlepszym wyjściem :)

Pan Buffet jak kupował akcje Coca-Coli wiele lat temu, to każdego dnia widział zielone słupki?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » piątek, 17 listopada 2017, 16:46

Nie atakowałem Cię i nie zamierzam nikogo. Tylko jestem sam w Lisku po dość jeszcze niskiej cenie.
Mimo iż sugestie sugerujące ucieczkę z tej krypto budzą ciągle moje zwątpienie, bo jednak pieniądze jakie zarabiamy lub tracimy są realne i stracić nikt nie chce, to z tego powodu właśnie bardzo sobie cenie tego typu komentarze i oceny. Zmusza mnie to do ponownych refleksji i szukania faktów popierających zarówno mój plan wzrostu jak i spadki. Dzięki temu, że są głosy przeciwne nie rozsiadam się na fotelu z cygarem w zębach i nie zachwycam się swoim planem na zarobek, tylko ze zmarszczonym czołem wertuję ile się da i dopasowuję strategię z każdą nową, sensowną informacją jaka się pojawia. Jak chociażby ta od CEO, że nie ujawnią daty wprowadzenia SDK.

Tymczasem ArmstrongCoin idzie jakby lekko do góry, ale bokiem. Interesuje mnie też Reward Reduction za dwie godziny czy to wpłynie pozytywnie na kurs. O ile nie zamierzam się sprzedać, o tyle fajnie zobaczyć zieloną świeczkę :D

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: -40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bogatymnich » piątek, 17 listopada 2017, 17:07

Miesiąc temu pisali na twiterze ze info o rebr na konfie 22. Może jeszcze mają cos dobrego takze trzeba czekac.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » piątek, 17 listopada 2017, 17:21

Bogatymnich pisze: Miesiąc temu pisali na twiterze ze info o rebr na konfie 22. Może jeszcze mają cos dobrego takze trzeba czekac.
Info z pamięci jakie są pewne, że poruszą:
1. Określenie dokładnej daty SDK nie podadzą. Co oznacza, że może to wciąż być 2017 rok, ale z zebranych dotąd informacji bardzo niskie prawdopodobieństwo.
2. Datę zmiany logo (nie nazwy, bo ona zostaje)
3. Plany na 2018 rok
4. Inne "ważne" informacje. Tutaj z różnych forów oraz paneli dyskusyjnych mówi się właśnie o niedawno wspomnianym zainteresowaniu google lub microsoft. Jeśli takowe jest, to Max Kordek ma zapodać albo jakimś tylko hasłem, tzw naganiaczem inwestorów, albo będą to szczegóły w postaci, kto, kiedy i po co.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » piątek, 17 listopada 2017, 17:38

Ten teges teraz sprawdzałem TradeView Lisk 99% pokazuje odbicie w kosmos. A czemu o tym wspominam? Bo tak było we wrześniu z BitCoinem, wszystkie wykresy na tradewiev pokazywały zasieg 1800usd a poszedł inaczej a sam byłem pewny że chociarz 2,6k zaliczy bo na początku prognozy się sprawdzały suma sumarum i sie przewiozłem. Myśle że z liskiem będzie tak samo, myślicie że grubasy nie patrzą na to? Poczekają na odpowiedni moment i wygruzka. Takie moje przemyślenia. Co o tym sądzicie?. Bo jak spadnie to srogo będzie

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jaroslaw » piątek, 17 listopada 2017, 17:42

Ishias pisze: Ten teges teraz sprawdzałem TradeView Lisk 99% pokazuje odbicie w kosmos. A czemu o tym wspominam? Bo tak było we wrześniu z BitCoinem, wszystkie wykresy na tradewiev pokazywały zasieg 1800usd a poszedł inaczej a sam byłem pewny że chociarz 2,6k zaliczy bo na początku prognozy się sprawdzały suma sumarum i sie przewiozłem. Myśle że z liskiem będzie tak samo, myślicie że grubasy nie patrzą na to? Poczekają na odpowiedni moment i wygruzka. Takie moje przemyślenia. Co o tym sądzicie?. Bo jak spadnie to srogo będzie
Srogo chyba dla Ciebie. Kto miał sprzedać za 38-39 to sprzedał. Teraz czeka na dolek

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » piątek, 17 listopada 2017, 17:56

Grubasów już nie ma w lisku ,teraz pionki trzymają kurs z myślą ,że pójdzie wyżej za pare dni zrozumieją że już po wszystkim i kurz opadnie. Janusze będą trzymać przy 30 z myślą odbicia przy 28 ,26, 24... aż w końcu wyprzedadzą się na dołku 20zł i wtedy pójdzie w górę i znowu będą łapać rozpędzony pociąg w lutym.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 4 października 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Norbi_32 » piątek, 17 listopada 2017, 18:06

Cześć, spokojnie trzeba czekać na dołek, widać, że nie ma paliwa .. i musi iść dół .. pierwszy opór to ~30.6 zł( około 8.5 $ ) jeśli nie będzie sygnału w górę to idziemy dalej w dół
na kolejny poziom ~27.5 zł ( 7.6 $ ) ale poziom między 28 - 30.6 mocno do obserwacji. Ogładnijcie na youtube grupę FIBONACCI TEAM, często kolesia oglądam ... i jestem na plusie, nie tak dużym jak większość ale na bułki zostaje.

Ps. Dobrze koledzy jak by było więcej porad a nie przerzucania się byle czym

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 15 listopada 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: eye664 » piątek, 17 listopada 2017, 18:25

Ishias pisze:Ten teges teraz sprawdzałem TradeView Lisk 99% pokazuje odbicie w kosmos. A czemu o tym wspominam? Bo tak było we wrześniu z BitCoinem, wszystkie wykresy na tradewiev pokazywały zasieg 1800usd a poszedł inaczej a sam byłem pewny że chociarz 2,6k zaliczy bo na początku prognozy się sprawdzały suma sumarum i sie przewiozłem. Myśle że z liskiem będzie tak samo, myślicie że grubasy nie patrzą na to? Poczekają na odpowiedni moment i wygruzka. Takie moje przemyślenia. Co o tym sądzicie?. Bo jak spadnie to srogo będzie
Widzę, że na forum ludzie dalej są w alternatywnej rzeczywistości. :)

Osobiście nie dostrzegam żadnych powodów do wzrostu. Paradoksalnie gwoździem do trumny może być konferencja jeśli nic przełomowego się na niej nie wydarzy.

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jaroslaw » piątek, 17 listopada 2017, 18:30

Załadowali się po 30zł i więcej i teraz liczą na magiczne 50zł bo ich naganiacz p1r4t namówił. Nawet mi ich nie żal.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 4 października 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Norbi_32 » piątek, 17 listopada 2017, 18:30

eye664 pisze:
Widzę, że na forum ludzie dalej są w alternatywnej rzeczywistości.

Osobiście nie dostrzegam żadnych powodów do wzrostu. Paradoksalnie gwoździem do trumny może być konferencja jeśli nic przełomowego się na niej nie wydarzy.
jak w cały interesie z krypto , jak to mówią na wsi na dwoje babka wróżyła ... albo pójdzie w górę albo w dół , ja wchodzę jeśli będzie dołek 50% tym co mam ( czyli tym co ciężko zarobiłem :-) ). Ludzie grają widzę, bez żadnego planu trzeba Sobie założyć rozsądny zysk ... ja oczękuję max. 20- 30% zarobku na danej krypto. Większość osób to świeżaki jak w Biedronce i myślą, że po miesiącu to już na nie wiadomo ile zarobią.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » piątek, 17 listopada 2017, 18:41

Ludzie to czysta spekulacja.
Było głośno o konferencji idealny moment wejścia grubasów (nie bez powodu 2 dni przed wzrostami wspominałem o zakupach i ofercie na kwote 85 BTC). Grubasy już wyszły z zarobkiem min. 80%.. Konferencja nic nie da. Czego by nie powiedzieli. Bo nikt nie będzie podbijał kursu specjalnie by inni zarobili którzy czekają na to wydarzenie. Dlatego każdy pump jest wcześniej zanim coś się wydarzy.
Jeżeli jesteś pewien ,że konferencja spowoduję przekroczenie 40zł. Daj łapkę w górę (jeżeli będzie tak prześlę Ci 3 LSK na twój portfel ,natomiast jeżeli cena nie osiągnie tej kwoty ty wysyłasz mi. Więc zanim dasz łape w górę zastanów się czy jesteś uczciwy i nie szkoda Ci 3 LSK ) 8-) Ja jestem swojego pewien.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Areck1 » piątek, 17 listopada 2017, 19:14

szlagaag pisze: Daj łapkę w górę (jeżeli będzie tak prześlę Ci 3 LSK na twój portfel ,natomiast jeżeli cena nie osiągnie tej kwoty ty wysyłasz mi. Więc zanim dasz łape w górę zastanów się czy jesteś uczciwy i nie szkoda Ci 3 LSK ) Ja jestem swojego pewien.
Ci co mają multikonta na forum trochę by musieli zapłacić:-P
szlagaag pisze: Dlatego każdy pump jest wcześniej zanim coś się wydarzy.
Zgadzam się informacja o konferencji już jest w cenie.

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pazera » piątek, 17 listopada 2017, 19:21

Czyli uważacie, że teraz już nikt nie jest zainteresowany liskiem a konferencja jest tylko ozdobą?

Bardzo ciekawe

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » piątek, 17 listopada 2017, 19:25

pazera pisze: Czyli uważacie, że teraz już nikt nie jest zainteresowany liskiem a konferencja jest tylko ozdobą?

Bardzo ciekawe
Nikogo nie interesuję konferencja. Ludzi interesuję zarobek ,a tych których to interesowało już zrealizowali zyski jak pisałem. Wszystkie krypto to jedna wielka spekulacja. Większość nawet nie wie w co inwestuję. Jest o czymś głośno i coś ma się wydarzyć pompa realizacja i spadek. Tyle w temacie. Szybki przykład wczorajszego Ripple. Współpraca z american express. I jakoś cena się nie utrzymała.

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pazera » piątek, 17 listopada 2017, 19:29

Przesadzasz bo ignorujesz zupełnie ludzi którzy nie inwestują short-term. Gdybym miał liski long term to bym bardzo wyczekiwał tej konferencji, bo daje on wgląd w co się będzie działo w ciągu najbliższych miesięcy.

To co piszesz nie jest głupie. Teraz nie wiem co mam robić z tym jebanym liskiem :/

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Esdermo » piątek, 17 listopada 2017, 19:33

Ja to widzę inaczej. Przed nami czwarta fala. Ta informacja od LISK wypłynęła tylko po to, aby utworzyła się korekta przed samą konferencją, bo kurs już za bardzo był wywindowany więc dlatego postanowili ogłosić co nieco i wywołać panic sella. Przecież to się kupy nie trzyma, po co chcieliby aby kurs spadł? Przecież doskonale wiedzieli, że jak przekażą już złą informację to ludzie ochłoną i im się to udało:) Wspomnicie moje słowa :)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości