ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
26
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: AlgoryProject » piątek, 17 listopada 2017, 16:56

Witamy serdecznie!

pragniemy przedstawić polskiej społeczności kryptowalut Algory Project - innowacyjne narzędzie skoncentrowane na rynku kryptowalut, tworzone w celu zwiększenia efektywności w tradingu. Jeżeli tradujesz na rynku kryptowalut, Algory stanie się nieodzownym elementem Twojego tradingu. Będzie to wszechstronna oraz wielofunkcyjna platforma, jaką kiedykolwiek stworzono z myślą o krypto-traderach na całym świecie.

Oficjalna strona: https://algory.io

Najważniejsze daty ICO:

15 listopada 2017 Rozpoczęcie zapisów na Whitelist
7 grudnia 2017 godz. 14:00 UTC Zakończenie zapisów na Whitelist
7 grudnia 2017 godz. 14:00 UTC Rozpoczęcie sprzedaży dla osób zapisanych na whitelist Whitelist
8 grudnia 2017 godz. 14:00 UTC Zakończenie sprzedaży dla osób zapisanych na Whitelist
8 grudnia 2017 godz. 14:00 UTC Rozpoczęcie public crowdsale (ICO)
8 stycznia 2018 godz. 14:00 UTC Zakończenie public crowdsale (ICO



O funkcjach programu będziemy publikować artykuły na naszym blogu:
1. Cryptoscanner ->
2. Cryptonews ->

Zapraszamy do zapoznania się z naszym promocyjnym video:

[youtube][/youtube]


Algory zawiera 13 wyjątkowych funkcji, które sprawią, że trading stanie się prostszy i przyniesie Ci większe zyski. Oto niektóre z nich:

Nazwa: Powerful Cryptoscanner

Opis: Never be late again, become a pro!

Obrazek

Opis funkcji: Utwórz w pełni zautomatyzowane i wszechstronne filtry oraz alerty skanujące rynek kryptowalut w czasie rzeczywistym. Skaner zdecydowanie zmieni sposób w jaki dotychczas wyszukiwałeś oraz wybierałeś kryptowaluty do tradingu. Zdobądź wiedzę, które kryptowaluty są “gorące”, poprzez wykorzystanie ponad 100 różnego rodzaju filtrów oraz alertów. Analizuj kryptowaluty, które mają znaczenie dla Twojej strategii tradingowej. Wykorzystaj również autotrading, bazujący na filtrach oraz alertach! Dodatkowe funkcje umożliwiają sprawdzenie na danych historycznych jak zyskowne są ustawione przez Ciebie skanery. To wszystko dzięki Backtestingowi. Także funkcja Autotradingu umożliwi Ci przeprowadzania transakcji na bazie zdefiniowanych uprzednio alertów oraz filtrów.



Nazwa: Cryptonews

Opis: Profit with faster news & research

Obrazek

Opis funkcji: Masz już dosyć przeszukiwania witryny za witryną tylko po to, aby odnaleźć najnowsze interesujące Cię wiadomości? Najszybsza i najbardziej zaawansowana transmisja danych i informacji w sektorze kryptowalut stworzona dla traderów, którym zależy na czasie. Masz teraz wszystko w jednym miejscu – od serwisów informacyjnych, po blogi, Tweety, Reddit i inne! Bardzo intuicyjny obszar roboczy umożliwiający przeglądanie wg własnych źródeł i kryteriów. Nie przegap już żadnej informacji, która ma znaczenie dla Twojego portfolio. Odpowiednie wyczucie czasu na rynku to trudna sztuka. Nie czekaj na nagłówki i zacznij otrzymywać wiadomości na bieżąco. Sprawdzaj informacje, wzmianki o kryptowalutach i wskaźniki nastrojów, aby uzyskać wiedzę o potencjalnym wpływie konkretnych wiadomości. Kolejne funkcje umożliwią automatyczny trading na bazie sentymentu newsa oraz zdefiniowana słów kluczowych występujących w danym newsie.



Nazwa: Blockchain Analyzer

Opis: Wanna trade like a “whale”?

Obrazek

Opis funkcji: Monitoring „cold” oraz „hot” portfeli w celu analizy potencjalnych wyprzedaży na rynku wynikających z transferów większych ilości kryptowalut pomiędzy portfelami i giełdami. Dodaj adres portfela, który Cię interesuje i zareaguj zanim duży gracz zrobi spustoszenie na rynku przelewając dużą ilość danej kryptowaluty na giełdę. Bądź jak ”gruba ryba”! :)



Nazwa: Strategy backtester

Opis: Increase your profitability with backtested strategy

Obrazek

Opis funkcji: Backtesting strategii to podstawowe narzędzie umożliwiające sprawdzanie jej efektywności. Nasze narzędzie weryfikacyjne wykorzystuje dane historyczne w celu sprawdzenia dotychczasowej skuteczność Twojej strategii oraz przedstawienia jak może się ona kształtować w przyszłości. Bądź na bieżąco dzięki sprawdzaniu efektywności strategii na najświeższych danych.



Nazwa: ICO analyzer

Opis: Analyze. Support. Profit!

Obrazek

Opis funkcji: Kwota 2,35 mld dolarów zebrana w ciągu roku przez ICO robi wrażenie! To olbrzymia wartość, która na bieżąco trafia na rynek. Sprawdź projekt, zanim zdecydujesz się na jego wsparcie. Sprawdź wszystkie ICO poprzez ICO Analyzer. Sprawdź portfele ICO, bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi przelewów między największymi projektami w świecie ICO. Śledź na bieżąco rozwój projektów, w które zainwestowałeś!



Nazwa: Cryptoviewer

Opis: Find it and Trade it!

Obrazek

Opis funkcji: Wszystkie rankingi kryptowalut, które możesz sortować w dowolny sposób. Chcesz sprawdzić konkretną kryptowalutę przed ostatecznym podjęciem decyzji? Nie ma problemu. Wybierz własną listę kryptowalut, które cię interesują, aby uzyskać najnowsze wiadomości o nich, informacje na temat ruchu itp. Sprawdzaj wszelkie możliwe informacje dotyczące którejkolwiek z wymienionych kryptowalut. Uzyskaj szybki dostęp do danych na temat aktualnych trendów wśród kryptowalut.



Dodatkowo platforma zapewni Ci dostęp do wielu innych narzędzi takich jak:
-Arbitrage Cryptocurrency Scanner,
-Autotrading,
-Social Learning,
-Chart signals and analytics
-Exchange comparison
-Trading Room


Jesteśmy traderami i słuchamy tego, co inni traderzy mają do powiedzenia. Gwarantujemy częste aktualizacje oprogramowania wprowadzające nowe funkcje, odpowiednio dobrane do Twoich potrzeb. Roadmap projektu jest przedstawiony na oficjalnej stronie ALGORY

Wszystkie funkcje Algory oraz dokładne założenia projektu opisane są w: ALGORY WHITEPAPER

FACEBOOKTWITTERBLOGINSTAGRAMROCKET.CHATBOUNTY THREADTELEGRAMREDDITYOUTUBE
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 27 listopada 2017, 23:28 przez AlgoryProject, łącznie zmieniany 7 razy.
Wszechstronny skaner w czasie rzeczywistym oraz agregator newsów ze świata kryptowalut :!:

:arrow: Cryptocurrency Scanner and Real-time cryptocurrency news aggregator

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: jpr » piątek, 17 listopada 2017, 17:09

Heja
Musze przyznac, ze ladnie to wszystko wygląda. To bedzie cos takiego jak Coinigy ale wzbogacone o dodatkowe funkcje jak ICO Analyzer itd?
Będzie miesięczny abonament za dodatkowe funkcje a produkt bazowy za free?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: AlgoryProject » piątek, 17 listopada 2017, 17:18

@jpr, można powiedzieć, ze działamy w podobnym kierunku, jednak nasze narzędzie ma być przede wszystkim technicznym narzędziem wspierającym trading. Natomiast produkt, o którym wspomniałeś, to przede wszystkim platforma, za pośrednictwem której możesz dokonać transakcji. Algory skupia się na dostarczeniu danych z giełd oraz świata kryptowalut i przetwarzaniu do użytku przez tradera.

Będzie wersja dostępna za darmo, jak i również płatna (niektóre zaawansowane funkcje).
Wszechstronny skaner w czasie rzeczywistym oraz agregator newsów ze świata kryptowalut :!:

:arrow: Cryptocurrency Scanner and Real-time cryptocurrency news aggregator

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: adam1226 » piątek, 17 listopada 2017, 21:25

Jakieś bonusy dla forumowiczów? :D
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: AlgoryProject » piątek, 17 listopada 2017, 21:51

@adam1226, w okresie przed rozpoczęciem sprzedaży, można się zapisać na Whitelistę, która będzie uprawniała do gwarantowanego zakupu tokenów na dobę przed rozpoczęciem publicznego Crowdsale - z 20% zniżką. ;)

Zapisać na Whitelist można się do 7.12.2017 r. do 2:00 PM UTC - 15:00 polskiego czasu lub do wcześniejszego zapełnienia puli.

Na anglojęzycznym forum są również określone zasady programu Bounty, w którym można otrzymać tokeny ALG w zamian za promowanie projektu Algory.
Wszechstronny skaner w czasie rzeczywistym oraz agregator newsów ze świata kryptowalut :!:

:arrow: Cryptocurrency Scanner and Real-time cryptocurrency news aggregator

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: Rumcajs » sobota, 18 listopada 2017, 20:21

@AlgoryProject,

Mam 2 pytania:

1) Nie znalazłem opcji na stronie do zmiany języka z Angielskiego na Polski chociaż cały dev team jest z Polski (poza 1 advisorem) - brakło wam czasu czy wstydzicie się że to ICO jest robione przez Polaków bo kto ze świata pozna po nazwiskach z jakiego kraju jest dev team ?? Jeśli gdzieś jest taka opcja to wybaczcie ale jej nie widze a szukałem (whitepaper też tylko po angielsku).
No chyba, że zamierzacie zgarnąć kasę i tworzyć to całymi latami to może faktycznie lepiej się tym nie chwalić :P :P :P [EDIT: dodano emotki]
Kontynuując temat to ICO ma jakąś formę prawną ? - jeśli tak to firma domyślam się, że nie jest zarejestrowana w Polsce tak jak i Golem ? To gdzie jest ? Szwajcaria? Cypr? UK ?

2) Cokolwiek działa ?? Bo daliście dużo zdjęć tej wielofunkcyjnej aplikacji ale czytałem Road mapę i wynika z niej że nawet "core system development" i "product website" będzie robione w I Kwartale 2018 czyli po zakończeniu ICO a te kolejne funkcje nazwe je modułami będą dodawane aż do końca roku 2018, a "autotrading " w 2019. Czyli na ten moment nic nie macie, nawet core ?
Ewidentnie long term inwestycja co najmniej na cały rok 2018.

PS. Sorry za pkt 1 może troche przesadziłem ale tak to odebrałem po obejrzeniu całej strony i przeczytaniu wszystkiego.
Ostatnio zmieniony sobota, 18 listopada 2017, 22:13 przez Rumcajs, łącznie zmieniany 1 raz.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: AlgoryProject » sobota, 18 listopada 2017, 21:34

Rumcajs pisze: @AlgoryProject,

Mam 2 pytania:
1) Nie znalazłem opcji na stronie do zmiany języka z Angielskiego na Polski chociaż cały dev team jest z Polski (poza 1 advisorem) - brakło wam czasu czy wstydzicie się że to ICO jest robione przez Polaków bo kto ze świata pozna po nazwiskach z jakiego kraju jest dev team ?? Jeśli gdzieś jest taka opcja to wybaczcie ale jej nie widze a szukałem (whitepaper też tylko po angielsku).
No chyba, że zamierzacie zgarnąć kasę i tworzyć to całymi latami to może faktycznie lepiej się tym nie chwalić.
Kontynuując temat to ICO ma jakąś formę prawną ? - jeśli tak to firma domyślam się, że nie jest zarejestrowana w Polsce tak jak i Golem ? To gdzie jest ? Szwajcaria? Cypr? UK ?
2) Cokolwiek działa ?? Bo daliście dużo zdjęć tej wielofunkcyjnej aplikacji ale czytałem Road mapę i wynika z niej że nawet "core system development" i "product website" będzie robione w I Kwartale 2018 czyli po zakończeniu ICO a te kolejne funkcje nazwe je modułami będą dodawane aż do końca roku 2018, a "autotrading " w 2019. Czyli na ten moment nic nie macie, nawet core ?
Ewidentnie long term inwestycja co najmniej na cały rok 2018.

PS. Sorry za pkt 1 może troche przesadziłem ale tak to odebrałem po obejrzeniu całej strony i przeczytaniu wszystkiego.
Witaj Rumcajs,

Z tej strony Tomek Przybycień, poniżej odpowiem na Twoje pytania.

1. W tej chwili dodatkowe języki są dodawane na stronie. Nie wstydzimy się :) dlaczego by? Z tego powodu dodaliśmy temat na forum.bitcoin.pl aby poinformować o starcie naszego ICO.
Główny język strony jest jednak angielskim, gdyż projekt jest skierowany na cały świat. Stąd White Paper czy główna wersja strony jest w tym języku. Dotyczy to również formularza zapisów czy regulaminów. Wiesz wśród dotychczasowych polskich projektów ICO nie znalazłem języka polskiego.

Spółka jest zarejestrowana w Polsce - Algory Project Sp. z o.o. Sp. K. Informacje o tym są zawarte w regulaminach.

2. Tak, przygotowanie projektu rozpisane jest na 6 kwartałów, zgodnie z tym co zaprezentowaliśmy w Roadmap. Proces przygotowania ICO, mimo że może wydawać się na zasadzie: tworzymy ICO i zbieramy pieniądze z rynku na rozwój produktu - to tak naprawdę nie tylko kosztowne, ale i czasochłonne zadanie.
W chwili obecnej opracowywana jest cała zawartość poszczególnych funkcji narzędzia. Np. odpowiednie funkcje alertów oraz filtrów, które znajdować się będą w Crytposcannerze. Stworzenie np. GUI to zadanie nad którym pracujemy ze specjalistami UX.
Bardzo chcielibyśmy stworzyć narzędzie jak najszybciej, ale ze względu na rozbudowane funkcje, liczbę giełd oraz danych krypotowalut, to nie jest zadanie które możemy wykonać szybciej. W przypadku gdy ICO się powiedzie, zatrudnionych zostanie dodatkowo wielu programistów, dzięki czemu ruszymy jak to mówią z "kopyta".

Zdajemy sobie sprawę, że na tym etapie w dużej mierze osoby wchodzące w ICO stawiają na zaufaniu, ale to jest akurat normą w obecnym momencie na rynku ICO. Pomimo olbrzymiej liczby ICO, nie pojawiło się jeszcze za dużo gotowych i finalnych produktów na rynku. Pragniemy wypełnić niszę, jaką widzimy w tym segmencie "kryptowalutowego świata". Jednak praca nad całością wymaga czasu.

Nawet jeżeli nie planujesz wchodzić w ICO, daj nam czas, poobserwuj i wrócimy do rozmowy w przyszłym roku. Mam nadzieję, że się miło usmiechniesz, a i może dołączysz do grona naszych beta-testerów.

P.S. Z miłą chęcią jak widzisz odpowiadamy na pytania, nie jesteśmy również anonimowi na polskim rynku traderskim. Dlatego potencjalne oskarżenia o "zgranięcie kasy" są niezbyt na miejscu. Zapewne są na świecie ICO, które powstają byle zgarnąć kasę i nie stworzyć projektu. Proszę jednak o nie porównywanie nas z takimi.
Wszechstronny skaner w czasie rzeczywistym oraz agregator newsów ze świata kryptowalut :!:

:arrow: Cryptocurrency Scanner and Real-time cryptocurrency news aggregator

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: Rumcajs » sobota, 18 listopada 2017, 22:10

@AlgoryProject,

Dzieki za wyjaśnienia.
Wiem jak działają ICO.
Nie oczekiwałem też, że stronka będzie w PL tylko PL jako opcja do wyboru, niektóre strony z ICO mają na starcie kilka języków do wyboru, wiadomo że podstawowa wersja musi być po angielsku. Ale jak wspomniałeś języki kolejne są dodawane i ja właśnie dlatego z ciekawości spytałem czemu nie ma PL wersji stronki :P
To coś wygląda super i chętnie bym tego używał już teraz :)
Dlatego pytałem o road mapę czy macie coś wstępnego jakieś wersje bety działających niektórych z tych modułów bo na roadmapie wszędzie były opisane jako wersje 1.0
Sorry za to niefortunne sformułowanie z tą kasą ale to zdanie całe to była ironia do braku języka PL i chwalenia się skąd jest team, mogłem dodać jakąś emotkę w sumie jeśli ktoś to za bardzo poważnie by wziął. Przecież każdy widzi że profile każdego z zespołu są na linkedinie więc nie sugerowałem że ktoś będzie z nią uciekał, martwił mnie raczej czas trwania developingu, jakby nie było to ponad rok czasu ale jestem świadomy faktu, że wiele ICO od lat jest ciągle w fazie developingu a produktu jeszcze finalnego nie przedstawili. Właściwie to mało jest takich co mają coś konkretnego i działającego.
Dla wielu osób 1 rok czasu to pewnie krótko, kwestia podejscia. Ja już szukam czegoś na krótsze terminy ale z bazowej ceny z ICO łatwiej zrobić x 50 czy x 100 niż kupować już coś za późno z giełdy jak już ceny będą wysokie, więc podejrzewam że taki rok dla wielu nie będzie straszny, w sumie to może i kupie troche na odłożyć i zapomnieć na ten rok.
To coś wygląda sorry za wyrażenie zajebiście więc raczej nie spodziewam się żeby nie doszło do hardcapu :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: adam1226 » sobota, 18 listopada 2017, 22:30

myślę że te terminy to są takie przyblizone, jeśli ICO okaże się sukcesem, to jest szansa że produkt będzie gotowy szybciej, tak?

@Rumcajs, z tego co widzę, to dla whitelist jest juz +20%. Moze sie zapisz? :-)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: AlgoryProject » sobota, 18 listopada 2017, 22:32

Rumcajs, domyślam się że wiesz. Zbyt długo jesteś na tym rynku.

Natomiast co do wątpliwości. Dla nas priorytetem jest szybkie działanie i wejście produktu na rynek. Wiemy, że konkurencja będzie nam deptać po piętach :)

Adam1226, będziemy się starać wszelkimi siłami. Jednak podane terminy to naprawdę w miarę możliwości sensowne terminy. Zakładamy możliwość pewnych modyfikacji w zależności od powodzenia ICO.
Wszechstronny skaner w czasie rzeczywistym oraz agregator newsów ze świata kryptowalut :!:

:arrow: Cryptocurrency Scanner and Real-time cryptocurrency news aggregator

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: Wymazywanie » sobota, 18 listopada 2017, 23:23

To są przydatne narzędzia - to na pewno. Mi by się przydały.

Pytanie, czy potrzebne są do tego fundusze rzędu max cap czyli (jeśli dobrze pamiętam) 100k ETH czyli obecnie jakieś 34m$. Drugie pytanie, jaka jest rola tokena. Przy większości albo wszystkich ICO tokeny są raczej "doklejone" by nadać pozorną wartość projektowi i umożliwić zbiórkę kasy (dać coś w zamian za ETH/BTC).

Zastanawiam się - bo nie znam się na tym - ile taki projekt potrzebuje funduszy, by być zrealizowanym- 1m$? A może nawet mniej? Nie liczę funduszy na kilka lat, ale tak, by wykonać podstawowe funkcje produktu, który może się starać o większego inwestora czy nawet sam powoli na siebie zarabiać? Ktoś się orientuje?

Może to być ciekawa alternatywa dla Santimenta (lub tego, co chce zrobić San). Ale nie śledzę już go i nie wiem na jakiś etapie są. Ostatnio jak śledziłem byli na etapie ściemniania że cokolwiek robią, teraz powinni być znacznie dalej.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: adam1226 » sobota, 18 listopada 2017, 23:37

@Rumcajs, chyba, że sie boisz, że jak im się uda zrobić te narzędzia, np. backtesting to przestaniesz tracić ;-)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: Rumcajs » niedziela, 19 listopada 2017, 00:00

adam1226 pisze: @Rumcajs, chyba, że sie boisz, że jak im się uda zrobić te narzędzia, np. backtesting to przestaniesz tracić ;-)
Ta część projektu akurat mi się nie przyda bo ja nie używam żadnych strategi :P
Ale jak ktoś gra aktywnie lub daytraduje to może zauważy co robi źle z tym narzędziem.
Ale póki nie sprzedam to nie mam straty, przynajmniej w teorii :P
Więc nie boję się kupić/zapisać ale na to jest jeszcze sporo czasu start dopiero w grudniu.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: AlgoryProject » niedziela, 19 listopada 2017, 00:03

Wymazywanie pisze: To są przydatne narzędzia - to na pewno. Mi by się przydały.

Pytanie, czy potrzebne są do tego fundusze rzędu max cap czyli (jeśli dobrze pamiętam) 100k ETH czyli obecnie jakieś 34m$. Drugie pytanie, jaka jest rola tokena. Przy większości albo wszystkich ICO tokeny są raczej "doklejone" by nadać pozorną wartość projektowi i umożliwić zbiórkę kasy (dać coś w zamian za ETH/BTC).

Zastanawiam się - bo nie znam się na tym - ile taki projekt potrzebuje funduszy, by być zrealizowanym- 1m$? A może nawet mniej? Nie liczę funduszy na kilka lat, ale tak, by wykonać podstawowe funkcje produktu, który może się starać o większego inwestora czy nawet sam powoli na siebie zarabiać? Ktoś się orientuje?

Może to być ciekawa alternatywa dla Santimenta (lub tego, co chce zrobić San). Ale nie śledzę już go i nie wiem na jakiś etapie są. Ostatnio jak śledziłem byli na etapie ściemniania że cokolwiek robią, teraz powinni być znacznie dalej.

Wymazywanie, poniżej znajdziesz odpowiedzi.

Zdajemy sobie sprawę z dużego CAP. Zdajemy sobie również z tego sprawę, że ten CAP nie jest nam dany na zawsze i jego wartość w przeciągu tygodni, miesięcy czy lat można zmienić się z dnia na dzień. Mamy w planie zabezpieczyć finansowo firmę na infrastrukturę, płace dla pracowników (który naprawdę będzie spore grono, gdyż samych programistów planujemy mieć +20), kwestie formalne/księgowe oraz wszelkie wydatki związane z dostępem do danych. Dodatkowym aspektem jest marketing, który uwierz mi cenowo jest na zupełnie innym poziomie jeżeli przyrównamy do stawek wśród mediów z innej tematyki.

Mamy w planie być takim kryptowalutowym Bloombergiem. Mierzymy wysoko, na tym raczkującym w profesjonalne narzędzia rynku.

Są dwie metody, ta o której wspomniałeś, bardziej typowa dla rynku startupów. Druga opcja, to możliwość jakie wnosi crowdfunding w postaci ICO.

Nie jesteśmy ICO, który typowo wprowadza nowiny w blockchainie. Jak np. Golem.
Jesteśmy ICO, które skupią się na tematyce cryptotradingowej. To jest tendencja, która wśród ICO jest dość powszechna jak dobrze zauważyłeś. Nasz token, to utility token. Czyli płatność za dostęp do platformy umożliwiana będzie poprzez zapłatę w ALG. W ten sposób chcemy zapewnić stałą płynność na naszej krypto i popyt na nią. Wprowadzając porządny produkt na rynek, liczymy że spotka się z dużym zainteresowaniem wśród traderów z rynku kryptowalut.
Wszechstronny skaner w czasie rzeczywistym oraz agregator newsów ze świata kryptowalut :!:

:arrow: Cryptocurrency Scanner and Real-time cryptocurrency news aggregator

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: koparki » niedziela, 19 listopada 2017, 01:07

Przeglądałem projekt i nasuwa mi się jeden wniosek - to jest dynamit! Jest to rewelacyjne narzędzie dla traderów , jesli będziecie legitymować się stopniowo zrealizowanymi etapami i doprowadzicie swoje zamierzenie do końca to może się okazać że będzie to jeden z najbardziej znanych projektów wśród traderów krypto co przełoży się na wzrost wartości tokena.
Życzę abyście zostali zauważeni przez grubych inwestorów i aby większe giełdy zaakceptowały emitowany przez Was token, życzę udanej zbiórki ICO, na pewno sam coś wrzucę w to ico. Chcę aby powstało to narzędzie .
---

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: RafaelGrey » niedziela, 19 listopada 2017, 09:27

Pamiętajcie że "done is better than perfect" :) im szybciej powstanie choćby okrojone MVP tym lepiej

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: bl4ck » niedziela, 19 listopada 2017, 11:00

Ja tylko napiszę to co napisał mój znajomy po poczytaniu strony pod czym się podpisuję.
100k eth?
so greedy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: adam1226 » niedziela, 19 listopada 2017, 11:54

@bl4ck, przeczytałeś w ogole co @AlgoryProject, odpisali w ostatnim poście?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: bl4ck » niedziela, 19 listopada 2017, 12:09

@adam1226, oczywiście że przeczytałem i co z tego?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: AlgoryProject » niedziela, 19 listopada 2017, 12:26

RafaelGrey pisze: Pamiętajcie że "done is better than perfect" :) im szybciej powstanie choćby okrojone MVP tym lepiej
RafaelGrey - tak, wersje które będą publikowane to v1.0. Tak by trafiły na rynek szybko, a następnie były stale rozwijane.

Co do hard cap itd. Zawsze gdy jest mowa o pieniądzach, szczególnie dużych pojawia się dyskusja "ja zrobiłbym to lepiej, chciwość, są już lepsze projekty". Każdy ma prawo próbować czy to w tym biznesie czy w innych. Wymaga to jednak decyzji by wpaść na odpowiedni pomysł, zbadać rynek, przygotować się, zainwestować dużo pieniędzy biorąc pod uwagę, że nic z tego może nie wyjść.
Można również pozostać na etapie chciałbym i nic więcej. Na tym również zakończę dyskusję w tym zakresie.
Wszechstronny skaner w czasie rzeczywistym oraz agregator newsów ze świata kryptowalut :!:

:arrow: Cryptocurrency Scanner and Real-time cryptocurrency news aggregator

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości