W jakie waluty teraz inwestujecie.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wojteks102 » środa, 15 listopada 2017, 11:30

nariensi pisze: Taka reklama na londyńskim dworcu
ETH też jest:/
To stąd ten przypływ nowego kapitału do kryptowalut :) Takie akcje wiele by wyjaśniały..

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: eluminatif » środa, 15 listopada 2017, 11:44

I teraz dylemat w co tu pójść jak wiekszość sensownych opcji na sporym plusie od paru dni...

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: este213 » środa, 15 listopada 2017, 13:38

eluminatif pisze:I teraz dylemat w co tu pójść jak wiekszość sensownych opcji na sporym plusie od paru dni...
Monero?

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: altar » środa, 15 listopada 2017, 14:15

eluminatif pisze: I teraz dylemat w co tu pójść jak wiekszość sensownych opcji na sporym plusie od paru dni...
ETH na moje do końca tego tygodnia będzie blisko 400USD. Ja jeszcze wszedłem w VIB - ostatnio kryptowaluta została dodana do HitBTC.

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Endymen » środa, 15 listopada 2017, 15:14

co z tym Monero, stoi i stoi (wiem nie można zapomnieć że skoczyło z 85 na 120), zaczynam tracić wiarę że coś na tym zarobie, na anglojęzycznych forach można poczytać jaka to ona nie jest wspaniała a jednak jakoś ludzie się o nią nie biją.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 21
Rejestracja: 25 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Invest » środa, 15 listopada 2017, 15:25

Ja dziś sprzedałem Monero, wyszło mi, że lepiej zarobić na wzrostach Bitcoina. Ale może jeszcze odkupię.

Przy okazji: czy ktoś coś wie na temat POWR? Czytałem, że to konkurencja do wspominanego tu przez Paprykarza SNC. Na razie niby lepiej wyceniany jest. Wczoraj POWR weszło na Bittrexie. No i ich projekt różni się od SNC...
Interesował się tym ktoś? Co sądzicie - czy Waszym zdaniem warto w to zainwestować?

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: szlagaag » środa, 15 listopada 2017, 16:11

Kardano (ADA)
Zakupione ,widzę kierunek północ do momentu zniknięcia pierwszego z góry BID'u.
313.0589 308.9393 81514319.95012471 0.00000379
Zresztą widać ,że 12 i 13 listopada tez doszło do tego pułapu i pozniej w górę wiec oferta nie znika :P
Ktoś z pracowników maczał w tym paluchy

Poza tym przy aktualnym wzroście btc idealne miejsce ,żeby przeczekać i zarobić na btc ,jak i wzroście ADA.
W razie spadku btc ,ada też pojdzie w gore wiec czysty profit.

Załadowany po 380 :twisted:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: novymivo » środa, 15 listopada 2017, 17:15

lsk bym sie pozbyl , eth i iot-a do trzymania jak naj.
Polskie Forum Bitcoin.pl

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RafaelGrey » środa, 15 listopada 2017, 18:03

Ja dla odmiany iote mam na shorcie;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: novymivo » środa, 15 listopada 2017, 18:54

@RafaelGrey, no no smialo, mozna wiedziec czemu ?
Polskie Forum Bitcoin.pl

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RafaelGrey » środa, 15 listopada 2017, 19:31

Akurat w tym wypadku to wyłącznie intuicja. Wczoraj na eos udało się złapać kilka procent, może uda się powtórzyć. Mnie 5% w zupełności zadowoli;) SL na 79 centow, zobaczymy co to wyjdzie

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » środa, 15 listopada 2017, 19:44

Invest pisze: Przy okazji: czy ktoś coś wie na temat POWR? Czytałem, że to konkurencja do wspominanego tu przez Paprykarza SNC. Na razie niby lepiej wyceniany jest. Wczoraj POWR weszło na Bittrexie. No i ich projekt różni się od SNC...
Interesował się tym ktoś? Co sądzicie - czy Waszym zdaniem warto w to zainwestować?
Obecny market cap POWR pokazuje dobrze, gdzie SNC może dojść za kilka miesięcy. POWR również uważam za bardzo dobry i profesjonalny projekt. Który wygra? Nie wiem.
Wiem natomiast, że na oba jest miejsca na rynku. Jest tylko jedna, znacząca różnica. POWR jest już dość dobrze wyceniany, a SNC dopiero będzie, na czym można duuużo zarobić.

Patrząc na listę zleceń zakupu i kurs, od kilku dni na SunContract zaczyna się coś dziać.

Teraz uwaga, wiadomość z telegramu.
Szef SunContract (SNC) dał do zrozumienia, że tą dużą giełdą, na którą ma wejść SNC może być nie jakiś Bittrex, ale... giełda papierów wartościowych w Giblartarze!!!
Giblartar Stock Exchange czeka na zmianę przepisów i w styczniu ma ruszyć handel tokenami.
Z przekazu SNC wynika, że jakieś rozmowy są prowadzone - tokeny SNC jako "akcje" firmy energetycznej SunContract?
To może być niezły wystrzał ceny. Będzie przygotowani.
Ostatnio zmieniony środa, 15 listopada 2017, 20:57 przez paprykarz18, łącznie zmieniany 1 raz.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lagoon » środa, 15 listopada 2017, 20:10

@szlagaag
Co ty z tym cardano tego jest 45 mld .
Poza tym ludzie którzy nie sprawdzili się w eth i odeszli a w dodatku coin niby do wszystkego (czyli gó...no nie nadające się do niczego).

Dodano po 4 minutach 22 sekundach:
Jak ktoś odchodzi z takego projektu jak eth to albo jest głupi albo upierdliwy i nie może się dogadać albo ma za wysokie mniemani o sobie.
Dla mnie tacy ludzie porzucający porządny projekt są nieodpowiedzialni a nie swietni jak niektórzy na you tube twierdzą.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: marcinzkomina » środa, 15 listopada 2017, 23:59

paprykarz18 pisze:
Invest pisze: Przy okazji: czy ktoś coś wie na temat POWR? Czytałem, że to konkurencja do wspominanego tu przez Paprykarza SNC. Na razie niby lepiej wyceniany jest. Wczoraj POWR weszło na Bittrexie. No i ich projekt różni się od SNC...
Interesował się tym ktoś? Co sądzicie - czy Waszym zdaniem warto w to zainwestować?
Obecny market cap POWR pokazuje dobrze, gdzie SNC może dojść za kilka miesięcy. POWR również uważam za bardzo dobry i profesjonalny projekt. Który wygra? Nie wiem.
Wiem natomiast, że na oba jest miejsca na rynku. Jest tylko jedna, znacząca różnica. POWR jest już dość dobrze wyceniany, a SNC dopiero będzie, na czym można duuużo zarobić.

Patrząc na listę zleceń zakupu i kurs, od kilku dni na SunContract zaczyna się coś dziać.

Teraz uwaga, wiadomość z telegramu.
Szef SunContract (SNC) dał do zrozumienia, że tą dużą giełdą, na którą ma wejść SNC może być nie jakiś Bittrex, ale... giełda papierów wartościowych w Giblartarze!!!
Giblartar Stock Exchange czeka na zmianę przepisów i w styczniu ma ruszyć handel tokenami.
Z przekazu SNC wynika, że jakieś rozmowy są prowadzone - tokeny SNC jako "akcje" firmy energetycznej SunContract?
To może być niezły wystrzał ceny. Będzie przygotowani.
@paprykarz18 śledzę ich oficjalny Telegram jednak chyba inny kanał bo na tym co siedzę bezsensowna gadka toczy się wkoło czy SNC będzie wart 50 albo 100$, nikt nic nie wspomniał o giełdzie w Giblartarze.
Co do konkurencji z POWR to wydaje mi się że SNC jest bliżej przedstawienia działającego produktu który zapowiadają na pierwszy kwartał 2018, POWR natomiast na 2019

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bl4ck » czwartek, 16 listopada 2017, 03:48

ZEC



bithumb to się nie pier.. w tańcu,

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RafaelGrey » czwartek, 16 listopada 2017, 08:10

Wychodzi że dobrze mieć wszystkiego po trochu i czekać tylko na koreańska pompę:)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » czwartek, 16 listopada 2017, 08:58

marcinzkomina pisze:
paprykarz18 pisze:
Invest pisze: Teraz uwaga, wiadomość z telegramu.
Szef SunContract (SNC) dał do zrozumienia, że tą dużą giełdą, na którą ma wejść SNC może być nie jakiś Bittrex, ale... giełda papierów wartościowych w Giblartarze!!!
Giblartar Stock Exchange czeka na zmianę przepisów i w styczniu ma ruszyć handel tokenami.
Z przekazu SNC wynika, że jakieś rozmowy są prowadzone - tokeny SNC jako "akcje" firmy energetycznej SunContract?
To może być niezły wystrzał ceny. Będzie przygotowani.
@paprykarz18 śledzę ich oficjalny Telegram jednak chyba inny kanał bo na tym co siedzę bezsensowna gadka toczy się wkoło czy SNC będzie wart 50 albo 100$, nikt nic nie wspomniał o giełdzie w Giblartarze.
Co do konkurencji z POWR to wydaje mi się że SNC jest bliżej przedstawienia działającego produktu który zapowiadają na pierwszy kwartał 2018, POWR natomiast na 2019
Trudno cokolwiek tam znaleźć i jako kanał komunikacyjny jest on beznadziejny.
Jednak Gregor Novak kilka dni temu podzielił się tam najnowszymi informacjami, napisał co tam w HonKongu oraz wspominał właśnie o GSX.
W sprawie POWR - masz rację, to ich strategia - zaskoczyć gotowym produktem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » czwartek, 16 listopada 2017, 09:13

bl4ck pisze: ZEC



bithumb to się nie pier.. w tańcu,
Czyzby fundusz wkraczal do akcji? :D
RafaelGrey pisze: Wychodzi że dobrze mieć wszystkiego po trochu i czekać tylko na koreańska pompę:)
ja mam wszystko w zec i nie narzekam :P (ok. mam jeszcze kilka G-iotek ale to trzymam systemem kup i zapomnij)
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RafaelGrey » czwartek, 16 listopada 2017, 10:25

@Kluka a masz jakiś punkt wyjścia ustalony na ZEC? Jak będzie po 1000 USD to wychodzisz?:)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » czwartek, 16 listopada 2017, 11:09

@RafaelGrey, mysle ze w przyszloci (nie wiem jak odleglej ale mysle ze najpozniej na wiosne) Przebicie 400$ powinno nas zaniesc w okolice 900$ i tam jest moj pierwszy target, zamierzam tam sprzedac 1/4 srodkow na fiaty w (i byc moze kolejna 1/4 zeby potem odkupic taniej ale to bedzie zalezec od dynamiki wzrostu i jak bedzie wykres "wygladal") a reszte bede trzymal dalej.
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości