swap.ly - kantor BTC/PLN/EUR

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 14 listopada 2017, 19:32

bl4ck pisze:dash, eth, xmr poproszę.
Problem z innymi walutami jest taki, że muszą się napracować żeby je wdrożyć.

Bitcoin Cash będzie działał od ręki, wystarczy klienta podmienić. Wszystkie komendy i wszystkie API będą działać (prawie) jak kiedyś.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: bl4ck » wtorek, 14 listopada 2017, 19:36

ShadowOfHarbringer pisze: Problem z innymi walutami jest taki, że muszą się napracować żeby je wdrożyć.
Prowizja powinna być zapłatą za pracę.
ShadowOfHarbringer pisze: wystarczy klienta podmienić
Dodać nie podmienić :) nie skreślamy jeszcze btcc.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 14 listopada 2017, 19:41

bl4ck pisze:Dodać nie podmienić :) nie skreślamy jeszcze btcc.
Dla mnie coś co nie działa jest bezużyteczne i skończone.

Kto będzie używał płatności InPay z Bitcoinem jeżeli opłata za przelew wyniesie 100 zł i więcej ? Już wcześniej było drogo - po 10 i 20 złotych, przez co coraz mniej używałem.

Bitcoin Core jest zaorane. Core samo się zaorało.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: Bit-els » wtorek, 14 listopada 2017, 20:00

@ShadowOfHarbringer, @inpay jest niestety b.konserwatywny. I zapatrzony w bitcoina z jego rozwiązaniami sw i ln.
Ale może zmienià zdanie.

Ja np naciskam na serwisy vpn i operatorów typu bitwala (karty visa zasilane btc) żeby poszli po rozum do głowy i przeszli na alty typu dash, ltc i bitcoin cash. I to bezposrednio alty-fiat. W przypadku kart. A nie jak dotąd robia alty- btc(przez shapeshifta)- fiaty.
Bo wtedy wciąż jestesmy w zakletym kręgu 100$ fee dla minerów btc.

Co ciekawe w sferze werbalnej sa na tak.
Zobaczymy kiedy od słów do czynów przejdą

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 14 listopada 2017, 20:08

Bit-els pisze:@ShadowOfHarbringer, @inpay jest niestety b.konserwatywny. I zapatrzony w bitcoina z jego rozwiązaniami sw i ln.
No to czeka ich konserwatywne bankructwo.

Może wyjaśnię temat:

Mnie stać było na opłacenie opłat transakcyjnych po 7, 10, 15 i więcej złotych, chociaż kręciłem nosem za każdym razem.

Ale zwykłych ludzi, którzy nie mają dużo BTC jak ja stać nie będzie i dla nich czy przelew kosztuje 1 zł czy 10 złotych to będzie ogromna różnica.

Końcowy efekt będzie taki, że NIKT nie będzie używał serwisu InPay.

Mam nadzieję, że konkurencja obserwuje sytuację i stworzy serwis, które spełni moje oczekiwania, InPay najwyraźniej nie chce naszych(w tym moich) pieniędzy.

Wołam konkurencję przy okazji, może się zainteresują stworzeniem serwisu, który działa, skoro InPay nie chce.
FlyingAtom pisze:(...)
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: Bit-els » wtorek, 14 listopada 2017, 20:16

@ShadowOfHarbringer, np vpn mullvad.net tak mi odpisał na tt:
Hello,

We have received your message and we have discussed adding additional crypto curencies and the one that we have talked most about is Monero.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 14 listopada 2017, 20:37

Bit-els pisze:@ShadowOfHarbringer, np vpn mullvad.net tak mi odpisał na tt:
Hello,

We have received your message and we have discussed adding additional crypto curencies and the one that we have talked most about is Monero.
No to normalne, że serwisowi oferującymi VPNy będzie zależało na walucie, której najważniejszą cechą jest prywatność.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 14 listopada 2017, 23:18

@ShadowOfHarbringer
Bitcoin Cash - przejmie mikro transakcje, między użytkownikami, daj jeszcze trochę czasu daje na to dużą szansę, ale przy transakcjach nie tylko liczy się opłata sieci jak to wiele razy podkreślałem a "spread" na giełdzie.
Aktualnie rynek Polski jest tak mało płynny że gdybyś dokonywał dużego handlu straciłbyś 2-4% więcej niż w przypadku btc.
Więc na miejscu @inpay aktualnie bym też tego nie robił, i nie ma co się ich czepiać.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: pm7 » wtorek, 14 listopada 2017, 23:48

ShadowOfHarbringer pisze:
bl4ck pisze:Dodać nie podmienić :) nie skreślamy jeszcze btcc.
Dla mnie coś co nie działa jest bezużyteczne i skończone.

Kto będzie używał płatności InPay z Bitcoinem jeżeli opłata za przelew wyniesie 100 zł i więcej ? Już wcześniej było drogo - po 10 i 20 złotych, przez co coraz mniej używałem.

Bitcoin Core jest zaorane. Core samo się zaorało.
A Bitcoin Cash był używalny przy starcie, jak ludzie czekali i czekali na potwierdzenie ich transakcji? Problem z Bitcoin Core to była chwilowa anomalia, przez to ze górnicy uciekli kopać bardziej opłacalną walutę. Bitcoin Cash może mieć podobny problem (utrudnienia w potwierdzaniu przelewów, choć przy wysokich blokach prowizje pewnie mocno nie wzrosną).
ShadowOfHarbringer pisze: Bitcoin Cash będzie działał od ręki, wystarczy klienta podmienić. Wszystkie komendy i wszystkie API będą działać (prawie) jak kiedyś.
Większość kryptowalut (prawie wszystkie wywodzące się od klienta Bitcoin Core?) ma takie samo API, ewentualnie z dodatkowymi opcjami. Tylko algorytm weryfikacji poprawności adresu trzeba poprawić, jeżeli się ustawiło na sztywno adresy BTC na stronie.

Wygadany
Posty: 611
Rejestracja: 6 lutego 2012
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: McGravier » środa, 15 listopada 2017, 01:48

Dawniej używałem Inpay do przenoszenia kasy no konto bankowe, polecałem ich przy każdej okazji, byłem nawet ich inwestorem (nadal mam certyfikat posiadania akcji kupionych za niemałą sumę). Ostatnio doszło do sytuacji, że sam przestałem używać tego serwisu... Konkurencja obsługuje LTC i ETH i to u nich zostawiam prowizje za transfery. Przykra sprawa, ale na tym etapie uważam pieniądze zainwestowane w InPay za stracone :(

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 15 listopada 2017, 02:31

pm7 pisze:A Bitcoin Cash był używalny przy starcie, jak ludzie czekali i czekali na potwierdzenie ich transakcji? Problem z Bitcoin Core to była chwilowa anomalia,
Bzdura.

Nie używam InPaya od 3-4 miesięcy, a problem z Core zaczął się rok temu.

To, że dla mnie opłata transakcyjna (nie licząc jeszcze prowizji InPay !) 5 PLN to mało, nie znaczy że dla 98% populacji też.

CoreCoin jest nieużywalną walutą jeżeli chodzi o zakupy i serwis InPaya powinien uwzględniać ten fakt.

1MB to nie jest jakaś chwilowa anomalia. Myślisz, że obecne problemy kiedykolwiek znikną ? Przecież Developerzy Core jawnie pisali przy wielu okazjach, że ich CELEM jest aby opłaty transakcyjne wynosiły 100 dolarów i więcej.

Obudziłeś się wczoraj ? Oni tak mówią to samo od roku czy nawet 18 miesięcy.

To nie jest jakaś "chwilowa anomalia", tylko plan. Wprowadzany od 2 lat przez firmę Blockstream.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: bl4ck » środa, 15 listopada 2017, 04:01

McGravier pisze: Konkurencja obsługuje LTC i ETH i to u nich zostawiam prowizje za transfery
wyślij mi na pw wiadomość z tymi portalami.

@ShadowOfHarbringer, rzuć linkiem do tych informacji
Obudziłeś się wczoraj ? Oni tak mówią to samo od roku czy nawet 18 miesięcy.

To nie jest jakaś "chwilowa anomalia", tylko plan. Wprowadzany od 2 lat przez firmę Blockstream.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: Bit-els » środa, 15 listopada 2017, 04:46

@McGravier, daj linki tu. Szczególnie jeśli dasha obsługują

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 lutego 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: Buzz » środa, 15 listopada 2017, 07:43

@Bit-els bitcantor.com obsługuje LTC i ETH - Dasha chyba żaden kantor nie posiada.

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: bl4ck » środa, 15 listopada 2017, 10:01

@Buzz, ja pierdziele przecież ty podajesz link do kantora i mówisz o zwykłej wymianie, rozmawiamy o funkcji "opłać rachunek". gdzie można zdefiniować tytuł wypłaty.

Wygadany
Posty: 611
Rejestracja: 6 lutego 2012
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: McGravier » środa, 15 listopada 2017, 11:10

@Bit-els
@bl4ck

Ja używałem InPay właśnie jako kantoru - opłacanie rachunków to ja mogę wykonać wprost z mojego konta bankowego. Teraz przeniosłem się na Bitcantor.com i Coinroom.com. Niby InPay oferuje lepsze kursy ale co z tego jeśli opłaty transakcyjne BTC wszystko psują.

@Buzz Dash jest obsługiwany na coinroom.com

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: bl4ck » środa, 15 listopada 2017, 11:52

@McGravier, no dobrze ale to nie tka ma być to że z konta można to oczywiste, "zapłać rachunek" polega na tym że przelew z użyciem telefonu możemy zrobić w 5 sekund do tego dochodzi anonimowość takiego przelewu.

Bitcantor na pewno jest otwarty na propozycję i po zaproponowaniu zmian na pewno dodadzą ltc \ eth do obsługi "zapłać rachunek".

Wygadany
Posty: 611
Rejestracja: 6 lutego 2012
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: McGravier » środa, 15 listopada 2017, 11:59

@bl4ck Uprościłoby mi to życie, kilka miesięcy temu pytałem ich o wprowadzenie altów przy opłacaniu rachunków - odpowiedzieli że mają to w planie

W przyszłym roku szykuje się kilka inicjatyw kart płatniczych zasilanych kryptowalutami (z brakiem wymogu składania dokumentów przy niskich obrotach miesięcznych), to powinna być ciekawa alternatywa

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: Bit-els » środa, 15 listopada 2017, 12:09

@McGravier, w Polsce, nominowane w zł? Bo dobre w € już są. Cryptopay, Spectrocoin, Bitwala i inne

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 15 listopada 2017, 12:26

McGravier pisze:@Bit-els
@bl4ck

Ja używałem InPay właśnie jako kantoru - opłacanie rachunków to ja mogę wykonać wprost z mojego konta bankowego.
No to nie w tym temacie, przecież to jets temat o płatnościach rachunków Bitcoin a nie o kantorze.

Czytasz na co odpisujesz ?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości