Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 10 listopada 2017
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomuś » sobota, 11 listopada 2017, 21:00

Poczekajcie tylko jak wrzucą liska na giełdę Koreanską w 2018r ,a wrzucą napewno a wtedy cena nie będzie wynosiła 20 czy 30$ ,w połowie 2018r widzę około 50$ minimum przed wejściem w giełdę, a po wejściu ? 100?,200$?, spokojnie bo lisek ma duży potenciał i ekipa przygotowuje dobrą reklamę, ja zakupiłem liska w styczniu około 100k za jakies 35tys zl gdzie cena byla za 35groszy :),coś sprzedałem zeby splacic kredyt :) ale male ilości ,nie powiem ze korci sprzedac wszystko i wtedy milony wpadaja ,ale wole poczekac bo w przyszłym roku szykuja sie dziesiatki milionów :D ,reszta czeka do następnego roku i wiem że wtedy lisek odmieni moje zycie.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Muselk » sobota, 11 listopada 2017, 21:27

Pojutrze jest fork BCC, do tego czasu lisk raczej będzie stał w miejscu. Po forku najbliższym wydarzeniem będzie konferencja liska, więc po 13 spodziewałbym się wzrostów. Natomiast przez kolejne 2 dni BCC stoi w epicentrum uwagi, ciekaw jestem jaką cenę osiągnie.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 15 października 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Machetero » sobota, 11 listopada 2017, 21:57

Stworzyłem blog o Lisku:
https://liskinvest.blogspot.com/

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sztanca » sobota, 11 listopada 2017, 22:44

Machetero pisze: Stworzyłem blog o Lisku:
https://liskinvest.blogspot.com/
rebranding to nie jest przebranżowienie, tylko zmiana brandu (nazwy i loga)

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 4 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Radoslav » sobota, 11 listopada 2017, 23:30

Tomuś pisze: Poczekajcie tylko jak wrzucą liska na giełdę Koreanską w 2018r ,a wrzucą napewno a wtedy cena nie będzie wynosiła 20 czy 30$ ,w połowie 2018r widzę około 50$ minimum przed wejściem w giełdę, a po wejściu ? 100?,200$?, spokojnie bo lisek ma duży potenciał i ekipa przygotowuje dobrą reklamę, ja zakupiłem liska w styczniu około 100k za jakies 35tys zl gdzie cena byla za 35groszy :),coś sprzedałem zeby splacic kredyt :) ale male ilości ,nie powiem ze korci sprzedac wszystko i wtedy milony wpadaja ,ale wole poczekac bo w przyszłym roku szykuja sie dziesiatki milionów :D ,reszta czeka do następnego roku i wiem że wtedy lisek odmieni moje zycie.
Gratki za trafioną inwestycje ale jak akurat wytypowałeś liska jako coina który ma szanse się wybić ? Jak wiemy dużo jest shitcoinów które kosztują poniżej złotówki a wybór tego jednego i zainwestowanie w niego tak dużej sumy to ryzyko ;)

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » niedziela, 12 listopada 2017, 00:35

Podejrzewam, że po prostu poczytał o koncepcie sidechainów. Skalowalność, która jest słabą stroną Ethereum, jest natomiast mocną stroną Liska (docelowo).
O samym pomyśle sidechainów czytałem już w 2014r, w czasach pękania poprzedniej bańki na bitcoinie.
Analogicznie z popularnością Solidity vs Java Script (i spodziewanego efektu sieciowego). Mój próg wejścia był niestety dużo wyższy, w okolicach 1 USD (4-5zł), jednak warunkiem koniecznym do take profit jest wyższa cena Liska niż Ethereum. Zatem 200 USD w 2018-2019r jak najbardziej realne, myślę nawet, że więcej ;)

Warto pamiętać o jednym i będę to powtarzał do znudzenia - najwyższe stopy zwrotu (ale też największe ryzyko) są zawsze z wiarygodnych projektów raczkujących. Nie z dojrzałych, które już fazę dynamicznego rozwoju mają za sobą. Czyli nie z Facebooka w 2017r, a Facebooka w 2004r. Z akcji Apple'a kupionych w 1980r, nie tych kupionych obecnie. Z Ethereum kupionego w okolicach 1 USD, a nie z Ethereum kupionego po 300 USD. I tak dalej. Wymaga to jednak nie tylko wiedzy o tym, w co się inwestuje, ale pewnego rodzaju intuicji ;)

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: WiecznySpadek » niedziela, 12 listopada 2017, 08:42

Ktoś wyjaśni co się dzieje z rynkiem? BTH chwilowo 2800 dolarów, lisk 4.6. Na giełdę wpłynęło 11 miliardów, prawdopodobnie większość w BTH. Giełdy koreańskie padły...

Początkujący
Posty: 155
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: matikb » niedziela, 12 listopada 2017, 09:16

Jak to co? Fork bitcoin cash za 2 dni. Ladują kase i bedzie sie dzialo jeszcze. Pozniej raczej bedzie wyprzedaż bch i przepompowywanie kapitalu w LSK. Tak by sie zapowiadalo. Dzis oddaje szacun bb za wybronienie kursu. To dlatego kurs spadl z 25 zl.

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 29 października 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: misi3k » niedziela, 12 listopada 2017, 10:06

Tomuś pisze:Poczekajcie tylko jak wrzucą liska na giełdę Koreanską w 2018r ,a wrzucą napewno a wtedy cena nie będzie wynosiła 20 czy 30$ ,w połowie 2018r widzę około 50$ minimum przed wejściem w giełdę, a po wejściu ? 100?,200$?, spokojnie bo lisek ma duży potenciał i ekipa przygotowuje dobrą reklamę, ja zakupiłem liska w styczniu około 100k za jakies 35tys zl gdzie cena byla za 35groszy :),coś sprzedałem zeby splacic kredyt :) ale male ilości ,nie powiem ze korci sprzedac wszystko i wtedy milony wpadaja ,ale wole poczekac bo w przyszłym roku szykuja sie dziesiatki milionów :D ,reszta czeka do następnego roku i wiem że wtedy lisek odmieni moje zycie.
To napewno nie bedzie problemem dla Ciebie podzielenie sie ss'em z posiadanych ilosci by zachecic reszte do inwestowania.

Obecna sytacja forka na bcc przeklada sie na wachania ceny reszty, jezeli chodzi o liska, pojdzie do gory. Wszystko bedzie w swoim czasie. Jego wzrost to tylko kwestia czasu. Kazdy psioczy na Lsk i Maxa, plan jednakze nawet wiele razy przekladany i z opoznieniami jest REALIZOWANY. Zatrudniani kolejni ludzie, reklamowanie sie po swiecie. Spory potencjal i mozliwosci. Fajnie byloby gdyby madre glowy, przewaznie Ci ktorzy do tej pory na lisku nie wyszli, nie wypowiadali sie zamiast krytykowac. A jezeli to dla Ciebie shitcoin zmien dzial, proste.
Ostatnio zmieniony niedziela, 12 listopada 2017, 10:21 przez misi3k, łącznie zmieniany 1 raz.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GoPro » niedziela, 12 listopada 2017, 10:18

misi3k pisze:
Tomuś pisze:Poczekajcie tylko jak wrzucą liska na giełdę Koreanską w 2018r ,a wrzucą napewno a wtedy cena nie będzie wynosiła 20 czy 30$ ,w połowie 2018r widzę około 50$ minimum przed wejściem w giełdę, a po wejściu ? 100?,200$?, spokojnie bo lisek ma duży potenciał i ekipa przygotowuje dobrą reklamę, ja zakupiłem liska w styczniu około 100k za jakies 35tys zl gdzie cena byla za 35groszy :),coś sprzedałem zeby splacic kredyt :) ale male ilości ,nie powiem ze korci sprzedac wszystko i wtedy milony wpadaja ,ale wole poczekac bo w przyszłym roku szykuja sie dziesiatki milionów :D ,reszta czeka do następnego roku i wiem że wtedy lisek odmieni moje zycie.
To napewno nie bedzie problemem dla Ciebie podzielenie sie ss'em z posiadanych ilosci by zachecic reszte do inwestowania.
A co ciebie obchodza cudze pieniadze?
Lepiej zajac sie swoimi, a wzstarczajaca zacheta jest krotki look na wykresy, a potem pomnoz to sobie przez ile jednostek chcesz i licz zysk, ale swoj....

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 29 października 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: misi3k » niedziela, 12 listopada 2017, 10:25

GoPro pisze:
misi3k pisze:
Tomuś pisze:Poczekajcie tylko jak wrzucą liska na giełdę Koreanską w 2018r ,a wrzucą napewno a wtedy cena nie będzie wynosiła 20 czy 30$ ,w połowie 2018r widzę około 50$ minimum przed wejściem w giełdę, a po wejściu ? 100?,200$?, spokojnie bo lisek ma duży potenciał i ekipa przygotowuje dobrą reklamę, ja zakupiłem liska w styczniu około 100k za jakies 35tys zl gdzie cena byla za 35groszy :),coś sprzedałem zeby splacic kredyt :) ale male ilości ,nie powiem ze korci sprzedac wszystko i wtedy milony wpadaja ,ale wole poczekac bo w przyszłym roku szykuja sie dziesiatki milionów :D ,reszta czeka do następnego roku i wiem że wtedy lisek odmieni moje zycie.
To napewno nie bedzie problemem dla Ciebie podzielenie sie ss'em z posiadanych ilosci by zachecic reszte do inwestowania.
A co ciebie obchodza cudze pieniadze?
Lepiej zajac sie swoimi, a wzstarczajaca zacheta jest krotki look na wykresy, a potem pomnoz to sobie przez ile jednostek chcesz i licz zysk, ale swoj....
A dlatego drogi kolego, ze ludzie ktorzy maja pieniadze i wiedza jak inwestowac sie tym nie chwala. I taki post plus wczesniejsze czy BB wyplaci odszkodowanie bo wszedlem na gorce 100k zl a po wlaczeniu gieldy jest dolek, smiesza mnie z samego rana. :)

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 4 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: alkobicz » niedziela, 12 listopada 2017, 10:54

ej, czy zeby wejsc jutro w LISK kolo poludnia powiedzmy to bede mial zablkowana sprzedaz BC Cash na BitBayu ?

Chciałbym sprzedac jutro i kupic LSK, nie bedzie problemu na BITBAY ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Początkująca » niedziela, 12 listopada 2017, 11:10

alkobicz pisze:ej, czy zeby wejsc jutro w LISK kolo poludnia powiedzmy to bede mial zablkowana sprzedaz BC Cash na BitBayu ?

Chciałbym sprzedac jutro i kupic LSK, nie bedzie problemu na BITBAY ?
Najlepiej zapytaj o to tutaj :) ... https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... start=3460

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 27 października 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Freeq » niedziela, 12 listopada 2017, 11:30

kryptowaluty2 pisze:panowie warto teraz kupic lsk czy poczekać jeszcze troche myslicie że zejdzie poniżej 20 zł ?
Powiem, Ci tak, zakup liski po tej cenie za 1/3 budżetu. Jak spadnie niżej to zakup ponownie ( też nie za cały budżet) i tak dalej.
Cena spada, kupujesz, cena wzrośnie zarabiasz i jest szansa, że górki nie ominiesz

Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 25 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dziadeck » niedziela, 12 listopada 2017, 11:33

Teraz pewnie kapitał z BCH przeplynie trochę do BTC i LSK, liska łatwo podbić, kursem łatwo sterować . Korzystajmy z okazji , póki jeszcze lsk przed konferencją, może w końcu podadzą ważne daty.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: superjakub » niedziela, 12 listopada 2017, 12:20

Wiadomo kiedy dokładnie ma dojść do forka Bitcoin cash? Zastanawiam się czy zdążę dokupić jeszcze w tej dość "promocyjnej" cenie liska bo środki na BB będą zaksięgowane najwcześniej jutro o 9 :roll:

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 27 października 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Freeq » niedziela, 12 listopada 2017, 12:31

A na czym dokładnie będzie polegał fork BTH?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 5
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: vietnameese » niedziela, 12 listopada 2017, 13:39

oko
superjakub pisze: Wiadomo kiedy dokładnie ma dojść do forka Bitcoin cash? Zastanawiam się czy zdążę dokupić jeszcze w tej dość "promocyjnej" cenie liska bo środki na BB będą zaksięgowane najwcześniej jutro o 9 :roll:
za około 22 godziny -> http://punktbitcoin.pl/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Areck1 » niedziela, 12 listopada 2017, 14:13

Spoiler:
Mrokos pisze: Obrazek

Aktualnie znajdujemy się w chwilowej korekcie, która zakończy się już niedługo czyli poniedziałek-wtorek, wybicie nastąpi od punktu 0.00082 satoshi, następnie przebije szczyt ostatniej fali 0.00096 satoshi.

Obrazek

Po wybiciu kurs będzie stopniowo rósł kilka dni do 0.00140 satoshi, wtedy nadejdzie chwilowa korekta granicą jest dolna podstawa niebieskiego prostokąta. Następnie kurs zaatakuje ustanowione ATH we Wrześniu, możliwe jest przebicie jak i odbicie od ATH, ale nic nie zatrzyma LSK aby ustanowił nowe ATH :)

K7
Jakieś wskaźniki? Podstawy do takich wzrostów?
Szkoda, że nie mam minusów na naganiaczy.

Plus za "ładny, kolorowy" wykres:-P

Początkujący
Posty: 155
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: matikb » niedziela, 12 listopada 2017, 14:43

Czy ktos zauważył że jak już odbija btc w gore to lsk zaczyna stać w miejscu lub spadać? To wygląda nie fajnie. Na bb jest sciana na 17k lsk i pozniej druga na 6k przy 19.50. Ciekawe czy zniknie czy ktoś gra na zachęte innych?

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości