Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: WiecznySpadek » piątek, 10 listopada 2017, 20:09

Mamy jeszcze jakieś linie wsparcia czy nurkujemy spowrotem do 4,5 dolara? Any ideas

Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: qwerty91 » piątek, 10 listopada 2017, 20:18

Osobiście uważam, że powinien trzymać się poziomi +/- 20zł, ale co ja tam wiem :) Jak widać na coinmarkecie wszystkie krypto lecą w dół, no może oprócz BCC, które notuje ponad 40% wybicie.

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 29 października 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: misi3k » piątek, 10 listopada 2017, 22:12

Vietkong pisze: Ostatnia moja anazliza powtarzalności wykresu LSK się sprawdziła i zgodnie z nią 07.11.2017r były wzrosty. Dzisiaj przedstawiam dalszą część analizy, która mam nadzieję znowu się potwierdzi i za niedługo zobaczymy jak na załączonym obrazku.
Obrazek

K7
Czy wziales pod uwage wszystkie linie oporu ktore znajduja sie na wysokosci 4 wzrostu ?

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vietkong » piątek, 10 listopada 2017, 23:17

misi3k pisze:
Vietkong pisze: Ostatnia moja anazliza powtarzalności wykresu LSK się sprawdziła i zgodnie z nią 07.11.2017r były wzrosty. Dzisiaj przedstawiam dalszą część analizy, która mam nadzieję znowu się potwierdzi i za niedługo zobaczymy jak na załączonym obrazku.
Obrazek

K7
Czy wziales pod uwage wszystkie linie oporu ktore znajduja sie na wysokosci 4 wzrostu ?
Moja analiza przewiduje kopię prawie 1 do 1 wszystkich oporów jakie występowały podczas wzrostu 1 i 3

Dodano po 43 sekundach:
Mateusz22 pisze: to jak panowie widzicie weekend z lsk wzrost czy spadek :?: :?:
A Gdyby tak zaskoczył i przez weekend się wybił?

Początkujący
Posty: 155
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: matikb » piątek, 10 listopada 2017, 23:22

moim skromnym zdaniem wygląda to na konsolidacje w tym momencie. A konsolidacja ostatnio służy wybiciu w górę. BTC miało na sprzedaż wystawione ofery po 12 szt ale nagle znikły wiec wygląda mi to na próbe wzrostu:)

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: WiecznySpadek » sobota, 11 listopada 2017, 10:08

Korekta na bitcoin cashu daje możliwość sprzedania Lisków po mniejszej stracie. Jeżeli BTH będzie dalej szlifował nowe ATH to zamiast to the moon na altach obejrzymy na powrót 15 zł. Ma ktoś swoje analizy, którymi się podzieli ?


A nie mówiłem : ) Linie wzrostu i wsparcia pękają. Lisk nie ma nic do zaoferowania oprócz naturalnych ruchów związanych z ceną bitcoina. Bitcoin cash szaleje. Nie wiem o co chodzi, może grubasy robią przewrót.
Ostatnio zmieniony sobota, 11 listopada 2017, 14:38 przez WiecznySpadek, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » sobota, 11 listopada 2017, 10:30

Bittrex
82.1829 81.8361
92634.53269268

BID na 82 btc

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: WiecznySpadek » sobota, 11 listopada 2017, 10:34

szlagaag pisze: Bittrex
82.1829 81.8361
92634.53269268

BID na 82 btc
Możesz rozwinąć?

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » sobota, 11 listopada 2017, 11:11

Oferta nie znika pnie się w góre ,komuś na prawdę zależy na kupnie.
Z tymi 80btc można nieźle namieszać.
8$ soon

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: aro73 » sobota, 11 listopada 2017, 11:34

Ktoś wie czemu ruszył do góry? Chwilowe - kółko czy coś poważnego?

Dodano po 1 minucie 35 sekundach:
Na tą chwilę na nic poważnego się chyba nie zanosi póki co. Kółeczka:mrgreen:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 753
Rejestracja: 24 czerwca 2017
Reputacja: 332
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Delhi » sobota, 11 listopada 2017, 11:37

Witam

W chwili pisania postu odbijamy się od drugiego ramienia wachlarza spadkowego, wcześniej odbicie nastąpiło od spadkowej TL której nie ma na rysunku żeby nie zaciemniać

Trzeba uważać na ruchy btc ale w sumie może to być następny rajd

Obrazek

Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 15 czerwca 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: woytek » sobota, 11 listopada 2017, 13:03

Moja analiza długofalowa z wczoraj póki co się sprawdza idealnie, korekta przebiła wsparcie linii trendu spadkowego (stawiałem na to że nie) ale odbiła się od bardzo stromej linii obecnie tworzonego trendu wzrostowego (widac na screenie od Delhi), zamykając tym samym fale nr 2 i w dniu dzisiejszym mamy kolejną zieloną świecę z knotem. W obecnej chwili jest to fala nr 3, która winna atakować ATH (nie dzisiaj, w ciągu najbliższych dni) o ile coś się nie wydarzy po drodze na rynku. Analiza na podstawie dziennych świeczek z relacją LSK/USD na Bittrex.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: MichaLITO » sobota, 11 listopada 2017, 13:49

Witam.
Od kilku miesięcy śledzę rynek kryptowalut, czytam to forum i staram się zrozumieć ten bardzo skomplikowany temat jakim niewątpliwie są kryptowaluty. We wrześniu kupiłem 150 sztuk LSK po dość wysokim kursie bo za 6$. Potem długo spadał aż do ostaniego tygodnia. Nie wytrzymałem ciśnienia i sprzedałem zbyt szybko. Suma sumarów nawet straciłem na tym wzroście. Ale nie szkodzi, nauka kosztuje. Zakładam że LISEK poszybuje do góry bo widać potencjał w tej walucie. Mam jednak pytanie do Was które bardzo często tutaj pada.
A mianowicie czy jak mielibyście kilkadziesiąt tyś. zł to kupilibyście TERAZ Liska jako inwestycja długoterminowa? Nie wiem czemu ale mam wrażenie że obecny rynek jest mocno niestabilny. Przyszłość BTC jest nie pewna i nie wiadomo jakie będzie niosło to za sobą konsekwencje. Uważacie że rozsądniej poczekać do 22.11 na rebranding?

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: WiecznySpadek » sobota, 11 listopada 2017, 13:53

Tyle pieniędzy starczy na fajne shorty. Nigdy nie zainwestowałbym kilkadziesiąt tysięcy długoterminowo. Zmienność rynku jest ogromna. Tym bardziej w Twoim przypadku jak nie wytrzymujesz presji. Ja kupiłem Liski jak typowy Janusz po wysokiej cenie przed ogromnym spadkiem do 15 zł i byłem w pewnym momencie prawie 50% na minusie. Przeczekałem i sprzedałem niedawno z minimalnym zyskiem.

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 28 października 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: imbackagain » sobota, 11 listopada 2017, 14:03

MichaLITO pisze:Witam.
Od kilku miesięcy śledzę rynek kryptowalut, czytam to forum i staram się zrozumieć ten bardzo skomplikowany temat jakim niewątpliwie są kryptowaluty. We wrześniu kupiłem 150 sztuk LSK po dość wysokim kursie bo za 6$. Potem długo spadał aż do ostaniego tygodnia. Nie wytrzymałem ciśnienia i sprzedałem zbyt szybko. Suma sumarów nawet straciłem na tym wzroście. Ale nie szkodzi, nauka kosztuje. Zakładam że LISEK poszybuje do góry bo widać potencjał w tej walucie. Mam jednak pytanie do Was które bardzo często tutaj pada.
A mianowicie czy jak mielibyście kilkadziesiąt tyś. zł to kupilibyście TERAZ Liska jako inwestycja długoterminowa? Nie wiem czemu ale mam wrażenie że obecny rynek jest mocno niestabilny. Przyszłość BTC jest nie pewna i nie wiadomo jakie będzie niosło to za sobą konsekwencje. Uważacie że rozsądniej poczekać do 22.11 na rebranding?
Ja bym kupil i trzymal go pol roku,ale tobie odradzam. Skoro kupujesz liski i nie wytrzymujesz cisnienia to nie dla ma sensu. Tylko wtopisz pieniadze. Bedziesz sprawdzac kurs kazdego dnia i znow sprzedasz w nerwach. bo chwilowo spadlo. Lokata dlugoterminowa ma sens wtedy jesli przelewasz liski na portfel i nie ruszasz ich do czasu gdy uznasz ze zyski sa juz zadowalajace i zrealizujesz je.

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: WiecznySpadek » sobota, 11 listopada 2017, 14:38

A nie mówiłem : ) Linie wzrostu i wsparcia pękają. Lisk nie ma nic do zaoferowania oprócz naturalnych ruchów związanych z ceną bitcoina. Bitcoin cash szaleje. Nie wiem o co chodzi, może grubasy robią przewrót.

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » sobota, 11 listopada 2017, 14:51

Prawdopodobnie do okresu konferencji 22.11 czeka nas wzrost w okolice 200 tys. satoshi, górnej granicy kilkumiesięcznego kanału. Najciekawsze jednak podejrzewam nadejdzie potem. Masa januszy uzna, że pora na sprzedaż Liska, kolejne kółeczko i kupno po kilkadziesiąt tysięcy satoshi. Tymczasem rynek może spłatać niezłego figla i po konsolidacji wyjdzie górą, do 400 tys. satoshi (25-30 USD):

http://prntscr.com/h92vvu

Jeśli trader popada w rutynowe myślenie i powielanie tych samych schematów na podstawie tego, co działo się w przeszłości, może nie skończyć się to zbyt wesoło.

Oczywiście to wszystko przy założeniu, że nie będzie kłopotów z wydaniem SDK Alpha :) Wraz z rozwojem Liska długoterminowy hold zapewni większe i pewniejsze zyski niż kręcenie kółeczek ;) To jest odpowiedź na pytanie o to, czy warto zainwestować długoterminowo.

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 10 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Selecto » sobota, 11 listopada 2017, 15:28

Wszystko się okażę 22.11.

Początkujący
Posty: 155
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: matikb » sobota, 11 listopada 2017, 18:45

Nie wiem czemu co niektorzy narzekają teraz na Lsk? Przy obecnym spadku btc to naprawde dobrze sie trzyma i szybko odbudowywuje swoj wzrost. Szacun biorąc pod uwage obecny kurs btc to powinno szorowac 15 zl a pomimo tego sie utrzymuje srednio powyzej 21 zl przynajmniej na bb. Mysle ze gdyby btc mocno odbiło w gore to lsk by przekroczyło 23 zl.

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 7 maja 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: btanreb » sobota, 11 listopada 2017, 19:13

Wczoraj dokonałem takiej analizy:

Obrazek

Dzisiaj jak widać cena wybiła na poziom ponad 90 tys. satoshi, czyli spokojnie, ale do góry.
Przeanalizujcie, to sami. Najbliższe dni należą do LISKa! :D

K7

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości