Czy i jak rozliczać podatki za kupno/sprzedaż kryptowalut?

Regulamin forum
Forum nie udziela pomocy ani porad prawnych. Udostępnia jedynie możliwość dzięki której użytkownicy mogą sobie taką pomoc wzajemnie świadczyć. Odpowiedzi na forum, nie mogą być traktowane na równi z poradami prawnymi udzielanymi przez powołane do tego jednostki i instytucje.Wszelkie opinie i odpowiedzi znajdujące się na forum mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny być traktowane jako wiążące.
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 12 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy i jak rozliczać podatki za kupno/sprzedaż kryptowalut?

Postautor: coincircut » środa, 11 października 2017, 17:17

Rumcajs pisze: Przecież jak ktoś idzie do kantoru i kupuje sobie 10 000 euro a za pół roku je sprzedaje z zyskiem to nie płaci żadnego podatku i nigdzie tego nawet nie wykazuje to czemu od sprzedania btc trzeba zapłacić podatek ?
Akurat dochód z takiego zabiegu również względem "obecnie panującego" prawa należałoby uwzględnić w PIT :p

Natomiast jeśli zaś chodzi o porównanie z Japonią, to w przypadku gdy BTC zostanie prawnie uznany za środek płatniczy, to również nie będziemy płacili podatku przy płatności za pomocą BTC.

Jeśli zaś chodzi o ten remanent to jest to bardzo kłopotliwe, szczególnie w przypadku gdy pomiędzy fiat i fiat jest bardzo wiele transakcji po między wieloma rodzajami krypto. W swoim przypadku zamierzam używać skryptu, który na podstawie historii transakcji będzie potrafił wyliczyć koszt na podstawie metody LiFo.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy i jak rozliczać podatki za kupno/sprzedaż kryptowalut?

Postautor: prezes » środa, 11 października 2017, 17:19

Rumcajs pisze: Przecież jak ktoś idzie do kantoru i kupuje sobie 10 000 euro a za pół roku je sprzedaje z zyskiem to nie płaci żadnego podatku i nigdzie tego nawet nie wykazuje
Jak ma dochód to powinien go wykazać w zeznaniu rocznym.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy i jak rozliczać podatki za kupno/sprzedaż kryptowalut?

Postautor: Rumcajs » środa, 11 października 2017, 17:33

prezes pisze:
Rumcajs pisze: Przecież jak ktoś idzie do kantoru i kupuje sobie 10 000 euro a za pół roku je sprzedaje z zyskiem to nie płaci żadnego podatku i nigdzie tego nawet nie wykazuje
Jak ma dochód to powinien go wykazać w zeznaniu rocznym.
Nawet o tym nie wiedziałem ... przecież nikt tak nie robi nawet ... myślałem że to normalna czynność jak ktoś chce się bawić tak i nie podlegająca opodatkowaniu O_O, żeby nie było ja tak nie robiłem :D

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy i jak rozliczać podatki za kupno/sprzedaż kryptowalut?

Postautor: krystian » środa, 11 października 2017, 17:43

Rumcajs pisze:
prezes pisze:
Rumcajs pisze: Przecież jak ktoś idzie do kantoru i kupuje sobie 10 000 euro a za pół roku je sprzedaje z zyskiem to nie płaci żadnego podatku i nigdzie tego nawet nie wykazuje
Jak ma dochód to powinien go wykazać w zeznaniu rocznym.
Nawet o tym nie wiedziałem ... przecież nikt tak nie robi nawet ... myślałem że to normalna czynność jak ktoś chce się bawić tak i nie podlegająca opodatkowaniu O_O, żeby nie było ja tak nie robiłem :D
Chodzą plotki, że co drugi user na tym forum to Inspektor US :)

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy i jak rozliczać podatki za kupno/sprzedaż kryptowalut?

Postautor: Alphazz » piątek, 13 października 2017, 17:39

maky pisze:Jeżeli nie prowadzisz firmy to sprzedając BTC musisz policzyć ile zarobiłeś. Nie ma rocznego liczenia strat/zysków. Musisz rozliczać każą transakcję. Wtedy jeśli masz stratę to fiskusowi jesteś winien 0. Jeśli masz zysk to podatek od zysku. Czyli zyski są wspólne a straty twoje. Metod liczenia jest kilka. Podstawowa w mojej opinii to ta, że sprzedajesz kolejno BTC, które kolejno kupowałeś.

kupiłeś:
10 BTC
2 BTC
7 BTC
zacząłeś sprzedawać po kolei:
5 BTC - liczysz zysk (strata oznacza 0) od 5-ciu z dziesięciu pierwszych
6 BTC - liczysz zysk od 5-ciu, potem od kolejnego 1-go po innej cenie

Jeśli w międzyczasie dokupisz to idą na koniec kolejki.

Jest też metoda, że zdejmujesz jak ze stosu. Sprzedajesz najpierw te, które kupiłeś na końcu.

Niech mnie jakiś fachowiec od księgowości poprawi.

Jeśli masz firmę to liczysz wszystko jak w firmie: sumujesz zyski i straty, koszty, inwestycje etc

Dodano po 38 sekundach:
P.S. Nie przeczytałem w całości Twojego posta. Spróbuję... ;)

Dodano po 2 minutach 39 sekundach:
Jednoosobowa działalność składa normalny PIT. Jako pracownik etatowy też płacisz zaliczki na podatek a podsumowujesz wszystko rocznie w PIT.

Dodano po 5 minutach 52 sekundach:
Co do lat sprzedaży i zakupu to nie mają one znaczenia. Dom też kupujesz w roku x a sprzedajesz w roku y. i nadal x jest kosztem.

Dodano po 2 minutach 3 sekundach:
Rumcajs pisze: To da się zapłacić normalnie w Polsce podatek czy rejestrujecie w Szwecji czy tam Szwajcarii jak Golema żeby coś wypłacić kasy ? Bo musiałoby kogoś zdrowo pop****ć żeby płacić podatek 32% podatku nie mogąc uwzględnić jakichkolwiek kosztów zakupu, okazałoby się że wiekszość osób po takim zapłaceniu podatku od "zysku" to ma dużo mniej pieniędzy niż wpłaciło na giełdy i zakupiło cryptowaluty, a niektórzy pisali że brali na ten cel pożyczki i to rzedu kilkadziesiąt tysięcy złotych polskich, jak w takich warunkach się rozliczyć fair żeby naraz nie zostać rozszarpanym przez US + Bank z odsetkami od pożyczki i nie zostać dłużnikiem i komornikami na karku ? Gdzie się przeprowadzacie ? Księgowa w filmie mówiła że wirtualne biura i rejestrowanie firmy w nich za granicą może być podważone przez US jeśli ktoś mieszka w Polsce i nie wyjeżdza do tego kraju nawet.
Proponuję doradcę podatkowego + zapytanie o interpretację indywidualną do US. Przy kwotach kilkudziesięciu tysięcy czy przy zagrożeniu zakupem lambo to będą grosze a spokój jest bezcenny.
To w końcu US interesuje ilość BTC jaką kupiliśmy czy nie? Bo wiele osób u góry pisało że to nie ma znaczenia, a interesują ich tylko kwoty fiat.

Więc jak się rozliczamy na tych transakcjach?

Kupuję 1 BTC za 1000€
Sprzedaję 0.5 BTC za 1000€

Teoretycznie jestem na zero w kwestii fiat więc nie powinienem płacić podatku? Ale sprzedałem tylko połowę uprzednio kupionego coina?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Czy i jak rozliczać podatki za kupno/sprzedaż kryptowalut?

Postautor: prezes » piątek, 13 października 2017, 17:44

0,5 BTC kupione za 500 euro jest twoim kosztem. 0,5 BTC sprzedane za 1000 euro jest Twoim przychodem. 1000 - 500 = 500 euro dochodu. Jeżeli nie udokumentujesz kosztu zakupu, to cały przychód będzie Twoim dochodem i będziesz musiał zapłacić podatek od 1000 euro a nie od 500 euro. Dlatego to w Twoim interesie leży żeby udokumentować koszty, stąd może mylny wyciągnąłeś wniosek że US nie interesują Twoje zakupy.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy i jak rozliczać podatki za kupno/sprzedaż kryptowalut?

Postautor: Rumcajs » sobota, 14 października 2017, 02:04

@prezes,

To jest liczone wg tego Fifo ? Bo dla mnie i zwykłego laika to też wygląda na 0 dochodu bo też wszedzie czytałem że US nie interesuje ile kto ma i jakich kryptowalut tylko transakcje na fiat, więc wzrokowo to wygląda właśnie tak że kupił krypto za 1000euro i potem tez sprzedał za 1000euro więc 1000-1000=0 więc dochód wyniósł zero. Dopiero jakby sprzedał to 0,5 btc co mu zostało to ponieważ już raz uwzględnił jego koszt bo uznał cały koszt zakupy już wcześniej to 1000 euro to przy sprzedaży tego 0,5btc co mu zostało to wtedy podatek by musiał zapłacić od całości przychodu ponieważ nie można 2 razy ujmować tego samego kosztu. Myślałem że tak to działa skoro rozlicza się tylko waluty fiat i zysk/strate tylko w fiat. I myślałem, że na tym przykładzie to raz wyjdzie na zero euro więc nie płaci podatku a dopiero po sprzedaży tej nadwyżki 0,5 btc musi zapłacić podatek od całej kwoty bo nie ma już do niej kosztów ale moze je sprzedać np. za rok lub dwa lub trzy.

To jest w ogole jakiś obowiązek liczyć te koszty wg tego fifo lub lifo? NIe da się tego normalnie w skali roku podsumować koszty zakupu oraz ile się wypłaciło i to ze sobą rozliczyć i jak jest nadwyżka to podatek od nadwyżki a jak sie mniej wypłaciło to brak podatku do zapłacenia ? Trzeba przypisywać kwoty fiat do ilości coinów ?? nieraz sie kupuje tysiące różnych coinów i nie tylko btc i nawet nie wie się czesto co właściwie się sprzedało po paru wymianach ich na dodatek na inne alty i zmianach potem ich cen i zamianach z powrotem na btc którego się potem wypłaci. To jest nieraz nawet niemożliwe do wyliczenia po prostu lub jeszcze jak ktos do tego używa botów do handlu i nawet nie pilnuje ich ani nie wie co one robiły właściwie i patrzy tylko czy bitki rosną.
A mając firmę to też trzeba używać do wyliczania kosztów tego fifo lub lifo ? Czy to można to jakoś normalnie na tzw pałę podliczyć tylko w kwotach pln jak pisałem podsumować ile się wpłaciło na giełde i kupiło kryptowalut i osobno podsumowac ile się w tym roku wypłaciło czyli zwykłe przychód-koszty=dochód od którego sie ma zapłacić podatek, jak dochód poniżej 0 bo mniej się wypłaciło to podatku brak. Myślałem że tak się wylicza kwotę podatku przez firmy, w tym też JDG.
Szkoda że zlikwidowali ryczałt dla firm z kryptowalutami, 3% od przychodu i problem z głowy był, liczymy co wypłaciliśmy w roku i w minute kazdy wiedział ile ma podatku zapłacić. A teraz to jakiś horror po prostu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Czy i jak rozliczać podatki za kupno/sprzedaż kryptowalut?

Postautor: prezes » sobota, 14 października 2017, 08:13

@Rumcajs, jako osoba fizyczna nie musisz wykazywać kosztów zakupu jak Ci się nie chce tego wszystkiego liczyć ale wtedy płacisz podatek od całości przychodu czyli z powyższego przykładu od 1000 euro. Przy wiele transakcjach na parze krypto-złotówki wyszłoby Ci, że masz do zapłacenia większy podatek niż zarobiłeś, dlatego powinieneś udokumentować każdy zakup i sprzedaż.

Kryptowaluty traktowane są jak prawa majątkowe i dopóki nie wejdzie obowiązek wystawiania PITów przez giełdy to musisz sobie wszystko sam policzyć, tak jak to robią Ci co grają na forexie u zagranicznych brokerów. Każda transakcja musi być rozpisana w przeliczeniu na średni kurs złotówki, jeżeli gramy np. na parze BTC-USD.

Dodano po 6 minutach 27 sekundach:
US interesują transakcja sprzedaży kryptowaluty (zamiana kryptowaluty na fiaty).

Przykładowo jak kupujesz 2 samochody za 100 tys. zł i później sprzedajesz 1 samochód za 100 tys. zł przed upływem 6 miesięcy, to nie możesz sobie w koszty wrzucić 100 tys. bo 1 samochód kosztował Cię tylko 50 tys. Jak sprzedaż drugi samochód to wrzucisz sobie w koszty drugie 50 tys. zł.

To samo jest z kryptowalutami, sprzedając 1 BTC nie możesz sobie wrzucić w koszty 2 BTC, mimo że kupiłeś wcześniej 2 BTC.

Gdyby kryptowaluty były traktowane jak rzeczy to po 6 miesiącach nie musiałbyś płacić podatku ale że są traktowane jako prawa majątkowe to nie ważne ile czasu minie od momentu zakupu, musisz zapłacić podatek od różnicy ceny sprzedaży i kupna.

Dodano po 5 minutach 34 sekundach:
W przypadku firm sprawa wygląda inaczej i jest wiele opcji, w zależności jaką formę podatkową wybierzesz ale przy firmie trzeba pamiętać, że na koniec roku trzeba zrobić remanent.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 18 września 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy i jak rozliczać podatki za kupno/sprzedaż kryptowalut?

Postautor: shavkins » piątek, 27 października 2017, 10:42

Witam,
Wg mnie:
koszty - przelewy na giełdę (potwierdzenie przelewu/wpłaty)
przychód - wypłata z giełdy (potwierdzenie wydrukiem salda z konta)
Rozliczasz tylko obrót peelenami.
Wyobrażasz sobie rozliczanie per transakcja, dla tych 700 ?

Dyskutant
Posty: 199
Rejestracja: 6 lipca 2013
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy i jak rozliczać podatki za kupno/sprzedaż kryptowalut?

Postautor: tutkatz » piątek, 27 października 2017, 13:45

a bitmarket nie wystawia czasem faktury? Zalozylem tam konto jako firma ale jeszcze nie robilem zakupow to nie wiem a widzialem,ze jest taka opcja.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 75
Rejestracja: 24 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy i jak rozliczać podatki za kupno/sprzedaż kryptowalut?

Postautor: bamc9k » sobota, 28 października 2017, 11:42

a jak sie rozlicza w przypadku kopania? wykopalem 1 btc, potem zamieniam na fiat i od tego mam podatek?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy i jak rozliczać podatki za kupno/sprzedaż kryptowalut?

Postautor: dores22 » wtorek, 31 października 2017, 07:28

Myślę, że kwestia kryptowalut znów zostanie poruszona podczas wydarzenia, jakim jest kongresprawapracy. Już ten temat był poruszany 19-20 października 2017, więc jak są dostępne jakieś wideo, dobrze szukać. W tym roku odbędzie się jeszcze jeden kongres, 16 i 17 listopada w Poznaniu i na pewno będą kwestie o BTC, na 2018 rok!

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy i jak rozliczać podatki za kupno/sprzedaż kryptowalut?

Postautor: dzik1 » niedziela, 5 listopada 2017, 11:53

Hej, a czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak to jest z tą działalnościa gospodarczą? Z jednej strony chce się nauczyć traidingu, a z drugiej co raz częściej słyszę że gdy działalność ma charakter ciągły i zorganizowany należy rozliczać się w ramach DG. Trudno chyba żeby traiding nie był zorganizowany, a co do ciagly to chyba można polemizować. W którym momencie według was powinno się zacząć nad tym zastanawiać? Chcę się nauczyć tradingu i oczywiście rozliczyć z tego zyski w przyszłym roku, ale nie chce żeby się potem okazało że muszę to rozliczać w ramach dg, bo przy niskim kapitale to nawet na opłaty bym nie zarobił a z drugiej strony chyba bez sensu grać na większym jak się najpierw nie zdobędzie doświadczenia. Byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś by się do tego odniósł jak to widzi w praktyce.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 8 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy i jak rozliczać podatki za kupno/sprzedaż kryptowalut?

Postautor: laxon » czwartek, 9 listopada 2017, 12:17

Czysta teroria:

Jak kupilem na gieldzie po rejestracji 1000GAME po 15zł. Odrazu przelałem je na portfel.
Po 2 latach jak kurs wzrósł przelalem 100GAME na gielde w celu wymiay na fiaty po kursie 25zł.

Jak mam to uwzględnić w PIT-cie. 100GAME*15zl=1500zł - koszty uzyskania przychodu

100GAME*25=2500zł 2500zł-1500zł=1000zł

1000GAME*18%=180zł do zapłaty podatku

Jako dowód potwierdzenie:
przelewu fiatów na gieldę w 2017
kupno za nie 1000 GAME w 2017
wymiana 100 GAME na PLN w 2019

CZy będę musiał się tlumaczyć gdzie jest pozostałe 900GAME. Pokazywac dowód wysłania ich na inny adres?

Czy istnieje możliwosć wyplaty pozostałych 900GAME kartą z bankomatu, tak aby US się nie czepial.

Czy może najlepiej odrazu kupić BTC "anonimowo" np na inpay przelewem, przelac na gieldę bez rejestracji, na niej kupic LSK za BTC a na koniec
wypłacać wszsytko za pomocą karty z bankomatu

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy i jak rozliczać podatki za kupno/sprzedaż kryptowalut?

Postautor: Początkujący81 » poniedziałek, 13 listopada 2017, 14:43

Wydaje mi się,że przy częstym tradingu nie ma szans operować bez założenia działalnosci gospodarczej bo jak potem wytłumaczyć sie jak nas wezwie urząd skarbowy,że kilkaset transakcji w roku to nie jest zorganizowany sposób na zarabianie.Mam pytanie czy ktoś z okolic Katowic ma namiar na biuro księgowe,które zajmuje się kryptowalutami?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 64
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy i jak rozliczać podatki za kupno/sprzedaż kryptowalut?

Postautor: Znaku510 » wtorek, 14 listopada 2017, 05:42

Co w przypadku takiej sytuacji.
Kupuje BTC, nastepnie sprzedaje, mam zysk. Kupuje go znowu ale w większej ilości i wysyłam połowę na inną giełdę lub ICO, które zostaje zhakowane. Straciłem fundusze, czy dalej jestem zobowiązany do zapłacenia podatku od zysku z poprzedniej sprzedaży mimo, że straciłem wszystko?

I co w przypadku jeżeli mam przychód, który udało mi się wyciągnąć z giełdy zanim ta została zhakowana, ale nie mogę potwierdzić ani wpłaty ani transakcji żadnej ponieważ nie mam dostępu do ich bazy danych, ponieważ giełda już nie istnieje. Czy mogę wtedy zapłacić podatek od całego zysku, nie odejmując wpłaty?
Ostatnio zmieniony wtorek, 14 listopada 2017, 06:27 przez Znaku510, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy i jak rozliczać podatki za kupno/sprzedaż kryptowalut?

Postautor: prezes » wtorek, 14 listopada 2017, 06:25

Obowiazek podatkowy powstaje w momencie sprzedazy BTC. Jak masz dochod to zobowiazany jestes od niego zaplacic podatek.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy i jak rozliczać podatki za kupno/sprzedaż kryptowalut?

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 14 listopada 2017, 09:57

Znaku510 pisze: Kupuje BTC, nastepnie sprzedaje, mam zysk. Kupuje go znowu ale w większej ilości i wysyłam połowę na inną giełdę lub ICO, które zostaje zhakowane. Straciłem fundusze, czy dalej jestem zobowiązany do zapłacenia podatku od zysku z poprzedniej sprzedaży mimo, że straciłem wszystko?
Zdecydowanie TAK

Dodano po 3 minutach 41 sekundach:
Znaku510 pisze: giełda już nie istnieje.
Ale Twój adres BTC istnieje i konto bankowe na które przelewałeś środki z giełdy też istnieje?
Więc PŁACZESZ I PŁACISZ chyba, że... Jesteś nieściągalny ;)

Wygadany
Posty: 557
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 203
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy i jak rozliczać podatki za kupno/sprzedaż kryptowalut?

Postautor: Harey » wtorek, 14 listopada 2017, 10:01

KryptoBanita pisze: Jesteś nieściągalny
Kodeks karno-skarbowy, jak sama nazwa wskazuje, można posiedzieć i obawiam się, że "nieściągalnych" jak najbardziej to dotyczy ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy i jak rozliczać podatki za kupno/sprzedaż kryptowalut?

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 14 listopada 2017, 10:08

Mała szkodliwość czynu. Jak się ktoś na wiechy załapie to góra.
Hazardzistów wsadzają do więzienia?

Wróć do „Kwestie prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości