Pierwsza polska Gra z Bitcoinem!!! Prisonwars.pl

Weteran
Posty: 1684
Rejestracja: 6 czerwca 2012
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Pierwsza polska Gra z Bitcoinem!!! Prisonwars.pl

Postautor: virus » piątek, 18 października 2013, 22:22

Mamy w Polsce pierwszą większą gre MMORPG która przyjmuje płatności w Bitcoin!

http://prisonwars.pl/

Aktualnie (ze wzgledu na brak dostep do tlumaczy w piatek po poludniu) tylko polska wersja jest, ale to 90% graczy.

http://virus.hostv.pl/prison_bitcoin.png

W tę gre dziennie gra ~2500 osob , więc skala całkiem spora.
Innych statystyk podać nie mogę (/chce zachować w tajemnicy ;) ).

Postaramy się przygotować ładne "Rozporządzenie Naczelnika" (tj. newsy ;) ) z informacja czym są bitcoiny, jak je zdobyć.
Jeśli Bitmar nie ma nic przeciwko myślę że bez problemu mogę dać tam link do http://film.bitcoin.pl/

Gra caly czas jest reklamowana w wielu miejscach... mi. dogry.pl , facebook.

w top50.com.pl jest od stycznie w top10 : http://top50.com.pl/ (aktualnie 6 pozycja)
Ostatnio zmieniony niedziela, 20 października 2013, 18:12 przez virus, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1780
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Pierwsza polska Gra z Bitcoinem!!! Prisonwars.pl

Postautor: Nuke » niedziela, 20 października 2013, 00:41

Wypróbowałem i jest to dosyć zabawna.

Zostawiam refa
prisonwars.pl/469059/
Jedyna darmowa infolinia bitcoin

Mądrzy ludzie mówią, ponieważ mają coś do powiedzenia, głupi - ponieważ muszą coś powiedzieć.
Kup/sprzedaj Bitcoin przy pomocy localbitcoins
Proszę o zostawianie komentarzy.

Początkujący
Posty: 478
Rejestracja: 13 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Pierwsza polska Gra z Bitcoinem!!! Prisonwars.pl

Postautor: vestas » poniedziałek, 21 października 2013, 21:42

Oczywiście, że fajny pomysł.

Opublikowałem na FanPage + wykopałem
"(I’ve been working on bitcoin’s design) since 2007. At some point I became convinced there was a way to do this without any trust required at all and couldn’t resist to keep thinking about it." - Satoshi Nakamoto

Dyskutant
Posty: 168
Rejestracja: 6 kwietnia 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Pierwsza polska Gra z Bitcoinem!!! Prisonwars.pl

Postautor: portfelbitcoin » niedziela, 10 listopada 2013, 10:17

Super extra pomysł. Jedyna gra w jaką inwestowałem BTC było minethings.
Ten typ gier, jakoś niezbyt trawię. Ale wykonanie, pomysł, i promocja BTC to ideały które trzeba doceniać! Piona!

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Pierwsza polska Gra z Bitcoinem!!! Prisonwars.pl

Postautor: Bitmar » niedziela, 10 listopada 2013, 10:52

Virus, zrób jakiś banerek i mi go podrzuć (180x180), damy darmową promocję na bitcoin.pl ;)

Weteran
Posty: 1684
Rejestracja: 6 czerwca 2012
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Re: Pierwsza polska Gra z Bitcoinem!!! Prisonwars.pl

Postautor: virus » poniedziałek, 11 listopada 2013, 14:00

@portfelbitcoin dzieki za mile slowa ;) jak mowilem mam jeszcze pare innych gierek , ale tam ruch znacznie mniejszy... choc moze zaraz znajda sie jakies fundusze na rozwuj i reklame to tez wprowadze platnosci.

@Bitmar ... jak tylko dobudze Grafika to mi przygotuje coś ;)

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Pierwsza polska Gra z Bitcoinem!!! Prisonwars.pl

Postautor: Bitmar » sobota, 23 listopada 2013, 22:14

Prisonwars.pl dostało już darmową reklamę. Jeśli macie podobne serwisy gdzie zaimplementowaliście bitcoina, to dawajcie znać. Zrobimy darmową reklamę na forum lub bitcoin.pl (ale tam trzeba poczekać by nie było za dużo reklam na raz). Oczywiście nie każdy serwis przyjmę, tylko te wartościowe. Prisonwars.pl jak najbardziej fajna sprawa.

Weteran
Posty: 1684
Rejestracja: 6 czerwca 2012
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Re: Pierwsza polska Gra z Bitcoinem!!! Prisonwars.pl

Postautor: virus » sobota, 23 listopada 2013, 22:23

Oficjalnie chciałbym podziękować Bitmar-owi za reklamę i potwierdzą że jest w 100% za darmo.
ja ze swojej strony tylko w newsie dałem informacje o forum jak i link do info.bitcoin.pl aby zapoznali się użytkownicy z tym czym jest bitcoin.
Jutro odpalę aktualizacje kodu z linkiem do info.bitcoin.pl

A tak z ciekawostek:
Dodam że okazało się iż paru graczy kopie BTC i stąd nagle ludzie zaczeli placic za punkty w BTC zamaist SMS/przelew
Dodam też że to nasza jedyna płatność w której można zakupić już jeden punkt (tak to minimum 3 za 1zł sms) , a z racji piękności bitcoina tutaj mogę jechać spokojnie od najniższych stawek :)

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pierwsza polska Gra z Bitcoinem!!! Prisonwars.pl

Postautor: hidzia » wtorek, 31 października 2017, 09:28

Bardzo ciekawa gierka. Wspieram ten pomysł z całego serca, czegoś takiego szukałem w Internetach od dłuższego czasu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1212
Rejestracja: 14 listopada 2014
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Jaworzno

Pierwsza polska Gra z Bitcoinem!!! Prisonwars.pl

Postautor: ExcaliburPLL » wtorek, 31 października 2017, 10:38

Ciekawe. Kliknąłem sobie (pierwszy raz w ogóle słyszę o tej grze) link z pierwszego posta, dałem zarejestruj przez FB i... ban za multikonto. Ktoś jeszcze tak miał?

Dodano po 1 minucie 7 sekundach:
http://wronki.prisonwars.pl/userprofile/545988/

Dodano po 2 minutach 23 sekundach:
Przy próbie rejestracji na Guantanamo i użyciu FB prosi o ustawienie loginu i tu jest ok. Nie da się jednak przejść dalej i dokończyć rejestracji bo prosi o adres email a nie ma pola do podania takowego. Ekhm...
Best BTC/ETH & other exchange > http://tinyurl.com/bitbay
Free BTC lottery > http://tinyurl.com/frbtcns

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pierwsza polska Gra z Bitcoinem!!! Prisonwars.pl

Postautor: ekonokomik » wtorek, 31 października 2017, 14:35

hidzia pisze: Bardzo ciekawa gierka. Wspieram ten pomysł z całego serca, czegoś takiego szukałem w Internetach od dłuższego czasu.
Poważnie? "Od dłuższego czasu" szukałeś gry w której można wyżywać się w więzieniu? Handlować narkotykami, gnoić współwięźniów, budować własny gang, degenerować się? Gry, w której questy to "napad na świeżaka" albo "bójka w celi", a rozwój postaci to min. kurs na kieszonkowca?
GTA jest dla Ciebie pewnie za bardzo cukierkowe? ;)
Bitmar pisze: Prisonwars.pl dostało już darmową reklamę. [...] Prisonwars.pl jak najbardziej fajna sprawa.
Tylko dlatego, że zahacza o Bitcoina, czy naprawdę Ci się podoba?

Przecież ta gra promuje patologię i przestępczość.
Nie stawia gracza przed wyborami moralnymi, jej celem nie jest przejście żywym przez piekło więzienia. Aby wygrać trzeba być większym skur...em od pozostałych, prawda?

Generalnie nic mi do tego w co kto gra, nie chcę broń Boże niczego zabraniać. Gry nie muszą być moralne. Jeśli komuś sprawia przyjemność wcielanie się w patologię to jego sprawa. Jeśli ktoś na tym zarabia - jego karma.
Ale już promować taką grę bym się zwyczajnie wstydził.

I jeszcze jedno: @virus, nie przeszedłem procesu rejestracji, ale przeczytałem regulamin. Nigdzie nie ma chyba mowy o ograniczeniu wiekowym. Jeśli nigdzie nie pytacie o wiek i zezwalacie nieletnim na grę w której min. diluje się narkotykami, to chyba narażacie się na problemy. Ja wiem, że pytanie "czy masz 18 lat" to taki listek figowy, bo nikt nie jest w stanie tego zweryfikować, ale jednak wszyscy to stosują.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Pierwsza polska Gra z Bitcoinem!!! Prisonwars.pl

Postautor: GetBitCoin_pl » wtorek, 31 października 2017, 14:39

@ekonokomik, eko, w dzieciństwie grałem w motral combat a nie wyrywam ludziom flaków na ulicy, po medal of honor też nie siedzę w oknie ze snajperką. Wydaje mi się, że mocno przegiąłeś z tym postem. Gry są formą relaksu, jeżeli kogoś to bawi to dlaczego nie?

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pierwsza polska Gra z Bitcoinem!!! Prisonwars.pl

Postautor: ekonokomik » wtorek, 31 października 2017, 14:53

GetBitCoin_pl pisze: Gry są formą relaksu, jeżeli kogoś to bawi to dlaczego nie?
Napisałem przecież: nic mi do tego w co kto gra i nie zamierzam "walczyć" w jakikolwiek sposób z żadnymi grami.
Sam grałem w masę wyjątkowo brutalnych gier.
Ale ta wydaje mi się wyjątkowo obrzydliwa i już. Ze względu na temat i podejście do niego. Może dlatego, że nie cierpię bandytów, dresów i temu podobnej patologii. (btw. z tego powodu nigdy nie potrafiłem się zmusić aby zagrać w GTA, choć to podobno bardzo dobra gra).
Nie podoba mi się więc ocieplanie wizerunku patoli i recydywistów przez zachęcanie graczy do wcielania się w nich i zdobywanie punktów i nagród za popełnianie kolejnych przestępstw.
Uważam to za niemoralne.

Kilka osób wypowiedziało się w tym wątku chwaląc grę. Więc ja korzystam z tej samej wolności krytykując ją. I tyle.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 841
Rejestracja: 25 grudnia 2013
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Pierwsza polska Gra z Bitcoinem!!! Prisonwars.pl

Postautor: Bitcoiniak » wtorek, 31 października 2017, 18:50

Już zapomniałem że ta gra istniała. ;-)

Szkoda że tak mało gier przyjmuje płatności w BTC.
Archiwum czasopism z okresu PRL:
http://www.jaglarz.info/ja/czasopisma/iks186.php
Prośba o dofinansowanie projektu przez miłośników starych czasopism:
1GazetyC1AR8aBnCSPxMgjZVTbnD4toA8H lub Xt8Sy8Kgd9xmMgExk3RULqAqfn47WxfXaF

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pierwsza polska Gra z Bitcoinem!!! Prisonwars.pl

Postautor: amneziahaze » środa, 1 listopada 2017, 07:31

ekonokomik pisze: Przecież ta gra promuje patologię i przestępczość.
No nareszcie coś dla mnie!
ekonokomik pisze: Nie stawia gracza przed wyborami moralnymi, jej celem nie jest przejście żywym przez piekło więzienia. Aby wygrać trzeba być większym skur...em od pozostałych, prawda?
Ty tak poważnie? Nie jesteśmy w Chinach, tu jest jewrosajuz.

A poza tym to każde przedsiębiorstwo, reklama, gra czy jakakolwiek działalność bez problemu może być sponsorowana kryptowalutami od dawien dawna. I tłumaczenie, że BTC ma duze prowizje czy cos w tym rodzaju mija sie z celem, bo jest masa opcji do płacenia i nie musi to być akurat BTC.
ekonokomik pisze: Jeśli nigdzie nie pytacie o wiek i zezwalacie nieletnim na grę w której min. diluje się narkotykami, to chyba narażacie się na problemy.
Mając 12 lat moją pierwszą i wymarzoną grą komputerową był Duke Nukem 3D. Przeszedłem go ze 40 razy na pamięć znam aż do dziś, najbardziej mnie kręciło gdy zablokowywałem świńskiego gliniarza w drzwiach obrotowych na drugim levelu i wyświetlał się komunikat "squishh" po czym drzwi należało spowrotem otworzyć i przejść przez nie zostawiając czerwone ślady po kałuży krwi. Fajne też było Blood oraz fatality z mortal kombat. teraz to juz nie ma takich gierek, eh.

Dodano po 8 minutach 18 sekundach:
ekonokomik pisze: nigdy nie potrafiłem się zmusić aby zagrać w GTA, choć to podobno bardzo dobra gra).
Najlepsza była pierwsza część, bo mogłeś rozjeżdżać ludzi całymi seriami, za co otrzymywałeś bonus points i lepszy był efekt gdy przy 6 rozjechanym dresie zaciągałeś ręczny by z krwi na ulicy zrobić taką gustowną parabolę. Brakowało tylko trochę matek z dziećmi w wózkach, no ale cóż... nie można mieć wszystkiego.

Dodano po 15 minutach 8 sekundach:
ExcaliburPLL pisze: Ciekawe. Kliknąłem sobie (pierwszy raz w ogóle słyszę o tej grze) link z pierwszego posta, dałem zarejestruj przez FB i... ban za multikonto. Ktoś jeszcze tak miał?
To samo. Pewnie chodzi o to, że szkoda zachodu w ogóle. Po prostu kliknęliśmy kilka razy, bo za pierwszym razem przylagowało i aplikacja uznała że to jakiś multi. Bez sensu już na wejściu.

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości