Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Częstochowa

Beatcoin.pl - polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Coinbe.net » niedziela, 15 października 2017, 02:23

Lais pisze: Pewnie by mnie zszokowała bo na razie nie wygląda na ilości szokujące, ale napisałam wyraźnie, że nie znam się na procedurach wdrażania giełdy, więc to tylko uwagi klienta. Naprawdę życzę Wam sukcesu.
Bitbay nie jest dla mnie wyrocznią bo też ma/miał swój chaos, który mi przeszkadza. Też zauważyłam, że te wypłaty z BB coś z takim poślizgiem startują - czasem 15 minut, czasem 25 i to też przeszkadza, ale jeśli rzeczywiście robią to ręcznie to i tak jest to szybciej niż niektóre wypłaty z Beatcoin więc jest kogo gonić.

Dla mnie ideałem są wypłaty z bitmaszyny - zlecam i już od razu leci i widać transakcję w sieci
Nie dziękujemy za powodzenie!

Wspomnieliśmy o nich, ponieważ są zdecydowanym liderem na rynku i nie widzę nic złego w napisaniu o BB. ;)

Problematycznym faktem jest, że wypłaty nie są Instant, jednak wracając już do tematu stopniowo to zmieniamy. Doceniamy arbitraże, które są aktualnie dość powszechnym zjawiskiem w krypto i naprawdę, nie musicie się stresować. Dla nas najważniejsze jest to, żeby wasze środki były bezpieczne, dynamika wypłat przy temacie security jest zdecydowanie drugorzędnym priorytetem, jednak cały czas bardzo ważnym.
Reprezentujemy Coinbe.net, giełdę kryptowalut która umożliwia handel pomiędzy użytkownikami w walutach PLN, EUR, USD, BTC pomiędzy kryptowalutami takimi jak: Bitcoin, Monero, Dash, Litecoin i Ethereum, Ethereum Classic, zCash, Bytecoin, a niebawem kolejne, najpopularniejsze krypto!

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Beatcoin.pl - polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Początkująca » środa, 25 października 2017, 20:37

Witam :)
Zarejestrowałam się na Waszej stronie, ale tam nic się nie dzieje, tylko górny pasek przesuwa się, reszta stoi i milczy. Chciałam na próbę coś kupić, ale nie wiem, czy jest tam możliwość anulowania transakcji? Jest gdzieś jakaś "instrukcja obsługi" ? :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Beatcoin.pl - polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: amneziahaze » środa, 25 października 2017, 20:45

Ciekawa giełda, bacznie ją obserwuje, ale coś nie ma ludzi. Dziwię się na przykład, że nie przenoszą się ludzie z innych polskich giełd, które nawalają, nazw nie będę wymieniał. Też robię podchody do gry tam, jednak na ten czas za płytko na bidach/askach. Pozdrawiam.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Beatcoin.pl - polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Początkująca » środa, 25 października 2017, 20:51

amneziahaze pisze: Ciekawa giełda, bacznie ją obserwuje, ale coś nie ma ludzi. Dziwię się na przykład, że nie przenoszą się ludzie z innych polskich giełd, które nawalają, nazw nie będę wymieniał. Też robię podchody do gry tam, jednak na ten czas za płytko na bidach/askach. Pozdrawiam.
No właśnie, tam się nic nie dzieje, przynajmniej wtedy, gdy tam wchodzę. Nie wiem, czy lepiej działa od innych, bo działania nie widać :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Częstochowa

Beatcoin.pl - polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Coinbe.net » czwartek, 26 października 2017, 20:05

Początkująca pisze:Witam :)
Zarejestrowałam się na Waszej stronie, ale tam nic się nie dzieje, tylko górny pasek przesuwa się, reszta stoi i milczy. Chciałam na próbę coś kupić, ale nie wiem, czy jest tam możliwość anulowania transakcji? Jest gdzieś jakaś "instrukcja obsługi" ? :)
Mamy poradniki, znajdzie je Pani w stopce naszej strony :) Trzeba być na danym rynku, żeby anulować z niego transakcję.


Co do tego, że "nie ma u nas ludzi". Uporaliśmy się już ze wszystkimi bolączkami, jakie mogłyby zrazić do nas ludzi. Wprowadzamy finalnie dwa dodatkowe języki i całkiem odświeżony wygląd, a dodatkowo uruchamiamy proces animacji rynku. Wszystko jest przeprowadzane zgodnie z naszym roadmap (nie, nie można go przeczytać, to nasz private road).

Podsumowując, od 1 listopada:
- Uruchamiamy animację rynku - nie będzie brakować ofert i będziemy dbać zarówno o głębokość jak i o płynność rynków.
- Stopniowo i powoli, ale sukcesywnie uruchamiamy kampanie reklamowe i naciskamy na naszych partnerów w kwestiach marketingowych.
- Uruchamiamy (narazie w trybie powiedzmy "hard") tryb ICO. Tryb hard oznacza, że do póki nie będziemy pewni, że nie przywitają nas za to tzw. kominiarze i że wszystko jest zgodnie z literą prawa będzie mega trudno uruchomić u nas swoje ICO. Weryfikacja będzie krwawa, trudna i żmudna, tak by nie mieć nic wspólnego z żadnym SCAM-em.
- Uruchamiamy nowy system wypłat - dokładna weryfikacja działań usera i skomplikowane skrypty sprawdzające jego uczciwość i dopiero wypłata. Wszystko oczywiście w ułamku sekundy.
- Wprowadzamy ułatwienia dla profesjonalnych traderów, nie zapominając przy tym o początkujących. @Początkująca o Pani także! :)
- Otwieramy się na rynki zagraniczne, będzie język angielski, niemiecki i ... to niespodziewanka ;-)
- Szukamy cały czas rozwiązań na kolejne rzeczy, które mogą się spodobać przedsiębiorcom i developerom, jednak wszędzie gdzie budzę się z genialnym pomysłem, kodeks prawa błyskawicznie ciągnie mnie na ziemię.

Trzeba walczyć - nie jest łatwo, jednak możecie być pewni - nie zawiedziemy was i zrobimy wszystko żeby być największą giełdą na świecie :) Dosłownie wszystko!
Reprezentujemy Coinbe.net, giełdę kryptowalut która umożliwia handel pomiędzy użytkownikami w walutach PLN, EUR, USD, BTC pomiędzy kryptowalutami takimi jak: Bitcoin, Monero, Dash, Litecoin i Ethereum, Ethereum Classic, zCash, Bytecoin, a niebawem kolejne, najpopularniejsze krypto!

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Beatcoin.pl - polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Lais » czwartek, 26 października 2017, 22:03

Ja jestem do bólu logiczna, więc chciałabym wiedzieć co to znaczy "skrypty sprawdzające jego uczciwość i dopiero wypłata". Uczciwość w jakim zakresie? To na giełdzie można zrobić coś nieuczciwego? Np sprzedać LTC po 350 gdy kurs jest po 200? :lol: (żart bo to akurat głupota kupującego a na głupotę skryptów chyba nie będzie).

Animacja rynku, co to oznacza? Będzie jakiś bot "skaczący z ofertami" po aktualnym kursie? A jeśli tak to kurs na podstawie jakiej giełdy?, bo mam nadzieję, że nie Bitbay bo to żaden wyznacznik.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Beatcoin.pl - polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Początkująca » czwartek, 26 października 2017, 22:30

Dziękuję za odpowiedź :) Poczekam na te zmiany, wczytam się w instrukcję :) Do wszystkiego trzeba sie przyzwyczaić, teraz jestem na BB i tam wszystko jest dla mnie przejrzyste, chociaż fakt, ze na początku też nie wiedziałam, jak się tam odnaleźć. Znalazłam filmik na YT pokazujący, jak robić transakcje i to mi bardzo pomogło :) Może pomyślicie o czymś takim?
Życzę Wam powodzenia i mam nadzieję, że zadomowię się u Was :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Częstochowa

Beatcoin.pl - polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Coinbe.net » czwartek, 26 października 2017, 22:33

Lais pisze:Ja jestem do bólu logiczna, więc chciałabym wiedzieć co to znaczy "skrypty sprawdzające jego uczciwość i dopiero wypłata". Uczciwość w jakim zakresie? To na giełdzie można zrobić coś nieuczciwego? Np sprzedać LTC po 350 gdy kurs jest po 200? :lol: (żart bo to akurat głupota kupującego a na głupotę skryptów chyba nie będzie).


Być może źle to określiłem. Miałem na myśli poprawność wykonywanych transakcji. Przemieliliśmy nasze skrypty na wszystkie możliwe sposoby, ale nie ma rzeczy idealnych i nawet najwięksi dominatorzy rynku mają bugi, które wpływają na bezpieczeństwo. Szczegółów zdradzać nie mogę, jednak mamy całą infrastrukturę sprawdzającą poprawność transakcji na kilku poziomach.
Lais pisze: Animacja rynku, co to oznacza? Będzie jakiś bot "skaczący z ofertami" po aktualnym kursie? A jeśli tak to kurs na podstawie jakiej giełdy?, bo mam nadzieję, że nie Bitbay bo to żaden wyznacznik.

Żeby to było takie proste... :D BB nie jest wyznacznikiem, to prawda. Ten etap mocno dopracowaliśmy przy współpracy z profesjonalnymi traderami giełdowymi. Niektórzy z nich w samym tradingu mają sporo większe doświadczenie od nas i dzięki ich uprzejmości zbudowaliśmy cały plan działania.

Zobowiązaliśmy się zdążyć ze wszystkim do 1.11, więc żeby nie być gołosłownym - każdy dzień opóźnienia będzie skutkował tym, że będzie dniem bez prowizji :)
Początkująca pisze:Dziękuję za odpowiedź :) Poczekam na te zmiany, wczytam się w instrukcję :) Do wszystkiego trzeba sie przyzwyczaić, teraz jestem na BB i tam wszystko jest dla mnie przejrzyste, chociaż fakt, ze na początku też nie wiedziałam, jak się tam odnaleźć. Znalazłam filmik na YT pokazujący, jak robić transakcje i to mi bardzo pomogło :) Może pomyślicie o czymś takim?
Życzę Wam powodzenia i mam nadzieję, że zadomowię się u Was :)
Za powodzenie nie dziękujemy! Nie zapeszamy.. :D

Co do video, czy na pewno Pani nie ma podglądu w mojego laptopa firmowego? :-) Mamy w przygotowaniu i właśnie na tapecie takie filmy, zamiast pisemnych poradników.
Reprezentujemy Coinbe.net, giełdę kryptowalut która umożliwia handel pomiędzy użytkownikami w walutach PLN, EUR, USD, BTC pomiędzy kryptowalutami takimi jak: Bitcoin, Monero, Dash, Litecoin i Ethereum, Ethereum Classic, zCash, Bytecoin, a niebawem kolejne, najpopularniejsze krypto!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Beatcoin.pl - polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: amneziahaze » piątek, 27 października 2017, 07:03

Beatcoin.pl pisze: Co do tego, że "nie ma u nas ludzi". Uporaliśmy się już ze wszystkimi bolączkami, jakie mogłyby zrazić do nas ludzi.
Moim zdaniem macie ogromny atut, wprowadzając tyle altów to jest przewaga rynkowa, nawet się trochę dziwię, że jeszcze się nie pokapowali jaka ciekawa giełda się pojawiła. Grunt byście nie popełnili błędów tych wiekszych popularniejszych giełd, gdzie wszystko siada, "bo za dużo ludzi". Co jak co, chętnie bym jakoś pomógł, ale ja się na tym nie znam, a refy no na to nie mam niestety czasu. Podejrzewam jednak, że w razie jakiegoś większego kolapsu ludzie po prostu przejdą do Was i taką mam osobistą nadzieję, bo czuć potencjał. Pozdrawiam serdecznie.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Częstochowa

Beatcoin.pl - polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Coinbe.net » wtorek, 31 października 2017, 12:05

amneziahaze pisze:
Beatcoin.pl pisze: Co do tego, że "nie ma u nas ludzi". Uporaliśmy się już ze wszystkimi bolączkami, jakie mogłyby zrazić do nas ludzi.
Moim zdaniem macie ogromny atut, wprowadzając tyle altów to jest przewaga rynkowa, nawet się trochę dziwię, że jeszcze się nie pokapowali jaka ciekawa giełda się pojawiła. Grunt byście nie popełnili błędów tych wiekszych popularniejszych giełd, gdzie wszystko siada, "bo za dużo ludzi". Co jak co, chętnie bym jakoś pomógł, ale ja się na tym nie znam, a refy no na to nie mam niestety czasu. Podejrzewam jednak, że w razie jakiegoś większego kolapsu ludzie po prostu przejdą do Was i taką mam osobistą nadzieję, bo czuć potencjał. Pozdrawiam serdecznie.
Wzruszyłem się. Poważnie, nie sarkastycznie. Dziękuję za miłe słowa :)


Zgodnie z obietnicą, jeśli nie wyrobimy się do 1.11 z wprowadzeniem zmian - handlujecie bez prowizji aż ich nie wprowadzimy. Już wiemy, że nie zdążyliśmy. Tak, specjalnie nie zdążyliśmy :) Następne pare dni (od jutra licząc) macie bez prowizji.

Co do planów na przyszłość - wyeliminowaliśmy błędy, poprawiamy userinterface i lecimy z tematem już tak mocno jak tylko się da!

W planach dodatkowo:

- poprawienie programu partnerskiego (chcemy z niego zrobić platformę do zarabiania pieniędzy). Jeśli macie jakieś sugestie to bardzo chętnie posłucham.

Kamil.
Reprezentujemy Coinbe.net, giełdę kryptowalut która umożliwia handel pomiędzy użytkownikami w walutach PLN, EUR, USD, BTC pomiędzy kryptowalutami takimi jak: Bitcoin, Monero, Dash, Litecoin i Ethereum, Ethereum Classic, zCash, Bytecoin, a niebawem kolejne, najpopularniejsze krypto!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Beatcoin.pl - polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: prezes » wtorek, 31 października 2017, 17:30

@Beatcoin.pl, przy tylu walutach moglibyście zrobić przelicznik poszczególnych walut w portfelu na złotówki i podsumowanie całego portfela w złotówkach
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Częstochowa

Beatcoin.pl - polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Coinbe.net » wtorek, 31 października 2017, 18:54

prezes pisze: @Beatcoin.pl, przy tylu walutach moglibyście zrobić przelicznik poszczególnych walut w portfelu na złotówki i podsumowanie całego portfela w złotówkach
Ciekawa myśl! Mogłoby być nierealistyczne, więc najpierw zwiększymy płynność, a potem dodamy.
Reprezentujemy Coinbe.net, giełdę kryptowalut która umożliwia handel pomiędzy użytkownikami w walutach PLN, EUR, USD, BTC pomiędzy kryptowalutami takimi jak: Bitcoin, Monero, Dash, Litecoin i Ethereum, Ethereum Classic, zCash, Bytecoin, a niebawem kolejne, najpopularniejsze krypto!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Beatcoin.pl - polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: prezes » wtorek, 31 października 2017, 19:10

Beatcoin.pl pisze: Ciekawa myśl! Mogłoby być nierealistyczne, więc najpierw zwiększymy płynność, a potem dodamy.
Tylko nie zapomnijcie, bo funkcja naprawdę jest przydatna.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Częstochowa

Beatcoin.pl - polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Coinbe.net » wtorek, 31 października 2017, 21:48

prezes pisze:
Beatcoin.pl pisze: Ciekawa myśl! Mogłoby być nierealistyczne, więc najpierw zwiększymy płynność, a potem dodamy.
Tylko nie zapomnijcie, bo funkcja naprawdę jest przydatna.
My nigdy nie zapominamy! Jeśli chodzi o feedback klientów to jesteśmy jak Blockchain :)
Reprezentujemy Coinbe.net, giełdę kryptowalut która umożliwia handel pomiędzy użytkownikami w walutach PLN, EUR, USD, BTC pomiędzy kryptowalutami takimi jak: Bitcoin, Monero, Dash, Litecoin i Ethereum, Ethereum Classic, zCash, Bytecoin, a niebawem kolejne, najpopularniejsze krypto!

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 27 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Beatcoin.pl - polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: bartosak » poniedziałek, 13 listopada 2017, 22:19

Dlaczego od 3 dni nie wyplacacie ? Zlecenie wyplaty stoi i stoi..

Dodano po 3 godzinach 4 minutach 25 sekundach:
oo.. poszło :) Dziekuje

Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: 1 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Beatcoin.pl - polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: wsite » wtorek, 14 listopada 2017, 10:30

Pozycjonowanie i reklama Panowie. Samo forum klientów Wam nie napędzi :) Niech stanie się poważną konkurencję dla bb.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Beatcoin.pl - polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 14 listopada 2017, 10:54

Beatcoin.pl pisze:Podsumowując, od 1 listopada:
Może zadam jakieś trudniejsze pytania:

Jak zorganizowany jest system bezpieczeństwa i dlaczego Wasza giełda nie zostanie zhakowana przez najbliższe 2 lata ?

Macie jakiś pomysł, sposób, złoty wytrych na ten fakt ? Ogromna liczba giełd jest hakowana każdego roku, większość polskich giełd kryptowalutowych, które powstały od zarania Bitcoina już nie istnieje.

Dlaczego w przypadku Waszej giełdy ma być inaczej ? Czymś się wyróżniacie ?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Częstochowa

Beatcoin.pl - polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Coinbe.net » wtorek, 14 listopada 2017, 18:58

bartosak pisze:Dlaczego od 3 dni nie wyplacacie ? Zlecenie wyplaty stoi i stoi..

Dodano po 3 godzinach 4 minutach 25 sekundach:
oo.. poszło :) Dziekuje
Jeśli coś jest niewypłacone, to proszę od razu dawać znać na adres mailowy. Rzadko się zdarza, ale zdarza, a tam reagujemy najsszybciej.
wsite pisze:Pozycjonowanie i reklama Panowie. Samo forum klientów Wam nie napędzi :) Niech stanie się poważną konkurencję dla bb.
Mamy tego świadomość. Marketing-Roadmap, tak jak wspomniałem nie jest open source ( :mrgreen: :mrgreen: ) ale jest określany ściśle i bardzo, ale to bardzo systematycznie realizowany!

ShadowOfHarbringer pisze:
Beatcoin.pl pisze:Podsumowując, od 1 listopada:
Może zadam jakieś trudniejsze pytania:

Jak zorganizowany jest system bezpieczeństwa i dlaczego Wasza giełda nie zostanie zhakowana przez najbliższe 2 lata ?

Macie jakiś pomysł, sposób, złoty wytrych na ten fakt ? Ogromna liczba giełd jest hakowana każdego roku, większość polskich giełd kryptowalutowych, które powstały od zarania Bitcoina już nie istnieje.

Dlaczego w przypadku Waszej giełdy ma być inaczej ? Czymś się wyróżniacie ?
System bezpieczeństwa jest tak zorganizowany, że nie ma możliwości, abyśmy ujawnili w jaki sposób jest zorganizowany. Zresztą, żadna powazna firma nie zdradza swoich procedur. Większość (w tej chwili około 95%) środków jest zamrożonych na coldwalletach i są nieruszane. Mamy też hot-cold wallety, czyli "coldy pośrednie", takie by nie musieć w razie potrzeby ruszać głównej puli środków. Tych drobiazgów jest mnóstwo, ale całej struktury niestety, nie możemy zdradzać.

Co do shakowania, robimy cykliczne penetracyjne testy, korzystamy ze swojego doświadczenia, ale i zewnętrznych firm, mamy całodobowy nadzór i wszelkie połączenia zabezpieczone tak bardzo, jak tylko pozwala nam na to technologia. Nie można powiedzieć że "nie zostaniemy shakowani przez najbliższe 2 lata". Jestem pewien o tym, że żadna giełda, czy to inny serwis nie jest w stanie powiedzieć czy i kiedy zostanie shakowana. Na full safety nie ma jednoznacznej procedury, jednak zapewniam że nie śpimy, a pilnujemy, przetrzepujemy logi na bieżąco, poza matematyką sprawdzaną przez nasze boty, sami nie wyłączamy kalkulatorów i kontrolujemy wszystko. Jest to mega trudne i odpowiedzialne zadanie, ale taki los wybraliśmy - jesteśmy ludźmi dorosłymi i odpowiedzialnymi i zależy nam przede wszystkim na Giełdzie, a potem dopiero na odpoczynku od pracy :)

Wyróżniamy się tym, że jesteśmy bardzo mocno nastawieni na klienta. Rozwijamy się, nie mówimy że nie popełniamy błędów, mamy dużo pokory i chęci do korekty swoich nieprawidłowości. Chcemy zdobyć świat, a nie tylko Polskę, czy Europę. Mamy w sobie mnóstwo zawzięcia i energii. Z rzeczy, którymi wyróżniamy się od innych pod kątem tego co widzi klient.. Wystarczy spojrzeć na listę rynków... A co do kolejnych elementów tego czym się wyróżniamy, proszę poczekać na nasz nowy szablon i nową wersję giełdy ;-)
Reprezentujemy Coinbe.net, giełdę kryptowalut która umożliwia handel pomiędzy użytkownikami w walutach PLN, EUR, USD, BTC pomiędzy kryptowalutami takimi jak: Bitcoin, Monero, Dash, Litecoin i Ethereum, Ethereum Classic, zCash, Bytecoin, a niebawem kolejne, najpopularniejsze krypto!

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Beatcoin.pl - polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: rychu1910 » niedziela, 26 listopada 2017, 13:12

Wysłałem sms-a z wpłatą na giełdę , wszystko bez problemu . Po tygodniu wysłałem drugiego , przyszedł sms zwrotny z informacją o nieprawidłowej treści (po kilkukrotnym przetarciu oczu treść okazała się poprawna) 30 zł poszło nie wiadomo gdzie , na konto nic nie wpłynęło , na maila nikt od ponad tygodnia nie raczył odpowiedzieć . A skoro tak to nie ma mowy abym wpłacił tam jakiś kolejny depozyt .
Sorry panowie , ja się do beatcoina szybko zraziłem .

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Częstochowa

Beatcoin.pl - polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Coinbe.net » poniedziałek, 27 listopada 2017, 11:16

rychu1910 pisze:Wysłałem sms-a z wpłatą na giełdę , wszystko bez problemu . Po tygodniu wysłałem drugiego , przyszedł sms zwrotny z informacją o nieprawidłowej treści (po kilkukrotnym przetarciu oczu treść okazała się poprawna) 30 zł poszło nie wiadomo gdzie , na konto nic nie wpłynęło , na maila nikt od ponad tygodnia nie raczył odpowiedzieć . A skoro tak to nie ma mowy abym wpłacił tam jakiś kolejny depozyt .
Sorry panowie , ja się do beatcoina szybko zraziłem .
Szanowny Rychu1910,

Brak odpowiedzi na maila jest skrajnie nieprawdopodobny. Odpisujemy na każdą, nawet najmniej mądrą wiadomość - a Pańska sprawa to conajmniej bardzo poważna wiadomość. Mail albo do nas nie dotarł z jakiegoś powodu, albo z innego powodu od Pana nie wyszedł. Musimy to sprawdzić razem.

Co do wpłat SMS - obecnie są dostępne tylko i wyłącznie dla zweryfikowanych użytkowników. Nie jest to nasz wymysł, a wysoka nieprzychylność prawa polskiego, która poniekąd wiąże nam ręce w tej sprawie.
Jednak, proszę się nie martwić, weryfikacja trwa maksymalnie kilka minut i jest procesem maksymalnie ułatwionym. Proszę napisać w tym celu na kontakt@beatcoin.pl ( można podać swój nick z forum, będziemy wiedzieć o co chodzi).

Jeśli nie chce się Pan weryfikować - rozumiemy i zwrócimy środki.
Reprezentujemy Coinbe.net, giełdę kryptowalut która umożliwia handel pomiędzy użytkownikami w walutach PLN, EUR, USD, BTC pomiędzy kryptowalutami takimi jak: Bitcoin, Monero, Dash, Litecoin i Ethereum, Ethereum Classic, zCash, Bytecoin, a niebawem kolejne, najpopularniejsze krypto!

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 11 gości