Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: mecenas » poniedziałek, 9 października 2017, 14:08

@pm7, ok, nie pomyślałem.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: ManiekR87 » poniedziałek, 9 października 2017, 16:13

Myślę że ciekawy artykuł warty zaznajomienia. Wyjaśniający czemu "Lightning Network" to krok psujący założenia bitcoina. (co zresztą kilka osób na tym forum już wyjaśniało). Mam nadzieję że postawienie na BCH było dobrą decyzją na przyszłość....

Dla osób słabo znających angielski po obróbce w Google translator bez problemu można zrozumieć o co ta cała walka.

https://news.bitcoin.com/lightning-netw ... ifications

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 9 października 2017, 16:35

Alarm spadającej ceny BCH odwołany.

XAPO skończyły się Bitcoiny(Cash). Ostatnie 172.000 jednostki (z puli 500.000 które miały zostać sprzedane co powodowało spadki cen) należą do GBTC, która to ma zamiar je trzymać i nie sprzedawać.

Źródło:
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: terminator » poniedziałek, 9 października 2017, 21:16

Hej! A mnie się wydaje po prostu, że zostaliście oszukani.

Fakty: 1. Bitmain produkuje koparki. 2. Ich koparki mają przewagę nad innymi (ASICBoost). 3. ASICBoost nie jest kompatybilne z Segwit. 4. Bitmain mówi więc, że Segwit jest złe, wprowadza swoją walutę BCH i sprzedaje swoje koparki za BCH.

Co więcej, Bitmain popierał Segwit, jeżeli byłby wprowadzony w sposób umożliwiający działanie ASICBoostowi (źródło: Ale tak się nie stało. Nie ma sensu robić z tego ideologii. Było zagrożenie dla ich biznesu i musieli się ratować.

Prawda jest taka, że ASICBoost jest małym oszustwem w PoW - korzysta z luki w protokole, której nie powinno być a teraz została załatana (https://bitslog.wordpress.com/2017/04/1 ... -and-overt). To podnosi bezpieczeństwo protokołu i tu w ogóle nie mam wątpliwości, że łatanie dziur jest dobrym krokiem dla stabilności protokołu.

Segwit naprawia także identyfikatory transakcji. Bez niego nie możesz liczyć na to, że uda się wysłać monety bez potwierdzenia od razu dalej, bo podczas potwierdzenia może się zmienić ID potwierdzanej transakcji i kolejna zostanie odrzucona. Z Segwit to ID się nie zmieni, więc monety mogą przebyć drogę A -> B -> C w ciągu jednego bloku. Głównie dlatego łatwiej jest zaimplementować LN, ale to jest ulepszenie protokołu tak czy inaczej.

Co do LN, to twórcy BCH zawsze twierdzili, że nie mają nic przeciwko kolejnym warstwom budowanym nad BCH. Więc oni wcale nie twierdzą, że LN jest złe. Niestety zmienność ID-ków transakcji jest tak bardzo upierdliwym problemem, że bez naprawienia tego problemu w samym protokole, nadbudowanie nad nim LN jest, mimo że teoretycznie możliwe, w praktyce zbyt karkołomne, żeby takie rozwiązanie powstało.
Bitcoin Cash zwycięży, bo jest prawdziwym Bitcoinem zgodnym z wizją Satoshiego a SegWit nim nie jest.
Jak to, że SegWit nie jest zgodny z wizją Satoshiego może implikować, ze BCH zwycięży? Nie rozumiem.

Satoshi wpadł na coś genialnego, ale to nie znaczy, że to jest wersja ostateczna i nie podlega już ulepszeniom. Przecież sam Satoshi ulepszał ciągle swój kod przez cały czas swojej aktywności. Skąd wiemy na jakie ulepszenia wpadłby po latach, gdyby dalej był aktywny. Jestem przekonany, że na pewno dalej by je wprowadzał, tak jak to robił wcześniej.

Apropos zmian. Jakikolwiek rozwój jest prowadzony po stronie BTC. BCH czy wchodzący właśnie BTC Gold - tam się nic nie dzieje w ich repozytoriach (BCH w ogóle nie ma swojego repozytorium: Te forki to są prace odtwórcze: zrobimy klona, zmienimy wielkość bloku, wymienimy algorytm hashujący i go. Może się mylę.
Sam twórca dobitnie to pokazał nie biorąc niczego za swoją pracę i znikając nawet nie wypłacając żadnych zysków.
Haha. I słusznie, bo dostałby jakieś drobne - a teraz będzie miał większościowe udziały we wszystkich forkach BTC :D:D:D:D BTC, BCH, BTCG, BTCSegwit2X, ..... :D:D:D Zawsze może te środki ruszyć. Nie kojarzę żadnej deklaracji z jego strony, że tego nie zrobi ;)

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 18 września 2017
Reputacja: 98
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: nashdrake » poniedziałek, 9 października 2017, 22:56

@terminator generalnie popieram. BCH to jest właściwie oczustwo, stworzone przez minerów dla minerów. Trochę smutne jest to, że Bitmain się włączył w ten scam sprzedając koparki tylko za BCH żeby utrzymać/windować cenę w górę i tym samym odwracając uwagę od problemów BCH. Ja nie wiem jak ktoś może jechać po core przy każdej możliwej okazji i popierać BCH? Generalnie tendencja dla mnie może być tylko jedna, większość osób będzie starało pozbyć się BCH jak najszybciej bo to shitcoin, inaczej tego nazwać nie można, przykro mi. Ostrzegałem wczoraj, że racjonalne osoby powinny sprzedawać BCH i inwestować w BTC. Tutaj nie trzeba nadzwyczajnych analiz rynkowych. Dziś już cena poleciała do $287, było lekkie odbicie, ale nie liczyłbym na wiele. Zresztą, każdy jest sam swoim sterem i niech sam decyduje, mi tam nic do tego, chciałem tylko podzielić się swoim zdaniem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 10 października 2017, 12:02

http://www.livebitcoinnews.com/localbit ... eping-eye/

Dodano po 11 minutach 37 sekundach:
nashdrake pisze: Generalnie tendencja dla mnie może być tylko jedna, większość osób będzie starało pozbyć się BCH jak najszybciej bo to shitcoin, inaczej tego nazwać nie można, przykro mi. Ostrzegałem wczoraj, że racjonalne osoby powinny sprzedawać BCH i inwestować w BTC. Tutaj nie trzeba nadzwyczajnych analiz rynkowych.
Spekulacyjnie przedstawiłeś paradoksalnie warunki do wzrostu ceny BCH, absolutnie obojętne za jaki wielki syf go kto uważa. :) Piszesz o jednej opcji dla BCH - spadek ceny, sprzedaż, pewnie i z czasem śmierć no i zawsze magiczna "większość" jako wykonawca egzekucji. Ja lubię stosować czasem przewrotna logikę na crypto i nieraz wychodzę na tym naprawdę dobrze. Zbyt oczywiste opcje często się nie sprawdzają. W tym co piszesz jest w ten sposób patrząc ciekawa furtka dla wzrostu BCH.

O BCH uważam podobnie jak Ty, fork głównie dla minerów, który nomen omen próbując ratować się EDA, nie odciąga uwagi od BTC a służy tylko minerom i szybszemu wyciąganiu nagród za bloki. Ale nie oznacza to pewnego spadku i może być spekulacyjnie rozgrywany.

Patrząc na sam wykres nastrój na BCH jest typowy dla downtrendu i solidnych spadków, elliottowsko pewnie typowy dla fali C. To już 3. sekwencja downtrendu od ATH i powrót do ceny przed pompą (full retrace).
Mimo, że BCH nie jest dla mnie żadnym prawdziwym Bitcoinem (jak wciskają tu ciemnotę niektórzy fanatycy i frustraci typu Shadowa), nie zalecałbym spekulacyjnego grzebania go już w trumnie z powodów, które opisałem w poście.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: mecenas » wtorek, 10 października 2017, 20:48

nashdrake pisze: pozbyć się BCH jak najszybciej bo to shitcoin, inaczej tego nazwać nie można, przykro mi.
A jakieś uzasadnienie wyroku? Jakaś mowa końcowa?
Argumentacja: tak_bo_tak, albo: tak_bo_tak_bo_ja_tak_chcę nie ma ma wartości obiektywnych.
Wymazywanie pisze: wciskają tu ciemnotę niektórzy fanatycy i frustraci typu Shadowa
Nutka personalna? Z braku laku, czy drobna złośliwość?
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 12 października 2017, 17:02

Dzięki @Wymazywanie gram na SimpleFX (nie znałem tego)i to na wzrosty BTC na dźwigni x100 (niema innej opcji na tej platformie). BCC mam 2,5 raza więcej niż miałem i teraz sedno : mnie się wydaje, czuje to ,mam wizję że będą spadki na Cashu lada moment. Też obserwując spadki od 400$ (czy 0.93) każdego dnia patrząc na zsuwanie liczyłem na odbicie lada chwile, ale wygląda to że na to nie wygląda..

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 12 października 2017, 17:19

socjolog2008 pisze: mnie się wydaje, czuje to ,mam wizję że będą spadki na Cashu lada moment
Ale wiesz, uczucia to przed kobietą a wizje przed szamanem, tutaj raczej konkrety. :)
Dziś BCH szarpało w górę lekko razem z BTC (bch/usd), więc nie jest już tak, że leci na mordę bo BTC up.

Dodano po 2 minutach 36 sekundach:
socjolog2008 pisze: gram na SimpleFX (nie znałem tego)i to na wzrosty BTC na dźwigni x100 (niema innej opcji na tej platformie). BCC mam 2,5 raza więcej niż miałem
Całym BCH grasz na dźwigni x100? Ale to musisz mieć tego chyba nie tak dużo, że takie ryzyko podejmujesz?
Masz pow. 100 sztuk BCH? :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 12 października 2017, 17:26

Bez konkretów wchodziłem powyżej 20 sztuk mnożąc właśnie*nie wszystko w BCC -jeszcze Bitka i LTC mam (dywersyfikacja) Trading to emocje tysięcy traderów - te uczucia dały rade przy czujce na wzrosty od poziomu 4100 na BTC - kreski tego nie pokazywały. Teraz to każdy wiedział ze wzrośnie Biti było wiadomo ,ale wystarczy poczytać kilkanascie stron temu na wątku BTC jeszcze 3,4 dni temu. Ja jestem kinestetykiem

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 18 września 2017
Reputacja: 98
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: nashdrake » czwartek, 12 października 2017, 18:05

@Wymazywanie Nawet na shitcoinie można się dorobić, doceniam odwagę i gratuluję tego, że na takich sytuacjach przeważnie wychodzisz na plus. Generalnie miałem na myśli spekulacje w długim terminie. Trend spadkowy BCH jest od dłuższego czasu i o ile w krótkich terminach jeśli ktoś fajnie rozegra to zyska, tak w dłuższym terminie ja osobiście nie widzę tego żeby na tej walucie zyskać. Dzisiaj jak prześledziłem w praktyce jak działa te całe EDA to tym bardziej przekonałem się do tego, że BCH nie ma służyć ludziom, a więc i przyszłości nie ma (chyba o to chodzi w tym wszystkim aby to kryptowaluty zastąpiły w przyszłości fiaty, prawda?). To jest taki mechanizm, który pomaga wielkim minerom wykopywać masowo bloki i zarabiać extra na dodatkowych coinach - przy okazji traci na tym mocno płynności transakcji BTC i BCH.

@mecenas Myślę, że kryptowaluty możemy do jednego worka włożyć z walutami fiduacjarnymi pod tym względem, że nie mają one żadnego oparcia w dobrach materialnych. Najistotniejszy jest tutaj ten czynnik wiary i zaufania, który BCH burzy (historia powstania, EDA etc.), a BTC buduje. Myślę, że jeśli kryptowaluty mają się dalej rozwijać to każdej osobie, której zależy na zarobku na krypto, powinno również zależeć na silniej pozycji BTC, a tym bardziej powinniśmy liczyć na to aby Segwit2X nie zaburzył tego statusu bo cofniemy się z wszystkim o dwa lata. Tutaj trzeba spojrzeć na wszystko z punktu widzenia potencjalnego przyszłego inwestora, który ma 2 BLN dolarów i chciałby zainwestować w kypto, ale spotyka się z takim shitshow jaki wprowadza Segwit2X i wszystkie strony popierające go. Generalnie minerzy idą za pieniądzem, jeśli do hardforka Bitcoin wejdzie silny (+5500$) to mała szansa jest na to, że z tego "ataku" na BTC cokolwiek wyjdzie. Ciekawsze będzie to co się stanie z rynkiem krypto po tym jak BTC wyjdzie z tego wszystkiego obronną ręką - myślę w kategoriach 12,500 dolarów za 1 BTC w ciągu pół roku? Nowy kapitał wejdzie w krypto tylko jeśli BTC będzie na mocnej i niezagrożonej pozycji, mówiąc inaczej, będzie można BTC zaufać. Co do samej skalowalności, czy Segwit jest odpowiedzią czy nie to się dopiero przekonamy, z LN może nigdy nic nie wyjść, to jest jakiś pomysł, ale na dziś nic pewnego. Panom z Core daję szansę, niech pogłówkują przez kolejne 1-2 lata, może pojawi się jakaś nowa idea, bo przy LN jest dużo pytań i znaków zapytania, ale nie przekreślam całego pomysłu na dzień dobry. TL:DR 1. BCH w dłuższym okresie czasu z dużym prawdopodobieństwem będzie tylko spadać, więc im szybciej sprzedamy za dobrą cenę tym lepiej. 2. Na shitcoinach takich jak BCH można zarobić, ale jest to inwestycja znacznie bardziej ryzykowna niż inwestowanie w BCT, dlatego pisałem o "racjonalnych ludziach" i przewidywałem ich ruchy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 12 października 2017, 18:09

nashdrake pisze: (chyba o to chodzi w tym wszystkim aby to kryptowaluty zastąpiły w przyszłości fiaty, prawda?)
Nie, one mają po prostu bezpiecznie działać i umożliwiać wysyłanie wartości bez trzeciej strony transakcji, reszta jest dodana przez ludzi, a o obaleniu fiatów to już kompletnie dodane i wyobrażone. :)
nashdrake pisze: Trend spadkowy BCH jest od dłuższego czasu i o ile w krótkich terminach jeśli ktoś fajnie rozegra to zyska, tak w dłuższym terminie ja osobiście nie widzę tego żeby na tej walucie zyskać.
Dziwne zdanie, trend jest od tego, by się zmieniać i to niekoniecznie tylko w krótkim interwale. Trend spadkowy od dłuższego czasu nasila prawdopodobieństwo jego końca i odwrócenia.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 12 października 2017, 18:14

@nashdrake daj już spokój z tymi poważnymi ludźmi :mrgreen: opisałem przykład Dash. Poważni ludzie nie spekulują na kryptowalutach - my wszyscy to połączenie szalonych - wszechstronnych - z polotem i wyobraźnią wybiegającymi czubkami a nie nudnymi pracownikami Urzędów Skarbowych :mrgreen: (pewnie duża większość to wolne zawody tu siedzą)

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 18 września 2017
Reputacja: 98
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: nashdrake » czwartek, 12 października 2017, 18:37

@Wymazywanie W takim razie ja o krypto myślę w kompletnie innych kategoriach, bo mam dość banków i kontroli jaką mają, i chciałbym aby w przyszłości ten brak trzeciej strony pośredniczącej w transakcjach był codziennością, dlatego wystrzegam się (i przestrzegam przed) od wszystkiego tego co może mnie/nas od tej codzienności odsunąć.

Odnośnie trendów jest tak jak piszesz, tu nie ma z czym dyskutować, ale co jeśli istnieją podstawy, które prawdopodobnie są powodem dlaczego trend mamy taki a nie inny? W przypadku BCH chyba mamy taką sytuację. Bo to chyba zahacza o coś więcej niż wykres na tabeli.

@socjolog2008 Myślę, że kryptowaluty powoli przyciągają poważnych ludzi. O czubkach zgodziłbym się kilka lat temu. Wtedy to nawet mi wydawało się to wszystko głupie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 12 października 2017, 18:50

nashdrake pisze: W takim razie ja o krypto myślę w kompletnie innych kategoriach, bo mam dość banków i kontroli jaką mają, i chciałbym aby w przyszłości ten brak trzeciej strony pośredniczącej w transakcjach był codziennością, dlatego wystrzegam się (i przestrzegam przed) od wszystkiego tego co może mnie/nas od tej codzienności odsunąć.
Na crypto możliwa kontrola przy przypisaniu adresu do osoby jest znacznie, znacznie większa niż przy użyciu fiatów.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: mecenas » czwartek, 12 października 2017, 19:07

nashdrake pisze: mam dość banków i kontroli jaką mają, i chciałbym aby w przyszłości ten brak trzeciej strony pośredniczącej w transakcjach był codziennością, dlatego wystrzegam się (i przestrzegam przed) od wszystkiego tego co może mnie/nas od tej codzienności odsunąć.
Nashdrake, poważnie?
Popierasz obecny kierunek rozwoju BTC, piszesz jaki to on nie wspaniały i jak to mu ciąży u boku złom shitcoin BCH a potem oczekujesz w przyszłości braku trzeciej strony pośredniczącej w transakcjach?
I gloryfikując BTC naprawdę wystrzegasz się tych ryzyk, które mogą nas odsunąć od czystości waluty P2P?
No weź, bo niewytrzymie.

Dodano po 15 minutach 20 sekundach:
nashdrake pisze: czynnik wiary i zaufania, który BCH burzy (historia powstania, EDA etc.), a BTC buduje.
To też na serio?
mecenas pisze: a co z zamrożeniem bloku na 1Mb. [...]
Myślę, że argument o manipulacji trudnością przez BCH jest odwróceniem kolejności w rozumowaniu o problemie. BCH jest pochodną zamrożenia bloku, co o ile się orientuję miało być tymczasowym zabezpieczeniem przeciw spamowi. Wizji Satoshiego nie niszczy zatem algorytm trudności BCH a blokada pojemności w bloku BTC. Proszę mieć taką chronologię na uwadze definiując anomalie.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 12 października 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
-5
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: eloziom » czwartek, 12 października 2017, 19:19

Od wczoraj bitcoin rośnie bardzo szybko. Warto kupować go jeszcze dzisiaj, czy może spaść w przeciągu kilku dni i lepiej kupić później?
z góry dzięki za odpowiedź :) Obrazek
Ostatnio zmieniony piątek, 13 października 2017, 05:30 przez eloziom, łącznie zmieniany 6 razy.

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 31 lipca 2017
Reputacja: -17
Reputacja postu: 
-5
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: incii88 » czwartek, 12 października 2017, 19:20

nie ma to jak zobaczyc teraz oferte ASK za BCC na ilosc 98 sztuk (pewnie od jednego uzytkownika)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 12 października 2017, 19:45

@incii88, Co? A 98 sztuk BCH to taki kosmos niby? :D
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: sud » piątek, 13 października 2017, 12:30

Authenticity of Satoshi's 2015 email has NOT been disproved
[ciach]

Żródło https://lists.linuxfoundation.org/piper ... 10238.html
Wymazywanie pisze: @sud, No to wrzucasz fake po prostu. Są jego klucze? Jakiś podpis?
Przepraszam, ale muszę dać - za to.
Teksty SN są tu skompletowane: http://satoshi.nakamotoinstitute.org/
I od 2010 nie wykazuje on potwierdzonej aktywności.
To z 2014 jest fakiem, jego konto tam zaostało shakowane: http://satoshi.nakamotoinstitute.org/po ... ndation/4/
Ostatnio zmieniony sobota, 14 października 2017, 18:38 przez sud, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości