OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - scam , trzymaj się z daleka!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - scam , trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 5 października 2017, 21:31

Trafia na forum wiele osób, które zaczynają przygodę z krytowalutami. Szukają wiedzy i informacji. Oprócz wszelkich porad powinny być po pierwsze OSTRZEŻENIA.

TRZYMAJ SIĘ Z DALEKA jeżeli słyszysz: Dascoin, Żukiewicz, Future Net Club. Trzymajcie się z daleka od kupowania MATRYC.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/ ... owych.html

"...Poprzednim oczkiem w głowie Żukiewicza był projekt Recyclix. To piramida, właśnie dogorywa...."

Warto obejrzeć wywiad:


DAGCOIN: lepszy OneCoin i godny następca Dascoina


dagcoin is a ponzi pyramid scam promoted by known scammers
https://github.com/dagcoin/dagcoin/issues/634

I kolejne g0wno - Cashback World...
http://gospodarka.dziennik.pl/news/arty ... scoin.html

https://comparic.pl/omega-czy-nowa-pira ... yptowalut/
Skąd się biorę te wszystkie jelonki?!
Niewiarygodne...

Excelz - dascoin w nowej odsłonie.
 ! Wiadomość z: rav3n_pl
Usunąłem PNT, nie porównujmy piramid do tego
Ostatnio zmieniony niedziela, 17 marca 2019, 08:53 przez KryptoBanita, łącznie zmieniany 11 razy.

Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Excray » czwartek, 5 października 2017, 22:06

Podobno giełdę wewnętrzną mieli otworzyć od 1 października. Coś nic o tym nie słychać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 5 października 2017, 22:09

"Giełda wewnętrzna" - zbiegowisko amatorów wymieniających się rysunkami z Donaldem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 5 października 2017, 22:19

Było co nieco już o tych scamach tu: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?t=20636

Każdy myślący forumowicz wie, że to scamy. :)
Ale trzeba dalej informować.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: constantine » czwartek, 5 października 2017, 22:28

Excray pisze:Podobno giełdę wewnętrzną mieli otworzyć od 1 października. Coś nic o tym nie słychać.
Z tego co wiem to giełda wewnętrzna jest otwarta.
Przy czym: BID=0,35EU, ASK=0,36EU

Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Excray » czwartek, 5 października 2017, 22:30

Udało mi się znaleźć filmik z bardzo powierzchowną prezentacją giełdy:


Dodano po 57 sekundach:
constantine pisze: Z tego co wiem to giełda wewnętrzna jest otwarta.
No właśnie zastanawiałem się, czy otworzyli tą giełdę, czy dalej zwodzą swoich inwestorów kolejnym terminem.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: constantine » czwartek, 5 października 2017, 22:36

Nie no - potwierdzam, że otworzyli. Przyznam się, że wszedłem tam z minimum i obserwuję temat. Może to scam, a może jednak wyskoczy królik z kapelusza ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 5 października 2017, 22:39

constantine pisze: wyskoczy królik z kapelusza
Wyskoczy! Tylko nie królik, a żuczek...

Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Excray » czwartek, 5 października 2017, 22:40

A jak można "wejśc tam"? Da się to zrobić nie posiadając dascoina? Chętnie bym się jej przyjrzał z bliska.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: constantine » czwartek, 5 października 2017, 22:47

KryptoBanita pisze: Wyskoczy! Tylko nie królik, a żuczek...
:D No cóż - żuczek albo inny damianek może czasem też musi wyskoczyć ;)
Excray pisze: A jak można "wejśc tam"? Da się to zrobić nie posiadając dascoina? Chętnie bym się jej przyjrzał z bliska.
Nie wiem czy jest taka możliwość.

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: redbog » czwartek, 5 października 2017, 22:54

@constantine, Człowieku okradli ciebie na bb jeszcze ci mało strat? Ok tam dales sie podejść nie miałeś wiedzy jak prawidłowo zabezpieczyć sie, giełda też nie dała odpowiedniej instrukcji jak to zrobić bezpiecznie trudno stało sie, bywa.

Ale gdy wchodzisz do tego scamu, mimo że na forum i nie tylko jest ostrzeżenie przed tym gówn.m i nawet teraz dostajesz ostrzeżenia a ty i tak w to ładujesz choćby ułamek grosza to prosisz sie o stratę i będziesz miał stratę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 5 października 2017, 23:06

@constantine
Mi nie przeszkadzają ludzie, którzy popełniają samobójstwo - mają prawo.
Ale jak taki kretyn skacze i spada na inną osobę, to już inna historia! A był taki niejeden przypadek...
To g0wn0 zwane dascoinem zrobi krzywdę wielu ludziom. Pisząc takie teksty, nie dość, że robisz krzywdę sobie, to jeszcze spadasz na niewinnego człowieka... PROSZĘ!

P.S.
@edbog ujął to właściwie.
Może ty lubisz tracić? Całe to zamieszanie z BB to było specjalnie? Używasz zawsze hasła QWERTY?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: constantine » czwartek, 5 października 2017, 23:14

edbog pisze:@constantine, Człowieku okradli ciebie na bb jeszcze ci mało strat? Ok tam dales sie podejść nie miałeś wiedzy jak prawidłowo zabezpieczyć sie, giełda też nie dała odpowiedniej instrukcji jak to zrobić bezpiecznie trudno stało sie, bywa.

Ale gdy wchodzisz do tego scamu, mimo że na forum i nie tylko jest ostrzeżenie przed tym gówn.m i nawet teraz dostajesz ostrzeżenia a ty i tak w to ładujesz choćby ułamek grosza to prosisz sie o stratę i będziesz miał stratę.
Wiem wiem :D
Nie martw się aż tak :)
W DSC wszedłem parę ładnych m-cy temu.
Na tym forum jestem od zaledwie paru dni, także chronologia odwrotna ;)
Jestem - być może - jeszcze w innym niejednym scamie, o którym tu nie wspominam, ale ryzyko jest małe - jakieś 100EU/scam, nie przesadzajmy, że to gruba forsa.
Daleko mi do straty - w takie projekty wchodzę wyłącznie nie za swoje ;)
Ale każde ostrzeżenie przyjmuję z pokorą ;)

Dodano po 5 minutach 4 sekundach:
KryptoBanita pisze: To g0wn0 zwane dascoinem zrobi krzywdę wielu ludziom. Pisząc takie teksty, nie dość, że robisz krzywdę sobie, to jeszcze spadasz na niewinnego człowieka... PROSZĘ!
P.S.
@edbog ujął to właściwie.
Może ty lubisz tracić? Całe to zamieszanie z BB to było specjalnie? Używasz zawsze hasła QWERTY?
Jeszcze raz: nikogo do niczego nie namawiam, każdy ma swoje dwie, albo więcej szarych komórek - niech decyduje gdzie ryzykuje i w co się bawi ;)
Więc nie wieszajcie na mnie psów, bo nie jestem ani propagatorem ani oficjalnym przedstawicielem projektu.
Miałem sporą nadwyżkę gdzie indziej, ktoś podrzucił temat, nie jestem w stanie sprawdzać wszystkiego co dostaję, więc wszedłem z min. jakie było - nie gniewajcie się, ale z tego co widzę, to za to co wszedłem mogę już dziś wyjść z zyskiem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 5 października 2017, 23:19

constantine pisze: Więc nie wieszajcie na mnie psów
Nikt nie wiesz na Tobie niczego!
Po to uruchomiłem temat, aby kolejni "nowi" nie nabierali się na Dascoina.
Sam napisałeś, że wlazłeś w to g0wn0 kilka miesięcy temu.
Może teraz, czytając ten temat zrobiłbyś "dłuższy krok" i g0wn0 ominął...

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: redbog » czwartek, 5 października 2017, 23:25

constantine pisze: w takie projekty wchodzę wyłącznie nie za swoje
Chciałbym dopytać o co chodzi z tym że nie za swoje ale obawiam sie że nie zrozumiem tego. Nawet doliniarz po wyciągnięciu komuś 200zl z kieszeni uznaje że ta kasa jest już jego, jeśli podkradasz matce i nie wpadłeś to tez trzeba by było uznać i inwestować tak jak byś to robił swoją kasą. Co oznacza "wchodzę wyłącznie nie za swoje"?
constantine pisze: ale ryzyko jest małe - jakieś 100EU/scam, nie przesadzajmy, że to gruba forsa.
Mylisz pewne rzeczy ryzyko jest ogromne( bo to pewna strata), najwyżej kwota którą stracisz może być mala. Dodatkowo jeśli komukolwiek wspominasz i chwalisz sie w co zainwestowałeś i ten ktoś zainwestuje pod tobą to stracisz przyjaciół.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: constantine » piątek, 6 października 2017, 00:00

edbog pisze:
constantine pisze: w takie projekty wchodzę wyłącznie nie za swoje
Chciałbym dopytać o co chodzi z tym że nie za swoje ale obawiam sie że nie zrozumiem tego. Nawet doliniarz po wyciągnięciu komuś 200zl z kieszeni uznaje że ta kasa jest już jego, jeśli podkradasz matce i nie wpadłeś to tez trzeba by było uznać i inwestować tak jak byś to robił swoją kasą. Co oznacza "wchodzę wyłącznie nie za swoje"?
constantine pisze: ale ryzyko jest małe - jakieś 100EU/scam, nie przesadzajmy, że to gruba forsa.
Mylisz pewne rzeczy ryzyko jest ogromne( bo to pewna strata), najwyżej kwota którą stracisz może być mala. Dodatkowo jeśli komukolwiek wspominasz i chwalisz sie w co zainwestowałeś i ten ktoś zainwestuje pod tobą to stracisz przyjaciół.
Już wyjaśniam: nie za swoje = że czasem dorywczo działam w MLM (oczywiście nie z takim "wielkim" sukcesem jak p. Żukiewicz, ale w jednym ma rację - większość marketingu to MLM), z którego (ZAZNACZAM!!!) jak do tej pory NIKT pode mną nie stracił. Dzięki temu oczywiście "zyskuję" jakieś dodatkowe środki. Nie mam pod sobą ani jednej osoby w projekcie DSC, nie reklamuję tego projektu. Jeśli ktoś po przeczytaniu tego co piszę uważa inaczej, to powinien wrócić do szkoły podstawowej i umiejętności czytania za zrozumieniem.
Jeśli wszyscy tutaj są nastawieni na NIE to nie rozumiem po co ten wątek (?)
Poza tym "gram" na giełdach z jakimś tam in plus i kwota 100EU nie stanowi dla mnie dużej straty.

Dodano po 9 minutach 4 sekundach:
KryptoBanita pisze:[
Nikt nie wiesz na Tobie niczego!
Po to uruchomiłem temat, aby kolejni "nowi" nie nabierali się na Dascoina.
Sam napisałeś, że wlazłeś w to g0wn0 kilka miesięcy temu.
Może teraz, czytając ten temat zrobiłbyś "dłuższy krok" i g0wn0 ominął...
Uwaga: jak ktoś zupełnie nowy się zastanawia czy wejść w temat, to ja tego nie reklamuję!!!
To że jestem w temacie za całe 100EU nie znaczy, że ktokolwiek inny ma wejść.
Sprawdzaj, czytaj, decyduj!

Dodano po 7 minutach 39 sekundach:
Mało tego - jak się okaże w tym (czy w przypadku sprawy z BB lub poczta.onet), że nie mam racji, to też o tym napiszę - sorry, pomyłka, mój ewidentny błąd albo niewiedza.
Nie mam ambicji udowodniania czegokolwiek - ktoś czyta forum, poznaje różne opinie o..., wyrabia sobie zdanie, decyduje. Mówienie tutaj czegoś w stylu: rób to! tego nie rób! Jest w moim przekonaniu kompletnie nie na miejscu i jakimś nieporozumieniem. Każdy ma swój rozum i decyduje co robi z kapitałem.

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: redbog » piątek, 6 października 2017, 00:05

@constantine, Teraz to mnie rozwaliłeś na łopatki. Każdy mlm to piramida oparta o produkt( Product Based Pyramid Scheme) nie ma wyjątków bo często oszuści mlm mówią tamten mlm był piramidą a nasz jest te dobry to jest kłamstwo. Fakt jest taki ze każdy mlm to oszustwo.
constantine pisze: z którego (ZAZNACZAM!!!) jak do tej pory NIKT pode mną nie stracił.
Jeśli ktoś zyskał to ktoś inny musiał stracić w mlm nie ma innej opcji.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: constantine » piątek, 6 października 2017, 00:19

edbog pisze:@constantine, Teraz to mnie rozwaliłeś na łopatki. Każdy mlm to piramida oparta o produkt( Product Based Pyramid Scheme) nie ma wyjątków bo często oszuści mlm mówią tamten mlm był piramidą a nasz jest te dobry to jest kłamstwo. Fakt jest taki ze każdy mlm to oszustwo.
constantine pisze: z którego (ZAZNACZAM!!!) jak do tej pory NIKT pode mną nie stracił.
Jeśli ktoś zyskał to ktoś inny musiał stracić w mlm nie ma innej opcji.
Momencik - mamy chyba inne doświadczenia.
Bo ja nie uważam, że każdy MLM to piramida w znaczeniu np. amber gold. Oczywiście MLM to system, który nie rzadko jest nadużyciem, ale nie każdy jest piramidą, która przynosi same straty. Dziś MLM jest wszechobecny - nawet w Biedrze najlepsi kasjerzy mają plusy od kierownika. Uczestniczymy w tym chcemy czy nie.
Poza tym zgaduję, że jak wszyscy tu jesteśmy bierzemy udział w największej piramidzie, jaką można sobie wyobrazić. Projekcie, który liczy coś, czego NAPRAWDĘ nie ma, wspaniały program, najlepszy na Świecie, który swoim nieograniczonym zasięgiem sięga poza drogę mleczną - ZUS :)
Ktoś tu nie płaci podatków bezpośrednich lub pośrednich mieszkając na terenie PL? Jeśli tak, to poproszę o adres - jadę tam!

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: redbog » piątek, 6 października 2017, 00:32

@constantine, Typowa gadka kolesia poddanego psychomanipulacji przez mlm żyj w swoim świecie i dalej fantazjuj o milionach których nie będziesz miał. Największy sukces jaki ciebie może spotkać w mlm to jak twój lider da tobie strzelić fotkę przy swoim samochodzie(albo nawet nie swoim bo lizingowym). :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: constantine » piątek, 6 października 2017, 00:46

edbog pisze:@constantine, Typowa gadka kolesia poddanego psychomanipulacji przez mlm żyj w swoim świecie i dalej fantazjuj o milionach których nie będziesz miał. Największy sukces jaki ciebie może spotkać w mlm to jak twój lider da tobie strzelić fotkę przy swoim samochodzie(albo nawet nie swoim bo lizingowym). :D
Ale ja o żadnych milionach ani nie marzę ani nie piszę.
Poza tym gdzie dziś nie ma mlm? Wszyscy coś komuś sprzedajemy: spec od IT, handlowiec w korpo czy zwykły sprzedawca w sklepie spożywczym.
Ja nic w tym temacie nie sprzedaję i nie reklamuję - wróć proszę do pierwszego info, udzieliłem odpowiedzi na zadane pytanie o giełdzie wewnętrznej, to wszystko. Nie rozumiem zapędów niektórych uczestników tego forum polegających na tym, że jak się o czym pisze udzielając informacji, to jest się od razu zagorzałym propagatorem albo przeciwnikiem.

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość