BTC za friko od gieldy.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

BTC za friko od gieldy.

Postautor: FlyingAtom » piątek, 15 września 2017, 03:05

@novymivo
Oddałbym wszystko co do grosza, jak można przywłaszczać nie swoje ? Jak się reszta zachowuje "przyklaskując" ?
Nie moje nie ruszam, amen.

@Wymazywanie
Serio ?
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC za friko od gieldy.

Postautor: Wymazywanie » piątek, 15 września 2017, 03:10

@FlyingAtom, Serio i nie wiem po co pytasz, ja nie opowiadam bajek.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

BTC za friko od gieldy.

Postautor: FlyingAtom » piątek, 15 września 2017, 03:19

Wymazywanie pisze: @FlyingAtom, Serio i nie wiem po co pytasz, ja nie opowiadam bajek.
Serio to nie było pytanie ale duże zdziwienie, nie rozumiem jak można nie swoje brać, to tak samo jak ktoś rower by zostawił w parku i co można brać ?
Kiedy można a kiedy nie można ? Można jak ktoś z zagranicy ? Albo jak my jesteśmy zagranicą ? Albo jak zostawi rower na naszym podwórku to wtedy można ?
A już nie rozumiem jak można pisać o tym publicznie i się tym "chwalić".
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BTC za friko od gieldy.

Postautor: Wymazywanie » piątek, 15 września 2017, 03:37

FlyingAtom pisze: Serio to nie było pytanie ale duże zdziwienie, nie rozumiem jak można nie swoje brać, to tak samo jak ktoś rower by zostawił w parku i co można brać ?
Kiedy można a kiedy nie można ? Można jak ktoś z zagranicy ? Albo jak my jesteśmy zagranicą ? Albo jak zostawi rower na naszym podwórku to wtedy można ?
A już nie rozumiem jak można pisać o tym publicznie i się tym "chwalić".
@FlyingAtom, Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień... Masz coś do dodania może ciekawego ze swoich grzeszków? Jesteś krystalicznie czysty? To o pobiciu czy szarpaniu tego chudego gościa z forum (Nuke chyba) to prawda była? Był taki głośny topic na forum. Nie rozumiem jak tak można jeśli to prawda, ale nie oceniam tego, nie wnikam, nie potępiam, a może to było słuszne, choć niedobre, nie wiem, stoję z boku.

Nie chwaliłem się niczym, pisałem o tym wyraźnie samokrytycznie proszę księdza. Amen - bez rozgrzeszenia, bo o nie nawet nie proszę.
Pisałem, że wiem, że czeka na mnie za to kocioł w piekle, przynajmniej będzie gorąco, możesz dorzucać już podpałkę na złodzieja, który miał czelność publicznie przyznać się do grzeszków zabrania przypadkowo dopisanych na giełdzie 0.7 czy 0.8 btc w czasach (2015), gdy były po 1-2k (a więc nie kilka k, ale raczej kilka-kilkanaście setek, sprostowanie) . :mrgreen:

A teraz wracam do samo biczowania za te ohydne czyny. :cry:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

BTC za friko od gieldy.

Postautor: FlyingAtom » piątek, 15 września 2017, 03:56

Wymazywanie pisze: @FlyingAtom, Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień... Masz coś do dodania może ciekawego ze swoich grzeszków? Jesteś krystalicznie czysty? To o pobiciu czy szarpaniu tego chudego gościa z forum (Nuke chyba) to prawda była? Był taki głośny topic na forum. Nie rozumiem jak tak można jeśli to prawda, ale nie oceniam tego, nie wnikam, nie potępiam, a może to było słuszne, choć niedobre, nie wiem, stoję z boku.

Nie chwaliłem się niczym, pisałem o tym wyraźnie samokrytycznie proszę księdza. Amen - bez rozgrzeszenia, bo o nie nawet nie proszę.
Pisałem, że wiem, że czeka na mnie za to kocioł w piekle, przynajmniej będzie gorąco, możesz dorzucać już podpałkę na złodzieja, który miał czelność publicznie przyznać się do grzeszków zabrania przypadkowo dopisanych na giełdzie 0.7 czy 0.8 btc w czasach, gdy były po 1-2k (a więc nie kilka k, ale raczej kilka-kilkanaście setek, sprostowanie) . :mrgreen:
W tej kwestii mógłbym rzucać głazami a nie kamieniami. Oczywiste że inna jakieś mam, tak jak każdy - bo każdy jest człowiekiem. I może stąd nie wyczułem Twojego kajania bo mam uczulenie na takie rzeczy.
Nie trzeba minusować jak rozumny człowiek pisze do rozumnego, każdy coś inaczej zrozumieć lub mieć uczulenie na coś :)
Serio potrzebujemy minusów w dialogu ? ; )
Przepraszam jeśli poczułeś się urażony moją nadpobudliwością w tym temacie.

Dobrej spokojnej nocy.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

BTC za friko od gieldy.

Postautor: adam1226 » piątek, 15 września 2017, 05:13

@novymivo, przede wszystkim napisz jaka to gielda co byśmy wiedzieli!
Prawnie patrzac to troche problem jest zblizony do the dao hack.

Dla mnie prawo to kwestia drugorzedna, wiec ja bym raczej oddal, chyba, ze bym nie zauwazyl ze to nie moje ;)
Ewentualnie.. czy mozna okraść zlodzieja?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 339
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 184
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC za friko od gieldy.

Postautor: aprojection » sobota, 16 września 2017, 14:42

Mialem jedna taka sytuacje z polska gielda. Wyplacili mi krypto i nie odjeli tej jednej wyplaty od stanu konta. W tamtym czasie dosc duzo transakcji ogarnialem na koncie i zupelnie tego nie zauwazylem. Najlepsze jest to, ze skapneli sie po kilku miesiacach i bez zadnego pytania wyzerowali mi te jedna kryptowalute, argumentujac pokryciem strat. Na szczescie ilosc kryptowaluty jaka zostala mi "odebrana", w zlotowkach stanowila ekwiwalent wczesniej nie odpisanej (ktorej bylo okolo 3 razy wiecej).

Jakbym zauwazyl wczesniej, oddalbym bez bicia, dobrowolnie ;)

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 9 marca 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC za friko od gieldy.

Postautor: dalarin » czwartek, 28 września 2017, 22:08

Uważam, że myliście się, że giełda z siedzibą w USA nie miałaby możliwości egzekwować pozwu przeciwko osobie w Polsce.
Okay, gdyby chodziło o 1k PLN to nikogo by to nie obchodziło, ale w sprawach większych kwot polska policja by interweniowała bez zastrzeżeń. To już było przerabiane w Polsce wiele razy (nie z kryptowalutami, ale w ogóle). Moralność moralnością, ale na giełdach gdzie jest się nieanonimowo, poniesie się konsekwencje przy większych... "wykroczeniach" więc nie wiem czy warto się spierać. Natomiast przy anonimowym koncie na zagranicznej giełdzie jest to już bardzo wątpliwe aby ktoś mógł cokolwiek egzekwować.

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 14 kwietnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BTC za friko od gieldy.

Postautor: likidis » poniedziałek, 2 października 2017, 20:07

Przyznam się bez bicia, że też dostałem raz "prezent" od giełdy, zaraz po wspaniałomyślnym błędzie gdy zamknąłem pozycję, a pożyczka dalej się nabijała i odnawiała. Oddali mi to co pożyczka odebrała nienależnie i to z górką oddali, więc uznaję to jako wyrównanie strat + wyrównanie utraconych korzyści, które bym miał gdybym mógł wtedy grać na giełdzie. Ale to były ułomki w porównaniu do tego o jakich tu kwotach piszecie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1237
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC za friko od gieldy.

Postautor: Canis Lupus » poniedziałek, 2 października 2017, 20:28

nie miałem takiej sytuacji więc pewności nie mam, natomiast myślę, że bym oddał, niezależnie od narodowości giełdy. Bardziej niż strach przed konsekwencjami gryzłoby mnie sumienie. Uważam się za człowieka po prostu uczciwego i chciałbym się nadal za takiego uważać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BTC za friko od gieldy.

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 2 października 2017, 21:53

To będę miał znajomego na dołku.
Jak bym dostał dużo to bym ni cholery nie oddał, polska, niepolska bez różnicy - tylko mi Wymazywanie zimną robotę załatw ;)

@novymivo bądź kolega i napisz gdzie tak się mylą - przynajmniej konto założę.
Nie daj się prosić, bo to poważna sprawa. Dopisali to i zabrać mogą kiedy zechcą. Lepiej jak się ludzie ewakuują póki czas.

Dodano po 45 minutach 44 sekundach:
Ma to związek?
@nowymivo daj znak życia!
Jednemu dają, a innym zabierają.
dexu pisze: Witam, co to za korekty na bitbay ?
Zjadło mi kasę ..
Historia
Korekta środków
−33.19294942 LSK około godziny temu
Korekta środków
−0.06440984 ETH około godziny temu
Korekta środków
−0.06000054 BCC około godziny temu
Korekta środków
−1.85176536 LTC
Czytaliście jakie właśnie korekty robi ludziom BB??

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC za friko od gieldy.

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 5 października 2017, 21:48

Skoro zrobił się z tego wątek moralny, zamiast techniczny, to pozwolę sobie jeszcze raz wyrazić swój ŻAL i PRETENSJE do @novymivo, że nie ostrzega jasno i wyraźnie na jakiej giełdzie fundusze sobie chodzą same do kogo chcą.

Wróć do „Ciekawostki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości