Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 3 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: speaker9 » wtorek, 3 października 2017, 22:08

Zmieniłem zdanie, przyznam się spekulowałem :P, czekałem jeszcze chwilę na potwierdzenie zmiany trendu, przed chwilą kupiłem, nieco drożej ale mam nadzieję że pewniej :)

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kAArter » wtorek, 3 października 2017, 22:20

teraz pytanie do ilu tak poleci

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » środa, 4 października 2017, 08:22

kAArter pisze: teraz pytanie do ilu tak poleci
Tego nikt nie wie.. Na pewno warto przytrzymać te 2 tygodnie bez większego kombinowania (do rebrandingu).
Wtedy pozostaję tylko moment dobrego wyprzedania się (celuję parę $ nad ATH).

Bitek się trzyma ,powolutku pompowane są alty. Więc najbliższe dni będą kontynuacją - utrzymywanie kursu bitcoina / pompowanie altów.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 4 października 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Norbi_32 » środa, 4 października 2017, 11:02

Mnie się udało wczoraj kupić Liska niewiele więcej od minimum. Jak myślicie do kiedy go trzymać. :D
Wszyscy piszą do końca roku.

Ps. jestem w miarę świeżakiem ( jak zabawki z Biedry ) w tym temacie.

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zawysokasiatka » środa, 4 października 2017, 11:09

Norbi_32 pisze:Mnie się udało wczoraj kupić Liska niewiele więcej od minimum. Jak myślicie do kiedy go trzymać. :D
Wszyscy piszą do końca roku.

Ps. jestem w miarę świeżakiem ( jak zabawki z Biedry ) w tym temacie.
Do około 2 tygodni ma być rebranding, który powinien podbić kurs. Ale ogólnie, powinieneś sobie założyć, że chcesz osiągnąć x zysku, no i wtedy spieniężać i być zadowolonym. Inaczej, będziesz się zamęczał mysleniem, co by było gdyby, a może też i przeczekasz i sprzedasz za mniej niż x.

Edit:
Z resztą widzisz - załóżmy, że kupiłeś wczoraj w dołku po 19.5, dzis mogłeś sprzedać już po ok 21. 1.5 pln na sztuce. Teraz możesz sprzedać po ok 20.5, czyli 1 pln na sztuce. Gdybyś miał zołożony zysk powiedzmy 1 pln na sztuce, to jesteś zadowolony, a gdy 1.7, to ciągle się stresujesz, że nie zarobiłeś. To wszystko kwestia indywidualna, ale jak nie planujesz trzymać długoterminowo tylko kręcić te kółeczka, polecam ustawić sobie jakiś % zysku jako cel.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 4 października 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Norbi_32 » środa, 4 października 2017, 16:09

zawysokasiatka pisze:
Norbi_32 pisze:Mnie się udało wczoraj kupić Liska niewiele więcej od minimum. Jak myślicie do kiedy go trzymać. :D
Wszyscy piszą do końca roku.

Ps. jestem w miarę świeżakiem ( jak zabawki z Biedry ) w tym temacie.
Do około 2 tygodni ma być rebranding, który powinien podbić kurs. Ale ogólnie, powinieneś sobie założyć, że chcesz osiągnąć x zysku, no i wtedy spieniężać i być zadowolonym. Inaczej, będziesz się zamęczał mysleniem, co by było gdyby, a może też i przeczekasz i sprzedasz za mniej niż x.

Edit:
Z resztą widzisz - załóżmy, że kupiłeś wczoraj w dołku po 19.5, dzis mogłeś sprzedać już po ok 21. 1.5 pln na sztuce. Teraz możesz sprzedać po ok 20.5, czyli 1 pln na sztuce. Gdybyś miał zołożony zysk powiedzmy 1 pln na sztuce, to jesteś zadowolony, a gdy 1.7, to ciągle się stresujesz, że nie zarobiłeś. To wszystko kwestia indywidualna, ale jak nie planujesz trzymać długoterminowo tylko kręcić te kółeczka, polecam ustawić sobie jakiś % zysku jako cel.

Dzięki za pomoc słuszna uwaga ... jak to mówią człowiek uczy się całe życie. Kupiłem wczoraj 19.10 a później po 19.01 ( wbiłem się przed kolesia na Bitbay , który dał na 19.00 ... 340 tys. czyli coś musiał wiedzieć ), te xxx Lisków zostawiam na rebranding ( wszyscy o tym piszą ) tylko mam nadzieję, że to już mniej niż dwa tygodnie

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 412
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 768
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: jpktraders » środa, 4 października 2017, 19:45

Notowania Liska tak jak Bitcoina spadały od początku września. Odwrócenie nastąpiło 15 września. Lisk osiągnął wtedy poziom 3.88 USD. Obecnie kurs LSK znajduje się na wsparciu 5.5 USD. Wsparcie to jest testowane już któryś raz z rzędu i jeżeli zostanie pokonane, to najbliższe tp będzie właśnie w okolicach low z 15 września. Pamiętajmy że w październiku planowany jest rebranding LISK. Poniżej scenariusze rynkowe na nadchodzące dni. Kupno po wybiciu ceny górą z kanału i teście, oraz alternatywnie sprzedaż po wybiciu i teście od dołu wsparcia na którym obecnie się znajdujemy.


Rzeczowo i w punkt #bitcoin, #blockchain. Przegląd prasy, stan sieci, bezpieczeństwo, analizy, raporty finansowe, ICO oraz recenzje giełd. Nasze analizy, raporty oraz artykuły edukacyjne publikowane są w wielu mediach branżowych.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » środa, 4 października 2017, 19:56

Właśnie miałem wstawiać wykres ,że mamy identyczną sytuacje...
Porównajcie sobie wykresy 1D (wzrosty majowe do spadku lipcowego) + (wzrosty sierpniowe do spadku wrześniowego). Dla mnie ostatni moment na kupno :mrgreen: <nie namawiam> Świeczki idealnie pasują i teraz powinno zacząć się dziać.

Yobit całe zielone się robi :P

Yobit -> Polo=Bittrex -> BB

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Lagoon » środa, 4 października 2017, 21:17

A ja bym sie wstrzymal jeszcze .Ten niespokojny hustawkowy BTC może wstrzymac wybicie LISK.
Poza tym oprocz mniemanego rebrandingu ktory de facto nic nie wnosi team nic innego na razie nie szykuje.Wersja 1.0.0. Dopiero w Grudniu ( jak nie przesuną).Zatem SDK pewnie na 2019 sieprzesunie (jak go umią zrobic)
Ja spekuluje ,że po malym wzrprzesuniee do 0.00146 nastąpi korekta do 0.00096 i dopiero w grudniu moze jakis istotny wzrost.Ja wole kupic troche drozej ale jakis konkretny news niz teraz zupelne nic.Gdyby cena wynosila 1 lub 2 $ to mozna ryzykowac , ale bez konkretow wzrost z 5 czy 6 $ to juz trudniejsza sprawa.To jest poziom prawie ETC .A coin znany i nie rosnie.

Dodano po 7 minutach 2 sekundach:
Poza tym coin jest nadal mocno inflacyjny .Teraz bodajze od listopada bedzie zmniejszenie wydobycia ale i tak bedzie go przybywac ok 12 mln rocznie czyli ok 34000 dziennie wiec wg .mnie bez konkretow przy cenie pomiedzy 5-10 $ bedzie ciezko o wzrost ceny

Dodano po 4 minutach :
Z coinow na bit bay wiekszy wzrost moze miec game.Nawet bez newsow .Tanszy , przybywa go rocznie ok 4mln czyli ok 4% z 64 mln obecnych szt. Ja bym raczej w niego na razie inwestowal.Ale moj typ na razie to ADX i EMC2

Dodano po 2 minutach 51 sekundach:
Za jakies 2 tyg jak jeszcze podoluje troche to jeszcze ARK.Potem moze dopiero LISK

Początkujący
Posty: 155
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: matikb » środa, 4 października 2017, 22:15

@szlagag przebilo wlasnie 5.5 w dol wiec chyba nie do konca na wzrost? Co o tym myslisz? Zaczyna raczej leciec w dol jak do gory.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: yorved » środa, 4 października 2017, 23:13

Takie wahania o kilka centów w tą czy w drugą to raczej nic nie znaczą

Początkujący
Posty: 151
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: leniart1986 » czwartek, 5 października 2017, 12:33

Poszło dość duże wybicie na btc a na lisk w przypadku bb na razie powoli pnie się w górę, na lepsze ruchy liczyłam dzisiaj po tym wybiciu btc chociaż może lisk jeszcze zaskoczy, oby oby :D

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 27 września 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PanSmith » czwartek, 5 października 2017, 12:47

Mi się udało wyłapać po 19.43 na BB, także teraz czekamy aż odbije mocniej w górę :D wolumen się zrobił o 50% większy niż na Game, ludziom się już chyba Game znudził i powoli zaczynają przerzucać znowu na LISKa ;) Na BTC trzeba ostatnimi czasy patrzyć z przymrużeniem oka w zestawieniu z altami, bo coś nie współgrają tak jak kiedyś, teraz już up BTC nie równa się UP alt :)

Chyba, że po prostu poprzednie mocne wybicie BTC było sztuczne i dlatego alty stały w miejscu, ale nawet jak było sztuczne to chociaż trochę powinno podbić ich cenę, psychologia tłumu powinna zadziałać przynajmniej odrobinę..

Początkujący
Posty: 151
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: leniart1986 » czwartek, 5 października 2017, 12:54

PanSmith pisze: Mi się udało wyłapać po 19.43 na BB
Sama kupiłam lekko taniej, czekam na wybicie chociaż pod 20.90 by to upłynnić ale nie lubię sytuacji gdy 2 dzień już środki bezczynnie leżą bez obrotu, bo kółeczka z pozostałą grupą środków na bieżąco "pracują" na kółkach :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 5 października 2017, 13:11

@leniart1986, teraz alty stracą trochę, co widać na polo, że coraz mniej zieleni.

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 27 września 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PanSmith » czwartek, 5 października 2017, 13:20

A to ja też wtedy, te kilka dni temu co tak spadło kupiłem po 19 zł, udało mi się idealnie strzelić w dołek :D ale że staram się nie być zbyt pazernym, bo można na tym więcej stracić niż zyskać, to sprzedałem po 20 zł, a później żałowałem.. :D a po te 19.43 to dzisiaj kupiłem znowu, też się udało wstrzelić w dołek bardzo ładnie :) ale teraz już raczej będę trzymał do rebrandingu, bo coś czuję, że możemy zahaczyć o ATH ;)

Widziałem na forum o BTC pewną analizę, w której facet się nie mylił już od pewnego czasu, bardzo dobrze przewidywał co się będzie działo z kursem i następnym krokiem ma być wystrzał w górę, target 5800$ pod koniec października.. Gdyby się to potwierdziło, to LISKa będziemy mieli po jakieś 10$ albo i lepiej jeśli będą jakieś dobre newsy + dobrze odebrany rebranding ;)

Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 25 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dziadeck » czwartek, 5 października 2017, 13:44


Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 4 października 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Norbi_32 » czwartek, 5 października 2017, 15:44

dziadeck pisze:
Koledzy jak robimy ... pierwszą partię Lisków kupiłem po 19.01 , teraz po 19.53 ... rozumiem, że trzymamy już do rebrandingu.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 28 czerwca 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: rosa1990 » czwartek, 5 października 2017, 16:00

Norbi_32 pisze:
dziadeck pisze:
Koledzy jak robimy ... pierwszą partię Lisków kupiłem po 19.01 , teraz po 19.53 ... rozumiem, że trzymamy już do rebrandingu.
... do końca świata i jeden dzień dłużej sobie je trzymaj jak chcesz ... za zadawanie takich pytań dostaje sie bana ;]

Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 25 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dziadeck » czwartek, 5 października 2017, 16:05

Norbi_32 pisze:
dziadeck pisze:
Koledzy jak robimy ... pierwszą partię Lisków kupiłem po 19.01 , teraz po 19.53 ... rozumiem, że trzymamy już do rebrandingu.
Ustal sobie procent jaki chcesz mieć zysku i sprzedaj po zadawalajacym Cię kursie.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości