Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Plewiska » wtorek, 26 września 2017, 16:36

zaraz na BB do 5 zł spadnie xd

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: owen12 » wtorek, 26 września 2017, 16:41

Już raz był taki wystrzał z 43 do 60 i niestety zakończyło się kiepsko.

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » wtorek, 26 września 2017, 16:42

Plewiska pisze:zaraz na BB do 5 zł spadnie xd
To dokupisz chyba ze grasz daytrade ?;)
Edit:
Uwaga nowe info :)

Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Sliwa07 » wtorek, 26 września 2017, 16:53

splatt91
Zobaczymy co z tego wyniknie bedziemy odbijac czy jeszcze w dół

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 23 lutego 2017
Reputacja: 194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dreimore » wtorek, 26 września 2017, 18:41

Długo myślałem w co wejść po windzie na LTC i wybór padł na BCH i GAME z czego w ten drugi wszedłem prawie całym kapitałem przed wzrostem. Wygląda ta moneta póki co na scama ale to nie ma znaczenia kiedy buja kursem. Jak kupią to mogę handlować nawet tulipanami i jego cebulkami ;)

Jednak do meritum, przekonały mnie dwa fakty że ta moneta pójdzie w górę. Raz, że wykres przypomina akumulację i zaliczył crasha a dwa... właśnie to, że wprowadził go Sławomir S. na BB. i jego bełkot. Nie mogłem zrozumieć czemu wybrał akurat trzecioligowego GAME'a spośród tylu dobrze rokujących altów bo opowiadanie, że się go lubi to bzdura i mydlenie oczu tak na moje. Wykres poniżej mówi wszystko, "Suszek" jest sprytnym przedsiębiorcą i zrobił majątek na prowizjach z LSK (oraz koalicjami z dziwnymi spółkami typu future;) ) i całość wygląda jak Polska Bańka/Nagonka na scam alty, które są tanie i mocno bujają. Jako insider może mieć informację zanim ujrzą światło dzienne a wzmożony ruch to wzmożone prowizje dla giełdy. Na pewno nie wprowadzi coina, zwłaszcza po update'ach, który nie generuje ruchu bo ma do niego np. sentyment ;)
Poniżej wykres ile dała Polska nagonka na LSK i ile BB oraz Polska na przestrzeni ostatnich 2 lub 3 miesięcy urwało ze światowego tortu. Myślę, że z innymi monetami w tym GAME'em może być podobnie. Zostawiam to do własnej analizy ;) pozdrawiam
Obrazek
amat victoria curam

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » wtorek, 26 września 2017, 18:45

dreimore pisze:Długo myślałem w co wejść po windzie na LTC i wybór padł na BCH i GAME z czego w ten drugi wszedłem prawie całym kapitałem przed wzrostem. Wygląda ta moneta póki co na scama ale to nie ma znaczenia kiedy buja kursem. Jak kupią to mogę handlować nawet tulipanami i jego cebulkami ;)

Jednak do meritum, przekonały mnie dwa fakty że ta moneta pójdzie w górę. Raz, że wykres przypomina akumulację i zaliczył crasha a dwa... właśnie to, że wprowadził go Sławomir S. na BB. i jego bełkot. Nie mogłem zrozumieć czemu wybrał akurat trzecioligowego GAME'a spośród tylu dobrze rokujących altów bo opowiadanie, że się go lubi to bzdura i mydlenie oczu tak na moje. Wykres poniżej mówi wszystko, "Suszek" jest sprytnym przedsiębiorcą i zrobił majątek na prowizjach z LSK (oraz koalicjami z dziwnymi spółkami typu future;) ) i całość wygląda jak Polska Bańka/Nagonka na scam alty, które są tanie i mocno bujają. Jako insider może mieć informację zanim ujrzą światło dzienne a wzmożony ruch to wzmożone prowizje dla giełdy. Na pewno nie wprowadzi coina, zwłaszcza po update'ach, który nie generuje ruchu bo ma do niego np. sentyment ;)
Poniżej wykres ile dała Polska nagonka na LSK i ile BB oraz Polska na przestrzeni ostatnich 2 lub 3 miesięcy urwało ze światowego tortu. Myślę, że z innymi monetami w tym GAME'em może być podobnie. Zostawiam to do własnej analizy ;) pozdrawiam
Obrazek
Sądzisz ze do grudnia pójdzie w.górę ?:) bo wydaje mi sie ze fundamenty mogą być.fajne skoro to waluta gamingowa

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » wtorek, 26 września 2017, 18:53

@dreimore, Słuszna uwaga. Na tą chwilę jest pompka. Od wprowadzenia go na BB cena skoczyła już 80 %. Dużo ludzi po informacji Suszka zaczęło go skupować w najniższych poziomach na bittrexie i polo. Od informacji, że wprowadzą go na BB skok poszedł o 100 %. Myślę, że taki trend długo się nie utrzyma, na bittrexie i polo pompka się skończy, a ludzie zostaną z coinami kupionami po 9-10 PLN i długo będą czekać aby to odzyskać wkład. Według mnie ten coin nie ma przyszłości. Tych game coinów już są 4 to raz. Na ich stronie nie ma żadnych informacji, które by dobrze rokowały. Pokręcić kółeczka można w granicach normy, ale przy takiej cenie, nikt z większym portfelem raczej nie wejdzie. Nie sądzę aby ten coin osiągnął poziom Liska.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 23 lutego 2017
Reputacja: 194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dreimore » wtorek, 26 września 2017, 18:58

@splatt91 absolutnie nie patrzę tak daleko, jak tylko poczuję koniec pompy wysiadam z tego busa. Równie dobrze do grudnia ta moneta może nie żyć jak i się fajnie rozwinąć. Dobre na papierze w założeniach i projektach fundamenty to ma co drugi coin a coś w stronę rozwoju i dużych biznesów robi mało która moneta. Dla mnie LTC i ETH ciągle coś wdraża i to widać. Tona osób na tym forum kupuje na pałę na górce, potem tłumaczy że to longterm a na końcu szuka fundamentów i shit newsów, żeby znaleźć fundamenty w swojej fatalnej decyzji :lol:
Prawda jest jednaka taka, że ten rok to jeden wielki dziki zachód i zarobi ten kto szybciej wyciąga pistolet z kabury (boty), jest cwany (dobrzy gracze) lub ma zakład pogrzebowy albo sprzedaje szpadle na tą gorączkę złota (właściciele giełd) ;)
i zanim ten dziki zachód się ucywilizuje i się zrobi Ameryka wyłaniając liderów Crypto to sporo osób zarobi a jeszcze więcej straci ;) taka moja opinia, serdecznie pozdrawiam
amat victoria curam

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » wtorek, 26 września 2017, 19:02

@aneks, O ile zdążą przed spadkami. I nie będzie Game Credit tylko Game Over :mrgreen: Można spekulować na temat tego coina, ale ja mu dobrze nie wróżę. Pompka to by była, jakby podpisali umowy ze znaczącymi producentami gier na rynku mobilnym. Wtedy coin byłby znaczący. Nie wiemy dokładnie co planują, obiecują złote góry... Ja ani 1 dolara w to nie włożyłem, ani € BTC czy PLN. Obserwuję tego coina i nie wiem ile "to coś" wytrzyma.

Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Sliwa07 » wtorek, 26 września 2017, 19:05

narazie jest parcie ale do ilu może dojsc ? mysle ze do 4 dolores może dojdzie jakies sugestie

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: szlagaag » wtorek, 26 września 2017, 19:13

Na razie to za każdym razem odbija idealnie od 50% fibo.
Więc teraz na 61-62k sato.

Do ilu może dojść? Stawiałbym na pewno nad linie ath.
Czyli 5$ + do końca tygodnia. Chyba ,że bitcoin namiesza..


Tylko nie wiem jak to książkowo wygląda a falach eliota..
Jest jakaś ograniczona ilość 'górek' w drodze na sam szczyt? <słowa mi zabrakło>

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » wtorek, 26 września 2017, 19:20

0.00068450 max 24 h na bittrexie to 2,68$ przy obecnym kursie BTC. Schody się zaczną, jak BTC wyłapie dołek a za nim GAME. Być może wtedy będzie fajny moment aby załapać się do pociągu. Cena mogłaby wtedy ściągnąć o jakieś 50-60% a po odbiciu BTC dolecieć ponad 0.0007500. Idealny scenariusz pod jednorazowe mega kółko :mrgreen:

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 7 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: damianzag » wtorek, 26 września 2017, 21:02

Jak dowiedziałem się, że ma wejść na BB to wykupiłem 190 GAME na bittrex po ok. 1,50 USD - sprawdziłem sobie historię kursu waluty i wyliczyłem, że w przeciągu kilku dni powinienem być +654 złotych na plusie. Niestety wyszło +500 pln, ale jak na początki w świecie kryptowalut to nie narzekam ;d niestety musiałem wyprzedać wszystko co mam, dlatego liczę na to, że znowu spadnie do 5 zł w najbliższym czasie :P

W przeciągu tygodnia ma wejść monero na bb, teraz wykupiłem trochę na bittrex i ciekawe co z tego wykiełkuje na bb ;)

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wsn666 » wtorek, 26 września 2017, 21:07

Na BB prawie uszczypneło 9.50 osobiście ustawiłem sprzedaż na 10 PLN ale nie wiem czy nie ustawić wyżej. Ktoś mądrzejszy może się wypowie czy realne jest 13 PLN dzisiejszej nocy ?

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » wtorek, 26 września 2017, 21:26

https://coinmarketcap.com/currencies/gamecredits/#PLN Tutaj macie link do aktualnej ceny na giełdach. Ta pompa na Game to jasno i ewidentnie skupowanie na Bittrex i Poloniex w celu uzyskania arbitrażu. Na start BitBay nie dał nic volumenu. Nie można było nic kupić. Żeby sprzedać trzeba było przelać z innej giełdy. A skoro można kupić na bittrexie czy poloniex trochę taniej i sprzedać na BitBay z większym zyskiem, to chyba warto? Myślicie że skąd się wzięły coiny na giełdzie? Z początku szły po 20 PLN nawet jak pierwsi wystawiali oferty przelanych GAME z innych giełd.

Edit: https://coinmarketcap.com/currencies/ga ... d=20170926 Zestawienie HIGH and LOW kursów z ostatnich 12 m-cy. Zastanawiam się nam przelaniem 2 Bitków pod zakup Game ustawione w okoloce 44k Sato. Bittrex ma większy volumen póki co, więc spadki tam powinny szybciej nastąpić.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 7 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: damianzag » wtorek, 26 września 2017, 22:14

BB ma podobno wstawiać co tydzień jakąś nową kryptowalutę, czy można zatem założyć, że na każdej coś da się ugrać?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 43
Rejestracja: 14 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Szrx » wtorek, 26 września 2017, 22:16

damianzag pisze:BB ma podobno wstawiać co tydzień jakąś nową kryptowalutę, czy można zatem założyć, że na każdej coś da się ugrać?
Skąd takie info? Ja tam wiem tylko, ze ma jeszcze wejść jakaś indyjska waluta ale nawet nazwy nie pamietam :D

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » wtorek, 26 września 2017, 22:47

Tyle wiecie, co zjecie. Co 2 tygodnie mają coś dodawać. Teraz przez problemy techniczne, do miesiąca zostanie wprowadzone MONERO a co za tym idzie, nie wiadomo jak podejdą tym razem do tematu. GAME i DASH nie miał wolumenu. Użytkownicy przelewali z innych giełd aby trochę zarobić po zawyżonych kursach. Kto pierwszy ten lepszy. Jak wprowadzili krypto to DASHA po 2 tysie ponad kupowali jak głupki. GAME ponad 20 pln i schodziło. Więcej osób przelało swoje coiny z innych giełd i cena poszła w dół. Dopiero dzisiaj w miarę ceny się unormowały na game a na dash wczoraj.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 7 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: damianzag » wtorek, 26 września 2017, 23:51

O monero właśnie wiem. A wyczytałem gdzieś, że co tydzień ma się pojawiać nowa. Jeżeli 2 tygodnie to też całkiem spoko, fajnie, że polska giełda się rozwija.
Dobra trzeba przestać już offtopować, w każdym bądź razie monero już sobie wykupiłem i zobaczę jak się sprawy potoczą.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 6 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: mattip » środa, 27 września 2017, 10:39

Nie chcę zakładać nowego tematu , więc zapytam tutaj. Przesłałem wczoraj z bittrexa na bitbaya ok. 250 gamecredits i do teraz jest status na bittrexie pending i oczekuje... ile trwa taki przelew bo coś długo idzie?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości