Antminer s7 lub s9

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer s7 lub s9

Postautor: tommmic » sobota, 9 września 2017, 07:36

Witam, zakupie Antminery S7 lub S9. Nie muszą posiadać koniecznie zasilaczy. Pisać Priv.
Pozdrawiam!

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 218
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer s7 lub s9

Postautor: dyziok » sobota, 9 września 2017, 09:09

PW wysłana

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer s7 lub s9

Postautor: tommmic » sobota, 16 września 2017, 10:40

Podbijam, dam za s7 2500zł

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 1 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer s7 lub s9

Postautor: Callmewojnar » piątek, 22 września 2017, 12:29

Cześć! Mam zamówienie na bitmainie na 5 sztuk S9. Batch na 1-10 grudnia. Zamówienie do opłacenia przez 7 dni od 21.09.2017 przelewem usd.Jesteś zainteresowany odkupieniem takiego konta ?

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Antminer s7 lub s9

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 22 września 2017, 15:36

Callmewojnar pisze:Cześć! Mam zamówienie na bitmainie na 5 sztuk S9. Batch na 1-10 grudnia. Zamówienie do opłacenia przez 7 dni od 21.09.2017 przelewem usd.Jesteś zainteresowany odkupieniem takiego konta ?
"Odkupieniem konta" ? Hmmm....

Podejrzane. Że niby jak dokładnie to by miało działać ?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer s7 lub s9

Postautor: krystian » piątek, 22 września 2017, 16:15

tommmic pisze: Podbijam, dam za s7 2500zł
witam, mam s7 do sprzedania, jest Pan nadal zainteresowany?

pozdrawiam

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 1 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer s7 lub s9

Postautor: Callmewojnar » piątek, 22 września 2017, 17:12

ShadowOfHarbringer pisze:Odkupieniem konta" ? Hmmm....

Podejrzane. Że niby jak dokładnie to by miało działać ?



Co w tym podejrzanego ? Mam zamówione S9 na stronie, wczoraj był batch. Nie wyrobiłem sie z hajsem bo kupiłem kilka D3 wiec chcę odsprzedać zamówienie które przyszły nabywca musi sobie sam opłacić, zmienić adres dostawy itd... Pełno w necie takich ofert na D3 czy L3...

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Antminer s7 lub s9

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 22 września 2017, 18:16

Callmewojnar pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:Odkupieniem konta" ? Hmmm....

Podejrzane. Że niby jak dokładnie to by miało działać ?
Co w tym podejrzanego ? Mam zamówione S9 na stronie, wczoraj był batch. Nie wyrobiłem sie z hajsem bo kupiłem kilka D3 wiec chcę odsprzedać zamówienie które przyszły nabywca musi sobie sam opłacić, zmienić adres dostawy itd... Pełno w necie takich ofert na D3 czy L3...
Nie wiem, ja tam nie wchodzę w takie interesy gdzie jest zmiana danych do jakiegoś konta.

Potem okaże się, że poprzedni właściciel miał jakieś hasło odzyskiwania tego konta (2FA) i nagle po paru miesiącach ani minerów, ani kasy ale za to kolejny płaczący "oszukali mnie !!!111oneone" na forum.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 1 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer s7 lub s9

Postautor: Callmewojnar » piątek, 22 września 2017, 18:27

ShadowOfHarbringer pisze:
Callmewojnar pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:Odkupieniem konta" ? Hmmm....

Podejrzane. Że niby jak dokładnie to by miało działać ?
Co w tym podejrzanego ? Mam zamówione S9 na stronie, wczoraj był batch. Nie wyrobiłem sie z hajsem bo kupiłem kilka D3 wiec chcę odsprzedać zamówienie które przyszły nabywca musi sobie sam opłacić, zmienić adres dostawy itd... Pełno w necie takich ofert na D3 czy L3...
Nie wiem, ja tam nie wchodzę w takie interesy gdzie jest zmiana danych do jakiegoś konta.

Potem okaże się, że poprzedni właściciel miał jakieś hasło odzyskiwania tego konta (2FA) i nagle po paru miesiącach ani minerów, ani kasy ale za to kolejny płaczący "oszukali mnie !!!111oneone" na forum.
Wszczynasz zwyczajną gówno burzę. Nikomu nie ufać, cały świat jest zły a wszyscy chcą tylko oszukać. Na allegro też nie kupujesz bo tam sami złodzieje? Zamiast snuć dziwne teorie krótko sprawdź temat i zabezpieczenie BitMaina czy oferuje w ogóle odzyskiwanie konta poza tym nikt nie mówił o transakcji incognito. Oczywiście spisanie umowy z danymi kupującego i sprzedającego to podstawa!

Wygadany
Posty: 557
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 203
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer s7 lub s9

Postautor: Harey » piątek, 22 września 2017, 18:34

Callmewojnar pisze: Nikomu nie ufać, cały świat jest zły a wszyscy chcą tylko oszukać
Pragmatycznie to jedyne słuszne założenie w interesach z nieznajomymi. W przeciwnym razie jak masz miękkie serce to musisz mieć twardą....
I to jest punkt wyjścia wg mnie. Oczywiście jeśli obie strony na dalszym etapie negocjacji stwierdzą, że mają satysfakcjonujące zabezpieczenia to OK.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 1 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer s7 lub s9

Postautor: Callmewojnar » piątek, 22 września 2017, 18:45

Owszem Harey! Zgadzam się że nie należy ślepo ufać nieznajomym ale zamiast pisać że coś jest podejrzane nie wystarczyłoby zapytać o te właśnie niejasności? O zabezpieczenia? Szczegóły transakcji? O ile w ogóle ShadowOfHarbringer jest zainteresowany a nie tylko pisze żeby pisać

Wygadany
Posty: 557
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 203
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer s7 lub s9

Postautor: Harey » piątek, 22 września 2017, 19:05

Callmewojnar pisze: ShadowOfHarbringer jest zainteresowany a nie tylko pisze żeby pisać
Myślę, że to doświadczony życiowo człowiek "z łbem na karku" i cenię to, że zwraca uwagę prawdopodobnie jako pierwszy na tym forum, że ten "proceder" to MOŻE być czasem dobry biznes tylko dla sprzedającego.
Każdy używa innej aparatury pojęciowej, jeden ą ę, drugi bardzo bezpośrednio i tak samo mamy różne progi wrażliwości w odbiorze. Ja z dystansu na to patrzą nie oceniam tego nagannie.

Ponadto sądzę, że na tych rozważaniach zyskają i potencjalni kupcy (bezpieczeństwo) i Ty, jako że zareagowałeś racjonalnie i wszystko wytłumaczyłeś.

Ps. pod kątem sprzedaży ... "Nie ważne co mówią, ważne żeby nazwiska nie przekręcali"! :mrgreen:

Dodano po 4 minutach 52 sekundach:
A co z tym przy odstąpieniu konta?

Kod: Zaznacz cały

Please select the correct address for shipping before you submit your order because, for this batch, the shipping address cannot be changed after the order has been submitted.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Antminer s7 lub s9

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 22 września 2017, 19:19

Callmewojnar pisze:Owszem Harey! Zgadzam się że nie należy ślepo ufać nieznajomym ale zamiast pisać że coś jest podejrzane nie wystarczyłoby zapytać o te właśnie niejasności? O zabezpieczenia? Szczegóły transakcji? O ile w ogóle ShadowOfHarbringer jest zainteresowany a nie tylko pisze żeby pisać
Kolego, podejrzany jesteś ponieważ jesteś świeżo zarejestrowany na forum i nie masz tutaj jeszcze reputacji, nikt Cię nie zna, więc to stawia Cię na równi ze scamerami, którzy się rejestrują na takich forach jak to setkami, jeżeli nie tysiącami.

Na zaufanie musisz sobie zasłużyć.

A na razie odradzam wszystkim wchodzenie w takie niejasne sytuacje. Mało to ludzi oszukano, także na tym forum ?

EDIT:
Jak chcesz tamtemu forumowiczowi sprzedać jakieś minery, to po prostu sam najpierw je kup, a potem mu sprzedaj i podpiszcie umowę, spotkajcie się najpierw w realu albo coś.

A nie jakieś szemrane interesy ze zmienionymi danymi wysyłki / zmienionym loginem na koncie.

Po co takie kombinacje ? Typowe dla oszustów. A potem kolejnego wydymają i będzie płacz na forach że ani sprzętu, ani kasy.

Takiemu kombinowaniu mówię stanowcze NIE jeżeli chodzi o świeżaków.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 1 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer s7 lub s9

Postautor: Callmewojnar » piątek, 22 września 2017, 19:55

No cóż Panowie jeden z Was pisze dyplomatycznie i oczywiście z sensem a drugi nadal mnie atakuje i stawia w niekorzystnym świetle od tak bo przyszedł nowy i się panoszy. Nie wiem jak się ma sytuacja miningu na S9 ( Świeżak jestem jak już zauważyliście ) ale cena np na allegro przyprawia o zawrót głowy w porównaniu do ceny producenta. Udało mi się złożyć zamówienie na 5 sztuk których to kupić niestety nie mogę z wcześniej wspomnianej przyczyny dlatego chcę odsprzedać zamówienie. Nie oczekuję oczywiście cen jak z ogłoszeń których opłacalność inwestycji stawiają na krawędzi. Chciałbym zrealizować wszystko face to face jak już wspominałem z dowodem osobistym w ręku i umową. Czy spotkanie, uścisk dłoni i pisemna deklaracja jest mniej wartościowa od punkcików reputacji zgromadzonych pod avatarem na forum ?

Batch wychodzi dopiero w grudniu, do tego czasu można zmienić dane, podobno trwa to do 3 dni. Patrząc z innej strony nawet gdyby przyszły do mnie to przecież mamy umowę, podpisy, pobrane pieniądze, dane... Czy zwyczajnie w przypadku pomyłki kogokolwiek nie można wtedy po ludzku się dogadać chociażby telefonicznie? "Słuchaj paczki będą do Ciebie daj znać jak dojdą to przyjadę po odbiór" ? No Shadow zaczynaj burzę...

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Antminer s7 lub s9

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 22 września 2017, 20:21

Callmewojnar pisze:No cóż Panowie jeden z Was pisze dyplomatycznie i oczywiście z sensem a drugi nadal mnie atakuje i stawia w niekorzystnym świetle od tak bo przyszedł nowy i się panoszy. Nie wiem jak się ma sytuacja miningu na S9 ( Świeżak jestem jak już zauważyliście ) ale cena np na allegro przyprawia o zawrót głowy w porównaniu do ceny producenta. Udało mi się złożyć zamówienie na 5 sztuk których to kupić niestety nie mogę z wcześniej wspomnianej przyczyny dlatego chcę odsprzedać zamówienie. Nie oczekuję oczywiście cen jak z ogłoszeń których opłacalność inwestycji stawiają na krawędzi. Chciałbym zrealizować wszystko face to face jak już wspominałem z dowodem osobistym w ręku i umową. Czy spotkanie, uścisk dłoni i pisemna deklaracja jest mniej wartościowa od punkcików reputacji zgromadzonych pod avatarem na forum ?
No teraz zabrzmiałeś jak poważny kontrahent, a nie forumowy scammer.

Oczywiście mimo wszystko wciąż zalecam ostrożność w handlu ze wszystkimi "świeżakami" na forum.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 13 listopada 2016
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer s7 lub s9

Postautor: ronelord » niedziela, 24 września 2017, 05:01

Sorry, ale podrobiony DO z Twoim zdjęciem to w tych czasach to nie problem szczególnie jeżeli w grę wchodzi większa kasa.
Nie mówię że tu tak jest bo ładnie to opisałeś ale nie takie rzeczy w życiu widywałem ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 218
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer s7 lub s9

Postautor: dyziok » niedziela, 24 września 2017, 12:12

Sprzedam s7 za 3000 zł - mam 5 szt.
Sprzedam s9 za 15000 zł z zasilaczem - 1 szt.
T9 za 14000 zł z zasilaczem - 1 szt.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 1 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer s7 lub s9

Postautor: Callmewojnar » środa, 27 września 2017, 11:27

Dobrze. Skoro jednak jestem mamutem i szacun na forum sie liczy najbardziej to oddam zamówienie na 5sztuk S9 za punkciki reputacji. Ciekawe co teraz komuś nie przypasuje...

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 23 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer s7 lub s9

Postautor: Mayd2 » poniedziałek, 23 października 2017, 21:47

Jeśli temat wciąż jest aktualny - mam S9tki na sprzedaż po 10000zł. Zapraszam na PW

Wróć do „Kupię”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości