Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: xdgx » poniedziałek, 18 września 2017, 10:25

@BitBay, nie działa logowanie na dane z obecnej wersji, przypominacz hasła twierdzi że wysłał dane do resetu ale nie zrobił tego.

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: marimach77 » poniedziałek, 18 września 2017, 10:33

xdgx pisze: @BitBay, nie działa logowanie na dane z obecnej wersji, przypominacz hasła twierdzi że wysłał dane do resetu ale nie zrobił tego.
Trzeba się w wersji DEMO zarejestrować ponownie.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 18 września 2017, 12:34

@marimach77, @xdgx, @coldM, tak, aby zalogować się na wersji demo należy utworzyć nowe konto.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Krytttyk » poniedziałek, 18 września 2017, 14:06

Trochę to takie kwadratowe ale prowizja maker, taker jest czyli na +, wykres bardziej dopracowany, szkoda, że dźwigni nie można przetestować na demo. Lecz według mnie interfejs postarza witrynę.
Jeszcze jedno pytanko, konto założone na demo zostanie potem usunięte?

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 8 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mojzesz88 » poniedziałek, 18 września 2017, 14:22

Od Wczoraj od poludnia probuje wyplacic kase z bankomatu bylem w 4 i odsylaly do innego dzis rano w 5 to samo, infolinia dzis juz nie odbiera, minelo 48g od zlecenia tranzakcji w poludnie, kasy na koncie nie widac. WTF?!

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 18 września 2017, 15:54

@Krytttyk, konto założone na demo służy tylko do testów i zostanie zamknięte po wyłączeniu wersji demo.
@mojzesz88, napisz do nas wiadomość poprzez https://bitbay.net/contact z: nazwą użytkownika, kwotą i datą wypłaty.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 8 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mojzesz88 » poniedziałek, 18 września 2017, 16:30

BitBay pisze:@Krytttyk, konto założone na demo służy tylko do testów i zostanie zamknięte po wyłączeniu wersji demo.
@mojzesz88, napisz do nas wiadomość poprzez https://bitbay.net/contact z: nazwą użytkownika, kwotą i datą wypłaty.
Wyslane

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 18 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Marko1 » poniedziałek, 18 września 2017, 17:01

Witam.
Od południa nie moge sie zalogować na swoje konto Bitbay.net ! Wyskakuje błąd "Niepoprawny login lub hasło" a na pewno podaje prawidłowe dane logowania. Tymi danymi chciałem wcześniej zalogować sie na wersie 3.0 i wywalało ten sam błąd. Teraz nie mam dostępu do konta a kurs górę leci. Zgłosiłem problem do suportu bitbay parę godzin temu i zero odzewu. Przytrafiło sie to komuś oprócz mnie? Da sie odzyskać konto i kasę?

Początkujący
Posty: 207
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Dekoin » poniedziałek, 18 września 2017, 18:35

@BitBay, Ja ponownie o to samo chcę zapytać, czy wraz z wersją 3.0 zamierzacie częściej wykonywać przelewy wychodzące?
To jest ponury żart żeby była tylko jedna sesja wychodząca jeden raz dziennie.
Nawet jeśli bank byłby taki ułomny w tym względzie to nie jest tłumaczenie, bo można to na pewno jakoś rozwiązać przelewać z innego mieć rezerwy a między bankami Państwo już sobie mogą zaczekać ten jeden dzień. Dla tradera wykonanie przelewu o 14 w poniedziałek po to żeby mieć go dopiero w środę na koncie czyli 2 dni później jest nie do zaakceptowania w pewnych warunkach.
Jest to jedna z najgorszych rzeczy w całej giełdzie.

Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 12 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: coincircut » wtorek, 19 września 2017, 00:25

@Dekoin, skoro przelew dociera do Ciebie w ciągu 2 dni roboczych to też raczej masz konto w jak to sam nazwałeś "ułomnym banku". W przypadku gdy przelew z BitBay wychodzi o 13:30, to pojawia się on na kontach podczas 3 sesji Elixir (około 17:00) tego samego dnia.

Początkujący
Posty: 207
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Dekoin » wtorek, 19 września 2017, 08:23

@coincircut, Dziwnie ich bronisz, ja samą giełdę lubię poza tym dużym mankamentem.
Chyba jesteś z nimi powiązany, bezsensowna obrona czegoś co ma nam służyć maksymalnie...
Jeśli największe 3 polskie banki w których posiadam konta są dla ciebie ułomne to pozdrawiam, jeśli jakiś lokalny bank znany w PL chyba tylko mieszkańcom Rybnika (teraz także użytkownikom BB) ze stroną internetową jak z czasów internet explorera 3.0 jest tym "spoko" to hmm...
Już Ci tłumaczę, robisz zlecenie wypłaty w poniedziałek o 14 więc przelew wychodzi dopiero we wtorek i ląduje w środę.
Nawet jeśli w któryś bankach łapie się na wieczorną sesję przychodzącą dnia następnego po zleceniu wypłaty czyli przykładowego wtorku to i tak jest 1,5 dnia poślizgu bo już tego dnia wieczorem nic nie załatwisz.

Mam żywe porównanie zanim poprzedni bank ich "zbanował" działało to 2x szybciej a wypłaty były robione z tego co pamiętam aż 3 razy dziennie zamiast obecnego trybu jeden raz.

Gaduła
Posty: 319
Rejestracja: 5 czerwca 2011
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: piwo » wtorek, 19 września 2017, 09:27

@BitBay, Czy nadal można wypłacać kryptowaluty z konta bez weryfikacji do wartości 15 000 euro/rok ??
Jeżeli tak to jak jest liczony limit wypłat? Czy jeżeli od sierpnia 2016 r. do sierpnia 2017 r. miesięcznie wypłacałem równowartość 1250 euro w krypto, co w ciągu roku daje 15 000 euro, to po upływie jednego miesiąca mogę znów wypłacić 1250 euro? Czy muszę czekać cały rok by limit wypłat się wyzerował?

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 227
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 311
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Clinic » wtorek, 19 września 2017, 10:32

BitBay pisze:23 września zostanie udostępniona długo zapowiadana, nowa wersja BitBay. Będzie to platforma wydajniejsza, wyposażona w zaawansowane opcje i możliwości, których oczekiwaliście.

Start BitBay 3.0 zostanie poprzedzony udostępnieniem wersji demo w dniu 17 września.
Serdecznie zapraszamy Was do testowania i dzielenia się z nami Waszymi opiniami i sugestiami.

Zachęcamy Was do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat migracji do wersji 3.0 oraz wersji demo:
https://bitbay.net/news/152
Tutaj trochę więcej info dla zainteresowanych
Pierwsze wrażenia z Bitbay 3.0
Jakiś Youtuber z Indii o Bitbay się wypowiada

Początkujący
Posty: 207
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Dekoin » wtorek, 19 września 2017, 11:05

@Clinic, Nowa wersja mi się podoba, wygląda zacnie.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 227
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 311
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Clinic » wtorek, 19 września 2017, 11:17

Dekoin pisze:@Clinic, Nowa wersja mi się podoba, wygląda zacnie.
Mi także bardziej się podoba poza tym na fungroup FB (Altcoin Polska) akurat jest czynna ankieta w której możemy zaproponować implementacje swoich crypto w niedalekim czasie.

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Awesomist » wtorek, 19 września 2017, 11:27

Clinic pisze: Tutaj trochę więcej info dla zainteresowanych

Opublikowany 17 kwi 2015

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 18 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Marko1 » wtorek, 19 września 2017, 19:51

Miałem dzień stresu ale udało sie zalogować na konto bitbay. Po wymianie kilku wiadomości z supportem upewniłem sie ze moje konto dalej istnieje i wpisuje prawidłowe dane. Jednak dalej nie mogłem sie zalogować wpisując na pewno prawidłowy login i hasło. Za to niespodziewanie udało sie w końcu skorzystać z opcji resetu hasła. Prawdopodobnie gdy wcześniej próbowałem zresetować hasło, wpisywałem maila z dużej litery ale ręki nie dam sobie za to ciachnąć.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Filip Mortimer » środa, 20 września 2017, 15:48

Panowie, mam pewną uwagę na temat BitBaya 3.0., który, jak wiadomo, zostanie udostępniony użytkownikom za trzy dni.

Jak wiemy, serwis będzie całkowicie niedostępny od północy w sobotę 23 września do maksymalnie 10 rano tego dnia. Wiemy również, że obok tych walut, które już mamy, pojawi się Dash oraz Game Credits, a w terminie kolejnych dwóch tygodni - Monero.

I teraz nasuwają mi się intrygujące pytania. Pamiętam, jak w początkach sierpnia pojawił się Bitcoin Cash. Na BitBayu, który wprowadził jego obsługę praktycznie od razu, cena za jednostkę najpierw oscylowała w okolicach śmiesznych kilkunastu złotych, by potem w tempie kosmicznej superlokomotywy wystrzelić do astronomicznych 5000 PLN z hakiem.

Oczywiście zdaję sobie sprawę z faktu, że BCC był walutą zupełnie nową, podczas gdy Dash i GAME mają za sobą już długą historię. Niemniej jednak zastanawiam się, czy w pierwszych godzinach (a może nawet minutach) ich obecności na BitBay ich ceny nie zaczną szaleć jak orangutan po kokainie. Pytaniem pozostaje także początkowy wolumen tych walut na BB, jednak chciałbym spytać się Was o opinię - myślicie, że na samiutkim początku funkcjonowania wersji 3.0. dojdzie do jakiejś pompy? W końcu jeśli wszyscy rzucą się, by kupić nowe waluty, których jeszcze nie mają w portfelach, może być ciekawie...

Gaduła
Posty: 319
Rejestracja: 5 czerwca 2011
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: piwo » środa, 20 września 2017, 18:43

@Filip Mortimer, Głównym powodem tak wysokiej ceny był zamknięty rynek BCH na BitBayu. Nie można było wpłacić ani wypłacić BCH. Dla nowych walut zapewne na starcie można będzie przesyłać między giełdami, gdzie w przypadku wyższej ceny zadziała arbitraż.

Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 12 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: coincircut » środa, 20 września 2017, 20:33

Dekoin pisze: @coincircut, Dziwnie ich bronisz, ja samą giełdę lubię poza tym dużym mankamentem.
Chyba jesteś z nimi powiązany, bezsensowna obrona czegoś co ma nam służyć maksymalnie...
Jeśli największe 3 polskie banki w których posiadam konta są dla ciebie ułomne to pozdrawiam, jeśli jakiś lokalny bank znany w PL chyba tylko mieszkańcom Rybnika (teraz także użytkownikom BB) ze stroną internetową jak z czasów internet explorera 3.0 jest tym "spoko" to hmm...
Już Ci tłumaczę, robisz zlecenie wypłaty w poniedziałek o 14 więc przelew wychodzi dopiero we wtorek i ląduje w środę.
Nawet jeśli w któryś bankach łapie się na wieczorną sesję przychodzącą dnia następnego po zleceniu wypłaty czyli przykładowego wtorku to i tak jest 1,5 dnia poślizgu bo już tego dnia wieczorem nic nie załatwisz.

Mam żywe porównanie zanim poprzedni bank ich "zbanował" działało to 2x szybciej a wypłaty były robione z tego co pamiętam aż 3 razy dziennie zamiast obecnego trybu jeden raz.
@Dekoin nie mam żadnych powiązań z BitBay i również wolałbym wypłaty w 3 sesjach dziennie. Natomiast jest sytuacja jaka jest i musimy się do niej dostosować. Chodziło mi głównie na zwrócenie Twojej uwagi, że zamiast zlecenia wypłaty o 14:00 można ją zlecić około 13:15 i Twoje środki nie muszą czekać jednego dnia roboczego na kolejną sesję wypłat. Druga rada to było przyjrzenie się na godzinę ostatniej sesji Elixir w Twoim banku. Wspominasz, że masz konta w trzech bankach, należałoby sprawdzić, w którym z nich sesja odbywa się najpóźniej.

Nagle z 2 dni roboczych wypłatę będziesz miał w ciągu około 3,5/4 godzin.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości