Bitfinex

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: Początkujący81 » wtorek, 5 września 2017, 11:02

A ja mam pytanie czy w ogóle opłaca się tam weryfikować konto? Założyłem i zastanawiam się nad weryfikacją, ale jak czytam jakie są problemy z tą giełdą to mi się odechciewa jak wygląda weryfikacja muszę wysłać skany aż dwóch dokumentów tożsamości? Ma ktoś poradnik lub filmik odnośnie jak zrobić weryfikację (po polsku) na bitfinex?
Pozdrawiam

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 15 listopada 2016
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: wantwrite2014 » wtorek, 5 września 2017, 14:59

Wygenerowałem sobie raport transakcji z bittfinex , ale dostałem tylko plik w excelu bez żadnej informacji ,że te transakcje były przeprowadzane na giełdzie bittfinex i jak to ma być dowodem zakupu?

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: bl4ck » wtorek, 5 września 2017, 17:03

@wantwrite2014, tak to! a co niby chcesz więcej? podpisane aktem notarialnym czy co? twoje słowa są na równi dowodem jak ta tabelka, jak chcesz sam sobie ją narysuje i też będzie ona dowodem.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: psychonaut » sobota, 9 września 2017, 03:56

Początkujący81 pisze:A ja mam pytanie czy w ogóle opłaca się tam weryfikować konto? Założyłem i zastanawiam się nad weryfikacją, ale jak czytam jakie są problemy z tą giełdą to mi się odechciewa jak wygląda weryfikacja muszę wysłać skany aż dwóch dokumentów tożsamości? Ma ktoś poradnik lub filmik odnośnie jak zrobić weryfikację (po polsku) na bitfinex?
Pozdrawiam
Nie muszą to być skany mozesz zrobic zdjecia telefonem pazportu i dowodu lub prawa jazdy do tego zdjecie selfie gdy trzymasz w reku dokument ze zdjecie plus kartke z napisem bifinex ,datą dzisiejsza oraz podpisem . Do tedo zdjecie rachunku lub pisma urzedowego z adresem zamieszkania i nie starszefo niz 90 dni

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: gingesz » poniedziałek, 11 września 2017, 10:10

Mam pytanie odnośnie przesyłania środków z giełdy na giełdę.

Wysłałem wczoraj koło 8 kryptowalutę Monero ( fee- 0,013) na giełdę Bitfinex. Ktoś się orientuję jak długo taka transakcja może trwać?

P.S. Dopiero rozpoczynam przygodę ze światem kryptowalut

Wygadany
Posty: 563
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: S.O.S » poniedziałek, 11 września 2017, 11:03

@gingesz, piersza zasada: nie przelewamy bezpośrednio z giełdy na giełdę. W najgorszym wypadku środki mogą "utknąć" na zawsze. Jak już wysłałeś to musisz czekać. Ile? Zależy od giełdy. Bitfinex pisze na swoich stronach, że wysyłanie i księgowanie może trwać do 12 godzin(zreguły dużo szybciej) Nie wiem jak giełda, z której wypłacałeś.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: gingesz » poniedziałek, 11 września 2017, 11:34

@S.O.S, dzięki za informację - właśnie doczytałem powody o tym dlaczego nie wysyłać środków bezpośrodnio z giełdy na giełdę w innym wątku ( link dla zainteresowanych: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?t=20767 ).

Środki wysłałem z giełdy coinroom. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać.

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: Początkujący81 » wtorek, 12 września 2017, 01:51

Dziwne ja zawsze wysyłam np. z Bitbaya na Bittrexa i odwrotnie, i problemów nie miałem czy wysyłając tak mogę stracić środki? Wydaje mi się to bezsensowne, aby z Bittrexa wysyłać BTC na swój portfel, a potem z portfela na giełdę Bitbay :?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: gingesz » wtorek, 12 września 2017, 08:16

@Początkujący81, "utrata środków jest mało prawdopodobna ale nie niemożliwa".

Już trzeci dzień czekam na swoje środki na Bitfinexie, więc czas napisać maila do supporta. Coś jeszcze w takiej sytuacji mogę zrobić/sprawdzić?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: wamak » środa, 13 września 2017, 23:02

Mam mały problem z pełnym wykorzystaniem giełdy.

Przykładowo na portfelu Exchange mam BTC. Chcę otworzyć zlecenie takie, że jeśli cena spadnie poniżej pewnej wartości, to sprzedawać, ale jeśli cena wzrośnie do pewnej wartości, to też sprzedawać.
Na foreksie to jest odpowiednio "Stop loss" i "Take profit", które można zadawać dla jednego, tego samego zlecenia.
Tutaj jest zlecenie typu "STOP" (odpowiednik "stop loss" ) i zlecenie typu "Limit" (odpowiednik "take profit").
Zlecenie "STOP LIMIT" jeszcze inaczej działa i nie interesuje mnie to.

Pytanie: Jak tu ustawić zlecenie, które zawiera w sobie zarówno "take profit", jak i "stop loss"? Jak już zrobię zlecenie sprzedaży "STOP", to potem już dla danego posiadanego BTC nie mogę ustawić "LIMIT" (krzyczy, że brak środków). Chodzi mi o to, abym mógł iść spać zamiast pilnować kursu.

EDIT
Jakimś rozwiązaniem jest wówczas zrobienie zlecenia STOP na "Exchange" i na tą samą kwotę zlecenia sell Limit na "Margin".
Jest tu też jednak pewne niebezpieczeństwo: kurs pójdzie do dołu wycinając STOP (czyli BTC sprzedane), po czym idzie do góry łapiąc shorta. Wtedy zostaję z shortem, który już nie jest aktualny po sprzedaży BTC na STOP.

Weteran
Posty: 13343
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: ekonokomik » piątek, 15 września 2017, 11:39

Czy na finex, mając longa na BTC można w jakiś sposób kupić za te "posiadane" BTC inną walutę, nie zamykając longa?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: Wymazywanie » piątek, 15 września 2017, 11:45

@ekonokomik, Hehe nierealne. Posiadane na longu BTC są tylko na pozycji long jako zabezpieczenie+pożyczone bity. Inaczej by były poważne manipulacje i fraudy, gdyby pożyczonymi BTC do dźwigni można było równocześnie obracać na innych rynkach.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 7 marca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: zarobacha » poniedziałek, 18 września 2017, 12:33

Hej:) Dziś w pośpiechu przelałem moje LTC z bittrexa na nowe konto bitfinex( nowo wygenerowany exchange wallet ltc) . Niestety od 3h nie mam ltc.na bitfinex. Zdaje sobie sprawę że powinienem pierwsze ltc.przelac na portfel a później na bitfinex, no ale już się stało. Czy LTC powinny dotrzeć? Czym różnią się poszczególne wallety na bitfinex bo są dostępne 3 exchange itd. Z góry dziękuję za pomoc.

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: pm7 » poniedziałek, 18 września 2017, 21:31

Adres, który użyłeś podajesz na jakimś eksploratorze bloków litecoin, patrzysz, czy istnieje (potwierdzona!) transakcja wpłacająca tam litecoiny, jak tak, to reklamujesz nie naliczoną wpłatę w Bitfinex.
Przesyłanie monet przez własny portfel jest zalecane, ale nie niezbędne.

Dodano po 1 minucie :
Jak jest transakcja niepotwierdzona, to czekasz, jeżeli transakcji nie ma, to reklamujesz na giełdzie, która miała wysłać ltc.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Bitfinex

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 18 września 2017, 21:32

@wamak, masz zlecenie OCO .. o to Ci chodzi?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: wamak » poniedziałek, 18 września 2017, 23:24

Nie wiem, co to jest zlecenie OCO, tzn domyślam się, że chodzi o open, close, open.
Chodzi mi o takie coś, że jak zlecenie kupna typu "limit" zostanie zrealizowane, to aby automatycznie pojawiło się zlecenie sprzedaży typu "stop" i zlecenie sprzedaży typu "limit", dla tego samego zakupionego bitcoina. Niestety bez korzystania z portfela margin, czyli na kredyt, nie potrafię tego dokonać, a i tak trzeba po zakupie ręcznie to poustawiać.
Teraz stwierdziłem zresztą, że "stop" jest mi z reguły niepotrzebny, skoro nie używam lewara.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: GetBitCoin_pl » poniedziałek, 18 września 2017, 23:33

Ktoś wie jak stoją pracę nad przywróceniem wpłat i wypłat USD? Podczas weryfikacji konta dalej zaznacza się takie oświadczenie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: koparki » wtorek, 19 września 2017, 11:15

jeszcze niedawno ograniczenie usd dotyczyło faktu że musisz zlecić min 50k USD aby wypłacić i mogła to zrobić także osoba indywidualna , teraz rozszerzyli ograniczenie.
---

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 29 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: Ciastek » wtorek, 19 września 2017, 12:24

Chciałem przelać wczoraj eth z bitfinex na bitbay niestety transakcja nie doszła do skutku, wisi jako anulowana a środki zostały na bitfinexie. Ktoś podpowie jaka jest tego przyczyna? Wysyłałem z exchange wallet, tutaj musze coś zmienić?

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitfinex

Postautor: pikej123 » wtorek, 19 września 2017, 14:50

Z tego co się orientuje to, żeby wypłacić np. ETH należy wejść w Withdrawal i dalej wybrać Ethereum, podać adres konta wybrać kwotę i z jakiego portfela mają zostać pobrane

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości