Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: yorved » środa, 13 września 2017, 13:06

Arhio pisze: lecimy do 2900$ za btc i 18-19 zl za lsk? :D
stawiam 3500$ 21-22 LSK

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: rav3n_pl » środa, 13 września 2017, 13:09

Ok zamykam temat aż posprzątam i pobanuję zółtych. To co się dzieje nie ma sensu.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: rav3n_pl » czwartek, 14 września 2017, 18:47

Odblokowuje wątek, ale ostrzegam: za pierwszy offtop ban 24h, za kolejny na stałe.
Jest kilkanaście kont które spamują i polecą bardzo szybko.
Powodzenia w inwestowaniu.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 3 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Gienek » czwartek, 14 września 2017, 20:05

Arhio pisze: lecimy do 2900$ za btc i 18-19 zl za lsk? :D
Z BTC jeszcze nie wiadomo ale z LSK miałeś rację. Jeżeli plotka się w Chinach potwierdzi to podejrzewam, nie koniec jeszcze spadków, kwestia tylko czy rynek się podniesie. Jeżeli jednak Chiny, nie zbanują giełd a jedynie wprowadzą zaostrzone przepisy odnośnie ICO to może będziemy mieli ciekawą sytuację. Przypominam, że chiny to ok 30% całej giełdy i sytuacja tam jest moim zdaniem kluczowa, jeżeli jednak nie mam racji, proszę o poprawienie mnie.

Czy to dobry czas na zakupy..?
Ja bym się jeszcze wstrzymał, ponieważ rebranding LSK został przesunięty na październik i póki BTC zalicza spadki LSK raczej nie odnotuje odbicia. Myślę, że przesunięcie rebrandingu było z tym związane ale mogę się mylić.

Widzę to tak...
Odbicie BTC pod koniec września lub połowa października, do tego zapowiedziany rebranding LSK i cena na jakiś czas poszybuje wysoko. Są to tylko spekulacje i pozytywne myślenie.
Pozdrawiam.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 23 czerwca 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mr_torpedo » czwartek, 14 września 2017, 20:06

rav3n_pl pisze:Odblokowuje wątek, ale ostrzegam: za pierwszy offtop ban 24h, za kolejny na stałe.
Jest kilkanaście kont które spamują i polecą bardzo szybko.
Powodzenia w inwestowaniu.
Odblokowales, ale coś chętnych do pisania brakuje bo ciężko w takiej sytuacji powiedzieć "tu de mun" większość się zastanawia czy sprzedać teraz czy jak będzie taniej Obrazek LSK w końcu zareagował na spadki BTC i nikt nie wie kiedy się zatrzyma, jeszcze parę PLN w dół i znów będzie spokój w tym wątkuObrazek

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 8 września 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: skowronek1510 » czwartek, 14 września 2017, 20:24

No i mamy LISKa po 18zł - ciekawe jak nisko zajdzie.
Ktoś wie jakie są prognozy?
Nie ukrywam, ze zgromadziłem pare setek lisków na dłuższy termin inwestycji - na razie mnie ta obsuwa kursu nie rusza, ale jest niebezpiecznie nisko.
Z drugiej strony taka sytuacja to fajna okazja do taniego zakupu - pytanie tylko na ile ten zakup okaże się opłacalny w przyszłości? :)

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GELO1910 » czwartek, 14 września 2017, 20:30

Mamy teraz dziwna sytuację LSK rośnie ale możliwe że to sztuczne podbicie. Chodź team LSK dał dziś głos ale nic to nie pomoglo.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 3 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Gienek » czwartek, 14 września 2017, 20:37

skowronek1510 pisze: No i mamy LISKa po 18zł - ciekawe jak nisko zajdzie.
Ktoś wie jakie są prognozy?
Nie ukrywam, ze zgromadziłem pare setek lisków na dłuższy termin inwestycji - na razie mnie ta obsuwa kursu nie rusza, ale jest niebezpiecznie nisko.
Z drugiej strony taka sytuacja to fajna okazja do taniego zakupu - pytanie tylko na ile ten zakup okaże się opłacalny w przyszłości? :)
LSK był po 16,50zł i myślę, że to dobry moment na zakup ale tak jak napisałem w poście wyżej, ja bym się jeszcze wstrzymał dopóki BTC się nie odbije, bo ma duży wpływ na resztę altcoinów, wtedy będzie sytuacja bardziej stabilna. Jeżeli chodzi o przyszłość LSK to myślę, że ma duży potencjał na wzrosty i to duże ale to jest giełda i są to tylko spekulacje. Polecam śledzenie sytuacji w Chinach. Ja osobiście jeszcze się wstrzymuje do momentu, kiedy LSK podniesie się do ok 25zł i znowu spadnie do -20.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » czwartek, 14 września 2017, 22:08

Nie wiem czy ktoś z was zwrócił uwagę ale dość nie dawno jakiś inteligentny inaczej bo już nie wiem jak go nazwać wyrzucił na BB LSK uwaga po 10,80 :D to to była promocja od ręki można sprzedać po około 20 zł :mrgreen:

CENA 3.01$ ilość 641.16554445
CENA 3.01$ ilość 101.32890366

Aż nie mogę wyjść z podziwu, że takie promocje się jeszcze zdarzają :mrgreen:

Szczęśliwemu sprzedawcy gratuluje wyczucia rynku ;)
Ostatnio zmieniony czwartek, 14 września 2017, 22:10 przez Jazda, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 14 września 2017, 22:10

@Jazda, Może ten inteligent miał je po 2 złote i i tak skasował super zysk? :) Albo miał jeszcze ico (ok. 30 groszy za Lisk). :P
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 3 września 2017
Reputacja: -12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kobus » czwartek, 14 września 2017, 22:23

Raczej jego pomyłka. No ale zapewne nie zdążył odświeżyć strony a miał wszystko sprzedane :D

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: splatt91 » piątek, 15 września 2017, 10:25

Nareszcie w tym wątku spokojnie i nareszcie doczekalem sie.korekty :) bo cala ta bańkę siedzialem ma fiatach lub LTC tradowalem ;) Moim zdaniem LSK spokojnie zleci do 14pln, ponieważ dużo ludzi w czerwcu i niedawno wtedy kupiło na tych poziomach coina. Jeżeli przebije 14pln to lecimy do 11-10pln. A później to już .. do piekła hehe. Bo tak naprawdę wszystko zależy teraz od BTC i Chinoli. Wiecie w ogóle dlaczego oni chcą banowac te giełdy ?
Na BTC widzę że 3000USD to taka psychologiczna bariera a jak zleci niżej to koniec świata,bo wszystkie alty pociągnie

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 8 września 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: skowronek1510 » piątek, 15 września 2017, 10:33

Panowie, tak tytułem spekulacji - uważacie, ze LISK wskoczy na poziom 30$ do końca roku?

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: splatt91 » piątek, 15 września 2017, 10:34

skowronek1510 pisze:Panowie, tak tytułem spekulacji - uważacie, ze LISK wskoczy na poziom 30$ do końca roku?
Moim zdaniem jeżeli BTC pojedzie po kolejne ATH a Lisk team rzeczywiście wykona swoją zaplanowaną robotę to jest to całkiem realne. Inaczej nie widzę powodów żeby było 30

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 8 września 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: skowronek1510 » piątek, 15 września 2017, 10:40

Zobaczymy - sporo osób zainwestowało w LISK długoterminowo (nie ukrywam, że sam należę do tej grupy). Fajnie by było gdyby LISK odbił do jakiegoś fajnego poziomu, tym bardziej, że w najbliższych tygodniach czeka nas sporo eventów dotyczących LISKa.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: satoshiILLUMINATI » piątek, 15 września 2017, 12:14

a jesli LISK jako jedyny w ciagu kilu tygodni wybije w powietrze i wpadnie do pierwszej 8ki kapitalizacji ? :) byloby fajnie, tym bardziej, ze w obecnie "zlym" momencie dla krypto zblizaja sie eventy LISKa. Mógłby na tym skorzystac team LISK i teraz uruchomic caly proces rebrandingu reklamy itp itd..

20 pare $ za LISK zalatwialoby sprawe.

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: NiceVolumen » piątek, 15 września 2017, 12:34

Dzisiaj kluczowy dzien bo dwie chinskie gieldy beda rozmawiac z rzadem, czy maja byc zawieszane czy nie.
Jak beda zawieszane marketcap poleci jeszcze o xx miliardow i wtedy dowiemy sie na jakiej cenie zatrzymaja sie krypto.
Ja licze ze beda zawieszone z zamiarem kupienia liska po ok 10-12zl i trzymania go tylko dla forgowania.
Bo w bajki tu de mun 30-50$za sztuke srebrandingi nie wierze.
Ale tylu januszy ma wyprany łeb ktorzy wierza ze lisk bedzie mial sdk, i ten mityczny rebranding, (zmiana loga i www) ze cena w sprzyjajacych warunkach pewnie moze osiagnac za kilka miesiecy +-50-60 zl

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: yorved » piątek, 15 września 2017, 12:38

No właśnie pytanie. Czy mimo spadku kursu BTC, Lisk będzie w stanie się podnieść do góry. Powiedzmy że kurs BTC będzie się klasował w najbliższym czasie w okolicy 3000$. Jak wiadomo w miesiącach pazdziernik-grudzień i dalej są planowane ważne rzeczy w temacie liska. Mam nadzieje że zespół Lisk zrealizuje te obietnice i dotrzyma terminów bo inaczej może być różnie.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 29 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: CryptoEmperor » piątek, 15 września 2017, 12:42

Zauwazylemto samo, teraz na youtube pelno polskich ,,biznesmenow,, kupujacych liska. Jako powod i argument, nie sa w stanie podac nic. Tylko ,, rebranding,, i ,,swietlana przyszlosc,, XDDDD :D

Dodano po 2 minutach 49 sekundach:
yorved pisze: No właśnie pytanie. Czy mimo spadku kursu BTC, Lisk będzie w stanie się podnieść do góry. Powiedzmy że kurs BTC będzie się klasował w najbliższym czasie w okolicy 3000$. Jak wiadomo w miesiącach pazdziernik-grudzień i dalej są planowane ważne rzeczy w temacie liska. Mam nadzieje że zespół Lisk zrealizuje te obietnice i dotrzyma terminów bo inaczej może być różnie.
Nie ludz sie ze Kordek zrobi cos w pazdzierniku jezeli obecna sytuacja sie utrzyma, tuz to strzal w kolano.
Skilla na zmiane loga i ww maja, i tylko na to. Wiec pierwsze etapy zaczną sie gdy chinskie miliardy wroca na rynek.
Lsk poszedlby do gory bez chinczykow ale nie o tyle co z nimi w trakcie hossy.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 9 czerwca 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: meta28282 » piątek, 15 września 2017, 13:06

Chcecie to czytajcie nie to nie.

Kiedyś kupiłem liska za 1zł, 2-3zł i 6 zł wystrzelił w górę do 16, nie mal że się nie posikałem widząc na swoim koncie XXXXXXX kasy, ale człowiek był pazerny i chciał jeszcze więcej.. marzenia o wystrzale jak eth czy bitcoin..

Poźniej tak szybko leciał na dół że prawie w tych spadkach sprzedałem za 4zł, mimo że każdy mowił zapomnij bla bla bla i tak było ciezko tego nie sprzedać, teraz jak wystrzelił do 30 zł poweidziałem sobie że przy 25 sprzedaje żeby ochronić kapitał.. więc kto tak zrobił też ma wakacje, a ten kto nie zrobił wiem co czuje w tym momencie.. Co mogę wam polecić.. ? Sam nie wiem, albo ochronić swój kapitał, chociaz w jakims stopniu.. lub ryzykować dalej i liczyć na strzał w górę...

Moze trochę offtop, każdy mowi ze NEO po zmianie loga i hu wie czego wystrzelił na 50$ wszyscy mowili nowe ETH kupujcie.. nawet za 50$ to dobra cena - nie to nie dobra cena, kupuje się na spadkach a sprzedaje na górkach patrzcie teraz.. NEO z 13-14$ ? Kolejna rzecz, niektóre krypto nawet nie wrócily do punktu wyjscia po ostatnim spadku bitcoin.

Zawsze ustawiajcie stop loss inaczej szybko znikniecie z rynku bankrutując ( inwestycje duzego kapitalu )

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości