W jakie waluty teraz inwestujecie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wrip » piątek, 1 września 2017, 13:35

@wantwrite2014, by efektywnie zarabiać na aktywie lepiej nie mieć z nim emocjonalnego związku.

Tak samo inwestycja długoterminowa w jakieś ico, startupy, które się czymś wyróżniają. Większość altów to tokeny, które się do niczego realnego nie nadają, a przynajmniej 90% spekulujących nie ma o nich bladego pojęcia i nigdy nie czytało założeń projektu. Tu nie ma miejsca na lubi się bądź nie lubi - można polubić, jak się otrzyma zwrot z inwestycji, projekt ładnie się rozwija i dalsze perspektywy są optymistyczne.

Siacoina sam posiadam i faktycznie jest jakaś próba pompowania go w polskim necie ;)
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » piątek, 1 września 2017, 13:46

wantwrite2014 pisze:@Wymazywanie ciekawi mnie Twoja strategia zarabiania na rynku kryptowalut podobnie jak @Prezes nie masz chyba jakiegoś ulubionego coina , który miałby wg Ciebie osiągnać sukces na facebooku są eksperci m.in od analizy technicznej , którzy zachwalają niektóre projekty jednym z nich jest siacoin , który jest pozytywnie oceniany przez niektórzych ekspertów , którzy tematem krypto zajmują się od lat.
Eksperci-naganiacze facebokowo-twiterowo-wykopowo-telegramowi? :) Kryptopomocnik? Rams? Amelek? Ktoś inny? :)
SC, DGB, super coiny, nic tylko zachwalać na pompie. A potem setki drobnych nowych polskich graczy nagle załadowanych w SC czy DGB bo "ekspert z facebooka" powiedział, że urośnie i ma potencjał? :)

Ludzie musicie zacząć myśleć SAMODZIELNIE i uczyć się podstaw analizy czy rozkminki wykresowej (bo nie każdy musi robić analizy techniczne, by dobrze grać i dobrze rozgryźć kierunek na wykresie). A więc samodzielnie, powoli, a nie słuchać ludzi zakładających konta/grupy fb/twitter/telegram i szukających owieczek, nawet jeśli podpierają się oni wykresami i analizą. A najgorzej, że jeszcze biorą za to jakieś wpisowe. Takie osoby zawsze będą reklamowały własne zakupy, bo po to te grupy i konta tworzą. Podpieranie się analizą nadaje tylko szlif profesjonalizmu i nawet jeśli faktycznie na niej opierają grę, to po jaką cholerę szukają grona owieczek by im wciskać swoje sygnały i targety? Bo chcą by inni grali tak samo.

Można o wykresach gadać, dzielić się opiniami, analizą itd., jak to robimy na forum, ale wciskanie innym jak powinni zagrać i organizowanie grup złożonych z nowych napalonych na zysk bez wiedzy, normalne nie jest.

Nie mam ulubionych coinów do gry (oprócz BTC, bo to coś w co mogę włożyć wszystko i nie ma strachu takiego jak na padaczce na poloniex w obie strony na shitcoinach). Crypto to nie wystawa psów rasowych ani rewia mody, wiele jest ciekawych projektów, ale niekoniecznie musi się to przekładać na wzrost ceny, bo jest to rynek czysto spekulatywny, bardzo podatny na manipulacje i łatwy dla dużych graczy do sterowania. Pompowany jest często rynsztok bez żadnych ważnych osiągnięć, a owce lecą na baniach z zakupami i łykają bajki o wielkim potencjale... Ruchy cen dość często nie są pochodną zmian i rozwoju w projektach.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » piątek, 1 września 2017, 14:06

@wojteks102,

na pewno w zeszłym roku lub dawniej :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
32
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » piątek, 1 września 2017, 14:09

wantwrite2014 pisze: ciekawi mnie Twoja strategia zarabiania na rynku kryptowalut
Nie mam, ale staram się trzymać pewnych zachowań, nie zawsze się udaje, ale mam kilka takich typowych, rozpiszę je.

Kupować dołki po dużych spadkach - na odbicia.
Kupować po długich downtrendach - na przełamanie trendu spadkowego.
Kupować wyjścia z długich konsolidacji i przebić ważnych oporów - na bullish ruch.

Nigdy nie kupować o tak o, po prostu, bez powodów.

Jak najwięcej obserwować, jak najmniej grać (!).

Grać tylko dość "pewne" rzeczy - minimalizować ryzyko, by czerpać z rynku jak najdłużej.

Zwracać uwagę na projekty nowe, niszowe, tanie, nieznane ale z szansą i w nie wchodzić, zanim tłum je wychwyci.

Nie ganiać baniek wysoko, bo statystycznie łatwiej tak wtopić.

Kupować w panice i rezygnacji, a sprzedawać w euforii.

Wypracowywać stałe średnie zyski w bardzo długim czasie jak najwyższe, a nie być królem hossy kilka tygodni a potem bankrutem w bessie.

Zarabiać w każdym trendzie.

Można dużo takich rzeczy wypisać, każda będzie mądra. Ale każdy ma inny styl gry, każdemu co innego będzie pasowało i wychodziło. Nowi siłą rzeczy będą grać raczej agresywnie by coś zarobić, a jak już jesteś w tym długo, to ważne, by ryzyko minimalizować aby być jak najdłużej na średnich dobrych zyskach. Tzn. gra bardzo agresywna statystycznie prędzej czy później doprowadzi do dużej straty, więc nie może być dobrą taktyką na dłuższą metę. Na początku jest dobra i jak jeszcze da duży zysk. Wraz ze wzrostem kapitału powinno się modyfikować własne zachowania. I jak z np. 0.2btc się czeka np. na 50% zysk, tak jak już masz np. 5btc, to często głupie 5-10% naprawdę zadowoli, masz fajny zysk, spokój i nie musisz ryzykować bardzo.

Ja staram się grać jak najmniej za to b. dużo obserwuję rynek. Często mi się nie chcę już nawet grać jak zrobię przerwę. Granie jest trochę jak narkotyk, nawet jak przynosi zyski to nim jest. Nie zawsze chce się tego dreszczyku emocji, a ja bez emocji nie potrafię grać, ja się angażuję mocno w grę. Tu nawet nie chodzi już o kasę, ale o WYGRYWANIE. :mrgreen: Dziecinna gra, ego, testosteron, kasa gdzieś na końcu jak już się ma. 80% miesięcy na crypto mam na +, 20% na -, sądzę, że to dobry wynik. Teraz może za mało gram, ale wiem co robię. Dobrze robić przerwy. Zawsze jak robiłem przerwy na wakacje czy inne rzeczy, to się wracało i o dziwo, grało jeszcze lepiej, świeży umysł. Siedzenie codziennie z grą w dłuższej perspektywie nie podnosi poziomu gry a wręcz może ją łatwo obniżyć.

Aha i co ważnego miałem dodać do tych punktów na początku:

-Decyzje tradingowe powinny być pochodną obserwacji i analizy a nie kupujemy coś, bo chcemy a potem szukamy powodów na wykresie, tłumaczeń, uzasadnień itd.

Obserwacja->widzenie dobrego wejścia->gra

Nigdy: Gra->szukanie powodów i uzasadnień by było mniej strachu

Na giełdzie masz 2 głównych przeciwników:

1. niewiedza, brak doświadczenia
2. Ty sam i Twoja psychika

Jak już zdobędziesz jakąś wiedzę pozwalającą zarabiać (pkt. 1. - u jednego to tydzień czy miesiąc czasu, u innego rok, u innego nigdy) to pozostaje tylko jeden przeciwnik i to Ty sam nim jesteś. Dlatego gra na giełdzie może być nawet czymś w rodzaju niemal duchowego czy psychologicznego rozwoju. Niby pogoń za kasą, ale mądry gracz wyciągnie też wiele dla siebie, czego nie można raczej przeliczyć na pieniądze.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 14 kwietnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: likidis » piątek, 1 września 2017, 14:36

Cześć,

wiecie czemu ETC tak nagle wystrzeliło dziś? Coś się stanęło konkretnego? Bo na ich twitterze nie widzę żadnych ważnych rzeczy, chyba, że wczorajszy update portfela. Coś ktoś?

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 15 listopada 2016
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wantwrite2014 » piątek, 1 września 2017, 17:52

Wymazywanie pisze:
wantwrite2014 pisze: ciekawi mnie Twoja strategia zarabiania na rynku kryptowalut
Nie mam, ale staram się trzymać pewnych zachowań, nie zawsze się udaje, ale mam kilka takich typowych, rozpiszę je.

Kupować dołki po dużych spadkach - na odbicia.
Kupować po długich downtrendach - na przełamanie trendu spadkowego.
Kupować wyjścia z długich konsolidacji i przebić ważnych oporów - na bullish ruch.

Nigdy nie kupować o tak o, po prostu, bez powodów.

Jak najwięcej obserwować, jak najmniej grać (!).

Grać tylko dość "pewne" rzeczy - minimalizować ryzyko, by czerpać z rynku jak najdłużej.

Zwracać uwagę na projekty nowe, niszowe, tanie, nieznane ale z szansą i w nie wchodzić, zanim tłum je wychwyci.

Nie ganiać baniek wysoko, bo statystycznie łatwiej tak wtopić.

Kupować w panice i rezygnacji, a sprzedawać w euforii.

Wypracowywać stałe średnie zyski w bardzo długim czasie jak najwyższe, a nie być królem hossy kilka tygodni a potem bankrutem w bessie.

Zarabiać w każdym trendzie.

Można dużo takich rzeczy wypisać, każda będzie mądra. Ale każdy ma inny styl gry, każdemu co innego będzie pasowało i wychodziło. Nowi siłą rzeczy będą grać raczej agresywnie by coś zarobić, a jak już jesteś w tym długo, to ważne, by ryzyko minimalizować aby być jak najdłużej na średnich dobrych zyskach. Tzn. gra bardzo agresywna statystycznie prędzej czy później doprowadzi do dużej straty, więc nie może być dobrą taktyką na dłuższą metę. Na początku jest dobra i jak jeszcze da duży zysk. Wraz ze wzrostem kapitału powinno się modyfikować własne zachowania. I jak z np. 0.2btc się czeka np. na 50% zysk, tak jak już masz np. 5btc, to często głupie 5-10% naprawdę zadowoli, masz fajny zysk, spokój i nie musisz ryzykować bardzo.

Ja staram się grać jak najmniej za to b. dużo obserwuję rynek. Często mi się nie chcę już nawet grać jak zrobię przerwę. Granie jest trochę jak narkotyk, nawet jak przynosi zyski to nim jest. Nie zawsze chce się tego dreszczyku emocji, a ja bez emocji nie potrafię grać, ja się angażuję mocno w grę. Tu nawet nie chodzi już o kasę, ale o WYGRYWANIE. :mrgreen: Dziecinna gra, ego, testosteron, kasa gdzieś na końcu jak już się ma. 80% miesięcy na crypto mam na +, 20% na -, sądzę, że to dobry wynik. Teraz może za mało gram, ale wiem co robię. Dobrze robić przerwy. Zawsze jak robiłem przerwy na wakacje czy inne rzeczy, to się wracało i o dziwo, grało jeszcze lepiej, świeży umysł. Siedzenie codziennie z grą w dłuższej perspektywie nie podnosi poziomu gry a wręcz może ją łatwo obniżyć.

Aha i co ważnego miałem dodać do tych punktów na początku:

-Decyzje tradingowe powinny być pochodną obserwacji i analizy a nie kupujemy coś, bo chcemy a potem szukamy powodów na wykresie, tłumaczeń, uzasadnień itd.

Obserwacja->widzenie dobrego wejścia->gra

Nigdy: Gra->szukanie powodów i uzasadnień by było mniej strachu

Na giełdzie masz 2 głównych przeciwników:

1. niewiedza, brak doświadczenia
2. Ty sam i Twoja psychika

Jak już zdobędziesz jakąś wiedzę pozwalającą zarabiać (pkt. 1. - u jednego to tydzień czy miesiąc czasu, u innego rok, u innego nigdy) to pozostaje tylko jeden przeciwnik i to Ty sam nim jesteś. Dlatego gra na giełdzie może być nawet czymś w rodzaju niemal duchowego czy psychologicznego rozwoju. Niby pogoń za kasą, ale mądry gracz wyciągnie też wiele dla siebie, czego nie można raczej przeliczyć na pieniądze.

Dziękuję za tak wyczerpującą odpowieź. A co do ICO to czym się kierujesz wchodząc w dany projekt?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » piątek, 1 września 2017, 18:20

@wantwrite2014, Wez daj odetchnac chlopakowi, palce go juz pewnie bola ;)
@likidis, bo Wymazywanie napisal :lol:
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lagoon » piątek, 1 września 2017, 19:21

Witam kolegow jako malo doswiadczony chcalbym zadiegnac opinii bardziej doswiadczonych graczy na temst RISE i jego uppp.Najpierw myslalem ze ustawiona sxybka pompa ale trzymie die juz drugi dzien i delikatmie wydaje sie odbijac.Przrczytalem na coinmarket o projekcie.Zerknalem na bit hub w milestones .Maja jedna czesc zakonczona w 100 % jemilestonesI sie zastanaeiam czy warto wrzucic jakad kasa na dluzej w tego coina.

Dodano po 1 minucie 42 sekundach:
Przepraszam za bledy pisze w biegu w pracy

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 24 kwietnia 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: nztcaps » piątek, 1 września 2017, 20:38

@Lagoon na takiej górce chcesz kupować? https://prnt.sc/gfxhsq

czemu zawsze dostrzegacie jakiegoś coina jak wyjebie setki % w kilka dni, takie perełki trzeba znajdować przed pompką jak będziesz kupował na takich górkach to powodzenia w krypto :)

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » piątek, 1 września 2017, 20:57

nztcaps pisze: @Lagoon na takiej górce chcesz kupować? https://prnt.sc/gfxhsq

czemu zawsze dostrzegacie jakiegoś coina jak wyjebie setki % w kilka dni, takie perełki trzeba znajdować przed pompką jak będziesz kupował na takich górkach to powodzenia w krypto :)
Generalnie się zgadzam, teraz lepiej poczekać na jakąs korektę żeby wejść. Ale pamiętajmy, że to jest krypto i ta pionowa ściana może się okazać malutkim pagórkiem za parę miesięcy. Projektu nie znam więc nie wiem czy ma na to szanse.

Obrazek

bit
Dyskutant
Posty: 190
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bit » piątek, 1 września 2017, 22:26

walton
https://www.binance.com/trade.html?symbol=WTC_BTC
https://coinmarketcap.com/currencies/walton/

obserwuje teraz jak od $1.4 idzie w gore, juz jest prawie na $2


kusi strasznie, ale musialbym sprzedac mrowki zeby cos rzucic na to,
a zaraz bede kupowac wiecej mrowek, czekam na potwierdzenie bitcoinow, przelewam je i przelewam tez GAS na binance i kupuje mrowki. co prawde nie wiele bo pewnie okolo 1 NEO i pewnie powinienem za to kupic tego WTC ale jezeli taki Walton tak idzie, to co dopiero Red Pulse na ico 10 wrzesnia.

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 21 czerwca 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Riko » piątek, 1 września 2017, 22:29

Wymazywanie pisze: @Riko, Potencjalne bullish targety. Ale z założeniem, że już niebawem odbije, że nie spadnie wiele już. Więc SL by się przydało dodać. Nie grajcie pod to, po prostu można te coiny poobserwować pod katem tych targetów, może ktoś podobnie to widzi.
@Wymazywanie, ja widzę to podobnie, jest sporo altów które spadły po około 80% i teraz udeptują podłogę, na to chwilę tak to wygląda.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » piątek, 1 września 2017, 22:41

@Lagoon, A Rise to nie scam?
wantwrite2014 pisze: A co do ICO to czym się kierujesz wchodząc w dany projekt?
Nie ma reguły, trochę loteria na ICO. Niby mniej znane, konkretne pomysły z niełapczywym finansowaniem są dobrym targetem, ale to nie gwarantuje sukcesu, bo te drogie, o których jest szum, też są nieźle pompowane. Więc przy ico bardzo różnie bywa.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » piątek, 1 września 2017, 22:53

Wymazywanie pisze: Lagoon
Rise byl ponizej 500sat w dolku.. chyba cos ruszyli skoro juz tyle odbiło?
Takie oskarżenia o scam to przecież moga ludzie wypuszczac zeby zbić cene zeby sie obkupic tanio (!)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » piątek, 1 września 2017, 22:57

@adam1226, To nie są żadne nowe oskarżenia. Przesłanki, że to scam były od samego początku, jak ico tego Rise było.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » piątek, 1 września 2017, 23:22

W tym przypadku akurat: :arrow: mialem na mysli sytuacje historyczne
:arrow: chodzi mi o ogolny mechanizm na krypto
Jakbym mial wiecej czasu to bym przytoczyl wiecej przykładow coinow ktore były posadzane scam a później zaliczaly pompy 1000%+
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 295
Rejestracja: 8 marca 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: marlone » piątek, 1 września 2017, 23:34

Ja osobiście żałuję, że przespałem obecną sytuację na krypto. Przypomina to "zielone eldorado" sprzed kilku miesięcy. Wszystko rosło i w zasadzie sztuką było stracić. XRP, LTC, ETC itp. alty o ugruntowanej pozycji zyskały w ostanim czasie masakrycznie dużo i cały czas są w trendzie wzrostowym. Ten kto przyłączył się do jadącego pociągu może teraz zacierać ręce... Wracając to tematu wydaje mi sie, że w tym momencie altem wartym zainteresowania jest Riecoin (RIC). W ostatnim czasie stracił bardzo dużo w stosunku do BTC i patrząc na wykres historyczny wygląda to obiecująco. Jedynym minusem tego coina jest jak dla mnie brak możliwości przechowania w jakimkolwiek popularnym portfelu.

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ekonokomik » piątek, 1 września 2017, 23:49

@marlone, Patrząc na wykres RIC miałbyś rację. Ale wadą tego coina jest żenująco mała głębokość. Za pomocą 5BTC możesz zbić kurs o dalsze 75%.
Ja takich nie tykam.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » sobota, 2 września 2017, 08:15

adam1226 pisze: W tym przypadku akurat: :arrow: mialem na mysli sytuacje historyczne
:arrow: chodzi mi o ogolny mechanizm na krypto
Jakbym mial wiecej czasu to bym przytoczyl wiecej przykładow coinow ktore były posadzane scam a później zaliczaly pompy 1000%+
To że coin ma pompe 1000% nie wyklucza scamu i sporych zarobków na nim. Niestety :?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lagoon » sobota, 2 września 2017, 08:45

Wymazywanie bardzo dziekuje za odpowiedz i innym rowniez.Nie wiedzialem ze to scam .Warto wiec jednak pytac.Jak to sie mowi kto pyta nie bladzi.wiem zr w sprawie inwestycji w konkretne coiny musze zdecydowac sam ale prosilbym o luzne sugestie dotyczace najblizszego kursu etc.ltc.omg no i co z tym neo dalej jak uwazacie.
Msm fuzy dylemat zarobilem trocze na tym omg jeszcze wiecej na lisku i z 1 zrobily sie 3 btc.to juz troche jest i zal by bylo to zmitrezyc.wymaxywanie wie bo udziela sie tez w watku o lisku zeToczy sie we mnie wojna czy trzymac tego liska dalej czy rozbic to na powyzsze waluty.A moze jakes inne ale chyba nie iko zbyt duze ryzyko tyljo pewniejsze z mniejsza stopa zwrotu

Dodano po 2 minutach 3 sekundach:
A szybkie kolka to mi nie wychodza nie mam tyle czasu aby sledzic ciagle kursy raczej jakis middle term ok 2-4 miesiace

Dodano po 3 minutach 29 sekundach:
Najbardziej kusi mnie etc pamietam jak chodzil 0.0082 btc i wydaje sie tetax okazja po 0.0043 ale czemu az tyle spadl przy tej korekcie btc w lipcu?

Dodano po 1 minucie 27 sekundach:
No i korekta omg tez wydaje sie zakonczona chyba ze znowu hinski rzad cos miesza tak jak z ta kontrola nowych ico

Dodano po 51 sekundach:
Nie omg tylko o neo mi chodzilo z tym mieszaniem

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości