Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Cinematography » czwartek, 31 sierpnia 2017, 14:56

Znawcą nie jestem, ale patrząc na wykresy i to co sobie tam nabazgrałem, koło 16:50 - 17:10 możemy liczyć na stabilne przebicie 0.0015 :)

mis
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 29 lipca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mis » czwartek, 31 sierpnia 2017, 15:04

Lepiej jest zamieniac lsk-usd czy lsk-btc. W ktorym wypadku wychodzi sie lepiej?

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tonyibatony » czwartek, 31 sierpnia 2017, 15:05

lsk stanie dzisiaj na 0.0018 BTC

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » czwartek, 31 sierpnia 2017, 15:09

mis pisze: Lepiej jest zamieniac lsk-usd czy lsk-btc. W ktorym wypadku wychodzi sie lepiej?
Przy obecnym kursie dolara lepiej w USD. Zwłaszcza w nocy można ładne kursy złapać i kupić za 5.50$ a sprzedać za 7$

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Parcatras » czwartek, 31 sierpnia 2017, 15:13

tygrysek195 pisze: Przy obecnym kursie dolara lepiej w USD. Zwłaszcza w nocy można ładne kursy złapać i kupić za 5.50$ a sprzedać za 7$
Tylko czy lepiej kupować w pln a sprzedawać w usd?

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: yorved » czwartek, 31 sierpnia 2017, 15:13

czekac na spadek i dokupić?> czy teraz jeszcze ladowac z szansą na wzrost, jak mysliscie?

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Parcatras » czwartek, 31 sierpnia 2017, 15:14

yorved pisze: czekac na spadek i dokupić?> czy teraz jeszcze ladowac z szansą na wzrost, jak mysliscie?
Możesz kupować, najwyżej zarobisz albo stracisz

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » czwartek, 31 sierpnia 2017, 15:17

Parcatras pisze:
tygrysek195 pisze: Przy obecnym kursie dolara lepiej w USD. Zwłaszcza w nocy można ładne kursy złapać i kupić za 5.50$ a sprzedać za 7$
Tylko czy lepiej kupować w pln a sprzedawać w usd?
Przy spadkach idzie masa ilości w PLN a jak kurs pójdzie w górę to w USD ja sprzedaję w przeliczeniu po większym kursie. Tyle tylko że na Bitbay jest bardzo mało osób handlujących w USD. Biorąc pod uwagę fakt, że na wykresach Bittrexa jest widoczna aktualna kwota $ w przeliczeniu z BTC, jest łatwiej i szybciej wystawić ofertę w USD niż przeliczając BTC/USD/PLN

Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 15 czerwca 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: woytek » czwartek, 31 sierpnia 2017, 15:18

yorved pisze: czekac na spadek i dokupić?> czy teraz jeszcze ladowac z szansą na wzrost, jak mysliscie?
Jak jesteś ryzykant i masz stalowe jaja to kupuj bo widzę że wniosków nie wyciągasz z wcześniejszych wypowiedzi. Fala nr 2 była na BB zaniżona o 50 gr do 1 pln a na poziomie ok 24 pln zwykle ASKi ustawiają się nie co grosz a co kilka/kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt. Teraz skok i ASKi co grosik i to po kilkanaście/kilkadziesiąt a i 100 tys widziałem. W mojej opini teraz odbywa sie karmienie janusha drogim liskiem i ewidentnie brakuje paliwa żeby przebijać te murki bo są skrobane ale szału nie ma...

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GoPro » czwartek, 31 sierpnia 2017, 15:22

woytek pisze:
yorved pisze: czekac na spadek i dokupić?> czy teraz jeszcze ladowac z szansą na wzrost, jak mysliscie?
Jak jesteś ryzykant i masz stalowe jaja to kupuj bo widzę że wniosków nie wyciągasz z wcześniejszych wypowiedzi. Fala nr 2 była na BB zaniżona o 50 gr do 1 pln a na poziomie ok 24 pln zwykle ASKi ustawiają się nie co grosz a co kilka/kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt. Teraz skok i ASKi co grosik i to po kilkanaście/kilkadziesiąt a i 100 tys widziałem. W mojej opini teraz odbywa sie karmienie janusha drogim liskiem i ewidentnie brakuje paliwa żeby przebijać te murki bo są skrobane ale szału nie ma...
Ma to swoje wady i zalety. pociag ci tak szybko nie odjedzie, jak na polo czy bittrexie.
Jak grasz na krotkie kolka, no to juz masz gorzej :D

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Parcatras » czwartek, 31 sierpnia 2017, 15:23

woytek pisze: Jak jesteś ryzykant i masz stalowe jaja to kupuj bo widzę że wniosków nie wyciągasz z wcześniejszych wypowiedzi. Fala nr 2 była na BB zaniżona o 50 gr do 1 pln a na poziomie ok 24 pln zwykle ASKi ustawiają się nie co grosz a co kilka/kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt. Teraz skok i ASKi co grosik i to po kilkanaście/kilkadziesiąt a i 100 tys widziałem. W mojej opini teraz odbywa sie karmienie janusha drogim liskiem i ewidentnie brakuje paliwa żeby przebijać te murki bo są skrobane ale szału nie ma...
Daj koledze się nauczyć tradingu :!: Jak wzrośnie do 30 to sam się zdziwisz

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 31 sierpnia 2017, 15:24

trzeba patrzec tez na btc.. aby numeru nie wywinął :)

z tymi 30zł to troche na wyrost...skoczylo raptem 2-2,5 a do 30 daleka droga..

Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 15 czerwca 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: woytek » czwartek, 31 sierpnia 2017, 15:28

@GoPro - Yup, ja na kolejny shorcik wskoczyłem i dałem tym razem zarobić tylko giełdzie a ja na 0 przez te spusty towaru.

@Parcatras - Nie mam ochoty czytać potem postu w stylu "kupiłem po 24 a jest 19, co robić ???". "Na sucho" też można sie co nieco nauczyć i wyciągać wnioski. Rozumiem że Ty sie zapakowałeś po 24.5 bo wzrośnie do 30 ?

Mega mieszane uczucia, LSK to już bardziej hazard niż gra na giełdzie. Dużo zarobisz lub dużo stracisz ale racjonalnych ruchów to tu nie ma.... Mimo wszystko ludzie będa tradowali właśnie z tego względu, zwłaszcza młodzi dla których powolny wzrost wydaje się za mały i chce sie czegoś więcej.

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Parcatras » czwartek, 31 sierpnia 2017, 15:33

Pisałem wyżej, że tylko kibicuję :) Nie jestem marzycielem

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » czwartek, 31 sierpnia 2017, 15:41

Dovakhiin pisze: trzeba patrzec tez na btc.. aby numeru nie wywinął :)

z tymi 30zł to troche na wyrost...skoczylo raptem 2-2,5 a do 30 daleka droga..
BTC swoją drogą poszedł od północy 100$ up.
Dolar poszedł od wczoraj w górę o 0,3 PLN czyli w teorii Lisek jest droższy z dwóch czynników. Kurs BTC up i Kurs USD up Patrzę też pod tym względem, jeśli BTC spadnie i kurs Dolara się osłabi, zniży to cenę Liska dość znacznie i znowu będzie stał 0.00125 w stosunku do BTC. Będzie spadek, zobaczysz jaka będzie reakcja. Chyba że się mylę to mnie popraw :mrgreen:

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: matik0109 » czwartek, 31 sierpnia 2017, 15:52

woytek pisze: Nie mam ochoty czytać potem postu w stylu "kupiłem po 24 a jest 19, co robić ???". "Na sucho" też można sie co nieco nauczyć i wyciągać wnioski.
kupiłem po 0.60$ a jest 6,60$, co robić??? :D :evil:

Czytam ten temat od początku i niekiedy można wziąć popcorn, bo niezły kabaret jest ;) Ja jedynie nie ogarniam ludzi którzy narzekali, że 15zł jest drogo, a potem za 22/24zł kupują.
Jak temat sugeruje spekuluję, ze w 4 lata LSK będzie wart 2500zł :mrgreen:

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GoPro » czwartek, 31 sierpnia 2017, 15:58

tygrysek195 pisze:
Dovakhiin pisze: trzeba patrzec tez na btc.. aby numeru nie wywinął :)

z tymi 30zł to troche na wyrost...skoczylo raptem 2-2,5 a do 30 daleka droga..
BTC swoją drogą poszedł od północy 100$ up.
Dolar poszedł od wczoraj w górę o 0,3 PLN czyli w teorii Lisek jest droższy z dwóch czynników. Kurs BTC up i Kurs USD up Patrzę też pod tym względem, jeśli BTC spadnie i kurs Dolara się osłabi, zniży to cenę Liska dość znacznie i znowu będzie stał 0.00125 w stosunku do BTC. Będzie spadek, zobaczysz jaka będzie reakcja. Chyba że się mylę to mnie popraw :mrgreen:

Wg. mnie masz tu maly blad.
Owszem cena spadnie, ale nie koniecznie w stosunku do BTC, ale napewno w stosunku do fiatow.
Moze sobie zostac i 0.002, ale jak btc walnie w dol i dollar, to cena moze byc 5pln.
Tak ja to widze.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 31 sierpnia 2017, 16:01

@tygrysek195, btc to btc :) jemu wolno o 100$ w górę czy 300$ w dół w krótkim czasie :D dolar to fiat zupełnie inna bajka.. natomiast lisk to nieobliczalny :) ja nadal nastawiam sie na spadek delikatny tak 20,xx-21,xx

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » czwartek, 31 sierpnia 2017, 16:07

@GoPro właśnie chodzi tutaj o to abyśmy tanio kupowali tak jak piszesz po 0.002 a sprzedawali drożej. Cały czas dyskutujemy tutaj o cenie Liska więc ważne jest to za ile kupisz i ważne za ile sprzedasz. Taki był zamysł mojego poprzedniego postu.
Ludki chcą teraz tanio kupić bo już co niektórzy się pozbyli i zamienili na BTC lub na fiaty a teraz większość czeka na zakupy.

Dodano po 3 minutach 44 sekundach:
Dovakhiin pisze: @tygrysek195, btc to btc :) jemu wolno o 100$ w górę czy 300$ w dół w krótkim czasie :D dolar to fiat zupełnie inna bajka.. natomiast lisk to nieobliczalny :) ja nadal nastawiam sie na spadek delikatny tak 20,xx-21,xx
Spadnie jeśli BTC dostanie w szybkim tempie kopa w dół 250 $
Hmmm.. Chyba że będzie piął się ku górze...
Ostatnio zmieniony czwartek, 31 sierpnia 2017, 16:15 przez tygrysek195, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: splatt91 » czwartek, 31 sierpnia 2017, 16:08

Wszyscy pisza tutaj w miare o krotkich terminach. A jak widzicie cene pod koniec września ? Mi sie wydaje będzie nizsza niz dzisiaj. Bo nie ma co sie wydarzyć po drodze - chyba ze btc lagodnie skorekci :)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości