"naganianie?" - OT z "DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Weteran
Posty: 2794
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: miso20 » czwartek, 17 sierpnia 2017, 16:21

@Wymazywanie, no koparki ich uzywa nagminnie raz na pół roku aż :D

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5803
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: koparki » czwartek, 17 sierpnia 2017, 16:49

@Wymazywanie, wyluzuj... wiadomo że trzeba być niespełna rozumu aby decyzje inwestycyjne podejmować tylko dlatego bo ktoś tak napisał na forum .
Interesu życia to juz raczej trudno będzie komuś zrobic o ile nie kupił pełnego masternoda zawczasu ;) to samo dotyczy supernoda w NEM ;)
Był ten jeden unikalny moment gdy można było lekką ręką pomnożyć dashe gdy ktoś miał bitki , zauważyłem to i dałem znać ot co. Przecież czarno na białym widać na wykresach co jest "tanie" a co "drogie" (mówię w relacji do bitka bo w dolarze dash sporo i szybko przybrał). Nie wiem jak potoczy się dalej kurs ale wiem że dasha można dość łatwo rozhulać bo na rynku przewijają się spore ilości fiatów a monet dasha na w obiegu baaaardzo mało (+ do tego mrożenie w MN), może być przez to duza zmienność i gwałtowne ruchy w obie strony ... ale póki co niektórym wydaje się bitek juz przewartościowany w stosunku do innych projektów i starają się migrowac tam gdzie "taniej" co widać było w ostatnim tąpnięciu kursu bitka i wzroście kursu niektórych alt/bit.
No i ta luka w kapitalizacji... jeśli dashpay miałby w przyszłości naprawdę być monetą do płatności to kapitalizacja musiałby się powielić kilkadziesiąt razy, czyli obecny kurs razy kilkadziesiąt... nawet dla mnie jest to zbyt piękne. Zwracał tez uwagę fakt że trudno było ostatnio złapać z rynku wyleszczone dashe , sam polowałem , ciągle było ok 190$. Mylisz się nie jestem zapakowany tak bardzo mocno w dasha ;)

@kot zmieńcie nazwę z "dash" na "dashpay" pisane razem , bo jak się w googlu wpisuje "dash" to wyskakują bzdury to samo w google trends.... Takie sprawy to podstawa , widać że nie macie nikogo poważnego od marketingu.

pozdrawiam
---

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"naganianie?" - OT z "DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: pm7 » sobota, 19 sierpnia 2017, 14:29

Posty o kursie przeniesione do wątku o kursie, posty o "naganianiu" wydzielone do nowego wątku.

Przepraszam jeżeli uraziłem używając zbyt mocnego słowa, ale napisałem jakie wrażenie odniosłem czytają post koparki. Nie brałem pod uwagi tego co wcześniej pisał, tego na jakiej podstawie to napisał (skąd miałbym wiedzieć?).

Zobaczyłem, że ktoś pisze "kupujcie Dash, bo Bitcoin zaraz spadnie" "Bitcoin przewartościowany, Dash niedowartościowany" bez żadnych dobrych wyjaśnień i odpowiednio to skomentowałem.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"naganianie?" - OT z "DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: devega » sobota, 19 sierpnia 2017, 17:08

No i naganiacz @koparki wykrakał ;) ...wzrost o 30% :)

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5803
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

"naganianie?" - OT z "DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: koparki » sobota, 19 sierpnia 2017, 18:10

po prostu LOL 8-) Kot też dostawał zjeby za naganianie na dasha więc teraz juz mniej nagania ;)
szkoda że moderator wykasował pierwszego posta który zainicjował dyskusję.
pozdrowionka dla tych którzy utrzymali pozycje na dashu pomimo presji na spadajacym bitku


... tylko skokowa kilkunastokrotna zmiana ceny dasha moze sprawic ze stanie się on zdatny do użycia jako pieniadz internetowy.
Ciekawe czy się to dokona ? a może te 320$ to wisienka na torcie na szczytach hossy 2017 ? Na początku roku , w styczniu dash był po 4$ więc zalecam ostrożność bo to wzrost o 8000% w krótkim okresie czasu !
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3873
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

"naganianie?" - OT z "DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: __kot__ » sobota, 19 sierpnia 2017, 18:45

koparki pisze: Na początku roku , w styczniu dash był po 4$ więc zalecam ostrożność bo to wzrost o 8000% w krótkim okresie czasu !
No nie... to nie na początku tego roku raczej :) W styczniu była chyba cena około 10 USD :)

A co do naganiania - zmęczony jestem...
Choć z drugiej strony jeśli ktoś posłuchał tych wstrętnych "naganiaczy" (ja, @koparki czy Sławek) to być może już ma plan emerytalny z głowy.
Bitcoinowi maksymaliści powinni w tym roku mieć o czym myśleć :)
Ostatnio zmieniony sobota, 19 sierpnia 2017, 18:54 przez __kot__, łącznie zmieniany 1 raz.

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5803
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"naganianie?" - OT z "DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: koparki » sobota, 19 sierpnia 2017, 18:53

no tam cos mi nie pasowało z tymi procentami ;)
czyli jest "tylko" nieco ponad 3000% ;( 8000% w dwa lata ;)
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3873
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

"naganianie?" - OT z "DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: __kot__ » sobota, 19 sierpnia 2017, 18:55

Jest jeszcze zatem dużo miejsca do wzrostów! %-)

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5803
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"naganianie?" - OT z "DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: koparki » sobota, 19 sierpnia 2017, 18:57

będę pozytywnie zaskoczony jak nie nastąpi zniesienie tego wybicia ;)
---

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"naganianie?" - OT z "DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: Bit-els » sobota, 19 sierpnia 2017, 19:18

Dodam tylko, że fundamentalne analizy kolegów K. K. były najlepsze w ostatnim roku. Bez 2 zdań.

I tyle w temacie "naganiania" :-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1418
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"naganianie?" - OT z "DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: splawik21 » sobota, 19 sierpnia 2017, 21:15

Koreanczycy daja czadu!
Ciagna ostro!
Dash osiagnal nowe ATH $435 na kantorze bithumb.
Obrazek

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5803
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"naganianie?" - OT z "DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: koparki » sobota, 19 sierpnia 2017, 21:20

ktos jest tam zarejestrowany? (na bithumb ? )
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1418
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"naganianie?" - OT z "DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: splawik21 » sobota, 19 sierpnia 2017, 21:25

koparki pisze: ktos jest tam zarejestrowany? (na bithumb ? )
dobra okazja do arbitrazu ;)

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"naganianie?" - OT z "DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: pm7 » poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 21:58

koparki pisze: szkoda że moderator wykasował pierwszego posta który zainicjował dyskusję.
Żadne usuwanie, tylko naszą "dyskusję" na ten temat wydzieliłem, a posty o kursie trafiły do tematu o kursie:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=349188#p349188
koparki pisze: zajrzałem na chwilę , bo chciałem chłopakom dać cynk że za chwile kończymy hossę na bitku:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 00#p348651
w każdym razie to co się wczoraj stało (potrójny szczyt z ósemkami) zostało dziś potwierdzone. Niewykluczone że po spadku utworzy się podwójny lub potrójny wielki szczyt lub jakis ostateczny wystrzał, jednak m.zd. to już końcówka.
Myśle że jak ktos siedział na bardzo przewartościowanych bitkach zrobi interes życia jak kupi za to niedowartościowane dash-e ;) bitek po 4400 vs dash po 200 . dasha chyba ze 4x mniej w obiegu licząc MN. Jest na każdej liczącej się giełdzie. Gdyby jeszcze dash-team przeznaczył kasę na działania zmierzające do masowych akceptacji to mielibyśmy króla sezonu zimowego.
Dodano po 4 minutach 34 sekundach:
Choć dalej w mojej opinii ten post jest kiepski.

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5803
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

"naganianie?" - OT z "DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: koparki » wtorek, 22 sierpnia 2017, 17:43

wszystko się zrealizowało póki co, potrójny szczyt z chińskimi ósemkami (np. na okkoin), https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... mi#p348651.
Potem po spadku był "ostateczny wystrzał" (jak w w/w cytacie).... i ten ostateczny wystrzał przebił nieco potrójny szczyt ale kto siedział na tradingu ten widział że podczas przebicia szczytu zabrakło paliwa... zresztą dałem wtedy kolegom znać 17 sierpnia że puściłem shorta potwora : https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... ta#p350120
czy będzie kolejna większa fala na bitku podczas tej hossy ? nie wiem , z AT myślę że raczej nie , a z fundamentów to m.in. dlatego że to nie koniec fochów core kontra górnicy kontra społeczność, w związku z tym są cyrki i migracje do bardziej opłacalnych forków. Może będzie irracjonalny wzrost na dashu i monero o którym też skrobnąłem tuż przed wybiciem: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 20#p351694
ale równie dobrze te wystrzały dash i xmr to wisienki na hossowym torcie więc trzeba mieć rękę na pulsie, póki co trzymam ;)

O mozliwym wybiciu na eth też dałem znać zawczasu: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=351438#p351438
mam nadzieje że wszystko gra Pm7 ?
Posty piszę dla zabawy , proszę tradować na własną rękę bez ślepego sugerowania się tym co tutaj wypisuję, następnym razem moge nie trafić ;) gdybym trafiał zawsze lub wiedziałbym na 100% że przewidywania się sprawdzą to miałbym prywatną wyspę, póki co ciągle się uczę . Pamiętajcie aby wchodzić tylko wtedy gdy stosunek ryzyka do nagrody jest przynajmniej jak 1:3 wtedy mozecie nie mieć racji częściej a mimo wszystko zarabiać.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1418
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"naganianie?" - OT z "DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: splawik21 » środa, 23 sierpnia 2017, 11:12

Bardzo ciekawy i duzo dajacy proposal. Be ready.
Ps. To nie jest naganianie ;)
https://www.dashcentral.org/p/dash-gap

Wróć do „Dash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość