Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 6 maja 2013
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: Maggix » środa, 9 sierpnia 2017, 12:03

Jak obstawianie. , lecimy w dół do 230usd czy jednak po korekcie wracamy na 315usd.

Początkujący
Posty: 216
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: lukasrap » środa, 9 sierpnia 2017, 12:07

Moim zdaniem maksymalny kurs już był. Pisałem o 1100zł, na BB bylo nawet 1130. Wiec lekko na górce. Teraz powinna być jakas korekta. Ale czy do 230$ ? Nie wydaje mi sie żeby tak duzo polecialo.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 31 lipca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: ok89 » środa, 9 sierpnia 2017, 12:35

IMO zjazd przez 2-3 tygodnie do poziomu ~165$, może i niżej ... Ale spokojny zjazd z przestojem.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 25 lipca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: OmmTrading » środa, 9 sierpnia 2017, 12:39

Gdyby sie dalo obstawiac spadki na BB , teraz bysmy zarabiali


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: Bemx2k » środa, 9 sierpnia 2017, 20:30

W przyszłym tygodniu w Czwartek Ethereum wchodzi na Bitstampa jest szansa na mala pompkę tak pod 350$ mam nadzieję o ile obecny kurs nie zejdzie poniżej 280$.
BTC>ETH

Początkujący
Posty: 216
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: lukasrap » środa, 9 sierpnia 2017, 20:33

Dzięki za info... bedziemy mieli na uwadze i moze male zaladowanie przy jakiejs malej korekcie. :)

Początkujący
Posty: 216
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: lukasrap » czwartek, 10 sierpnia 2017, 19:03

Na BB kurs o wiele wyższy niż na innych giełdach. Ładnie komuś zalezy na zeby kurs poszedł do góry. Co chwile oferty po 50-200 tyś zł. W takim przypadku inwestowanie to wielka loteria. :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: Bemx2k » czwartek, 10 sierpnia 2017, 19:24

lukasrap pisze: Na BB kurs o wiele wyższy niż na innych giełdach. Ładnie komuś zalezy na zeby kurs poszedł do góry. Co chwile oferty po 50-200 tyś zł. W takim przypadku inwestowanie to wielka loteria. :roll:
Widzisz popełniasz ten sam błąd co 80% graczy , chcesz kupić jak już cena jest bliska szczytu i lada moment zaliczymy zjazd :) trzeba mieć wiarę w BTC , Dash i ETH i trzeba było kupić dołku. Teraz jest już trochę za późno aczkolwiek jest duża szansa że w ciągu miesiąca dwóch będzie 390-450$ tylko do tego czasu zaliczymy pewnie jakiś większy zjazd kursu i panic sell młodej widowni.
Tylko dzięki panice grubasy tego buisnesu mogą zarobić krocie , kupując ETH w przedziale 150-180$ potem sprzedając powyżej 300$.
BTC>ETH

Początkujący
Posty: 216
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: lukasrap » czwartek, 10 sierpnia 2017, 19:33

Ja już wyprzedałem sie ze wszystkiego kilka dni temu po kursie 1030-1050 zł. Czekałem na taki kurs 2 miesiące, wiec jestem zadowolony. Potem kilkdziesiąt strzałów kup i sprzedaj, też z w miare dobrym zarobkiem. Nie planuje kupować teraz, a jesli nawet to tylko kilka sztuk zeby za chwile sprzedać. Też obstawiam w niedlugim czasie zjazd, dlatego czekam z kapitalem na dobry dołek :) Tylko kiedy i jaki on będzie? Cierpliwie poczekam i zobaczymy.

Początkujący
Posty: 327
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 307
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: odoja » czwartek, 10 sierpnia 2017, 21:11

O ile zejdzie, a nie wydaje mi się , że to jest kres szczytu. Może jeszcze iść do góry przez 2 miesiące , bo czemu nie? A też wzrosty nie są dramatyczne ,lekki spacerek. BTC możliwe , że już nie spadnie przez dłuższy czas poniżej 3000$, do końca roku zaś możliwe jest 5000$. Ktoś napisał ostatnio o IOTA i OMG, że poszybują w górę,trafił pięknie, za co dziękuję ;)

Początkujący
Posty: 138
Rejestracja: 31 lipca 2017
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: symbiosis » czwartek, 10 sierpnia 2017, 22:00

Moim skromnym zdaniem szczytu jeszcze nie mamy, analizując od pierwszych dużych wzrostów w czerwcu wygląda mi to tak:


Początkujący
Posty: 216
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: lukasrap » piątek, 11 sierpnia 2017, 17:56

Wychodzę z załozenia iż lepiej zapytać niż głupio gadać, a wiec takie pytanie do grubszych graczy...
Wczoraj w godzinach wieczornych szło zauważyc na BB grube zakupy, kilka ofert po 200 tys, 100 tyś, kilka po 70,60 tyś. I to wszystko przy kursie 1180-1190. Widać było nawet ze kurs chce isć w dół ale blokowały go wlasnie takie oferty zakupu. Kto i w jakim celu ma kupienie ETH po takim kursie, jak nawet ja (laik) widziałem i wiedziałem ze kurs za chwile pojdzie w dół? Obserwując BB przez kolejne kilka godzin ofert sprzedaży tych grubych graczy nie było, a ETH poszedł do kursu 1110.
Rozumiem takie zakupy przy niższym kursie, po to zeby go troche podnieść, ale kurs i tak był już zawyżony i duzo wiekszy niż na innych giełdach, wiec jak ja to zauwazyłem i pisałem kupowanie po takim kursie jest bardzo ryzykowne. Wiec po co takie akcje :?:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: Bemx2k » piątek, 11 sierpnia 2017, 18:51

lukasrap

Zdecydowanie ktoś tak zwana niewidzialna ręka czuwa nad kursem ETH ,pewnie wrócili z wakacji na Bora Bora i kontynuują swój plan wzniesienia ETH na poziomy ''pincet dularow''
BTC>ETH

Początkujący
Posty: 216
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: lukasrap » piątek, 11 sierpnia 2017, 19:22

Ale że na BB? Przeciez nasza giełda jest zawsze krok za tymi najwiekszymi, to tam powinny rozgrywać sie takie akcje. Rozumiem ze BB żyje swoim zyciem, ale zeby aż tak? Przecież nic sie takiego nie stanie jesli na jakimś tam BB kurs ETH bedzie na poziomie 400 czy 500 usd. Na innych wiekszych dalej bedzie ona po 300 zielonych. No nie wiem, moze nie potrafie tego zrozumieć :roll: :roll:

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 24 maja 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: neo120 » sobota, 12 sierpnia 2017, 15:30

Dobra wiadomość:
Vitalik Buterin i współautor Lightning Network Joseph Poon pracują nad projektem plazmowym. Projekt ma na celu zwiększenie skalowalności. Wydano go 10 sierpnia 2017 r. W dokumencie przedstawiono plany znacznego zwiększenia liczby transakcji na sekundę.
Protokół opiera się na integracji narzędzi:
- PoS;
- porozumienie Nakamoto (powszechnie określane jako dowód pracy);
- rozwiązanie skalowania klastrów tzw. MapReduce;
- zachęcająca struktura, aby zahamować zachowania bizantyjskie przez uczestników.

W/w atrybuty łączą się w sposób, który umożliwia, że smart contracts lub wykonalne umowy o kodach rozproszonych stają się skalowalne. Dowody na oszustwa są wykorzystywane do zarządzania danymi, które są rejestrowane w celach walidacyjnych, zmniejszając obciążenie sieci. Plasma umożliwia ciągle zdecentralizowane aplikacje w dużej skali.

Szczegółowa analiza niektórych z tych osobnych funkcji oraz ich wzajemnego oddziaływania można znaleźć w następujących punktach.

Protokół jest w wersji roboczej i musi być testowany i rozwijany.

https://www.ethnews.com/vitalik-buterin ... -framework

Wygląda, że eth może zastosować jedno z dwóch rozwiązań:
a) Plasme
b) Raidena

http://raiden.network/

Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 6 maja 2013
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: Maggix » sobota, 12 sierpnia 2017, 16:13

Neo

Czyli można to przyjąć jako dobrą nowinę. Może tym razem podbijemy pod 350$ ?
Jak tak obserwuje ruch na eth to nie wierzę własnym oczom że kurs się utrzymuje powyżej 300$.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 24 maja 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: neo120 » sobota, 12 sierpnia 2017, 19:19

Maggix pisze: Neo

Czyli można to przyjąć jako dobrą nowinę. Może tym razem podbijemy pod 350$ ?
Widzę to tak.
http://imgur.com/a/RXnr0

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 63
Rejestracja: 20 lipca 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: artuj » niedziela, 13 sierpnia 2017, 00:47

No to się będzie działo. PoS znowu przesunięte, do tego zmniejszenie trudności i zmniejszenie nagrody za blok z 5 do 3. W sumie innego wyjścia i tak nie mają za bardzo: https://www.reddit.com/r/EtherMining/co ... ereum_dev/

Część osób pewnie spanikuje. Ja jestem jednak dobrej myśli ponieważ od początku nie nastawiałem się na krótkie terminy i moja intuicja cały czas podpowiada "trzymaj".

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 208
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 163
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: BTC-m » niedziela, 13 sierpnia 2017, 14:47

Do dna kanału jeszcze trochę:
Obrazek

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: Eth » niedziela, 13 sierpnia 2017, 20:20

Nie powiem żeby ether nie podkopywał coraz bardziej mojej wiary w niego. Bujać się tyle czasu w okolicach 300$ jest irytujące, patrząc co się dzieje z bitcoinem. Jakieś przemyślenia? Nic tylko czekać na metropolis?

Wróć do „Ethereum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości