W jakie waluty teraz inwestujecie.

bit
Dyskutant
Posty: 190
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bit » wtorek, 8 sierpnia 2017, 12:27

ANC jest takze od niedawna na binance:
https://www.binance.com/trade.html?symbol=GASBTC

co do informacji co i jak (portfel itd..) to wszystko jest na:
https://www.reddit.com/r/NEO/


oplata transferowa @bittrex zostala obnizona do 0.1


ciagle za wysoko, bo bittrex zgarnia wszystkie ANC, ktore sa generowane ze wszystkich ANS obecnych na tej gieldzie.
a ANC poszlo w gore
https://coinmarketcap.com/assets/gas/#markets

wiec mozna powiedziec ze bittrex ma żniwa jak nigdy.


trzymajac mrowki w swoim portfelu generujemy ANC
ale takze trzymajac mrowki na binance generujemy ANC dla siebie (nie wiem tylko czy takie samie ilosci czy cos jest pobierane, i chyba binance nalicza ANC za caly poprzedni miesiac trzymania ANS)

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » wtorek, 8 sierpnia 2017, 15:35

mikolajkulczyk pisze:
sud pisze: OMG robi airdrop dla posiadaczy ETH. Data jeszcze nie podana - https://www.omise.co/omisego-airdrop-update
Mógłbyś przetłumaczyć co to oznacza? ;)
Airdrop znaczy, że dostaniesz darmowe tokeny OMG, jeśli trzymasz przynajmniej 0.1ETH na swoim prywatnym protfelu (nie na giełdzie).

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: detroit1 » wtorek, 8 sierpnia 2017, 16:58

sud pisze:
mikolajkulczyk pisze:
sud pisze: OMG robi airdrop dla posiadaczy ETH. Data jeszcze nie podana - https://www.omise.co/omisego-airdrop-update
Mógłbyś przetłumaczyć co to oznacza? ;)
Airdrop znaczy, że dostaniesz darmowe tokeny OMG, jeśli trzymasz przynajmniej 0.1ETH na swoim prywatnym protfelu (nie na giełdzie).
jestem tutaj nowy, pytanie może być banalne ale na jakim portfelu miałbym trzymać te ETH, gdzie pojawią się nowe tokeny OMG? nie do końca rozumiem jak to ma być rozwiązane :)

pozdrawiam

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mikolajkulczyk » wtorek, 8 sierpnia 2017, 23:40

sud pisze:
Airdrop znaczy, że dostaniesz darmowe tokeny OMG, jeśli trzymasz przynajmniej 0.1ETH na swoim prywatnym protfelu (nie na giełdzie).
Okej rozumiem, teraz pytanie jaki cel ma taki zabieg ?? Po prostu wypuszczenie tokenów do obiegu ??

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » środa, 9 sierpnia 2017, 06:57

mikolajkulczyk pisze:
sud pisze:
Airdrop znaczy, że dostaniesz darmowe tokeny OMG, jeśli trzymasz przynajmniej 0.1ETH na swoim prywatnym protfelu (nie na giełdzie).
Okej rozumiem, teraz pytanie jaki cel ma taki zabieg ?? Po prostu wypuszczenie tokenów do obiegu ??
Tak, chodzi o szerszą dystrybucję tokenów. Im więcej osób posiada tokeny, tym zdrowiej dla danej waluty, co zresztą napisali sami:
OmiseGO pisze:At OmiseGO, we believe that tokens are most useful when they are as widely distributed as possible.
Do podziału w a airdropie jest 5% z całości tokenów OMG (wychodzi mi, że to około 7 milionów).

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 28 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Marduk92 » środa, 9 sierpnia 2017, 12:27


Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 15 listopada 2016
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wantwrite2014 » środa, 9 sierpnia 2017, 19:13

Wielu ekspertów uważa ,że siacoin jako jedna z niewielu kryptowalut , która ma mocne podstawy fundamentalne. Jest przywiązana do platformy Sia , która służy do przechowywania danych jak Google Drive. Według prognoz cena ma pójść w górę. Co sądzicie o tej kryptowalucie?

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » środa, 9 sierpnia 2017, 20:49

wantwrite2014 pisze: Wielu ekspertów uważa ,że siacoin jako jedna z niewielu kryptowalut , która ma mocne podstawy fundamentalne. Jest przywiązana do platformy Sia , która służy do przechowywania danych jak Google Drive. Według prognoz cena ma pójść w górę. Co sądzicie o tej kryptowalucie?
Sia jest od jakiegoś czasu na supporcie (ok. 300 sats, teraz widzę nawet poniżej) po prawie 3-krotnym wzroście. IMO jakieś dobre newsy w sprawie rozwoju projektu mogą sprawić, że znowu zobaczymy spory skok. Trochę SC mam i obserwuję.

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 15 listopada 2016
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wantwrite2014 » środa, 9 sierpnia 2017, 22:31

sud pisze:
wantwrite2014 pisze: Wielu ekspertów uważa ,że siacoin jako jedna z niewielu kryptowalut , która ma mocne podstawy fundamentalne. Jest przywiązana do platformy Sia , która służy do przechowywania danych jak Google Drive. Według prognoz cena ma pójść w górę. Co sądzicie o tej kryptowalucie?
Sia jest od jakiegoś czasu na supporcie (ok. 300 sats, teraz widzę nawet poniżej) po prawie 3-krotnym wzroście. IMO jakieś dobre newsy w sprawie rozwoju projektu mogą sprawić, że znowu zobaczymy spory skok. Trochę SC mam i obserwuję.
Jak kupowałeś SC to w jakiej cenie? to zamierzasz trzymać SC na kilka lat?

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » środa, 9 sierpnia 2017, 22:34

wantwrite2014 pisze:
sud pisze:
wantwrite2014 pisze: Wielu ekspertów uważa ,że siacoin jako jedna z niewielu kryptowalut , która ma mocne podstawy fundamentalne. Jest przywiązana do platformy Sia , która służy do przechowywania danych jak Google Drive. Według prognoz cena ma pójść w górę. Co sądzicie o tej kryptowalucie?
Sia jest od jakiegoś czasu na supporcie (ok. 300 sats, teraz widzę nawet poniżej) po prawie 3-krotnym wzroście. IMO jakieś dobre newsy w sprawie rozwoju projektu mogą sprawić, że znowu zobaczymy spory skok. Trochę SC mam i obserwuję.
Jak kupowałeś SC to w jakiej cenie? to zamierzasz trzymać SC na kilka lat?
Kupiłem właśnie w cenie ~300 sats i trochę przespałem ten bullrun co był (właściwie to czekałem aż dojdzie do 1000 :p). Nie zamierzam trzymać kilka lat, poczekam jak się rozwinie sytuacja w ciągu 1-2 miesięcy - jak nie ruszy to sprzedam.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Sayan » czwartek, 10 sierpnia 2017, 21:27

Dziękuje pięknie tym, którzy wspominali ostatnio o OMG, jak pokazuje dzisiejszy wykres opłaciło się :mrgreen:

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wgrochow » czwartek, 10 sierpnia 2017, 22:11

Realizujecie zyski z OMG czy jeszcze liczycie ze nadal będzie wzrost?

Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: odoja » czwartek, 10 sierpnia 2017, 23:52

Moim zdaniem warto trzymać jeszcze, tylko bacznie obserwować. Ja wszedłem niestety dopiero od 5,40 $ ale wciąż pnie się do góry,lecz muszę uważać bo raczej nie trzymam na długi okres. Szkoda, że nikt nie wspomniał,albo sam pominąłem :) NEO, tutaj pewnie wielu zbiło nie małą fortunkę ;)

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 24 lutego 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: nobik » piątek, 11 sierpnia 2017, 00:09

NEO i OMG idzie jak po sznurku, na korektach pewnie będę dokupywał, o ile będą ;) Czuję że niedługo IOTA może też wystrzelić

Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: świeżak » piątek, 11 sierpnia 2017, 00:14

A ja właśnie sobie pluję w brodę, bo jakieś czas temu chciałem kupić ans/neo za 4 dolary w longterm, ale coś "ważniejszego" mi wyskoczyło. Mógłbym juz realizować zyski :lol: Doskonała nauczka, że tutaj nie ma nic na później.

Teraz się jeszcze zastanawiam czy warto łapać długą na neo i omg czy zaraz posypią się dołki...

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Mr.green » piątek, 11 sierpnia 2017, 01:38

Powiem szczerze że też myślałem nad zakupem jak był dokładnie po 3.8dolara ale niestety zawachałem się a pozniej myślałem ze 7 dolarów to już drogo i może lepiej poczekać to kupi sie taniej ... No i doszło do tego że od kilku dni che go kupić ale mówie sobie w myślach jeszcze nie teraz przyjdzie korekta napewno da sie go kupić taniej a tu z dnia na dzień cena wyższa .
Czy są tu jacyś starzy wyjadacze którzy mogli by powiedzieć czy teraz jeszcze mimo tak wysokiej ceny warto wchodzić NEO :twisted:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Sayan » piątek, 11 sierpnia 2017, 06:20

Po pierwsze, to musicie się wyzbyć tego myślenia " bo gdybym zrobił wtedy to i to, to teraz miałbym miliony". Każdy na swojej drodze z krypto takie "błędy" popełnił, popełnia i będzie popełniał. Świat krypto jest szalony i bardzo często dzieją się tutaj irracjonalne rzeczy.
Druga rzecz, to wyzbyć się chciwości i jak jest możliwość realizować zysk, i nie jesteś pewny co będzie dalej, to go realizuj chociaż po części...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: tonyxxl » piątek, 11 sierpnia 2017, 08:21

Jak ktoś mówi, że NEO to killer ETH i w to wierzy, to wystarczy porównać wielkości rynków. ETH to obecnie ok 30mld a NEO jakieś 2 mld. Różnica 15 krotna. Jak coś ma być killerem to musi się choćby zrównać. Potencjał na wzrost jest x-krotny nawet biorąc obecne mocne wybicie. Oczywiście trzeba przyjąć dłuższy perspektywę niż miesiąc czy dwa i liczyć się z korektami po drodze. W longterm NEO jak najbardziej ma potencjał na dalsze duże wzrosty.

Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: świeżak » piątek, 11 sierpnia 2017, 10:55

Pewnie, nie ma co płakać. Jestem o tyle zirytowany, że ANS/NEO bylo moim pewniakiem - nie było to coś w stylu "a może by tak...". Chciałem kupić w longterm a zyski mógłbym realizować już po miesiącu. :D :D

No trudno.

@Mr.green - mam podobne odczucia. :D Na longterm kupno teraz to byłaby czysta głupota, jednakże w krótkiej perspektywie ktoś ułamek tego torta chciałby przytulić. Cena cały czas rośnie. Jak widziałem 10 dolarów to stwierdziłem, że czekam na korektę. :o

@tonyxxl

Ja też z killerem bym się nie wychylał, ciężko jednak zaprzeczyć, że neo nie ma potencjału jak sam zauważyłeś.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 18 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Venesky » piątek, 11 sierpnia 2017, 11:00

Mój plan:
[%]
60% - NEO
40% - OMG/IOT (jeszcze się zastanawiam , nie wiem co ma większy potencjał na wzrosty)

Wkupię się teraz przy jakiejś korekcie.Jako ,że gram TURBO małym kapitałem waluty zostawię na giełdzie Bittrex. Przy ewentualnych większych korektach sprzedaję ,a potem odkupuję taniej.A teraz proszę mi powiedzieć gdzie mój plan ma słabe punkty :D .Od razu mówię ,że w temacie krypto nowy jestem.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości