POLONIEX

DeI
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: DeI » środa, 19 lipca 2017, 13:28

Lol adam i blink chyba jesteście śmieszni. Bo ja miałem podobna sytuację po 48H od odblokowania nie dostałem moich ZECów które poszły w momencie kiedy był wallet disabled. Napisałem do supportu oczywiście i będę czekał miesiąc pewnie. Więc się nie wypowiadajcie jak się nie znacie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: blink » środa, 19 lipca 2017, 13:48

DeI pisze:Lol adam i blink chyba jesteście śmieszni. Bo ja miałem podobna sytuację po 48H od odblokowania nie dostałem moich ZECów które poszły w momencie kiedy był wallet disabled. Napisałem do supportu oczywiście i będę czekał miesiąc pewnie. Więc się nie wypowiadajcie jak się nie znacie
Miałem taką sytuację też z Liskami. Po naprawieniu błędu lsk zostały dodane na konto a gdyby nie to najwyżej trzeba się upomnieć poprzez support. Pisanie że monety przepadają jest przesadą.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Robson » środa, 19 lipca 2017, 14:51

Po kilku godzinach Liski trafiły na konto. Pierwszy raz przyszło mi czekać aż tyle czasu. Jeśli taka sytuacja będzie powtarzać się to po prostu zrezygnuję z tej giełdy. Dla przykładu w Bittrex wszystkie przelewy są realizowane w miarę szybko i póki co - bezproblemowo.

DeI
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: DeI » środa, 19 lipca 2017, 15:05

No może i tak ale do ciebie trafiły fartownie po deblokowaniu Liska. Ja już nie miałem tak dobrze.
Chyba zgodzisz się że czekanie aż support zareaguje będzie mordęgą trwającą bardzo długo bo w najgorszym przypadku będę musiał korespondować z nimi czekając na każdą odpowiedź po dwa tygodnie. W każdym razie Polo już podziękuję za ich usługi.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: blink » środa, 19 lipca 2017, 15:10

DeI pisze:No może i tak ale do ciebie trafiły fartownie po deblokowaniu Liska. Ja już nie miałem tak dobrze.
Chyba zgodzisz się że czekanie aż support zareaguje będzie mordęgą trwającą bardzo długo bo w najgorszym przypadku będę musiał korespondować z nimi czekając na każdą odpowiedź po dwa tygodnie. W każdym razie Polo już podziękuję za ich usługi.
O supporcie polo dużo się tutaj już pisało i jeśli nic się nie zmieniło to czas oczekiwania na odpowiedź to około 30 dni

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: blink » piątek, 21 lipca 2017, 11:48

Panowie czy dochodzą w ogóle Liski na giełdę? Bo ten komunikat o przestoju walleta wisi już chyba 3 tydzień.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: novymivo » piątek, 21 lipca 2017, 12:03

@blink, tu masz ich wallet, jak on sie ruszy to twoje lsk tez. Obserwuj na bierzaco, lsk dochodza ale sa pewne zakresy godzin gdy nagle wszystko przestaje dzialac i trzeba czekac do kolejnego , zmiennego okna czasowego. Od paru do parudziesieciu godzin. ( ps. powinno ruszyc do 13-14 godziny).
https://explorer.lisk.io/address/18278674964748191682L
Polskie Forum Bitcoin.pl

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: blink » piątek, 21 lipca 2017, 12:13

novymivo pisze: @blink, tu masz ich wallet, jak on sie ruszy to twoje lsk tez. Obserwuj na bierzaco, lsk dochodza ale sa pewne zakresy godzin gdy nagle wszystko przestaje dzialac i trzeba czekac do kolejnego , zmiennego okna czasowego. Od paru do parudziesieciu godzin. ( ps. powinno ruszyc do 13-14 godziny).
https://explorer.lisk.io/address/18278674964748191682L
Ok bo myślałem że Liski przez te 3 tygodnie w ogóle nie dochodzą :D

Weteran
Posty: 13343
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: ekonokomik » sobota, 22 lipca 2017, 11:55

Czy jest jakaś możliwość ustawienia na Polo shorta na BTC?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: domator » sobota, 22 lipca 2017, 12:31

Nie ma
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Karson » czwartek, 27 lipca 2017, 06:58

Witam.
Mam problem i przyznam, że mocno mnie niepokoi ta sytuacja. Około 2h temu złożyłem ofertę kupna BTC za USDT na giełdzie Poloniex.
Pierwszy problem był taki, że w normalnej opcji zakupu nie mogłem tego zrobić - cały czas " mieliło się słoneczko" ładowania i nie wyskakiwało okno potwierdzenia złożenia oferty. Próbowałem kilkukrotnie i nic. Postanowiłem sprawdzić na innej walucie i było dokładnie to samo.
Wrocilem do BTC i na próbę złożyłem zamówienie w opcji STOP-LIMIT z ustawioną kwotą dużo niższą niż aktualny kurs. Tym razem bez problemu załadowało się okno informacyjne i zatwierdziłem.
Niestety od tago czasu nie mam nigdzie informacji o złożonej ofercie, nie mam rownież pieniędzy.
Dodam, ze nie były to małe pieniądze ...
Ktoś spotkał się juz z takim problemem ? Co robić w takiej sytuacji ?
Z góry dziękuję za pomoc.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: patricio » czwartek, 27 lipca 2017, 17:42

Smule pisze:Wygląda na to, że support zaczyna pracować :)

Weryfikacja level 2 zrobiona, po odrzuceniu przez poloniex jednego ze zdjęć, wysłałem kolejne i napisałem do supportu. Przyjęcie, odpowiedź i akceptacja zajęły 4 dni .

Nie licząc supportu, ktory nareszcie zaczyna nadążac, nie mam im nic do zarzucenia. Wpłaty/wypłaty zawsze szybko i bez problemu.

Smule, jaki miałeś nr ticketa i ile czekałeś? Ja czekam na odmrożenie konta już 38 dni... nr ticketa to 245058...
Już się obawiałem, że polo zamienia się w scam, ale trochę odzyskałem nadzieję twoim postem..

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 28 listopada 2013
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: edgardo » czwartek, 27 lipca 2017, 22:53

Poloniex wydał komunikat w sprawie najbliższych wydarzeń w tym ewentualnego splitu:
https://poloniex.com/press-releases/201 ... sruptions/

Weteran
Posty: 1508
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 1369
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: sha256 » piątek, 28 lipca 2017, 14:19

Poloniex spowodował mała obsuwę na LTC małym komunikatem:

"LTC is currently under maintenance or experiencing wallet/network issues. Deposits and withdrawals will remain disabled until a solution is found, which may require an update from the LTC team. Any updates must be tested and audited before enabling."

Niestety po sprawie z BTC-e takie zablokowanie dostępu do środków i operacji na LTC nie jest niczym pozytywnym.

Gaduła
Posty: 372
Rejestracja: 18 października 2016
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: wdaddy » piątek, 28 lipca 2017, 14:27

sha256 pisze: "LTC is currently under maintenance or experiencing wallet/network issues. Deposits and withdrawals will remain disabled until a solution is found, which may require an update from the LTC team. Any updates must be tested and audited before enabling."

Niestety po sprawie z BTC-e takie zablokowanie dostępu do środków i operacji na LTC nie jest niczym pozytywnym.

Mają na ten komunikat jakiś template chyba, bo identyczny w brzmieniu był ostatnio komunikat dotyczący STEEM'a... który do tej pory jest "tymczasowo zdeaktywowany". Jak z LTC też potrwa to tyle czasu to słabo bardzo. Ze STEEM'em trwa to już chyba 2 lub 3 tydzień

Weteran
Posty: 1508
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 1369
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: sha256 » piątek, 28 lipca 2017, 14:34

wdaddy pisze:
sha256 pisze: "LTC is currently under maintenance or experiencing wallet/network issues. Deposits and withdrawals will remain disabled until a solution is found, which may require an update from the LTC team. Any updates must be tested and audited before enabling."

Niestety po sprawie z BTC-e takie zablokowanie dostępu do środków i operacji na LTC nie jest niczym pozytywnym.

Mają na ten komunikat jakiś template chyba, bo identyczny w brzmieniu był ostatnio komunikat dotyczący STEEM'a... który do tej pory jest "tymczasowo zdeaktywowany". Jak z LTC też potrwa to tyle czasu to słabo bardzo. Ze STEEM'em trwa to już chyba 2 lub 3 tydzień
W sumie nic dziwnego, że template jest taki sam. Ale tak jak napisałeś - zachowanie ze strony giełdy słabe bez informacji ile to może potrwać. I to przed forkiem na BTC kiedy na pewno maja wzmozony ruch i takim ruchem odcieli ludzi od środków. Nerwowość i zjazd ceny z $42 do $38 nie dziwi.

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 21 czerwca 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Riko » piątek, 28 lipca 2017, 14:38

@ekonokomik,@Riko, dzisiaj wypłacałem BTC z Polo - bity wyszły natychmiast.
Komunikat sugeruje, że chciałeś wysłać mniej niż 0.0001 bita. To pewnie mniej niż wynosi opłata za wysłanie (nie wiem ile to jest na polo, na btc-e było 0.001 BTC).

I o takie rzeczy pytaj proszę wszystkich w odpowiednim dziale. Nie zaśmiecajmy wątku kursowego.



Dzięki, już pisze tu gdzie się należy. Chyba masz racje że za mała kwota. To była jedna setna minus prowizja, potem dokupiłem 0.1 i to już poszło choć nie za pierwszym razem, ale to chyba można wziąć na to że jeszcze system sobie nie ułożył. Bitmarket już widzi więc jest Ok. Dzięki jeszcze raz.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: JarekS84 » piątek, 28 lipca 2017, 14:56

Posiada ktoś jakieś informacje związane z Poloniex z Litecoineami kiedy będzie można wypłacić waluty?

Gaduła
Posty: 372
Rejestracja: 18 października 2016
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: wdaddy » piątek, 28 lipca 2017, 15:04

sha256 pisze: W sumie nic dziwnego, że template jest taki sam. Ale tak jak napisałeś - zachowanie ze strony giełdy słabe bez informacji ile to może potrwać. I to przed forkiem na BTC kiedy na pewno maja wzmozony ruch i takim ruchem odcieli ludzi od środków. Nerwowość i zjazd ceny z $42 do $38 nie dziwi.

O tym template napisałem trochę bez konkluzji. chodziło mi o to, o czym piszesz właśnie, że nic z tego nie wynika, suchy komunikat bez wnikania w detale. Pisanie o problemach z portfelem / siecią w kontekście LTC jest dziwne. Może to jakaś manipulacja, LTC jest dość wygodnym wehikułem to transferów między giełdami a tu taki zonk. Dużo niekomfortowych akcji w obecnym okresie mamy.

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 21 czerwca 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Riko » piątek, 28 lipca 2017, 15:11

Riko pisze:@ekonokomik,@Riko, dzisiaj wypłacałem BTC z Polo - bity wyszły natychmiast.
Komunikat sugeruje, że chciałeś wysłać mniej niż 0.0001 bita. To pewnie mniej niż wynosi opłata za wysłanie (nie wiem ile to jest na polo, na btc-e było 0.001 BTC).

I o takie rzeczy pytaj proszę wszystkich w odpowiednim dziale. Nie zaśmiecajmy wątku kursowego.



Dzięki, już pisze tu gdzie się należy. Chyba masz racje że za mała kwota. To była jedna setna minus prowizja, potem dokupiłem 0.1 i to już poszło choć nie za pierwszym razem, ale to chyba można wziąć na to że jeszcze system sobie nie ułożył. Bitmarket już widzi więc jest Ok. Dzięki jeszcze raz.

@soulnecturn, @MaQ, dziękuje za odzew.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości