Dyskusja na temat kursu LTC

Czy Twoim zdaniem kurs w terminie 9 V- 14V (głos można oddać przez pierwsze 2 doby)

Czas głosowania minął poniedziałek, 1 maja 2017, 11:06

1. Spadnie
0
Brak głosów
2. Wzrośnie
4
80%
3. Pozostanie w konsolidacji
1
20%
 
Liczba głosów: 5
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: novymivo » piątek, 23 czerwca 2017, 20:04

No bedzie sie dzialo gdyz ludzie z uwagi na niepewna sytuacje beda raczej wychodzic z btc na alty w tym jak najbardziej ltc, do 10 tego . Ltc jest wrecz cudowna w odbieraniu ludziom ostatnich nadziei, Poczekam az zaczniecie pisac ze to juz koniec i wtedy kupie. Eko zaklada 37----> ja daje 30 $ :D.
Polskie Forum Bitcoin.pl

Orator
Posty: 949
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 243
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Lechu » piątek, 23 czerwca 2017, 20:09

Mi wychodzi wsparcie na 32 usd. Peak pewnie walnie nawet ze 29. Wykres wygina się powoli na południe, ale to oczekiwanie jest irytujące na maksa. To samo z btc. Wóz albo przewóz. Wziąłby jakiś grubas pierdyknął cegłę i by sprawa się rozjaśniła :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: amneziahaze » sobota, 24 czerwca 2017, 09:09

@Lechu, w skali godzinowej ta cegła nie jest taka już oczywista ---> http://i.imgur.com/RFsT3Wo.png możliwy jest na przykład scenariusz z 10 maja.

Orator
Posty: 949
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 243
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Lechu » sobota, 24 czerwca 2017, 09:23

Ano, zero konkretnych sygnałów. Jak się śmiesznie bujają bid i ask. Wczoraj znacznie więcej bidów dzisiaj już bardziej ask, to chyba też pokazuje, że trwa dezorientacja kota.

Dyskutant
Posty: 257
Rejestracja: 9 września 2013
Reputacja: 131
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Narling » środa, 28 czerwca 2017, 00:26

Niezle podwójne dno się wykształciło na parze ltc-usd jak z obrazka. Pytanie czy teoria się sprawdzi i będzie solidne odbicie.

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: ekonokomik » czwartek, 29 czerwca 2017, 22:13

Taką, na oko solidnie umocowaną linię udało mi się narysować na parze LTC/BTC na btc-e.
Ciekaw jestem Waszych odpowiedzi na pytanie z obrazka? :roll:
ltc.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: ekonokomik » piątek, 30 czerwca 2017, 21:04

Cóż, tak sobie myślę, że jeśli przez dobę nikt się nie wypowiedział, to znaczy, że LTC jest już passe i czeka nas raczej czerwień 8-)

Dyskutant
Posty: 257
Rejestracja: 9 września 2013
Reputacja: 131
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Narling » sobota, 1 lipca 2017, 19:50

Ja kupiłem już jakiś czas temu właśnie z myślą o scenariuszu zielonym, zapewne sytuacja się wyklaruje tradycyjnie po weekendzie.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 571
Rejestracja: 19 października 2013
Reputacja: 521
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: nexushash » poniedziałek, 3 lipca 2017, 08:57

Charlie ostro ciśnie w Chinach kurs reaguje pozytywnie. Do tego wyszliśmy z średniego trójkąta na h2.
Bity oczywiście trzymam od 4 $ otwierając od czasu do czasu długie pozycje na korektach. I czekam na magiczne 100$ jak tam kiedyś pisałem, do zrobienia w tym roku.
Oczywiście przy założeniu że ten sporych rozmiarów trójkąt na BTC także wyjdzie górą na razie kluczymy w środku.
crypto-trader.pl Prawda cię wyzwoli, ale najpierw porządnie wkurzy.

Orator
Posty: 949
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 243
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Lechu » poniedziałek, 3 lipca 2017, 13:12

Zerknijcie sobie na to w taki sposób. Czerwona krecha czas boczniaka poprzedniego i bieżącego. Zielone kółka analogiczna zapowiedź zwałki. Dopóki btc nie wyjdzie z dużego trójką na 4h to jakoś nie wierzę, że ltc zaliczy indywidualny zryw.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 571
Rejestracja: 19 października 2013
Reputacja: 521
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: nexushash » środa, 9 sierpnia 2017, 00:46

Co to tylko ja na pokładzie? Overstock przyjmuje płatność ETH, LTC. Litek powinien właśnie przebijać ATH podobnie jak starszy brat. Wyjście z klina potwierdzone. Obecnie na urlopie nic nie traduje tylko cold wallet 100% w LTC, ominęła mnie pompka na Bitcoinie a obecnie to 3500$ wydaje się max.
crypto-trader.pl Prawda cię wyzwoli, ale najpierw porządnie wkurzy.

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Awesomist » środa, 9 sierpnia 2017, 01:26

nexushash pisze:Co to tylko ja na pokładzie? Overstock przyjmuje płatność ETH, LTC. Litek powinien właśnie przebijać ATH podobnie jak starszy brat. Wyjście z klina potwierdzone. Obecnie na urlopie nic nie traduje tylko cold wallet 100% w LTC, ominęła mnie pompka na Bitcoinie a obecnie to 3500$ wydaje się max.
Trzymam od $3.5-4, skupione pod koniec roku i nadal się kiszą jako lokata. Przed halvingiem raczej nie sprzedam ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: amneziahaze » środa, 9 sierpnia 2017, 08:00

@Lechu, No właśnie taki problem już jest i będzie najprawdopodobniej z ltc już zawsze. Mnie to niestety nie napawa jakimś wielkim optymizmem mimo ze akurat w ltc bardzo chcialbym wierzyc. Ale tak nie będzie. O ile pewien byłem ze zrobi ath to tak do setki, no mam juz wątpliwosci, tj. mysle ze chyba sobie posiadacze ltc poczekają dluzej niz myślą, a to za sprawą konkurencji rzecz jasna.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: mecenas » środa, 9 sierpnia 2017, 08:48

@amneziahaze,
LTC ma teraz podmywane fundamenty, chociaż to inna filozofia bytu niż rzecz jasna - new konkurencji.
Sam mam niezły kłopot co z tym fantem robić. Patrząc fundamentalnie same znaki zapytania, patrząc cenowo, to strefa 50-60$ może być decydująca na jakiś czas. :?
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Orator
Posty: 949
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 243
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Lechu » środa, 9 sierpnia 2017, 17:33

Wracając do poprzedniego mojego posta, teraz to wygląda tak:
Siedzimy mocno w kanale wzrostowym. W zasadzie tych rewelacji w okolicach 37 raczej w najbliższych dniach nie zobaczymy. W 1/3 jestem zapakowany. Zielona kreska jest proporcjonalnie odłożona, niebieska o ile więcej trwa ten niby boczek? Jakby to chamsko pociągnąć elliotem to piątka się rozpędza i teoretycznie powinna przynajmniej górę kanału liznąć. Jeśli wyraźnie wyjdą dołem kanału to wtedy koniec zabawy i koniec spekulacji. Pytanie co zrobi btc? Wg mnie duża piątka albo trójka (kolor żółty) na btc dopiero nabiera rozpędu, albo instalacja wielkiego łba z ramionami (kolor czerwony w bardzo długim terminie)...
Na 2h z kolei na btc korekcimy trójkę trochę w dół trochę w bok i długa piątka? Z drugiej strony wskaźniki wszędzie na długim terminie krzyczą sell ale też nie do końca bo: 3d na bitstamp btc rsi jest w okolicach 70 a szyty ma po 95 doły w okolicach 43..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: amneziahaze » środa, 9 sierpnia 2017, 19:36

Pytanie co zrobi btc?
No właśnie i to w LTC jest najgorsze, że jest niestety za mocno skorelowany z BTC. Że aż można się porządnie w......ć. A miało być inaczej... że będzie to niezależna krypto albo zamiennik do sparaliżowanego w wyniku zapchania sieci BTC. Tak się jednak nie dzieje. Wzrost na 1D i zmiana trendu LTC widoczna była już prawie tydzień temu, a mimo to zauważ, że ogółem dzisiaj lekki zjazd na BTC wyhamował kolejny raz wzrosty na LTC. Ta kombinatoryka i zestawianie kursu jest co najmniej irytujące. A później czekasz tygodniami by wzrosło albo spadło o 2 dolary. No błagam.

I tak się buja(pojedyncze wystrzały co jakiś czas) od miesiąca od 55 do 35usd raz góra, raz dół, a później powolne opadanie -1usd, później znwów -1usd, -0.5usd, +1, 2usd, -1usd, -1.. później wystrzał up, a ostatnio nawet tych wystrzałów nie ma, jakby ktoś przestał robić zakupy(mam na myśli grubasa rzecz jasna).

LTC jest dobry dla rasowych spekulantów, zwróćcie uwagę na ilość knotów w 1D, więcej nawet niż w ETC. Strasznie chwiejna kryptowaluta.

Orator
Posty: 949
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 243
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Lechu » wtorek, 22 sierpnia 2017, 09:35

Ładnie wyszli już pod 49 USD i dalej obijają dolną bandę niemiłosiernie. Na 30m to jakiś 4-5 test. Wracając do poprzedniego obrazka na temat ltc to jesteśmy gdzieś w okolicy odbicia drugiej żółtej strzałki... ale jakoś sam przestaję powoli w nią wierzyć. Kanał jest mocny ale ciekawe ile wytrzymają inwestorzy. To już jest znęcanie się psychiczne :D

Bitek przykorekcił jakieś 850 USD i może mu wystarczy na jakiś czas. Jeśli tu jeszcze będzie strzał w dół to dla LTC nie będzie podłogi. To jest też porypane bo na spadki btc ltc reaguje momentalnie, natomiast centralnie zlewa wzrosty.

Inaczej: znaczące wywalenie 43,50 pozbawi nadziei.

A wracając do btc to raczej domknęli dużą piątkę na btc (elliot wznoszący wypełniony) też zerknijcie na poprzedni obrazek. I teraz może nam się formować gruba korekta.

Orator
Posty: 949
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 243
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Lechu » niedziela, 27 sierpnia 2017, 14:37

No to jednak północ ;) Cieszy mnie to niezmiernie. Jeśli to ostatnia wznosząca eliota to powinno ładnie strzelić. Zakładając najprostszą wersję, że opór to górna linia kanału to pewnie będzie w okolicach 60-65 usd. Natomiast wydaje mi się, że porządny peak powinien się również pojawić. 70 w szczycie powinno być grane, pożyjemy zobaczymy.

Teraz mamy psychologa na 60 usd i 400 CNY

Orator
Posty: 949
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 243
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Lechu » czwartek, 31 sierpnia 2017, 18:55

Mam wrażenie, że chyba mało ludzi na forum lubi LTC :)
Temat pewnie by umarł w butach gdybym tu nie pisał. Ale dobra, cyk Walenty, walić sentymenty.

Finalną świeczkę czas zacząć. Swój typ przesuwam na zakres 75-80 usd. Robi się naprawdę ciekawie i co raz większe szanse na porządny tudamun. Jeśli głupie Monero zrobiło 100 usd praktycznie z niczego i teraz jest na 140 to tu jak się zacznie hype to... Ale dobra nie jaram się ;) Do piekła!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: domator » czwartek, 31 sierpnia 2017, 19:22

Lechu pisze: Mam wrażenie, że chyba mało ludzi na forum lubi LTC :)
Temat pewnie by umarł w butach gdybym tu nie pisał. Ale dobra, cyk Walenty, walić sentymenty.
Finalną świeczkę czas zacząć. Swój typ przesuwam na zakres 75-80 usd. Robi się naprawdę ciekawie i co raz większe szanse na porządny tudamun. Jeśli głupie Monero zrobiło 100 usd praktycznie z niczego i teraz jest na 140 to tu jak się zacznie hype to... Ale dobra nie jaram się ;) Do piekła!
Ja czytam :-)
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Wróć do „Ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość