kryzys imigracyjny w Europie

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Amadek » sobota, 10 czerwca 2017, 10:19

wdaddy pisze:Przejdź do cytowanego posta bulwersujące, dlaczego nasi żołnierze walczą za cudzą ropę

Zdaję sobie sprawę z walorów szkoleniowych takich misji. Jednak moralnie i etycznie jest to dno.
Druga sprawa to emerytury i wynagrodzenie dla tychże najemników. Powinien je płacić zleceniodawca czyli USA a nie Polski podatnik.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 974
Reputacja postu: 
0

Postautor: amneziahaze » niedziela, 11 czerwca 2017, 07:55

Ja się imigracji nie boję, ja się boję prawa, które może mi zabronić nie tolerować imigracji. Iście doktryna faszystowska co najmniej by bardziej respektować przyjezdnych od tutejszych - i to w delikatnej wymowie, bo wiadomo co tutaj się do k.... nędzy dzieje. W Polszy jest to samo tylko tak się może wydawać, że jest normalniej niż na zachodzie, tj. bezpieczniej, a prawda jest taka że jesteśmy narażeni i że muchy nie lecą tylko do miodu, zaś tutaj by im się nie kalkulowało za bardzo(choć to też nieprawda bo kto zajmuje się np. kebabem i ma do tego prawo, a czy ja mógłbym otworzyć restaurant np. w Pakistanie. Ponadto z kolei Szwacjarzy od zawsze podzieleni na 3 kultury i dziwaczny niemiecko-francuski styl mówienia - powiedzmy mają jeszcze 4 nowy rodzaj - przyjezdnych radykałów podobnież zresztą na zachodzie.

Mnie zastanawia tylko kto się na to godzi i jaki jest tego cel, ale mi to wygląda na jakiś zaindoktrynowany systemowy absurd starej generacji zrytych komuchów bądź po prostu niełaskawy chichot historii. Nauka zresztą gdzieś udowadnia, że mieszać jest od zamieszania, czyli od chaosu i to się tyczy wielu kwestii.

wdaddy pisze:Przejdź do cytowanego posta "Szwecji, jaką znali Polacy, już nie będzie"
czyli że co Szwecja ma potop, zaś my nie żyjemy w erze globalizacji?

Początkujący
Reputacja: 105
Reputacja postu: 
0

Postautor: wdaddy » wtorek, 13 czerwca 2017, 10:05

amneziahaze pisze:Przejdź do cytowanego posta wdaddy pisze:
"Szwecji, jaką znali Polacy, już nie będzie"

hej, przede wszystkim tak zbudowałeś ten cytat jakby to były moje słowa, a to tytuł artykułu.

W każdym razie, będąc tam dwukrotnie (niewiele, ale więcej niż zero) mam doświadczenia i ogląd jak tam było, jak się tam czułem itd. Z tego artykułu, będącego wywiadem z Polką:

Rozmowa z Joanną Teglund, Polką od 1981 mieszkającą w Szwecji, która pracuje w szwedzkim urzędzie imigracyjnym od 12 lat.

wynika, że faktycznie jest jak to ująłeś

amneziahaze pisze:Przejdź do cytowanego posta czyli że co Szwecja ma potop

Przy czym słowo "potop" staje się w coraz mniejszym stopniu przenośnią

http://prostozmostu.pl/szwedzi-dopisuja-kolejne-strefy-gdzie-nic-juz-nie-moga-quotnie-ma-mozliwosci-poprawy-sytuacjiquot,7764.html

Próbowałem dotrzeć do artykułu źródłowego na który powołuje się prostozmostu, ale język szwedzki przepalił mi styki w mózgu ;)

Ładnie to ująłeś - "Ja się imigracji nie boję, ja się boję prawa, które może mi zabronić nie tolerować imigracji." - tak jest w wielu dziedzinach obecnie zachodzących przemian społecznych. Co gorsze, nietolerancją nazywane są różne przejawy niechęci do tych przemian, od przywiązania do tradycyjnych wartości, kultury, drogowskazów moralnych, do zwykłego strachu przez innością, czy agresją. Ale to dla lewaków nie jest ważne. Jesteś nietolerancyjnym ksenofobem. i tyle.

restaurant w Pakistanie ??? Hmm. Wyobraź sobie, że podobnie jak oni w Europie stawiają meczety, Ty idziesz tam postawić świątynię katolicką :D

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 1365
Reputacja postu: 
1

Postautor: Bit-els » czwartek, 15 czerwca 2017, 08:25

Po ostatnich atakach we Francji a szczególnie w Anglii May i Macron spotkali się i uzgodnili zarysy projektu do walki z terroryzmem.
Oczywiście głównym wrogiem jest komunikacja w necie. Środki zaradcze- totalna inwigilacja i próby ataku na bezpieczeństwo użytkowników poprzez ograniczenia możliwości szyfrowania.
Jest dokładnie tak, jak przewidywalismy 2 lata temu gdy zaczął się cyrk imigracyjny.
Rządy absolutnie nie chcą ochronić własnych społeczeństw. One chcą je zniszczyć.

Tu text deklaracji. Google translator radzi sobie świetnie:
https://mobile.interieur.gouv.fr/Le-min ... ritannique
Bitcoin for Polish Charity
https://bitmarket.pl/charity/
wesprzyj, propaguj

Polski operator płatności btc
https://inpay.pl/

Weteran
Reputacja: 533
Reputacja postu: 
1

Postautor: The Real McCoin » czwartek, 15 czerwca 2017, 17:51

Bit-els pisze:Przejdź do cytowanego posta Środki zaradcze- totalna inwigilacja i próby ataku na bezpieczeństwo użytkowników poprzez ograniczenia możliwości szyfrowania.

2025:
"All thoughts must be approved by the Ministry of Truth"

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 974
Reputacja postu: 
0

Postautor: amneziahaze » piątek, 16 czerwca 2017, 02:23

coraz dziwniejsza ta anglia... to budynki tak same sie spalaja czy to olewatorstwo strazakow, czy kara za grzechy. eh, szkoda gadac... co dziwniejsze budynek nie wygladal jakos biednie w porownaniu do polskich kamienic nawet.

Weteran
Reputacja: 613
Reputacja postu: 
0

Postautor: adam1226 » piątek, 16 czerwca 2017, 10:49

amneziahaze pisze:Przejdź do cytowanego posta coraz dziwniejsza ta anglia... to budynki tak same sie spalaja czy to olewatorstwo strazakow, czy kara za grzechy. eh, szkoda gadac... co dziwniejsze budynek nie wygladal jakos biednie w porownaniu do polskich kamienic nawet.

poszukaj sobie, byla niedawno informacja jakiejs gazety lokalnej (?) o fatalnym stanie technicznym i zagrozeniu pozarowym w tych budynkach

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Bit-els » piątek, 16 czerwca 2017, 16:33

Wg Piotra Szumlewicza w zachodnich miastach jest bezpieczniej niż w Warszawie. Nie ma tam strachu, nie ma przemocy. Na dworcu centralnym o 23 jest gorzej niż w Londynie czy w Paryżu.
https://www.youtube.com/watch?v=2trHQPHeYsw
i wiele innych ciekawych skojarzeń
Polecam, jedyne 8 minut :-)
wesprzyj, propaguj

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: wdaddy » piątek, 16 czerwca 2017, 16:57

Bit-els pisze:Przejdź do cytowanego posta Polecam, jedyne 8 minut

nie dałem rady... dotrwałem do połowy

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 285
Reputacja postu: 
0
Adres waluty: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

Postautor: powered » piątek, 16 czerwca 2017, 19:36

Jedną z objaw choroby zwanej lewactwo jest to że człowiek staje się ślepy i głuchy na pewne wydarzenia które go otaczają i podąża w stronę samozagłady.

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Bit-els » piątek, 16 czerwca 2017, 20:24

Chyba tylko śmierć kogoś bliskiego z rąk imigranta mogłaby go otrzezwić.
Choć i to nie na pewno. Bo były już takie przypadki
wesprzyj, propaguj

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 104
Reputacja postu: 
1

Postautor: Bemx2k » sobota, 17 czerwca 2017, 00:34

Bodajrze 2 lata temu pokryli budynek płytami termoizolacyjnymi , problem w tym że owe płyty były w 90% zrobione ze steropianu,musicie wiedzieć że w angli normy budowlane dość często odbiegają od dobrych norm światowych.
Stąd takie ognisko i fajerwerki.
Do tego grun pod tym wierzowcem jest wart miliony funtów i nie jeden investor ostrzył sobie na niego zęby .
DASH>ETH>LTC

Weteran
Reputacja: 310
Reputacja postu: 
1

Postautor: garmont » wtorek, 20 czerwca 2017, 12:46

Artykuł w NY Times
https://www.nytimes.com/interactive/201 ... &smtyp=cur
Pokazujący zasady działania służb ratowniczych na Morzu Śródziemnym. Mapka, gdzie były zdarzenia udzielenia pomocy, jest z podziałem na poszczególne lata. Wynika z niej, że niedługo uciekinierzy będą odbierani prosto z plaży ;-).
“You never change things by fighting the existing reality. To change something, build a new model that makes the existing model obsolete.”

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 285
Reputacja postu: 
1
Adres waluty: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

Postautor: powered » wtorek, 20 czerwca 2017, 13:03

Mafia włoska działa. Jeden przemytnik z Afryki dzwoni do drugiego przemytnika w straży przybrzeżnej i ustalają termin i lokalizację "akcji ratowniczej". Tylko że łajby jakie zostały w Afryce są w coraz to gorszym stanie i stąd ta stopniowa zmiana lokalizacji :)

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: wdaddy » wtorek, 20 czerwca 2017, 19:23

List lekarki opiekującej się imigrantami w Niemczech

http://wmeritum.pl/szokujacy-list-lekarki-opiekujacej-sie-imigrantami-niemczech-spotkaloby-niemca-gdyby-wylal-swoj-zarazony-syfilisem-mocz-twarz-pielegniarki/188454

pełna treść na Euroislamie

https://euroislam.pl/imigrancki-horror-w-niemieckich-szpitalach/?print=print

W konsekwencji ataków jeden z lekarzy musiał zostać poddany operacji, a dwie pielęgniarki trafiły na oddział intensywnej terapii. Nikt nie został ukarany. Lokalnej prasie zabroniono o tym pisać, więc wiemy o tym dzięki mailom. Co spotkałoby Niemca, gdyby ugodził lekarza i pielęgniarki nożem? Albo gdyby wylał swój zarażony syfilisem mocz na twarz pielęgniarki, narażając ją tym samym na infekcję? Trafiłby co najmniej do więzienia, a następnie do sądu. W przypadku tamtych ludzi jednak nic, póki co, nie zrobiono

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 104
Reputacja postu: 
0

Postautor: Bemx2k » wtorek, 20 czerwca 2017, 20:16

Stop wszelkiem brudasom z Afryki i Bliskiego wschodu , mówimy im Won stąd
W przyszłym roku mam zamiar zjechać do Polski więc już chyba muszę zacząć nawoływać do powstrzymania tej dziczy przed wjazdem do kraju ;)
DASH>ETH>LTC

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 301
Reputacja postu: 
5

Postautor: maky » wtorek, 20 czerwca 2017, 21:07

To ja też coś wrzucę, a właściwie włożę kij w mrowisko. ;)

http://www.nienawisc.pl/czego-sie-boici ... -w-polsce/
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.
Be the chan­ge you want to see in the wor­ld.
KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Wygadany
Reputacja: 313
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBoy » niedziela, 25 czerwca 2017, 16:53

maky pisze:Przejdź do cytowanego posta To ja też coś wrzucę, a właściwie włożę kij w mrowisko. ;)

Niezły art. Coś świeższego niż powszechne obecnie zalecenia zwalczania cudzej ciemnoty i fundamentalizmu przez zwiększania poziomu naszej ciemnoty i fundamentalizmu.

Moderator
Reputacja: 526
Reputacja postu: 
0

Postautor: maxi82 » niedziela, 25 czerwca 2017, 17:54

BitBoy pisze:Przejdź do cytowanego posta Niezły art.

Niestety problem jest taki że art. to bełkot (wystarczy poświęcić 20min że by zweryfikować tezy w nim zawarte i wyjdzie na moje ;) ).
To nie jest kij w mrowisko jeno gówno w wentylator (takie moje zdanie) :mrgreen:, lepiej trzymać się z dala bo można "odłamkowym" oberwać.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Reputacja: 613
Reputacja postu: 
1

Postautor: adam1226 » niedziela, 25 czerwca 2017, 17:58

maxi82 pisze:Przejdź do cytowanego posta wystarczy poświęcić 20min że by zweryfikować tezy w nim zawarte i wyjdzie na moje ;) ).

to słuchamy z chęcią, które tezy nam obalisz.

Wróć do „Hyde-Park”