W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: marcinzkomina » poniedziałek, 19 czerwca 2017, 17:02

Panowie,
a co myślicie o Patientory? Dzisiaj na Bittrexie mocny wystrzał, jednak nadal wart uwagi. Bardzo ciekawy projekt, mało jeszcze napompowany w stosunku do innych altów, ktoś coś wie o nim więcej?

Ok. dopiero zobaczyłem, że jego staż na bittrexie to jeden dzień.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 19 czerwca 2017, 18:22

https://www.cryptopia.co.nz/Exchange?market=XSPEC_BTC Spectrecoin, ciekawo jak dlugo jeszcze bedzie rosl ;)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: marcinzkomina » poniedziałek, 19 czerwca 2017, 18:28

marcinzkomina pisze: Panowie,
a co myślicie o Patientory? Dzisiaj na Bittrexie mocny wystrzał, jednak nadal wart uwagi. Bardzo ciekawy projekt, mało jeszcze napompowany w stosunku do innych altów, ktoś coś wie o nim więcej?

Ok. dopiero zobaczyłem, że jego staż na bittrexie to jeden dzień.
Sory że sam siebie cytuję ale miałem nosa :)))

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 19 czerwca 2017, 19:21

marcinzkomina pisze: Bardzo ciekawy projekt
ciekawy bo urosl? czy dlaczego? napisz chociaz jednym zdaniem ;>
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 23 listopada 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: frytek123 » poniedziałek, 19 czerwca 2017, 20:13

Co o tym myślicie i tej monecie https://cryptoflipping.com/possible-future-of-mooncoin/ ,z tego co rozumiem to ,to że niewiele ,tylko że chcą aby wszyscy ludzie używali tej monety ,coś tam w szkole mają uczyć jak zarabiac ,i mam być monetą społecznościową ,tyle z moim angielskim zrozumiałem ,czy ktoś zna tą monete ?.
ps kupiłem kilka mln szt na c-cex.com niech leży

Rozmowny
Posty: 109
Rejestracja: 23 października 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Shogun1 » poniedziałek, 19 czerwca 2017, 21:23

frytek123 pisze:https://cryptoflipping.com/possible-future-of-mooncoin/ ,z tego co rozumiem to ,to że niewiele ,tylko że chcą aby wszyscy ludzie używali tej monety ,coś tam w szkole mają uczyć jak zarabiac ,i mam być monetą społecznościową ,tyle z moim angielskim zrozumiałem ,czy ktoś zna tą monete ?.
ps kupiłem kilka mln szt na c-cex.com niech leży
...ble, ble, ble... zwykły shitcoin z 2014r. z czasów zalewu setek jak nie tysięcy podobnych. Nic nie reprezentuje i nic nie jest wart. A kupując teraz przepłaciłeś. Za późno. Już po pump.
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: l3sny » poniedziałek, 19 czerwca 2017, 21:34

Czy są tu eksperci od Cloak? Ktoś mi rekomenduje tego coina ale nie wiem w czym miałby być lepszy od Zcash?
A propos topiku... nadal gromadzę SYS ;)
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 23 listopada 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: frytek123 » poniedziałek, 19 czerwca 2017, 21:36

Shogun1 pisze:
frytek123 pisze:https://cryptoflipping.com/possible-future-of-mooncoin/ ,z tego co rozumiem to ,to że niewiele ,tylko że chcą aby wszyscy ludzie używali tej monety ,coś tam w szkole mają uczyć jak zarabiac ,i mam być monetą społecznościową ,tyle z moim angielskim zrozumiałem ,czy ktoś zna tą monete ?.
ps kupiłem kilka mln szt na c-cex.com niech leży
...ble, ble, ble... zwykły shitcoin z 2014r. z czasów zalewu setek jak nie tysięcy podobnych. Nic nie reprezentuje i nic nie jest wart. A kupując teraz przepłaciłeś. Za późno. Już po pump.
doczytałem na forum że złożyli papiery na bitrexa no i że oprócz loga do zespołu dołączyło kilku jakichś wartościowych ludzi .
ps kupiłem po 4 niech leży po wakacjach zobacze czy sie coś zmieni.

Rozmowny
Posty: 109
Rejestracja: 23 października 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Shogun1 » poniedziałek, 19 czerwca 2017, 22:21

frytek123 pisze: doczytałem na forum że złożyli papiery na bitrexa no i że oprócz loga do zespołu dołączyło kilku jakichś wartościowych ludzi .
Nikt poważny nie dołącza do takich shitcoinów. Raczej to tylko zagrywka pod cenę. Ludzie z pomysłami tworzą nowe.
A bittrex... przecież oni mają tam tysiące takich podań:) A poloniex czy bittrex bierze tylko to co przyniesie im w niedalekiej przyszłości duży volumen obrotu. Więc praktycznie dotyczy to teraz wyłacznie nowych coin czy tokenów.
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 20 czerwca 2017, 02:29

CFI już ok. 350% wzrost od ceny ico. Ico chyba 4525 satoshi, na bittrexie obecnie dotyka 15700 sat. Ładny zysk i szybki, ico było ze 2 tygodnie temu mniej więcej, a dziś weszło na Liqui i Bittrex.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 164
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 110
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kapelusz » wtorek, 20 czerwca 2017, 13:21

Wymazywanie pisze: CFI już ok. 350% wzrost od ceny ico. Ico chyba 4525 satoshi, na bittrexie obecnie dotyka 15700 sat. Ładny zysk i szybki, ico było ze 2 tygodnie temu mniej więcej, a dziś weszło na Liqui i Bittrex.
A teraz down 100 % :)

Antshares (ANS) nazywany nowym Ethereum ma niby mocno raisowac jeszcze. ARDR za 2 dni wskakuje na chonską giełde takze pewnie tez wystrzeli. Coś tam sie dzieje jeszcze z SYS-em ale juz dokladnie nie pamietam niusów. Ja załadowałem sie w SC przy 600 satoshi narazie jest 820 i trzymam do 1k s. I pozniej sell.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 9 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Honest49 » wtorek, 20 czerwca 2017, 13:59

kapelusz pisze:
Wymazywanie pisze: CFI już ok. 350% wzrost od ceny ico. Ico chyba 4525 satoshi, na bittrexie obecnie dotyka 15700 sat. Ładny zysk i szybki, ico było ze 2 tygodnie temu mniej więcej, a dziś weszło na Liqui i Bittrex.
A teraz down 100 % :)

Antshares (ANS) nazywany nowym Ethereum ma niby mocno raisowac jeszcze. ARDR za 2 dni wskakuje na chonską giełde takze pewnie tez wystrzeli. Coś tam sie dzieje jeszcze z SYS-em ale juz dokladnie nie pamietam niusów. Ja załadowałem sie w SC przy 600 satoshi narazie jest 820 i trzymam do 1k s. I pozniej sell.
Też załadowałem się w SC przy 600. Ale co do ARDR to będzie tak samo jak z LTC gdy wchodził na bitstamp, news już jest w cenie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » wtorek, 20 czerwca 2017, 14:50

Panowie, co myslicie o nieco zapomnianym i puszczonym w odstawke XMR?
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 20 czerwca 2017, 15:13

kapelusz pisze: A teraz down 100 %
Down 100% tzn. musiałby spaść do ceny 0. :) Jest -100% bo dają micro bidy na super wysoką cenę rzędu 1-2 btc/token i potem wykres to zaburza i obliczenia % zmian (zaokrągla do stu). :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 21
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: GamaG » wtorek, 20 czerwca 2017, 22:27

Ktoś wie dlaczego NEM od 16:30 leci tak ostro w dół?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: prezes » wtorek, 20 czerwca 2017, 22:51

To nie NEM leci w dół tylko Bitcoin leci w górę.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: devega » wtorek, 20 czerwca 2017, 22:56

GamaG pisze: Ktoś wie dlaczego NEM od 16:30 leci tak ostro w dół?
Obecnie prawie wszystkie alty lecą w dół względem bitcoina, którego cena w FIAT mocno poszła w górę.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: marcinzkomina » wtorek, 20 czerwca 2017, 23:56

DOPE, CANN, THC - konopie dzisiaj ostro wystrzeliły, czy to syndrom zaczynających się wakacji :D ??
Czy kierując się logiką następny w kolejce będzie POT?

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 11 lipca 2014
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jasiek » środa, 21 czerwca 2017, 09:27

Kluka pisze:Panowie, co myslicie o nieco zapomnianym i puszczonym w odstawke XMR?
Chyba jedną najważniejszych cech kryptowaluty zawsze była anonimowość, a monero jest w ścisłym top jeśli o nią chodzi. Czy poszedł w odstawkę, tak bym tego nie określił, nie ma szału ostatnio na giełdzie, ale ukradkiem łapie coraz wyższe topki i wyższe dołki i zbiera się do odbicia w niedługim czasie, wkrótce zostanie dodany na platformę QUOINE. Głównie dlatego że jest w ciągłym obrocie, z powodzeniem od dawna w darknecie, ceniony właśnie za prywatność transakcji. Obslugiwany przez jeden z największych marketów Alphabay. Z dnia na dzień ma coraz więcej zwolenników i stale rozwijany, dlatego mocny i pewny kandydat w longa.
Ostatnio zmieniony środa, 21 czerwca 2017, 10:57 przez jasiek, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » środa, 21 czerwca 2017, 10:11

jasiek pisze:
Kluka pisze:Panowie, co myslicie o nieco zapomnianym i puszczonym w odstawke XMR?
Chyba jedną najważniejszych cech kryptowaluty zawsze była anonimowość, a monero jest w ścisłym top jeśli o nią chodzi. Czy poszedł w odstawkę, tak bym tego nie określił, nie ma szału ostatnio na giełdzie, ale ukradkiem łapie coraz wyższe topki i niższe dołki i zbiera się do odbicia w niedługim czasie, wkrótce zostanie dodany na platformę QUOINE. Głównie dlatego że jest w ciągłym obrocie, z powodzeniem od dawna w darknecie, ceniony właśnie za prywatność transakcji. Obslugiwany przez jeden z największych marketów Alphabay. Z dnia na dzień ma coraz więcej zwolenników i stale rozwijany, dlatego mocny i pewny kandydat w longa.
Szkoda tylko ze ledger nie obsluguje

Edit: Kierujac sie tym ze w porownania do innych niewiele urosl kupilem conieco liczac na wakacyjna pompe :lol: ok, tylko teraz gdzie to trzymac najlepiej? Jaki portfel polecacie?
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości