Ambasada Bitcoin w W-wie zamknięta.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ambasada Bitcoin w W-wie zamknięta.

Postautor: amneziahaze » czwartek, 18 maja 2017, 12:41

Witam,
Nazywam się Piotr Kujawski, więcej szcegółów można o mnie dowiedzieć się na spotkaniu.
Jestem jedną z osób poszkodowanych przez spółkę ambasada bitcoin sp. z o.o. Próbowałem do tej pory bezskutecznie odzyskać utraconą kwotę i poddałem się. Wczoraj przeczytałęm, że są inni poszkodowani na większe kwoty i nabrałem nadziei, że sprawa nie jest stracona.
Rzeczywiście niezła jazda, tym bardziej, że zamiast naganiać biednych ludzi na kasę, wystarczyło... kupić bitcoiny i... przetrzymać do dzisiaj.

Ludzie po prostu są czasami niepojęci.

Mimo wszystko ciekaw jestem ile tych pieniędzy otrzymał i przede wszystkim co z nimi zrobił, bo nie uwierzę, że przejadł. No naprawdę, ale przy potencjale Bitcoina i minimalnych zdolnościach inwestycyjnych spłacenie ludzi nie powinno być problemem, czy można mnie jakoś wyprowadzić z ewentualnego błędu?

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ambasada Bitcoin w W-wie zamknięta.

Postautor: Piotr Kujawski » czwartek, 18 maja 2017, 12:45

Maciek Z jest prawą ręką w coinfirm.io z dosyć wysoką pensją, dodatkowo zajmuje się wymianą dużych wolumenów Bitcoin - to do niego dzwonią ludzie, którzy chcą wymienić na przykład 100 BTC. Powodzi mu się dobrze jak widać. Po dobroci nikomu nie oddał pieniędzy, ostatnia nadzieja, że zostanie skazany za oszustwo.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ambasada Bitcoin w W-wie zamknięta.

Postautor: domator » czwartek, 18 maja 2017, 13:02

Piotr Kujawski pisze: to do niego dzwonią ludzie, którzy chcą wymienić na przykład 100 BTC
Dlaczego do niego? Ktos go poleca?
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ambasada Bitcoin w W-wie zamknięta.

Postautor: Piotr Kujawski » czwartek, 18 maja 2017, 13:08

domator pisze:
Piotr Kujawski pisze: to do niego dzwonią ludzie, którzy chcą wymienić na przykład 100 BTC
Dlaczego do niego? Ktos go poleca?
Do wczoraj miał nieskalaną reputację, może wreszcie ludzie oprzytomnieją i go zakopią na zawsze w niepamięci.

Dodano po 1 minucie 14 sekundach:
Czy ktoś wie, co się dzieje z Rafałem K, bo jego od dawna nie ma przy Macku.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 8 lutego 2015
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Toronto

Ambasada Bitcoin w W-wie zamknięta.

Postautor: CanCan » czwartek, 18 maja 2017, 13:55

Postów na FB już nie ma
BTC-SMS.eu <- BTC/LTC/ETH za SMS
BitCantor.com <- Ekspresowy Kantor BTC/LTC/ETH

Pomogłem? 1AZ14HkoqtY26WeTuJYVizEjBLehqLTugj

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14355
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2640
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Ambasada Bitcoin w W-wie zamknięta.

Postautor: rav3n_pl » czwartek, 18 maja 2017, 14:22

No to moje screeny są znowu jedynym śladem, lol.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Dyskutant
Posty: 230
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Ambasada Bitcoin w W-wie zamknięta.

Postautor: Madrox » czwartek, 18 maja 2017, 16:02

Jakim cudem ta osoba nie została zablokowana na wszystkich forach polskich związanych z BTC (w tym to forum), grupach na Facebooku związanych z Bitcoinem?

Jakim cudem ta osoba nie została kompletnie usunięta ze społeczności Bitcoinowej w Polsce? Dlaczego ta osoba jest nadal wśród nas i działa w sferze Bitcoinowej?

Naprawdę nie wiem czemu sobie pozwalamy, żeby taka osoba z nami przebywała. To tak jakby pozwolić, żeby zarządcy Bitcurexa dalej sobie z nami pisali i prowadzili konferencje, lub się na nich udzielali... ;) W normalnym świecie chyba nikt nie chce przebywać z "podejrzanymi typami", a my jakoś się na to godzimy i w dodatku mianujemy go na moderatora grupy Bitcoin Polska :roll:

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ambasada Bitcoin w W-wie zamknięta.

Postautor: Bitmar » czwartek, 18 maja 2017, 16:09

Bitmar pisze: Teraz jak jest wyrok sądu w zasadzie nie są to już pomówienia, więc teoretycznie filtr mogę zdjąć.
Zwrócono mi uwagę, że podałem informacje mogące wprowadzać w błąd, nie chodzi o wyrok skazujący tylko o nakaz zapłaty a to jest różnica.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 282
Rejestracja: 24 maja 2013
Reputacja: 78
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Ambasada Bitcoin w W-wie zamknięta.

Postautor: CyfrowaEkonomia » czwartek, 18 maja 2017, 16:33

Piotr Kujawski pisze: Chciałbym zorganizować spotkanie osób, które straciły pieniądze czy po przez inwestycje w Ambasadę Bitcoin
Nie wiem, czy pan Przemysław jest na forum, dlatego przesłałem mu tę wiadomość.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ambasada Bitcoin w W-wie zamknięta.

Postautor: Piotr Kujawski » piątek, 19 maja 2017, 10:56

CyfrowaEkonomia pisze:
Piotr Kujawski pisze: Chciałbym zorganizować spotkanie osób, które straciły pieniądze czy po przez inwestycje w Ambasadę Bitcoin
Nie wiem, czy pan Przemysław jest na forum, dlatego przesłałem mu tę wiadomość.
Dziekuje, na razie odzew jest zerowy.

Dowiedziałem się, że na forum jest osoba poszkodowana przez Ambasadę Bitcoin.

@Prezes czy możesz się do mnie odezwać?

Początkujący
Posty: 478
Rejestracja: 13 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ambasada Bitcoin w W-wie zamknięta.

Postautor: vestas » środa, 24 maja 2017, 17:48

Piotr Kujawski pisze:
CyfrowaEkonomia pisze:
Piotr Kujawski pisze: Chciałbym zorganizować spotkanie osób, które straciły pieniądze czy po przez inwestycje w Ambasadę Bitcoin
Nie wiem, czy pan Przemysław jest na forum, dlatego przesłałem mu tę wiadomość.
Dziekuje, na razie odzew jest zerowy.

Dowiedziałem się, że na forum jest osoba poszkodowana przez Ambasadę Bitcoin.

@Prezes czy możesz się do mnie odezwać?

Tak, "Piotrze"

Odzew jest zerowy, bo osoby, które współtworzyły Ambasadę są świadome jak działa KSH czyli Kodeks Spółek Handlowych i doskonale rozumieją, że jeżeli biznes się nie uda to nie ma z niego zysków ani też zwrotu pieniędzy od innych współzałożycieli. Bo tym właśnie byłem i jestem. Nie prezesem, nie głównym udziałowcem jak to opisujesz tyko współzałożycielem.

"Piotrze"... bo to nie jest Twoje prawdziwe imię. Nie było takiej osoby wsród współzałożycieli.
"(I’ve been working on bitcoin’s design) since 2007. At some point I became convinced there was a way to do this without any trust required at all and couldn’t resist to keep thinking about it." - Satoshi Nakamoto

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ambasada Bitcoin w W-wie zamknięta.

Postautor: Piotr Kujawski » środa, 24 maja 2017, 19:09

vestas pisze: Tak, "Piotrze"

Odzew jest zerowy, bo osoby, które współtworzyły Ambasadę są świadome jak działa KSH czyli Kodeks Spółek Handlowych i doskonale rozumieją, że jeżeli biznes się nie uda to nie ma z niego zysków ani też zwrotu pieniędzy od innych współzałożycieli. Bo tym właśnie byłem i jestem. Nie prezesem, nie głównym udziałowcem jak to opisujesz tyko współzałożycielem.

"Piotrze"... bo to nie jest Twoje prawdziwe imię. Nie było takiej osoby wsród współzałożycieli.
@vestas

Co za zbieg okoliczności. Już trafiły się 2 emaile i zaraz jak odpisałem na pierwszy, odezwał w tym temacie się Maciek Z.
Dyskusja z Maciejem Z. nie ma sensu. Mimo, że @prezes napisał, że stracił kupę kasy na interesach ze wspólnikami z Ambasady Bitcoin a ostatnio inny poszkodowany opisał kulisy i mechanizmy tego biznesu, Maciej Z w kółko powtarza swoje.

@CyfrowaEkonomia
Wysyłam do Was zgłoszenia poszkodowanych, zaczynam się bać, że do gry wraca sławny Rafał K.
Kto go nie zna to wklejam opis jednej z jego afer. Pan Rafał K to jeden z założycieli Ambasady Bitcoin, dobry znajomy Macieja Z o niku @vestas

http://krakow.naszemiasto.pl/tag/rodzin ... erzow.html

Epilog tej afery to, że prawomocnym wyrokiem dom wrócił do rodziny Szymulów.

@prezes do wiadomości twojej.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ambasada Bitcoin w W-wie zamknięta.

Postautor: Bit-els » środa, 24 maja 2017, 19:32

@Bitmar, Vestas ma kolor pomaranczowy?? Wydawało mi się że go zżółciłeś? A właściwie to należy mu się czarna owca!

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ambasada Bitcoin w W-wie zamknięta.

Postautor: Piotr Kujawski » środa, 24 maja 2017, 19:41

@vestas chyba chcesz zaciemnić znów sprawę jak to w zwyczaju masz. Dobitnie to powiedziałem na początku, tak jak p. Przemysław w swoim artykuje na Ekonomii Cyfrowej. Zgadzam się z nim, że od początku miałeś zamiar wydać pieniądze od inwestorów na inne cele. Ambasada Bitcoin od początku była nastawiona na upadek. Chcę, żebyś miał sprawę w sądzie i został skazany prawomocnym wyrokiem za oszustwo. Gdybyś trafił do więzienia, osłodziłoby to moje straty. A w końcu to jest mozliwe po tym artykule, bo wiem, że nie jestem sam w tych wnioskach. Nie będę ani ja ani nikt z tobą dyskutował bo ten etap się zakończył. Po twojej aktywności widzę, że poczułeś strach i nieuchronność zbliżających się kłopotów.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ambasada Bitcoin w W-wie zamknięta.

Postautor: Bitmar » środa, 24 maja 2017, 19:49

@Bit-els, był niebieski, poleciał piętro niżej. Maciek i tak z forum od tamtej pory nie korzysta (przynajmniej aktywnie) a jego ban uniemożliwi mu komunikację ze społecznością w tej sprawie, która się w zasadzie nie zakończyła.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Ambasada Bitcoin w W-wie zamknięta.

Postautor: Bit-els » środa, 24 maja 2017, 19:51

Ale żółty by się przydał. Choć symboliczne odcięcie się od gościa. Tak myślę

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 6 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ambasada Bitcoin w W-wie zamknięta.

Postautor: arcz » czwartek, 25 maja 2017, 08:00

Rafak K. w zeszlym roku siedzial w pace. Czy dalej tam jest to nie wiem. Bylem na rozprawie w Sadzie w Grodzisku Mazowieckim wydzial karny w sprawie Szymuli. Byla to srawa o nekanie. Rafal K. na tej rozprawie nie pojawil sie. Mecenas Rafala K. powiedziala, ze przebywa w zakladzie karnym i nie otrzymal zawoadomienia o rozprawie. Na to sedzia, ze oskarzony powinien poinformowac sad o zmianie adresu zamieszkania :D i zarzadzil przesluchanie mnie bez oskarzonego.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ambasada Bitcoin w W-wie zamknięta.

Postautor: Piotr Kujawski » czwartek, 25 maja 2017, 08:46

arcz pisze: Rafak K. w zeszlym roku siedzial w pace. Czy dalej tam jest to nie wiem. Bylem na rozprawie w Sadzie w Grodzisku Mazowieckim wydzial karny w sprawie Szymuli. Byla to srawa o nekanie. Rafal K. na tej rozprawie nie pojawil sie. Mecenas Rafala K. powiedziala, ze przebywa w zakladzie karnym i nie otrzymal zawoadomienia o rozprawie. Na to sedzia, ze oskarzony powinien poinformowac sad o zmianie adresu zamieszkania :D i zarzadzil przesluchanie mnie bez oskarzonego.
Dzięki za potwierdzenie, Rafał K się nie patyczkuje i myślę że dlatego @vestas ciągle jest na forum i jest pomarańczowy.
Bitmar pisze: @Bit-els, był niebieski, poleciał piętro niżej. Maciek i tak z forum od tamtej pory nie korzysta (przynajmniej aktywnie) a jego ban uniemożliwi mu komunikację ze społecznością w tej sprawie, która się w zasadzie nie zakończyła.
Maciek Z nigdy nie przeprosi i nie odda pieniędzy a czasu miał wiele.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ambasada Bitcoin w W-wie zamknięta.

Postautor: Piotr Kujawski » niedziela, 11 czerwca 2017, 12:10

W telegraficznym skrócie do żadnego spotkania poszkodowanych nie doszło, ponieważ zaczęli pisać ludzie od Kuryłowicza, zaczęły się groźby i próby zastraszania. Z dobrych wiadomości Maciek Z ma na plecach komornika, który już zabezpieczył małą kopalnie w mieszkaniu jego rodziców pod adresem gdzie jest ciągle zameldowany. Każda pomoc mile widziana, jeżeli wiecie o majątku Macieja Z do zabezpieczenia to piszcie.

Dodano po 2 minutach 34 sekundach:
Bitmar pisze: @Bit-els, był niebieski, poleciał piętro niżej. Maciek i tak z forum od tamtej pory nie korzysta (przynajmniej aktywnie) a jego ban uniemożliwi mu komunikację ze społecznością w tej sprawie, która się w zasadzie nie zakończyła.
@Bitmar okazywanie pobłażliwości oszustom ośmiela kolejnych. Widziałeś wyroki w sprawie Maćka Z. Zdegraduj go do samego dołu i pozwól mu odpisywać.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 309
Rejestracja: 19 marca 2016
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ambasada Bitcoin w W-wie zamknięta.

Postautor: dr_hash » wtorek, 16 lipca 2019, 13:08

Ma ktoś jakieś nowe wiadomości w tej sprawie?

Wróć do „Rozwój projektu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości