W jakie waluty teraz inwestujecie.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wojteks102 » środa, 7 czerwca 2017, 15:33

lesefere pisze: No Xem już chyba uklepał podłogę teraz już mam nadzieję na wzrost. ETC moim zdaniem powinno gonić 10% wartości ETH choć ostatnio ciągle zwleka :/


Może jednak tak się stanie :)

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 4 maja 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kryptogosc » środa, 7 czerwca 2017, 16:05

dash = shitcoin ;)

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 30 kwietnia 2017
Reputacja: 37
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://www.terrainfo.pl/

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kasz » środa, 7 czerwca 2017, 16:18

Dzisiaj eToro zapowiedziało wprowadzenie ETC. To bardzo dobra informacja 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » środa, 7 czerwca 2017, 16:25

kryptogosc pisze:dash = shitcoin ;)
Kot będzie zaraz gryzł. :mrgreen:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 11 lipca 2014
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jasiek » środa, 7 czerwca 2017, 16:39

XD2017 pisze:Ja zainwestowałem w XRP i LTC właśnie teraz, jak oceniacie to posunięcie?
LTC/BTC Buy 0.01055519
XRP/BTC Buy 0.00009888

Liczę, że może pójść mocno w górę na przestrzeni tygodnia.
Ltc long moim zdaniem jak najbardziej dobry ruch, jeśli chodzi o ripple to dziś rano z niego wyszedłem, brak pomysłu na ten moment co się może z nim wydarzyć. Prędzej bym o str niż o ripple pomyślał.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 21
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: GamaG » środa, 7 czerwca 2017, 16:51

Ja nad ranem wszedłem w Golema i trochę zarobiłem bo obecnie kurs trzyma się okolicy 20000. A tak to obecnie mam jeszcze ETC, DASH oraz GNO którego kupiłem w nocy w dołku. I zastanawiam się nad jakimś coinem który ma niską cenę, tak żeby wykupić sobie sporą ilość na longa, tylko że jeszcze zastanawiam się nad tym który to coin będzie.
A w DGB jednak nie wbijam, bo według mnie obecnie nie ma sensu chyba że pojawi się jakaś znacząca okazja.
Ostatnio zmieniony środa, 7 czerwca 2017, 16:54 przez GamaG, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mackukawski » środa, 7 czerwca 2017, 16:54

Ja wciąż trzymam xrp, od kilku dni testuje moją cierpliwość. Przełamał dziś dołem linię trendu, ale wydaje się jak by wrócił i szykował do wybicia z klina górą . Dla osób o mocnych nerwach wydaje się dobrą inwestycją :-)

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mackukawski » środa, 7 czerwca 2017, 17:20

Smule pisze:Bitcoin trochę do dołu, shity też, XEM XRP ETC ZEC lekko do góry. Czyżby zmiana ról?
Do zestawu w górę dodał bym jeszcze Dash.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mackukawski » środa, 7 czerwca 2017, 17:29

Smule pisze:
mackukawski pisze:
Smule pisze:Bitcoin trochę do dołu, shity też, XEM XRP ETC ZEC lekko do góry. Czyżby zmiana ról?
Do zestawu w górę dodał bym jeszcze Dash.
GNT i STR też ;)
Zobaczymy czy trend się zmieni.
Od pompy na ETH alty z większym capem stoją w miejscu.
Dokładnie, człowiek ma wrażenie, że okazji jest więcej niż środków do zainwestowania, co jest zupełnie odmiennym odczuciem od tego kiedy szukało się coinow które jeszcze nie odpaliły (to raptem ok 2 tyg a wydaje się że zastój trwa wieczność :-))

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: roman1959 » środa, 7 czerwca 2017, 18:43

@ekonokomik, w takim prostym porównaniu oczywiście alty dostają bardziej po tyłku (im mniej płynne tym bardziej) ale mnie chodziło m.in. o to, że odrabiają to później z nawiązką.
Jeśli poleci jakaś olbrzymia korekta na BTC, to nie ma alternatywnego alta, który zachowa swoją wartość względem USD.
Nie bądź zachłanny

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Bit-els » środa, 7 czerwca 2017, 18:47

Jeśli czujemy, że wisimy nad przepaścią, i po hossie potężna korekta, jak czarna burzowa chmura, wisi nad nami, to chyba podzielić środki na 3, 4 giełdy i tam sprzedać za fiaty i poczekać ten jeden, dwa albo trzy dni i odkupić 30 - 40 % taniej. I zmykać z powrotem do portfeli

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » środa, 7 czerwca 2017, 19:28

roman1959 pisze: Jeśli poleci jakaś olbrzymia korekta na BTC, to nie ma alternatywnego alta, który zachowa swoją wartość względem USD.
Jak to nie? Wtedy nie tylko może zachować wartość względem BTC ale ją zwiększyć (a w usd zmniejszyć). Jeśli BTC by nagle miało olbrzymia korektę, to na poloniexie pakowaliby BTC jak najszybciej w duże i uznane alty (ETH i kilka innych), by pomnożyć spadające BTC. Wiele osób nie gra BTC/fiaty czy /usdt i tak szuka szybko wyjścia z BTC. Zdziwiłbym się gdyby przy tak ogromnej korekcie na BTC przynajmniej w początkowej fazie nie zyskiwało względem BTC ETH, Xmr, Dash i kilka innych.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: roman1959 » środa, 7 czerwca 2017, 19:33

@Wymazywanie, prosta sprawa- trzeba znaleźć alta który w czasie korekty BTC w terminie 25- 27 maja zaliczył wzrosty. Ja nie trafiłem na takiego po prostu.
Nie bądź zachłanny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » środa, 7 czerwca 2017, 20:09

Szukalem szitkojna ktory nie wypalil jeszcze i takiego na ktorym widac mozliwosc kilkuset % pompy. I trafilem na Nautilus coin. Wzrosty ostatnio niewielkie, na wykresie all mozna powiedziec ze szoruje po dnie do tego w ostatnich kilku moesiacach zwiekszone obroty (co widac w 4h /all na polo doskonale) nieprzekladajace sie specjalnie na cene. Marketcap nieco mizerny, ok150miejsce z wynikiem 5mio$. Mysle ze w short/mid powinien wypalic tymbardziej ze ma cos wspolnego z zaliczajacym pompe DGB, moze byc jak eth/exp kiedys. A moze nie ;) ale postanowilem zeryzykowac i delikatnie wejsc 1/10 kapitalu, pozyjemy zobaczymy.
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 77
Rejestracja: 3 stycznia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Flimbox » środa, 7 czerwca 2017, 20:35

Co myślicie o Goldcoin GLD ?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: XD2017 » środa, 7 czerwca 2017, 20:40

Kluka pisze: Szukalem szitkojna ktory nie wypalil jeszcze i takiego na ktorym widac mozliwosc kilkuset % pompy. I trafilem na Nautilus coin. Wzrosty ostatnio niewielkie, na wykresie all mozna powiedziec ze szoruje po dnie do tego w ostatnich kilku moesiacach zwiekszone obroty (co widac w 4h /all na polo doskonale) nieprzekladajace sie specjalnie na cene. Marketcap nieco mizerny, ok150miejsce z wynikiem 5mio$. Mysle ze w short/mid powinien wypalic tymbardziej ze ma cos wspolnego z zaliczajacym pompe DGB, moze byc jak eth/exp kiedys. A moze nie ;) ale postanowilem zeryzykowac i delikatnie wejsc 1/10 kapitalu, pozyjemy zobaczymy.
Fajne spostrzeżenie, a przeglądałeś również ICO, czy jest coś wartego uwagi? Czy coś w czerwcu warto kupić z nowych walut.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 21
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: GamaG » środa, 7 czerwca 2017, 20:43

Kluka pisze:Szukalem szitkojna ktory nie wypalil jeszcze i takiego na ktorym widac mozliwosc kilkuset % pompy. I trafilem na Nautilus coin. Wzrosty ostatnio niewielkie, na wykresie all mozna powiedziec ze szoruje po dnie do tego w ostatnich kilku moesiacach zwiekszone obroty (co widac w 4h /all na polo doskonale) nieprzekladajace sie specjalnie na cene. Marketcap nieco mizerny, ok150miejsce z wynikiem 5mio$. Mysle ze w short/mid powinien wypalic tymbardziej ze ma cos wspolnego z zaliczajacym pompe DGB, moze byc jak eth/exp kiedys. A moze nie ;) ale postanowilem zeryzykowac i delikatnie wejsc 1/10 kapitalu, pozyjemy zobaczymy.
Nie wiem czy to dobry pomysł. Poszukałem trochę na necie o nich i projekt trochę ucichł. A na ich twitterze można zobaczyć wpis z maja:
"UPDATE: Sadly a key employee has passed away and the project is halted. I don't know why $NAUT is up. -BK"

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: roman1959 » środa, 7 czerwca 2017, 20:53

XEM mnie już zirytował tym osuwaniem i wszedłem w STR. Jest szansa, że będzie wybicie ale ryzyko oceniam na bardzo duże:
Obrazek
Nie bądź zachłanny

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 3 czerwca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Harnas85 » środa, 7 czerwca 2017, 21:07

Jak nic się nie zmieni do jutra to też raczej pozbędę się XEM ....DGB też ani drgnie

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 22 listopada 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: dracon » środa, 7 czerwca 2017, 21:10

Jeżeli do tej pory się nie weszło w STR, to być może dopiero przebicie i przetestowanie okolic 0.000021 było by dobrym miejscem do wejścia.
Obrazek

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości