BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: RB001 » piątek, 26 maja 2017, 13:10

jch21 pisze:
Wirtualne biura w Krakowie, 5000 wkładu (ja na giełdzie mam 10x więcej). Kontakt telefoniczny trochę uwiarygodniłby firmę, ale powiedzmy sobie szczerze - gdyby zniknęli możemy im co najwyżej pomachać na "do widzenia". Każdy z nas o tym wiedział zaczynając zabawę na giełdzie.
--------------------------------
Nie zgodzę się z Tobą. Jeżeli znikneli by z kasą co wskazywałoby by popełnili oszustwo / przestępstwo to bylibi ścigani przez policję. Oczywście, że mogłoby to trwać długo zanim odzyskalibyśmy część pięniedzy bo wątpie aby wszystko dało sie odzyskać ale to nie jest tak że po prostu by sobie znikneli z kilkudziesięcioma bańkami i mieszkali gdzieś na wyspach.
Co innego jest jeżeli spółka z o.o. upada w wyniku uczciwej działalności (odpowiedzialność ograniczona do wys. kapitału spółki) a co innego jeżeli ktoś znika z pieniędzmi, które np. ja wpłaciłem w dn. 24.05.2017 czyli dokonuje oszustwa.
Napewno dla nich bezpieczniej jest się nie afiszować...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: adam1226 » piątek, 26 maja 2017, 13:13

RB001 pisze:
jch21 pisze:
Wirtualne biura w Krakowie, 5000 wkładu (ja na giełdzie mam 10x więcej). Kontakt telefoniczny trochę uwiarygodniłby firmę, ale powiedzmy sobie szczerze - gdyby zniknęli możemy im co najwyżej pomachać na "do widzenia". Każdy z nas o tym wiedział zaczynając zabawę na giełdzie.
--------------------------------
Nie zgodzę się z Tobą. Jeżeli znikneli by z kasą co wskazywałoby by popełnili oszustwo / przestępstwo to bylibi ścigani przez policję. Oczywście, że mogłoby to trwać długo zanim odzyskalibyśmy część pięniedzy bo wątpie aby wszystko dało sie odzyskać ale to nie jest tak że po prostu by sobie znikneli z kilkudziesięcioma bańkami i mieszkali gdzieś na wyspach.
Co innego jest jeżeli spółka z o.o. upada w wyniku uczciwej działalności (odpowiedzialność ograniczona do wys. kapitału spółki) a co innego jeżeli ktoś znika z pieniędzmi, które np. ja wpłaciłem w dn. 24.05.2017 czyli dokonuje oszustwa.
Napewno dla nich bezpieczniej jest się nie afiszować...
Poczytaj sobie watek bitcurex. Pozdrawiam
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: eltomek » piątek, 26 maja 2017, 13:19

adam1226 pisze: Poczytaj sobie watek bitcurex. Pozdrawiam
Bitcurex miał włam i naruszenie portfeli, a Panowie z BM24 od początku utrzymują, że włamu nie było i środki są bezpieczne. Moim zdaniem więc to trochę inna sytuacja. No nic, czekamy 45 minut, jeśli wyjdziemy z tego z własnymi środkami to można potraktować ten incydent jako nieszczęśliwy przypadek.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 118
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska, Kraków

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: BitMarket24.pl » piątek, 26 maja 2017, 13:27

Za chwilę wykonamy jeszcze kilka drobnych operacji (0.001 BTC) kupna i sprzedaży nie dotykając ofert użytkowników, w celu ostatecznego sprawdzenia systemu. Będą one widoczne także na wykresie giełdy.

EDIT: Ostatnie testy zakończone pomyślnie. Jesteśmy gotowi do uruchomienia giełdy o godzinie 14:00.
Nowa, rozbudowana giełda BTC i LTC - BitMarket24.pl: https://bitmarket24.pl

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: eltomek » piątek, 26 maja 2017, 14:12

Dziękujemy za uruchomienie serwisu. Kasa którą miałem mi się zgadza.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: mczeslaw » piątek, 26 maja 2017, 15:07

Dziękujemy, ale miała być odpowiedź co i dlaczego się posypało :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 118
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska, Kraków

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: BitMarket24.pl » piątek, 26 maja 2017, 15:40

Opis sytuacji damy prawdopodobnie jutro, musimy w końcu trochę odpocząć ;)
Nowa, rozbudowana giełda BTC i LTC - BitMarket24.pl: https://bitmarket24.pl

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: xapizupoqi » piątek, 26 maja 2017, 18:09

Wow! Jestem w szoku. Dlaczego oni nas nie okradli??? Przecież to nie ma sensu!
Może to był wszystko spisek na podniesienie reputacji :D.
Jeszcze muszę zobaczyć, czy wypłaty działają.
Lekcja dla mnie: nie przetrzymywać środków na giełdzie... nawet najbardziej wiarygodnej.
RB001 pisze: bylibi ścigani przez policję.
LOL. Policja tylko potrafi strzelać do Murzynów.
#BlackLivesMatter
BitMarket24.pl pisze:musimy w końcu trochę odpocząć
Dobra robota. Z doświadczenia podpowiem, że w dzień śpi się najlepiej. Noc jest do pracy.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: Fanek » piątek, 26 maja 2017, 18:18

BitMarket24 - w tej chwili na giełdzie pokazuje Osoby na giełdzie: 1176, gdzie przeważnie jest do 200 osób.
Czy jest to prawidłowa wartość, możecie odpowiedzieć na to pytanie?

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 25 września 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: Kamel » piątek, 26 maja 2017, 20:36

BitMarket24.pl pisze:
W ramach zadośćuczynienia z naszej strony od dnia jutrzejszego (27-05-2017) zostanie całkowicie zniesiona prowizja od transakcji na giełdzie do odwołania.
Prowizja jest pobierana.

update:
ups... to dopiero od 27.

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: pm7 » sobota, 27 maja 2017, 01:00

jch21 pisze: Rozumiem, że raczysz żartować :)
Procedura awaryjna powinna być przygotowana równocześnie ze startem giełdy.
Przypominam, że obracają nie swoimi środkami i prowizję pobierają między innymi za to aby zapewnić naszym złotówkom lub BTC bezpieczeństwo i stały do nich dostęp.
Żaden żart. Zobacz, jak sytuacja wyglądała podczas awarii/upadków innych giełd. To, że BitMarket24 zapewniał was tu na bieżąco, że giełda wkrótce wstanie to całkiem wysoki poziom obsługi jak na dotychczasowe standardy.
adam1226 pisze: Koledzy panikarze, sprawdzaliscie coldwallet gieldy?
Jakby umieli, to by pewnie wiedzieli, że nie warto tak panikować :)
xapizupoqi pisze: Lekcja dla mnie: nie przetrzymywać środków na giełdzie... nawet najbardziej wiarygodnej.
Cóż, masz to szczęście, że nie straciłeś środków. Niepotrzebne trzymanie kasy na giełdzie to niestety częsty błąd i bardzo kosztowny.

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: jch21 » sobota, 27 maja 2017, 10:14

Żaden żart. Zobacz, jak sytuacja wyglądała podczas awarii/upadków innych giełd. To, że BitMarket24 zapewniał was tu na bieżąco, że giełda wkrótce wstanie to całkiem wysoki poziom obsługi jak na dotychczasowe standardy.

Masz rację - to wysoki poziom obsługi jak na standardy giełd kryptowalut, ale to dno jeśli porównujemy ze standardami obsługi w świecie cywilizowanej finansjery. Podkreślmy jeszcze raz - nie mieliśmy dostępu do NASZYCH środków. Wszyscy cieszą się, że sytuacja skończyła się tak a nie inaczej, ale przy tej okazji warto się przyjrzeć bliżej giełdom kryptowalut z punktu widzenia użytkownika. Zakładam, że wszyscy z graczy to dorośli ludzie (musieli jakoś zarobić pieniądze), więc każdy z nas powinien mieć ogólne pojęcie co się dzieje jak upada spólka z o.o.

I teraz pomyślmy - spółka z o.o. z minimalnym kapitałem (5000zł), z wirtualnym biurem albo zarejestrowana na Seszelach, wynajmuje serewer. Tak na prawdę nic nie ma. Obraca kapitałem o wielkości 2000 BTC w ciągu doby (zaokrąglając - 20 000 000 zł). W wyniku awarii o 3.30 uległa uszkodzeniu baza danych i BTC zniknęły ;) Spółka pokrywa straty klientów do wysokości majątku. Może są ubezpieczeni, a może nie - nie wiemy. Nie mamy kontaktu ze spółką poza mailem i tym forum. Chcą to coś powiedzą ale raczej widać, że im się nie chce. Podawane są tylko zdawkowe informacje bez żadnych szczegółów.
Mi cała ta sytuacja dała do myślenia. Może dlatego, że 50000zł które miałem na giełdzie stanowi dla mnie pół roku ciężkiej pracy i utrzymanie dla mojej rodziny. A w tym wypadku potrzebowałem tylko kupić BTC, złożyć zamówienie u Bitmain, i zniknąć ale nie zdążyłem :)

Oczywiście nie mówię, że rezygnuję z BTC i nikogo do tego nie namawiam, ale przyjrzałem się innym giełdom w Polsce i większe zaufanie budzi np. Bitmarket.pl - tam przynajmniej ktoś się podpisuje pod mailem imieniem i nazwiskiem a nie "Zespół Bitmarket24.pl" Najlepsze wrażenie sprawiła na mnie bitbay.net - Normalne biuro, wsparcie telefoniczne i konsultant online - Oczywiście to nie zmienia faktu, że nie mogą się zwinąć w taki sposób jak napisałem wyżej, ale przynajmniej nikt tam się nie ukrywa za "Zespołem Bitbay.net" :)

Pozdrawiam wszystkich formumowiczów, którzy razem ze mną przeżywali awarię bitmarket24.pl i życzę nam aby nigdy więcej się to nie powtórzyło.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: adam1226 » sobota, 27 maja 2017, 10:20

jch21 pisze: Mi cała ta sytuacja dała do myślenia. Może dlatego, że 50000zł które miałem na giełdzie stanowi dla mnie pół roku ciężkiej pracy i utrzymanie dla mojej rodziny
Dlaczego taka kase wrzuciłes na jedna gielde, do tego nie najwieksza?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: jch21 » sobota, 27 maja 2017, 10:25

adam1226 pisze:
jch21 pisze: Mi cała ta sytuacja dała do myślenia. Może dlatego, że 50000zł które miałem na giełdzie stanowi dla mnie pół roku ciężkiej pracy i utrzymanie dla mojej rodziny
Dlaczego taka kase wrzuciłes na jedna gielde, do tego nie najwieksza?
Bo się śpieszyłem - oni najszybciej zweryfikowali mi konto. Sprzęt u Bitmain szybko znika. Tym razem był dostępny tylko dwa dni. Oczywiście przez awarię nie zdążyłem zrobić zakupu. Co tak naprawdę najbardziej mnie drażni.

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: pm7 » sobota, 27 maja 2017, 22:31

jch21 pisze: Żaden żart. Zobacz, jak sytuacja wyglądała podczas awarii/upadków innych giełd. To, że BitMarket24 zapewniał was tu na bieżąco, że giełda wkrótce wstanie to całkiem wysoki poziom obsługi jak na dotychczasowe standardy.
Jakbyś mnie zacytował, albo napisał @pm7, dostałbym powiadomienie.
jch21 pisze: Masz rację - to wysoki poziom obsługi jak na standardy giełd kryptowalut, ale to dno jeśli porównujemy ze standardami obsługi w świecie cywilizowanej finansjery. Podkreślmy jeszcze raz - nie mieliśmy dostępu do NASZYCH środków.
Tak. Giełdy to nie banki. Zaleca się nie trzymać środków niepotrzebnie na giełdzie: dzisiaj to jest ryzykowne.
jch21 pisze: Wszyscy cieszą się, że sytuacja skończyła się tak a nie inaczej, ale przy tej okazji warto się przyjrzeć bliżej giełdom kryptowalut z punktu widzenia użytkownika. Zakładam, że wszyscy z graczy to dorośli ludzie (musieli jakoś zarobić pieniądze), więc każdy z nas powinien mieć ogólne pojęcie co się dzieje jak upada spólka z o.o.
[...]
Dobra analiza, teraz jeszcze wnioski wyciągnij.
jch21 pisze: Może dlatego, że 50000zł które miałem na giełdzie stanowi dla mnie pół roku ciężkiej pracy i utrzymanie dla mojej rodziny. A w tym wypadku potrzebowałem tylko kupić BTC, złożyć zamówienie u Bitmain, i zniknąć ale nie zdążyłem :)
Jeżeli ta kasa jest dla Ciebie duża (nie dziwię się), to znaczy, że za dużo na raz próbowałeś wymienić. Należało wymieniać po kawałku i zbierać w swoim bezpiecznym portfelu (na osobnym komputerze lub portfelu sprzętowym). Zamówienie w Bitmain? Kopanie to ryzykowny interes. Myślę, że trochę pochopnie inwestujesz tak dużą kasę.

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: jch21 » sobota, 27 maja 2017, 23:46

pm7 pisze:
jch21 pisze: Zamówienie w Bitmain? Kopanie to ryzykowny interes. Myślę, że trochę pochopnie inwestujesz tak dużą kasę.
W którymś miejscu napisałem, że chciałem nimi kopać? Poza tym kopanie to ryzykowny interes jeśli musisz sprzedawać urobek na bieżąco aby np. pokrywać koszty prądu. Jeżeli górnik jest w stanie czekać na bańkę dłuższy czas to sprzeda swój urobek z zyskiem. Pomyślmy - w 2014r. przestałem kopać bo przestało to być opłacalne, ale gdybym cały czas kopał i sprzedał teraz BTC po 10k zł to wyszedłbym na tym całkiem nieźle. Myślę, że mógłbym z tego sfinansować moją 100kw elektrownię fotowoltaiczną. Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia na świecie związane z kryptowalutami, możemy się spodziewać takich baniek dużo częściej i na znacznie wyższym poziomie. Także może jednak warto znowu kopać? Trzeba wziąć pod uwagę indywidualną sytuację danej osoby.
Podkreślimy też, że nie wszyscy mają prąd w takiej cenie jak Ty. Taryfy przemysłowe są o połowę niższe. Chyba trochę zaczęliśmy zmieniać temat...

Jak słusznie zauważyłeś każdy sam musi wyciągnąć wnioski i sam podjąć decyzje które dotyczą finansów. Nie należy mówić komuś czy coś jest dobre dla jego finansów czy nie jeżeli nie masz najmniejszego pojęcia jakie czynniki wziął pod uwagę przyjmując daną strategię. Nie byłoby natomiast błędem wskazanie dodatkowych czynników które warto wziąć pod uwagę.
W czasie kiedy bawiłem się kryptowalutami nauczyłem się paru rzeczy i pamiętam jak wygląda ten rynek. Przeżyłem też upadek nie jednej giełdy. (Dwóch :)). I moja podstawowa zasada to nie trzymać środków na giełdzie. Stąd też moja teoria że to ja rozwaliłem bitmarket24, jak się później okazało z jeszcze dwoma kolegami równie pechowymi jak ja ;)

Tak czy inaczej stosunek użytkowników do giełd (grzeczne podziękowania za zwrot środków) oraz giełd do użytkowników (specyficzne podejście do klienta i totalny brak przygotowania na awarie) jest na etapie kamienia łupanego.
Myślę że temat chociaż ciekawy został wyczerpany ponieważ bez względu na moje żale i narzekania aby handlować kryptowalutami trzeba się pogodzić z sytuacją. Wszystko jednak wskazuje na to że rynek w ciągu najbliższych lat zostanie ucywilizowany.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: Fanek » poniedziałek, 29 maja 2017, 20:23

BitMarket24.pl pisze: Opis sytuacji damy prawdopodobnie jutro, musimy w końcu trochę odpocząć ;)
Panowie niby pierdoła, ale bądźcie słowni ;)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 118
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska, Kraków

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: BitMarket24.pl » poniedziałek, 29 maja 2017, 21:44

Fanek pisze:
BitMarket24.pl pisze: Opis sytuacji damy prawdopodobnie jutro, musimy w końcu trochę odpocząć ;)
Panowie niby pierdoła, ale bądźcie słowni ;)
Nie pierdoła i nie zapomnieliśmy o komunikacie :) Zostanie on umieszczony jutro.
Nowa, rozbudowana giełda BTC i LTC - BitMarket24.pl: https://bitmarket24.pl

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 118
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska, Kraków

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: BitMarket24.pl » wtorek, 30 maja 2017, 20:28

Na wstępie chcielibyśmy ponownie przeprosić wszystkich użytkowników za stres i problemy spowodowane brakiem dostępu do naszego serwisu podczas awarii serwera w dniu 25.05.2017. W tym komunikacie pragniemy dokładniej wyjaśnić Wam, drodzy użytkownicy, szczegóły dotyczące awarii, wykonanych przez nas prac, oraz wyciągniętych wniosków.

Dodatkowo chcemy zaznaczyć, iż awaria przytrafiła się w bardzo niefortunnym czasie (także ze względu na gwałtowne zmiany kursu), ponieważ prace nad nową infrastrukturą serwera trwają u nas już od kilku tygodni i zbliżają powoli ku końcowi. Dzięki nowej infrastrukturze serwera serwis będzie działać dużo szybciej i stabilniej, co przełoży się także na zwiększoną wygodę użytkowania.

Pragniemy poinformować po raz kolejny, iż w powstałej sytuacji nie było żadnej ingerencji osób trzecich. Awaria była spowodowana wyłącznie przyczynami technicznymi na serwerze. Dodatkowo, chcemy podkreślić, iż nigdy w historii działania naszego serwisu nie mieliśmy żadnego włamania, ani ingerencji osób trzecich w jakąkolwiek część naszego systemu, dlatego zarówno wcześniej jak i teraz zapewniamy, iż wszystkie dane, oraz środki naszych użytkowników były, są i pozostają całkowicie bezpieczne.

Awaria serwisu nastąpiła w czwartek (25.05.2017) o godzinie 3:30. Krótko po powstaniu tego zdarzenia przystąpiliśmy do rozpoznania problemu i ponownego przywrócenia działania strony. Około godziny 8:00 strona została uruchomiona ponownie jednak pojawił się problem z bardzo wolnym działaniem serwisu. Serwis działał z przerwami do około godziny 14:00, po czym został wyłączony w celu dokładnego zdiagnozowania przyczyny wolnego działania strony.

W jednym z naszych początkowych komunikatów, wynikających z wczesnej diagnozy, przedwcześnie zasugerowaliśmy naruszanie integralności bazy danych. W takim przypadku zakładaliśmy przywrócenie serwisu do stanu z kopii zapasowej, jednak ten scenariusz działania okazał się niepotrzebny. Po dokładniejszej analizie okazało się jednak, że baza danych nie została w żaden sposób naruszona, a awarii uległ sam system bazodanowy na serwerze, który został od razu wymieniony na nowszy i dodatkowo zoptymalizowany.

Proces wnikliwej analizy znacznie opóźnił ponowny start serwisu, jednak zależało nam przede wszystkim na upewnieniu się, iż przed ponownym uruchomieniem serwisu wszystkie elementy systemu działają absolutnie bez zarzutu, a także sprawniej niż poprzednio. Po sprawdzeniu wszystkich danych, oraz ustawień, strona została przywrócona w nienaruszonym stanie o godzinie 14:00 w piątek (26.05.2017), czyli po około 24 godzinach od wyłączenia serwisu.

Teraz parę wniosków i informacji dodatkowych. Po awarii system bazy danych został zaktualizowany, oraz zoptymalizowany, co przyspieszyło działanie serwisu. Jak już wspominaliśmy na wstępie, od kilku tygodni pracujemy nad całkowicie nową architekturą serwera, która zostanie wprowadzona już niedługo i znacząco poprawi prędkość działania serwisu, oraz komfort jego użytkowania.

Z pozytywnych informacji chcemy dodać, iż jesteśmy sygnatariuszem Kanonu Dobrych Praktyk dla Polskich firm kryptowalutowych, którą to inicjatywę popieramy, biorąc również aktywny udział w pracach nad końcową wersją Kanonu w Ministerstwie Cyfryzacji.

Na koniec chcemy podziękować za wszystkie Wasze komentarze, zarówno te krytyczne, jak i pozytywne. Jesteśmy wdzięczni za Wasze zaufanie i wsparcie, oraz za cenne uwagi, co do działania naszej giełdy.

Przypominamy, iż w ramach zadośćuczynienia znieśliśmy całkowicie prowizję od operacji na giełdzie.

Zachęcamy wszystkich do korzystania z obecnej promocji w naszym serwisie i życzymy udanych transakcji!

Pozdrawiamy,
Zespół BitMarket24.pl
Nowa, rozbudowana giełda BTC i LTC - BitMarket24.pl: https://bitmarket24.pl

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: pm7 » środa, 31 maja 2017, 17:24

@BitMarket24.pl, komunikat rozczarowujący. Dużo słów, mało treści.

Jeżeli twierdzicie, że wyciągnęliście wnioski na przyszłość, to odpowiedzcie co spowodowało awarię systemu i jakie kroki podjęliście na przyszłość w celu zapobiegnięcia czy to tej samej sytuacji, czy podobnym.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości