"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: Bemx2k » poniedziałek, 22 maja 2017, 19:18

DASH zalicza nowe ATH a tu cicho jak w grobie .
Cos nam forum pada na pysk :/
BTC>ETH

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4618
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2683
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: mecenas » poniedziałek, 22 maja 2017, 20:03

Bemx2k pisze: DASH zalicza nowe ATH a tu cicho jak w grobie .
Cos nam forum pada na pysk :/
Może się chłopcy i dziewczynki wyprzedały z DASH-a?
Albo piszą na wątku spekulacyjnym?
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: maky » poniedziałek, 22 maja 2017, 21:25

W spekulacyjnym...
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1422
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: splawik21 » poniedziałek, 22 maja 2017, 21:37

Consensus 2017 in NY City
LIVE now!
https://www.pscp.tv/schinzelh/1LyxBBDaqoWxN

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: qqryq » poniedziałek, 22 maja 2017, 22:08

Ciekawe i myślę, że trafne stwierdzenie, które padło z ust z jednego z widzów:
'Ethereum is for the Sillicon Valley, Ripple for Wall Street and Dash for everything else (everyday use)'

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 26 kwietnia 2017
Reputacja: -33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: nnx3 » poniedziałek, 22 maja 2017, 22:12

tylko wszystko jest dla wszytkich, Mental forumowy wyszukuje lidera najdtdwardszej waluty ale tak nie jest, a jest z 700 walut i kazdy bierze co mu sie podoba a na tym polu nie ma miejsca dla liderow walut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: Bemx2k » poniedziałek, 22 maja 2017, 22:30

nnx3 pisze: tylko wszystko jest dla wszytkich, Mental forumowy wyszukuje lidera najdtdwardszej waluty ale tak nie jest, a jest z 700 walut i kazdy bierze co mu sie podoba a na tym polu nie ma miejsca dla liderow walut
Ja to widze ciut inaczej , jest kilka , no moze kilkanasice walut a reszta to prawdziwe shitcoiny.
BTC>ETH

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 26 kwietnia 2017
Reputacja: -33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: nnx3 » poniedziałek, 22 maja 2017, 23:31

warto przetrzec oczy, na coinmarket z 700 jak dla mnie 20 jest bardzo dobrych
waluty obliczeniowe, zdecentralizowane VPny, zdecentralizowane chmury przechowywania danych, waluty z ktorych jak wysylasz kase nie widac z jakiego adresu szedl przelew, waluty dla portali spolecznosciowych, waluty do glosowania demokracji, a dobre waluty sa szybko wypierane przez lepsze nowsze bo opensource dziala prawie bez zadnych patentow.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1422
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: splawik21 » środa, 24 maja 2017, 05:30



To bedzie niesamowite!
Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 26 kwietnia 2017
Reputacja: -33
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: nnx3 » wtorek, 30 maja 2017, 21:14

Splawik a Ten Wasz team to nie jacys są by to nazwac śpiący ułani ? :o przy takim potencjale sponsoringu jaki uzyskuje dash w dashcentral ok 6tys Dashow ( ok 700tys dol na miesiac ) na wydanie to ludzie powinni sie rzucac z ofertami projektow... ja nie widze tam za bardzo jakis ART directorow ktorzy by unowoczesnili grafike bo BTC wyglada jak zloto a nasz Dash jak plastyk :) tymczasem molgi by tez zrobic wizualizacje adresow jak ma ETH/ETC, potencjal reklamowy tez nie idzie w serwisy i kantory handlujace dla par miedzy chinskim alipayem a paypalem ( bo ci sie nigdy raczej nie dogadaja) co moglo by wzmocnic dash na arenie azjatyckiej.. tylko dashmani inwestuja w jakies lotniska samoloty :shock:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: Bemx2k » wtorek, 30 maja 2017, 22:47

nnx2

Tu się zgadzam z tobą w całej rozciągłości. Coś chyba Dash team zamuliło , bo zero pomysłu na promowanie coina , tymczasem ETH największy konkurent chyba odskoczył kursem o ponad 100%.
Ostatnio zmieniony środa, 31 maja 2017, 19:30 przez Bemx2k, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC>ETH

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 26 kwietnia 2017
Reputacja: -33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: nnx3 » wtorek, 30 maja 2017, 23:03

no ale wolna kasa pozostaje na nowe projekty co daje paliwo niemal 300 oktanowe :mrgreen: na przyszlosc, a te projekty w dashcentral i tak prawie wsyztkie sa przyklepywane przez glosujacych masterami, ze mozna naprawde windowac niezla kase oferujac jakis baner czy cus ku promocji dashcoina

Weteran
Posty: 7509
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2777
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: pael » środa, 31 maja 2017, 09:31

Bemx2k pisze: nnx2

Tu się zgadzam z tobą w całej rozciągłości. Coś chyba Dash team zamuliło , bo zero pomysłu na promowanie coina , tymczasem ETH największy konkurent chyba odskoczył kursem o ponad 100%.
Amanda Jonson ponoć się w alkocholizm wpakowała ,zamiast działać 2x bardziej wydajniej ona odsypia bibe chyba. Nawet pożądnych grafik Dasha nie ma komu zrobić ,jakieś dziadostwo ostatnio polecała.
oj źle się dzieje :/
@__kot__ mozesz powiedziec cos wiecej?
Mialem pytac ostatnio gdzie Amanda i czemu jakos cieszej jest o DASH

Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 6 maja 2013
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: Maggix » środa, 31 maja 2017, 10:46

Przypuszczam że obecny kurs zamieszał co niektórym w głowach .
Pewnie teraz świętują na Karaibach z nadzieją że jakoś tam będzie , żeby tylko się nie obrodzili z ręką w nocniku na mega kacu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3927
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
16
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: __kot__ » środa, 31 maja 2017, 11:04

O Amandzie nic nie wiem a plotki czy sugestii typu alkoholizm nie chcę nawet komentować - to poniżej poziomu, na którym operuję.

Co do zespołu i "zamulenia". My nigdy nie robiliśmy projektu pod kurs giełdowy i zadowolenie spekulantów. Nasze cele są jasne i klarowne od dawna - development Evolution (przyjazne użytkownikowi, błyskawiczne i łatwe w obsłudze systemy płatności oparte o blockchain Dash). Na tym się skupiamy i pracujemy pełną parą.
Jeśli spodziewacie się, że skierujemy wysiłki na uszczęśliwianie spekulantów poprzez tworzenie rzeczy typu ładniejsze logo lub mało znaczące fajerwerki to Was rozczaruję. Nie zrobimy tego.

Dash to projekt mający na celu dostarczenie najlepszego produktu na rynku płatności krypto. Na tym się świadomie koncentrujemy. Marketing też będzie celowany w produkt i jego promocję a nie w ciągłe pompowanie kursu. Kampania marketingowa i PR-owa jest planowana i będzie to w pełni profesjonalne, świadome przedsięwzięcie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: Wymazywanie » środa, 31 maja 2017, 14:05

__kot__ pisze: O Amandzie nic nie wiem a plotki czy sugestii typu alkoholizm nie chcę nawet komentować - to poniżej poziomu, na którym operuję.
Czyli po prostu pijecie razem? :mrgreen: Żarcik. ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: miso20 » czwartek, 1 czerwca 2017, 18:40

__kot__ pisze: O Amandzie nic nie wiem a plotki czy sugestii typu alkoholizm nie chcę nawet komentować - to poniżej poziomu, na którym operuję.

Co do zespołu i "zamulenia". My nigdy nie robiliśmy projektu pod kurs giełdowy i zadowolenie spekulantów. Nasze cele są jasne i klarowne od dawna - development Evolution (przyjazne użytkownikowi, błyskawiczne i łatwe w obsłudze systemy płatności oparte o blockchain Dash). Na tym się skupiamy i pracujemy pełną parą.
Jeśli spodziewacie się, że skierujemy wysiłki na uszczęśliwianie spekulantów poprzez tworzenie rzeczy typu ładniejsze logo lub mało znaczące fajerwerki to Was rozczaruję. Nie zrobimy tego.

Dash to projekt mający na celu dostarczenie najlepszego produktu na rynku płatności krypto. Na tym się świadomie koncentrujemy. Marketing też będzie celowany w produkt i jego promocję a nie w ciągłe pompowanie kursu. Kampania marketingowa i PR-owa jest planowana i będzie to w pełni profesjonalne, świadome przedsięwzięcie.
A możesz powiedzieć coś więcej kiedy ta kampania reklamowa jest planowana? Za rok, dwa, czy za miesiąc? :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3927
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: __kot__ » czwartek, 1 czerwca 2017, 21:15

Jak napisałem powyżej, kampania jest w fazie planowania. Oznacza to, że nie mamy jeszcze ani konkretnych dat ani zawartości. Mogę napisać, iż rozmawiamy z naprawdę wielkimi firmami, spośród których wybierzemy jedną. Zadaniem tej firmy będzie osadzić Dash w świadomości przeciętnego masowego odbiorcy - duży krok poza zaklęty krąg krypto-biznesu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 5 czerwca 2017, 18:12

Czy istnieje jakiś operator* płatności dla Dash (coś jak inpay albo bitpay dla btc) ?
@__kot__, @splawik21
Roadmap roadmapem, ale teraz jak tak patrze w ilu miejscach dash mógłby uzuepłnić płatności btc, to myślę,że grzechem jest nie skupienie sie nad tym..

*-mam na myśli operatora nieegzotycznego, czyli takiego który miałby podobną renomę jak operatorzy płatności btc...
A może trzebaby zacząć lobbować (wzmożyć wysiłki) na rzecz akceptacji dasha wśrod operatów płatności btc?

Jest w ogole gdzieś lista akceptacji dasha?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: pm7 » poniedziałek, 5 czerwca 2017, 18:16

adam1226 pisze: Czy istnieje jakiś operator* płatności dla Dash (coś jak inpay albo bitpay dla btc) ?
https://www.coinpayments.net/
adam1226 pisze: Roadmap roadmapem, ale teraz jak tak patrze w ilu miejscach dash mógłby uzuepłnić płatności btc, to myślę,że grzechem jest nie skupienie sie nad tym..
A jest dostępny dobry portfel lekki? Bo Electrum-Dash pamiętam, że się popsuł i stwierdzono, że deweloperzy Dash nie poświęcają na niego czasu.

Wróć do „Dash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości