POLONIEX

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: CanCan » czwartek, 18 maja 2017, 23:27

roman1959 pisze: Sądząc po ilości Twoich postów na forum jesteś nowy na Polo- to normalne, że nowym trzymają wypłaty całymi dniami. Podnieś sobie poziom weryfikacji poprzez wysłanie dokumentów albo męcz support na trollboksie i uzbrój się w cierpliwość.
Mi wypłaty idą w ciągu kilku minut, ale za to na odpowiedz supportu w sprawie weryfikacji L3 czekam już

Uwaga...

17 DNI ! :D
BTC-SMS.eu <- BTC/LTC/ETH za SMS
BitCantor.com <- Ekspresowy Kantor BTC/LTC/ETH

Pomogłem? 1AZ14HkoqtY26WeTuJYVizEjBLehqLTugj

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1028
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: adam1226 » piątek, 19 maja 2017, 06:45

Mim pisze: Witam. Mam problem z poloniexem a mianowicie nie mogę nic wypłacić. Wczoraj rano zleciłem dwie małe wypłaty, potwierdziłem gdy przyszedł do mnie mail i nie doszły. W historii mam je jako Awaiting Approval. W tym przypadku już napisałem do suportu ponieważ czekam już ponad 24h ale co mnie dziwi bardziej to mój daily limit jest wyczerpany i nie mogę nic wypłacić w tej chwili chociaż nic po za tymi na prawdę małymi wypłatami nie wypłacałem. Miał ktoś już kiedyś taki przypadek?
Niestety ostatnio problemy z polo są niestety na porządku dziennym i dotyczą praktycznie wszystkich użytkowników.
Ostatnio np wiele osób miało problem z wypłata - polo klasyfikowalo wyplate jako zatwierdzona mimo ze nie rozglosili nawet transkacji.
Jesli chodzi o Twoj problem to jestes kolejna osoba która go doswiadczyla. Trudno określić przyczyne poza tym ze polo odnotowalo lawinowy wzrost użytkowników ostatnio..
:arrow: [Binance]- Giełda altcoinów
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Gaduła
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
1

POLONIEX

Postautor: roman1959 » piątek, 19 maja 2017, 10:34

adam1226 pisze:
Mim pisze: Witam. Mam problem z poloniexem a mianowicie nie mogę nic wypłacić. Wczoraj rano zleciłem dwie małe wypłaty, potwierdziłem gdy przyszedł do mnie mail i nie doszły. W historii mam je jako Awaiting Approval. W tym przypadku już napisałem do suportu ponieważ czekam już ponad 24h ale co mnie dziwi bardziej to mój daily limit jest wyczerpany i nie mogę nic wypłacić w tej chwili chociaż nic po za tymi na prawdę małymi wypłatami nie wypłacałem. Miał ktoś już kiedyś taki przypadek?
Niestety ostatnio problemy z polo są niestety na porządku dziennym i dotyczą praktycznie wszystkich użytkowników.
Ostatnio np wiele osób miało problem z wypłata - polo klasyfikowalo wyplate jako zatwierdzona mimo ze nie rozglosili nawet transkacji.
Jesli chodzi o Twoj problem to jestes kolejna osoba która go doswiadczyla. Trudno określić przyczyne poza tym ze polo odnotowalo lawinowy wzrost użytkowników ostatnio..
Adam, odnosząc się do minusa którego dostałem za swoją odpowiedź- przykro mi, ale tak właśnie jest. Zakładałem drugie konto i gdy na pierwszym wszystko szło natychmiast, to drugie było wstrzymywane z powodów anty-fraudowych. Support potwierdził, że to ich standardowa procedura.
Nie bądź zachłanny

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1028
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: adam1226 » piątek, 19 maja 2017, 12:27

Ok czyli trzeba brać pod uwagę że mając konto na polo trzeba będzie podpisać cyrograf..
Chociaż jeśli ktoś z nowym kontem nie chce od razu wypłacać całego limitu to jest szansa ze sie nie przyczepia?
:arrow: [Binance]- Giełda altcoinów
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Gaduła
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: roman1959 » piątek, 19 maja 2017, 12:37

adam1226 pisze: Chociaż jeśli ktoś z nowym kontem nie chce od razu wypłacać całego limitu to jest szansa ze sie nie przyczepia?
Mnie przyblokowali od razu. Wydaje mi się, że pierwsze transakcje są po prostu weryfikowane ręcznie (a wiadomo jak działa Support Polo), a później leci już automat.
Nie bądź zachłanny

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: Wymazywanie » piątek, 19 maja 2017, 13:32

@roman1959, Tak, jak masz więcej niż 1 konto, dostaje się maila, że to wykryli. Miałem tak i usunałem konta którymi nie grałem zostawiając jedno. Wprowadzili to kilka miesięcy temu, wcześniej nie było.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Orator
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: MegaMol » piątek, 19 maja 2017, 19:46

CanCan pisze:
roman1959 pisze: Sądząc po ilości Twoich postów na forum jesteś nowy na Polo- to normalne, że nowym trzymają wypłaty całymi dniami. Podnieś sobie poziom weryfikacji poprzez wysłanie dokumentów albo męcz support na trollboksie i uzbrój się w cierpliwość.
Mi wypłaty idą w ciągu kilku minut, ale za to na odpowiedz supportu w sprawie weryfikacji L3 czekam już

Uwaga...

A właśnie chciałem napisać, że też już długo czekam. Na trollboxie widziałem jak innych przeganiają mówiąc, że support od weryfikacji jest mały i mają tyły. Eh...

Zaraz też mi pyknie 17 dni :(

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: CanCan » piątek, 19 maja 2017, 22:13

MegaMol pisze: A właśnie chciałem napisać, że też już długo czekam. Na trollboxie widziałem jak innych przeganiają mówiąc, że support od weryfikacji jest mały i mają tyły. Eh...

Zaraz też mi pyknie 17 dni
No cóż zrezygnowałem na razie z Polo. 18 Dni bez odpowiedzi i ciągłe zwodzenie mi nie odpowiada.
BTC-SMS.eu <- BTC/LTC/ETH za SMS
BitCantor.com <- Ekspresowy Kantor BTC/LTC/ETH

Pomogłem? 1AZ14HkoqtY26WeTuJYVizEjBLehqLTugj

bit
Dyskutant
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: bit » piątek, 19 maja 2017, 23:14

Level 2 Verification
Passport ID:

tutaj tylko i wylacznie numer paszportu czy moze byc numer dowodu osobistego,
jezeli tak to pesel czy numer dowodu ?

jeszcze odnosnie zdjecia, koniecznie musi byc zdjecie z trzymanym dowodem w reku, czy wystarcza tylko skany dowodu ?

Enhanced Verification
na czym to polega ?
wysylaja list z kodami na adres firmy/zamieszkania ?

wiem ze tutaj nie support polo,
ale moze ktos weryfikowal a nie mial np paszportu.

Mim
Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: Mim » sobota, 20 maja 2017, 17:38

MegaMol pisze:
CanCan pisze:

Uwaga...

A właśnie chciałem napisać, że też już długo czekam. Na trollboxie widziałem jak innych przeganiają mówiąc, że support od weryfikacji jest mały i mają tyły. Eh...

Zaraz też mi pyknie 17 dni :(
Nie pocieszyliście mnie :( Własnie zauważyłem na trollboxie, że bardzo wiele osób ma z tym problem. Nie wiem jak Poloniex mógł do takiego czegoś doprowadzić. Ludzi zaczną uciekać z tej giełdy po takim czymś. Mam tylko nadzieje, że wypłaty zostaną zrealizowane w niedługim czasie i odzyskam wszystko.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: Wymazywanie » sobota, 20 maja 2017, 18:07

bit pisze: wiem ze tutaj nie support polo,
Można po dowodzie osobistym też. Warto na jpgach dodać swoje napisy (nie jeden a kilka) że to tylko dla polo na weryfikację (chociaż pewnie wprawny grafik może to wyczyścić bez problemu heh).

Dodano po 2 minutach 12 sekundach:
bit pisze: jeszcze odnosnie zdjecia, koniecznie musi byc zdjecie z trzymanym dowodem w reku, czy wystarcza tylko skany dowodu ?
Skany dowodu (zamiast mogą być zdjęcia) i Ty trzymający dokument w reku. Zresztą to jasne patrząc na ich wzór: https://poloniex.com/images/ID-upload-samples.png
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

bit
Dyskutant
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: bit » niedziela, 21 maja 2017, 17:09

Wymazywanie pisze:
bit pisze: wiem ze tutaj nie support polo,
Można po dowodzie osobistym też. Warto na jpgach dodać swoje napisy (nie jeden a kilka) że to tylko dla polo na weryfikację (chociaż pewnie wprawny grafik może to wyczyścić bez problemu heh).

Dodano po 2 minutach 12 sekundach:
bit pisze: jeszcze odnosnie zdjecia, koniecznie musi byc zdjecie z trzymanym dowodem w reku, czy wystarcza tylko skany dowodu ?
Skany dowodu (zamiast mogą być zdjęcia) i Ty trzymający dokument w reku. Zresztą to jasne patrząc na ich wzór: https://poloniex.com/images/ID-upload-samples.png
w tej rubryce "Passport ID:" w przypadku dowodu osobistego trzeba wpisac numer dowodu czy pesel ?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 21 maja 2017, 19:46

@bit, Numer dowodu.

Wygadany
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: esse » niedziela, 21 maja 2017, 20:23

Wymazywanie pisze:

A na stronie supportu trochę inaczej ;) : https://poloniex.freshdesk.com/support/ ... ion-photo-

Początkujący
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: Xarimar » niedziela, 21 maja 2017, 21:56

Podczas ogowania z pc (3 przeglądarki, WI-Fi) i tel(LTE), wywala błąd error 500, ktoś cos?

pm7
Moderator
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: pm7 » niedziela, 21 maja 2017, 22:15

Czasami ich serwery nie dają rady, poczytaj temat, poczekaj trochę.

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 3859
Reputacja postu: 
1

POLONIEX

Postautor: Bit-els » niedziela, 21 maja 2017, 22:42

Pozwy i dochodzenie przeciw Polo i Krakenowi
Będzie kontrola na Kraken i Poloniex http://btcpolska.pl/?p=1851

Orator
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: MegaMol » poniedziałek, 22 maja 2017, 07:39

Eh... no super. Niech jeszcze obie giełdy zamkną...

Weteran
Reputacja: 7674
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: ekonokomik » poniedziałek, 22 maja 2017, 12:10

@Bit-els, @MegaMol, ale jaka "kontrola" czy "zamknięcie"?
Z tego co ja zrozumiałem, to są oskarżenia prywatnej kancelarii, reprezentującej klientów tych giełd. Sprawa cywilna, pewnie trafi do sądu i tyle.

Orator
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: MegaMol » poniedziałek, 22 maja 2017, 17:25

@ekonokomik
Przepraszam, mam dzisiaj zły dzień i trochę nie ogarniam, stąd taki komentarz.
Wkurza mnie niemiłosiernie bardzo długi czas oczekiwania na weryfikację konta.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”