POLONIEX

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: ekonokomik » niedziela, 14 maja 2017, 21:39

@Wymazywanie, @powered, uspokajające to to nie jest. Wygląda jakby im się silnik rozsypywał. :(
Jeśli tak, to w każdej chwili mogą zrobić "przerwę techniczną" i wtedy się zacznie...
Mam nadzieję, że jednak do tego nie dojdzie i odzyskają stabilność.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Rumcajs » niedziela, 14 maja 2017, 22:13

Ty chociaz możesz wypłacić ja mam ciągle 0$ że moge wypłacić :( Wydaje mi się że jak wypłace prawie do limitu bo mi zostało kilka $ jeszcze do 0 bo nie umialem dokladnie wycelowac, to jak cena BTC wzrosła to to kilka $ limitu mi sie zmniejszyło do zera, ale to bezsensu bo wypłata byla wcześniej więc jak po fakcie wypłaty mogą mi zmniejszac limit $ bo btc wzrosło. Ale to akurat już miałem tak kiedys z miesiac temu też więc to nie ma związku raczej z tymi problemami co teraz są, taki dziwny bug lub mechanizm wyliczania. Jeszcze mi się nie odświerzyło bo wczoraj wypłacałem w nocy, ale nie pamietam czy też miałem zmniejszony limit wysyłki bo patrzylem tylko na pasek i zjechał do końca.
A mam tam ciągle BTSy uwięzione. Szkoda że nie udało mi się kiedyś weryfikacji dokończyć bo zaczeli coś kombinować i kłamać że adresu mojego nie mogą zweryfikować w kraju gdzie mieszkam, a inne osoby na forum pisały że dostały bez problemu Tier 2. Walczylem nawet o to z supportem ticketami i prośbami i groźbami to nie chcieli, kazali mi robić od razu veryfikacje lvlu 3 czyli przysyłanie skanów dokumentów więc się poddałem. Już kiedyś na Bitcurexa wysłałem scany dowodu osobistego, ciekawe kto je teraz ma. Za to na Bittrexie nie wiem czemu mam limit 100 btc na wysyłke, i co ciekawe nie jest podany w $ jak na polo tylko konkretnie w btc czyli bez względu na to jaki jest kurs 100 to 100. Nie zeby mi był potrzebny taki ale przynajmniej nie jest to jakiś 550$ jak na polo jesli faktycznie go obniżyli.

Dodano po 29 minutach 53 sekundach:
EDIT: przed chwilą mi się odświerzyła dzienna wypłata i mogłem wypłacić moje BTS więc działa.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: jjm121 » poniedziałek, 15 maja 2017, 10:56

Mam pytanko co robić.
Feralnego 13-5-2017 użyłem funkcji STOP-LIMIT i nagle zniknęły mi wszystkie coiny, a ORDER się nie pojawił.
Założyłem na to Ticketa, ale od soboty nie mam żadnej odpowiedzi :-/

Może powinienem to zgłosić jakoś inaczej?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: jjm121 » poniedziałek, 15 maja 2017, 11:04

Wymazywanie pisze:
ekonokomik pisze: Nie działa też SL: "The Stop-Limit feature has been temporarily disabled as we investigate an issue".
Ostatnio czytałem, że stop-limit miało jakiś bug, że skasowanie otwartych stop-limit zjadało BTC a nie je oddawało. Na reddicie to było opisywane.
A możesz mi dać jakiś bliższy namiar do przeczytania?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: jjm121 » poniedziałek, 15 maja 2017, 11:25

jjm121 pisze:
Wymazywanie pisze:
ekonokomik pisze: Nie działa też SL: "The Stop-Limit feature has been temporarily disabled as we investigate an issue".
Ostatnio czytałem, że stop-limit miało jakiś bug, że skasowanie otwartych stop-limit zjadało BTC a nie je oddawało. Na reddicie to było opisywane.
A możesz mi dać jakiś bliższy namiar do przeczytania?
Już znalazłem. Zdaje się, że to po moim zgłoszeniu... a może było tego więcej...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: blink » poniedziałek, 15 maja 2017, 11:34

@jjm121, napisz na trollboxie do nich może to nieco przyspieszyć sprawę. Ja ostatnio po wysłaniu ticketa bez żadnej interwencji czekałem ponad 20 dni na odpowiedź


Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: jjm121 » poniedziałek, 15 maja 2017, 12:05

blink pisze: @jjm121, napisz na trollboxie do nich może to nieco przyspieszyć sprawę. Ja ostatnio po wysłaniu ticketa bez żadnej interwencji czekałem ponad 20 dni na odpowiedź

Dzięki. Napisałem do nich. Ładnie przeprosili, pracują nad tym i się do mnie odezwą...

Dodano po 10 minutach 36 sekundach:
jjm121 pisze:
blink pisze: @jjm121, napisz na trollboxie do nich może to nieco przyspieszyć sprawę. Ja ostatnio po wysłaniu ticketa bez żadnej interwencji czekałem ponad 20 dni na odpowiedź

Dzięki. Napisałem do nich. Ładnie przeprosili, pracują nad tym i się do mnie odezwą...
... chociaż wolałbym by mi oddali kasę i dalej pracowali nad poprawą błędu w stop-limit :?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Kluka » poniedziałek, 15 maja 2017, 13:57

U mnie sytuacja rozwiazana, etc w koncu odblokowali, po 2 dniach pending pojawilo sie na koncie. Zamienione na btc i wyplacone bez problemow, ale nie powiem troche strachu bylo bo to byla pokazna sumka.
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 2 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

POLONIEX

Postautor: red09 » poniedziałek, 15 maja 2017, 16:44

u mnie też naprawione, trollbox pomógł

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: jjm121 » wtorek, 16 maja 2017, 10:23

STOP-LIMIT już działa. Kasę oddali. :D

Początkujący
Posty: 295
Rejestracja: 8 marca 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: marlone » wtorek, 16 maja 2017, 14:59

Może mi ktoś wyjaśnić jedną rzecz. Wszedłem w long na poloniexie (margin trading). W orders-my open orders widzę normalnie zlecenie BUY. W samej zakładce exchange mam jednak "You have no open positions." . Zwiększa mi się jedynie "Unrealized Lending Fees". To jakieś problemy z POLONIEXEM (przez dłuższą chwilę nie dało się złożyć zlecenia i były ogólne problemy)? Może spotkał się ktoś z czymś takim?

Dodano po 1 minucie 13 sekundach:
Chyba, że zlecenie wskoczyło z moją ceną ale się nie wypełniło. Wtedy by się zgadzało...

Mim
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 3 kwietnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Mim » czwartek, 18 maja 2017, 22:08

Witam. Mam problem z poloniexem a mianowicie nie mogę nic wypłacić. Wczoraj rano zleciłem dwie małe wypłaty, potwierdziłem gdy przyszedł do mnie mail i nie doszły. W historii mam je jako Awaiting Approval. W tym przypadku już napisałem do suportu ponieważ czekam już ponad 24h ale co mnie dziwi bardziej to mój daily limit jest wyczerpany i nie mogę nic wypłacić w tej chwili chociaż nic po za tymi na prawdę małymi wypłatami nie wypłacałem. Miał ktoś już kiedyś taki przypadek?

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: roman1959 » czwartek, 18 maja 2017, 22:55

Mim pisze: Witam. Mam problem z poloniexem a mianowicie nie mogę nic wypłacić. Wczoraj rano zleciłem dwie małe wypłaty, potwierdziłem gdy przyszedł do mnie mail i nie doszły. W historii mam je jako Awaiting Approval. W tym przypadku już napisałem do suportu ponieważ czekam już ponad 24h ale co mnie dziwi bardziej to mój daily limit jest wyczerpany i nie mogę nic wypłacić w tej chwili chociaż nic po za tymi na prawdę małymi wypłatami nie wypłacałem. Miał ktoś już kiedyś taki przypadek?
Sądząc po ilości Twoich postów na forum jesteś nowy na Polo- to normalne, że nowym trzymają wypłaty całymi dniami. Podnieś sobie poziom weryfikacji poprzez wysłanie dokumentów albo męcz support na trollboksie i uzbrój się w cierpliwość.
Nie bądź zachłanny

Mim
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 3 kwietnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Mim » czwartek, 18 maja 2017, 23:24

Sądząc po ilości Twoich postów na forum jesteś nowy na Polo- to normalne, że nowym trzymają wypłaty całymi dniami. Podnieś sobie poziom weryfikacji poprzez wysłanie dokumentów albo męcz support na trollboksie i uzbrój się w cierpliwość.
To prawda dopiero zaczynam ten temat ale myślałem, że jest równouprawnienie a tu się jednak okazuje, że nowych Poloniex zniechęca. Dzięki za odpowiedź, zweryfikowałem już do drugiego poziomu i napisałem do supportu więc myślę, że będzie ok.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 8 lutego 2015
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Toronto

POLONIEX

Postautor: CanCan » czwartek, 18 maja 2017, 23:27

roman1959 pisze: Sądząc po ilości Twoich postów na forum jesteś nowy na Polo- to normalne, że nowym trzymają wypłaty całymi dniami. Podnieś sobie poziom weryfikacji poprzez wysłanie dokumentów albo męcz support na trollboksie i uzbrój się w cierpliwość.
Mi wypłaty idą w ciągu kilku minut, ale za to na odpowiedz supportu w sprawie weryfikacji L3 czekam już


Uwaga...


17 DNI ! :D
BTC-SMS.eu <- BTC/LTC/ETH za SMS
BitCantor.com <- Ekspresowy Kantor BTC/LTC/ETH

Pomogłem? 1AZ14HkoqtY26WeTuJYVizEjBLehqLTugj

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

POLONIEX

Postautor: adam1226 » piątek, 19 maja 2017, 06:45

Mim pisze: Witam. Mam problem z poloniexem a mianowicie nie mogę nic wypłacić. Wczoraj rano zleciłem dwie małe wypłaty, potwierdziłem gdy przyszedł do mnie mail i nie doszły. W historii mam je jako Awaiting Approval. W tym przypadku już napisałem do suportu ponieważ czekam już ponad 24h ale co mnie dziwi bardziej to mój daily limit jest wyczerpany i nie mogę nic wypłacić w tej chwili chociaż nic po za tymi na prawdę małymi wypłatami nie wypłacałem. Miał ktoś już kiedyś taki przypadek?
Niestety ostatnio problemy z polo są niestety na porządku dziennym i dotyczą praktycznie wszystkich użytkowników.
Ostatnio np wiele osób miało problem z wypłata - polo klasyfikowalo wyplate jako zatwierdzona mimo ze nie rozglosili nawet transkacji.
Jesli chodzi o Twoj problem to jestes kolejna osoba która go doswiadczyla. Trudno określić przyczyne poza tym ze polo odnotowalo lawinowy wzrost użytkowników ostatnio..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: roman1959 » piątek, 19 maja 2017, 10:34

adam1226 pisze:
Mim pisze: Witam. Mam problem z poloniexem a mianowicie nie mogę nic wypłacić. Wczoraj rano zleciłem dwie małe wypłaty, potwierdziłem gdy przyszedł do mnie mail i nie doszły. W historii mam je jako Awaiting Approval. W tym przypadku już napisałem do suportu ponieważ czekam już ponad 24h ale co mnie dziwi bardziej to mój daily limit jest wyczerpany i nie mogę nic wypłacić w tej chwili chociaż nic po za tymi na prawdę małymi wypłatami nie wypłacałem. Miał ktoś już kiedyś taki przypadek?
Niestety ostatnio problemy z polo są niestety na porządku dziennym i dotyczą praktycznie wszystkich użytkowników.
Ostatnio np wiele osób miało problem z wypłata - polo klasyfikowalo wyplate jako zatwierdzona mimo ze nie rozglosili nawet transkacji.
Jesli chodzi o Twoj problem to jestes kolejna osoba która go doswiadczyla. Trudno określić przyczyne poza tym ze polo odnotowalo lawinowy wzrost użytkowników ostatnio..
Adam, odnosząc się do minusa którego dostałem za swoją odpowiedź- przykro mi, ale tak właśnie jest. Zakładałem drugie konto i gdy na pierwszym wszystko szło natychmiast, to drugie było wstrzymywane z powodów anty-fraudowych. Support potwierdził, że to ich standardowa procedura.
Nie bądź zachłanny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

POLONIEX

Postautor: adam1226 » piątek, 19 maja 2017, 12:27

Ok czyli trzeba brać pod uwagę że mając konto na polo trzeba będzie podpisać cyrograf..
Chociaż jeśli ktoś z nowym kontem nie chce od razu wypłacać całego limitu to jest szansa ze sie nie przyczepia?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: roman1959 » piątek, 19 maja 2017, 12:37

adam1226 pisze: Chociaż jeśli ktoś z nowym kontem nie chce od razu wypłacać całego limitu to jest szansa ze sie nie przyczepia?
Mnie przyblokowali od razu. Wydaje mi się, że pierwsze transakcje są po prostu weryfikowane ręcznie (a wiadomo jak działa Support Polo), a później leci już automat.
Nie bądź zachłanny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Wymazywanie » piątek, 19 maja 2017, 13:32

@roman1959, Tak, jak masz więcej niż 1 konto, dostaje się maila, że to wykryli. Miałem tak i usunałem konta którymi nie grałem zostawiając jedno. Wprowadzili to kilka miesięcy temu, wcześniej nie było.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości