Bitcurex - awaria?

Rozmowny
Posty: 75
Rejestracja: 31 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: cosurgi » sobota, 14 stycznia 2017, 11:13

ryopphdi pisze:Czy udało się komuś dodzwonić do prokuratora Jacka Pakuły? Dzwonię na jego "nowy" numer który dostałem w sekretariacie z końcówką 775. Dzwonię od 7 dni, wykonałem około 20-30 telefonów w tym czasie i nigdy prokurator nie podniósł słuchawki. Raz było zajęte, zadzwoniłem po kilku minutach i standardowo nikt nie odebrał.

EDIT: Prokurator jest chory ma być w pracy od poniedziałku. Wedle informacji uzyskanej od sekretarki można wysyłać w naszej sprawie maile, można także użyć epuap.
EDIT2: Jeśli uda mi się dodzwonić w przyszłym tygodniu napiszę tutaj czego się dowiedziałem. Mam zamiar dowiedzieć się jaka jest preferowana droga kontaktu z Prokuraturą tak aby nasze zeznania/dowody/informacje były włączone do sprawy. Druga sprawa to chciałbym dowiedzieć się czy konta PLN są zablokowane.
O super! Wielkie dzięki za info. Jak tylko będziesz wiedział w jaki sposób mamy do prokuratury się zgłaszać jako poszkodowani to daj znać. Od razu wyślę list polecony z tym co mi podasz.

Dyskutant
Posty: 171
Rejestracja: 17 listopada 2015
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: ryopphdi » sobota, 14 stycznia 2017, 20:59

cosurgi pisze:
O super! Wielkie dzięki za info. Jak tylko będziesz wiedział w jaki sposób mamy do prokuratury się zgłaszać jako poszkodowani to daj znać. Od razu wyślę list polecony z tym co mi podasz.
Taki właśnie mam zamiar. Mam nadzieję, że dodzwonię się w poniedziałek. ;)

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10320
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: Bitmar » wtorek, 17 stycznia 2017, 00:15

ArekW pisze: @Lechu wspomniałem o pogróżkach, bo wydawało mi się to absurdalne. Nie wiem też, dlaczego ta osoba napisała mi to. Ze względu na pisanie w tym temacie zwracali się do mnie rózni ludzie, którzy się odzywali, coś mówili a potem znikali. Czy to było sondowanie, czy sprawdzanie, nie wiem. Prawdopodobnie chodziło o to, żeby sprawdzić, czy ja przekaże to dalej.
Dziecinada, odpowiadam publicznie.
Ktoś się nieźle bawi tą sprawą Bitcurexa. Przed chwilą ja dostałem to:
Moim celem była ochrona i uświadamianie użytkowników jak i również ochrona siebie. W przypadku bitcurexa zmęczony byłem waszą cenzura i dla jaj napisałem do PG w Łodzi i podałem forum i twojego usera. Dla hecy a konto poszło w zapomnienie na przechuj. Teoretycznie to był koniec bo przypadkiem wczoraj wszedłem i szok. Odpisali, poprosili o kontakt i zadali parę dziwnych pytań o ciebie. Nie dawałeś pretekstu do działań przeciwko tobie, taki wygłup a tak wyszło. Tak jak pisałem wcześniej, byłem wkurwiony ale teraz zbyt późno na odkręcanie. Mozna to było załatwić inaczej. A teraz moge im odpisać i opowiedzieć co myślę o sprawie albo morda w kubeł. Chyba, że mi sypniesz groszem kolego.
Wyslij 5 tysiaków do 17upAcX21sh1DjxzfVofykrGPb1KCEtgL8 i nie będzie odpowiedzi do gospodarczych. Albo leć na policję z tym listem. Sprawa może się ciągnąć latami a prawo chroni sprawcę i knebluje usta ofiarom.
Nie wiem jakie Ty dostałeś pogróżki, ale można przypuszczać, że to pewnie ten sam troll, ten sam który od początku próbuje zaśmiecać ten wątek a potem wypisuje w sieci, że tu cenzura bo posty tego głąba lądują w śmietniku ;) Jeśli dostajecie tego typu pogróżki zachowujcie to, ja mam już tego pewnie z kilkadziesiąt i można to pozbierać do kupy. Mając taką ilość danych będzie można coś podziałać.

Dyskutant
Posty: 171
Rejestracja: 17 listopada 2015
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: ryopphdi » wtorek, 17 stycznia 2017, 09:57

ryopphdi pisze:
cosurgi pisze:
O super! Wielkie dzięki za info. Jak tylko będziesz wiedział w jaki sposób mamy do prokuratury się zgłaszać jako poszkodowani to daj znać. Od razu wyślę list polecony z tym co mi podasz.
Taki właśnie mam zamiar. Mam nadzieję, że dodzwonię się w poniedziałek. ;)
Udało mi się dzisiaj dodzwonić do Pana Prokuratora Jacka Pakuły zajmującego się naszą sprawą. Oto informacje które uzyskałem:

1. Preferowana forma kontaktu z prokuraturą w Łodzi
1a. list polecony. Adres znalazłem taki: Prokuratura Okręgowa w Łodzi, ul. Kilińskiego 152, 90-322 Łódź
1b. wizyta w lokalnej dla siebie komendzie Policji lub Prokuraturze (warto znać sygnaturę sprawy PO VI DS 50.2016 bo wtedy zeznania automatycznie trafią do Łodzi)
1c. jeśli ktoś jest z Łodzi to oczywiście można osobiście

Niedługo gdzieś na stronie internetowej prokuratury http://www.lodz.po.gov.pl/ pojawi się informacja o tym jak się kontaktować itp.

Pozytywna informacja dla osób spoza Łodzi jest taka, że nawet jeśli ktoś kontaktował się z prokuraturą w inny sposób czyli np. email, poczta zwykła, epuap itp to takie zgłoszenie nie jest ignorowane i otrzyma w przyszłości wezwanie do lokalnej dla siebie komendy Policji w celu złożenia zeznań.

2. Czy są pieniądze na kontach spółki - nie otrzymałem na ten temat odpowiedzi.

Być może dowiemy się poźniej gdy sprawa wejdzie w dalszy etap?

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wrocław

Bitcurex - awaria?

Postautor: ArekW » wtorek, 17 stycznia 2017, 17:22

@Bitmar,
Jeżeli się ludzie z forum odezwą, może to być zebrane i przekazane na policję, może do tej samej sprawy.

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 96
Rejestracja: 3 grudnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: Rhistel » czwartek, 22 czerwca 2017, 21:58

Hej ludziska, trochę czasu już minęło, ktoś coś jakieś informacje ma w tej sprawie....
Rynki mogą pozostać irracjonalne dłużej niż ty możesz pozostać wypłacalny - John Maynard Keynes

Wróć do „Dla zaawansowanych - nowi tylko czytają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość