Factom (FCT) dysuksja ogólna

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: koparki » sobota, 13 sierpnia 2016, 08:24

Warto teraz obserwować Factom, może się niebawem gwałtownie wybić nawet w okolice 5500 -dokładnie tak jak dzisiejszy MaidSafeCoin. Dlaczego tak myślę? Zobaczcie wykres 1D , jeszcze lepiej na 4h, spore wzrosty na wysokich obrotach, historycznie patrząc jest spory potencjał do dalszych wzrostów, ostatnia korekta na niskich obrotach, dzisiaj być moze koniec korekty - przynajmniej na ten moment dobrze to wygląda, przestanie dobrze wyglądać jak spadnie na dużych obrotach poniżej 3600 ale prawdopodobieństwo wzrostu jest większe i stosunek ryzyka do nagrody jest korzystny.
Ale do takiego skoku cenowego przebijającego ostatnie szczyty potrzeba paliwa w postaci wolnych bitcoinów na rynku - czy znajdzie się ich tyle po wybiciu maidsafe?
---

Dyskutant
Posty: 195
Rejestracja: 22 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: SpartaN » czwartek, 13 października 2016, 17:48

Factom znajduje się na fajnym poziomie: https://www.coinigy.com/s/i/57ffab3e/ ma szanse przełamać trend spadkowy to raz, a jak to się nie uda to pozostaje w kanale spadkowym i do tego jest spora szansa na uformowanie się głowy z ramionami - trochę zniekształcona formacja wyjdzie bo są dwa szczyty. Miał ostatnio dobrego newsa, 4,2 mln $ zainwestowanych przez wehikuł Tima Drapera.

Kolejny argument co do spadków może być taki że FCT to jeden z coinów który najwięcej urósł i jeszcze nie stracił tej wartości. XMR ma stopę x4,17 a FCT x2,33 względem wzrostów z ostatnich 3-4 msc.

No i dobić alty może król czyli Btc :) Podczas wzrostów Btc, Factom najmniej ucierpiał, właściwie krąży w miejscu (mowa o ostatnim msc)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: Rumcajs » czwartek, 13 października 2016, 18:29

MAm pytanie, ktoś używa walleta FCT domowego a nie tylko trzyma na giełdzie ?
Chodzi mi o tego pod linuksa.
Wymaga 2 okienek z poleceniami do uruchomienia i jest w przeglądarce internetowej jak Lisk czy Wave.
Ale nie ogarniam dalszej części. Czyli jaki mam adres/login i jak to zahasłować ???
nie ma nigdzie żadnych opcji do ustawienia hasła, ten wallet po uruchomieniu 2 okienek z komendami linuxa i otwarcu go wygląda jak jakis otwarty wallet, myślę że bym znalazł adres do przesłania tych FCT na niego, nie pamietam bo kilka dni temu walczyłem z nim, ale nie ma nigdzie gdzie bym nie patrzyl niczego bedacego hasłem na ten wallet ....
A przeciez nie przeleje w ciemno moich FCT na wallet który nie ma ustawionego nawet hasła, to już bezpieczniejsze są na giełdzie z 2FA.
Da rade ktoś pomóc ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: adam1226 » piątek, 14 października 2016, 00:54

Rumcajs pisze: A przeciez nie przeleje w ciemno moich FCT na wallet który nie ma ustawionego nawet hasła, to już bezpieczniejsze są na giełdzie z 2FA.
a jak gielda bedzie miec "problemy techniczne"
myslisz ze na tego lapka bedzie Ci ktos wchodzil ?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: Rumcajs » piątek, 14 października 2016, 20:06

No nie ma opcji ale każdy wallet ma jakies hasło nawet te dziwaczne wallety platformowe jakis Wave czy Lisk mają hasła, czemu FCT ma nie miec to nie rozumiem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: Rumcajs » sobota, 12 listopada 2016, 00:50

Na Bittrexie jak chciałem wygenerować wallet FCT to mi pisało że musze mieć ponad 1 FCT na koncie zeby mi zrobili adres. no ok to sprzedalem coś kupiłem 1.1 FCT a potem za jakiś czas (w ciągu pół do godziny) pobrałem adres i wysłałem na niego z Polo testowo 1 FCT.
Okazało sie że po kilku godzinach na polo mam że transakcja complete a na Bittrexie mam nadal 1.1 kupionego a nie mam tego 1 FCT nawet w Pending widocznego.
Coś ktoś wie o co chodzi ? ofc sprawdziłem na polo adres docelowym i sie zgadzał z moim adresem odbiorczym na bittrexie.

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 5 kwietnia 2013
Reputacja: 145
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: matheo » wtorek, 13 grudnia 2016, 18:52

Ktoś dzisiaj na poloniexie poustawial ponad 800 BTC na bidach. Rano było jeśli sie nie mylę poniżej 500 BTC teraz 1200+
Coś się ma dziać w najbliższym czasie ?

Weteran
Posty: 1691
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 630
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: zomos2 » poniedziałek, 19 grudnia 2016, 22:10

Pumpa na factomie ?

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: roman1959 » poniedziałek, 19 grudnia 2016, 22:13

Możliwe. Właśnie wyszedł górą z długoterminowego trendu wzrostowego! Obroty bardzo przyzwoite.
Obrazek

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: koparki » poniedziałek, 19 grudnia 2016, 22:35

roman1959 pisze: wyszedł górą z długoterminowego trendu wzrostowego
9 dni to nie jest długoterminowy trend ;) chyba że dla minutowego daytradera, ustaw sobie świeczki na wykresie na 1d to będzie wtedy w miarę długi termin.
Ale co by nie mówic o terminach to ładnie się zachował a na orderbook widać ogromny popyt za plecami.
FCT jak dla mnie jest kryptowalutowytm bluechipem i raczej ma fajne perspektywy rozwoju. Na chwilę go zwolniłem w ramach realizacji zysku a tu taka niespodzianka ...
---

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: roman1959 » poniedziałek, 19 grudnia 2016, 22:41

koparki pisze: 9 dni to nie jest długoterminowy trend chyba że dla minutowego daytradera
Faktycznie takim jestem :D Załączyłem wykres, więc wszystko jest jasne ale dobrze, że zwróciłeś na to uwagę.

Weteran
Posty: 1691
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 630
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: zomos2 » wtorek, 20 grudnia 2016, 18:43


Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: roman1959 » wtorek, 20 grudnia 2016, 19:07


Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: koparki » wtorek, 20 grudnia 2016, 19:15

to już było wiadome na forum bitcointalk 7 listopada, teraz po prostu jakiś fundusz inwestycyjny popchnął kwestię kursu do przodu ;)
---

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: roman1959 » wtorek, 20 grudnia 2016, 19:25

Właśnie mamy cofnięcie do wsparcia...
Obrazek

Weteran
Posty: 1691
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 630
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: zomos2 » wtorek, 20 grudnia 2016, 19:30

koparki pisze: to już było wiadome na forum bitcointalk 7 listopada, teraz po prostu jakiś fundusz inwestycyjny popchnął kwestię kursu do przodu ;)
Poproszę o linka :) Jeśli mozna.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: koparki » wtorek, 20 grudnia 2016, 19:48

7.11 była ogromna szpila w górę na fct z powodu newsa, nie pamiętam szczegółów ale była mowa wtedy o jakimś przełomie dla projektu ,sorry za niedbałość nie porównałem tamtego info z tym a niekoniecznie może to być ta sama informacja.
---

Weteran
Posty: 1691
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 630
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: zomos2 » wtorek, 20 grudnia 2016, 19:49

@koparki, Racja szpila była :)

No ito chyba tyle... Hype na release minął i siema...

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 5 kwietnia 2013
Reputacja: 145
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: matheo » niedziela, 19 marca 2017, 22:26

bioly pisze: Coś złego dzieje się z Factom, że tak dużo ASK dołożonych? bo nie siedzę już długo w projekcie
W samym projekcie od strony fundamentów nie słyszałem żeby coś złego się działo.
Akurat byłem przy tym jak ktoś dzisiaj poustawiał 700-800BTC na askach w jednym momencie.Wyglądało na to, że większa ryba chciała zatrzymać momentum które się ostatnio wytworzyło i potrzymać jeszcze kurs za mordę. Nie wiadomo kiedy zamierza puścić.

Na 0.038-0.040 mamy bardzo silny opór testowany 4- krotnie od listopada bez powodzenia.
Po pokonaniu tych oporów i wyjściu górą z dużego trójkąta dalej powinno pójść lżej. Stawiam, że jakoś góra do połowy maja powinno przebić ten trójkąt.
Mały podgląd.
Obrazek

Wygadany
Posty: 582
Rejestracja: 1 września 2014
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: cryptotrader » czwartek, 6 kwietnia 2017, 09:39

bioly pisze: Wreszcie przebiliśmy 0.004 :evil: Teraz w kwietniu ma wyjść Factom w portfelu Exodus i chyba jakaś tam aktualizacja, mam nadzieję że doda to paliwa
FCTUSD przebił stanowczo poziom 4$, który od bardzo długiego czasu był sufitem przy wzrostach ... także kto wie ... kto wie może nieco przyśpieszy po tym wyłamaniu

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości