Tworzymy nową giełdę i szukamy programisty

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 28 października 2016
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Tworzymy nową giełdę i szukamy programisty

Postautor: Zdzisław Koperek » niedziela, 18 grudnia 2016, 22:46

Tworzymy nową polską giełdę Bitcoin i szukamy wspólników do pomocy. Oferujemy udział w spółce i przyszłych zyskach.

Doszliśmy do etapu, w którym posiadając gotowy silnik (cały back-end) napisany od podstaw na zamówienie, szukamy kogoś, kto zająłby się front-endem i interfejsem graficznym a w dalszej kolejności instalacją na naszym serwerze. W przyszłości liczymy na pomoc przy administrowaniu i rozwijaniu giełdy.
Szukamy wspólnika, nie pracownika!

Silnik Jest napisany przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie. Wypłaty są w pełni manualne i wymagają zatwierdzenia przez dwie osoby. System podczas testów charakteryzował się dużą przepustowością, nie przestał funkcjonować mimo ponad 30000 zleceń/s. Dalej nie sprawdzaliśmy.
Jeżeli czujesz się dobrze w programowaniu, tematyce kryptowalutut i bezpieczeństwa, masz sporo wolnego czasu i zapału, to możliwe, że szukamy właśnie Ciebie!

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz!

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wrocław

Tworzymy nową giełdę i szukamy programisty

Postautor: ArekW » niedziela, 18 grudnia 2016, 22:59

Fajny pomysł, ale skoro szukacie wspólnika, to on sam będzie miał wpływ na przyszłe sprawy spółki i zyski.
Jak macie zamiar realizować w pełni manualne wypłaty przez całą dobę, w dni wolne i w święta ?
Warto, abyście napisali, jaką strukturę ma spółka i kim są udziałowcy. Diabeł tkwi w szczegółach.
Życzę powodzenia.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 28 października 2016
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Tworzymy nową giełdę i szukamy programisty

Postautor: Zdzisław Koperek » niedziela, 18 grudnia 2016, 23:39

ArekW pisze: Fajny pomysł, ale skoro szukacie wspólnika, to on sam będzie miał wpływ na przyszłe sprawy spółki i zyski.
Dokładnie, będzie miał wpływ na spółkę i zyski, nie rozumiem tylko w czym problem.
ArekW pisze: Jak macie zamiar realizować w pełni manualne wypłaty przez całą dobę, w dni wolne i w święta ?
Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i przepustowość wewnątrz giełdy. Planujemy realizować wypłaty zbiorczo kilka razy dziennie o określonych godzinach.

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wrocław

Tworzymy nową giełdę i szukamy programisty

Postautor: ArekW » poniedziałek, 19 grudnia 2016, 11:40

@Zdzisław Koperek
Wspólnicy mogę cię wspomóc kapitałem albo pracą albo jednym i drugim. Rozumiem, że na tym etapie nie chcesz się odsłaniać i podawać publicznie szczegółów, ale brzmisz tak tajmniczo, że w świetle ostatnich wydarzeń z giełdami twój post może być odebrany odwrotnie do zamierzonego celu.
Wybacz, moje pierwsze wrażenie, że nie wiesz kogo szukasz i że to nie do końca poważna oferta.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 28 października 2016
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Tworzymy nową giełdę i szukamy programisty

Postautor: Zdzisław Koperek » poniedziałek, 19 grudnia 2016, 13:16

@ArekW
Jest nas dwoje, każdy z nas miał swój wkład w powstanie spółki, teraz szukamy kogoś, kto chciałby do nas dołączyć i wspomóc nas swoją pracą, której szczegóły podałem w pierwszym poście. Nie oczekujemy żadnego innego wkładu, poza pracą, ale oczekujemy, że taka osoba zostanie z nami na dłużej i wspólnie zaangażuje się w ten projekt.
Nie widzę potrzeby ujawniania naszej tożsamości na publicznym forum, ale jeżeli kogoś ona interesuje, to nie mam problemu z podaniem jej w prywatnej wiadomości. Co do szczegółów na temat silnika giełdy, to uważam, że tym bardziej nie powinno się o nich pisać publicznie i ułatwiać w przyszłości zadania potencjalnym szkodnikom.

Związek z ostatnimi wydarzeniami wokół nieszczęsnego Bitcurexa (bo rozumiem, że do tego pijesz) jest taki, że po pierwsze, sam straciłem tam trochę pieniędzy, a po drugie cała ta sytuacja dała nam dodatkową motywację do działania, bo wierzymy, że polscy entuzjaści kryptowalut zasługują na giełdę z prawdziwego zdarzenia, godną zaufania, solidną, szybką i bezpieczną.

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wrocław

Tworzymy nową giełdę i szukamy programisty

Postautor: ArekW » poniedziałek, 19 grudnia 2016, 14:32

@Zdzisław Koperek
Rozumiem, giełda krypto wydaje mi się skomplikowanym projektem z potężnym finansowaniem liczonym conajmniej w setkach tysięcy złotych. Trzymam za Was kciuki.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 28 października 2016
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Tworzymy nową giełdę i szukamy programisty

Postautor: Zdzisław Koperek » środa, 21 grudnia 2016, 19:13

ArekW pisze: @Zdzisław Koperek
Rozumiem, giełda krypto wydaje mi się skomplikowanym projektem z potężnym finansowaniem liczonym conajmniej w setkach tysięcy złotych. Trzymam za Was kciuki.
Nigdzie nie jest napisane, że takim finansowaniem nie dysponujemy ;). Szukamy wspólnika, ponieważ wierzymy, że bycie współwłaścicielem projektu, nad którym się pracuje, motywuje lepiej niż wynagrodzenie, które moglibyśmy zapłacić programiście za wykonanie zlecenia.

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 10 stycznia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Tworzymy nową giełdę i szukamy programisty

Postautor: castoreq » wtorek, 10 stycznia 2017, 18:51

Napisalem na priv.

Wróć do „Programowanie i wdrożenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości