[Sprzedany] Nowy zasilacz Corsair GS800 800W

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Początkujący nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Sprzedany] Nowy zasilacz Corsair GS800 800W

Postautor: Wicky » środa, 21 września 2011, 14:16

Oferta nieaktualna, zasilacz został sprzedany.
Ostatnio zmieniony środa, 5 października 2011, 14:09 przez Wicky, łącznie zmieniany 1 raz.

Dyskutant
Posty: 165
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [Sprzedam] Nowy zasilacz Corsair GS800 800W

Postautor: crow » środa, 21 września 2011, 17:55

Wicky pisze:Aukcja bez ceny minimalnej!
To ciekawe bo ja widzę cenę minimalną 250zł :) a tak w ogóle to kserokopia paragonu nie stanowi podstawy do realizacji gwarancji producenta, przez 2 lata można reklamować taki zasilacz w sklepie ale po upływie 2 lat sklep nie przyjmie sprzętu i jedyna opcja to wysyłka do producenta wraz z oryginalnym dowodem zakupu.
1CjQBD7Qv3GRebbjD9vnJ4swtBhvFXash9

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [Sprzedam] Nowy zasilacz Corsair GS800 800W

Postautor: Wicky » środa, 21 września 2011, 18:14

Aukcja bez ceny minimalnej od 250 zł, żeby nie było niedomówień, bo przecież mogłem taką cenę ustalić na pułapie XXX zł. Co do paragonu to mogę i załączyć nawet oryginał, jednak nie wydaje mi się, by za rok był on choćby w minimalnym stopniu czytelny. W kilku sklepach z tej przyczyny zalecano mi wykonać kserokopię paragonu i zachować w razie potrzeby.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 557
Rejestracja: 11 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [Sprzedam] Nowy zasilacz Corsair GS800 800W

Postautor: KiLeRrosS » środa, 21 września 2011, 19:54

To wytłumacz jak nazwać tą kwotę 250zł? Czy nie aby ceną minimalną? ;)
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Obrazek

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Dyskutant
Posty: 165
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [Sprzedam] Nowy zasilacz Corsair GS800 800W

Postautor: crow » środa, 21 września 2011, 20:05

Bez ceny minimalnej to jest wtedy jak licytacja jest od 0 zł, ustaliłeś cenę minimalną na 250zł więc informacja że nie ma ceny minimalnej jest mocno naciągana :).
Z paragonem jest tak że sprzedawca przyjmie kopię paragonu bo ma własną kopię i średnio mu jest potrzebny oryginał ale producent sprzętu praktycznie zawsze wymaga oryginału do naprawy gwarancyjnej. Twój zasilacz ma 5 lat gwarancji ale sklep po upływie 2 lat nie będzie chciał przyjąć sprzętu i bez oryginalnego paragonu będzie ciężko z naprawą gwarancyjną. Kupujący na allegro zwracają na to uwagę i brak oryginalnego dowodu zakupu może znacząco wpłynąć na końcową cenę.
1CjQBD7Qv3GRebbjD9vnJ4swtBhvFXash9

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [Sprzedam] Nowy zasilacz Corsair GS800 800W

Postautor: Wicky » środa, 21 września 2011, 20:21

Dobra, nie będę wchodził w szczegóły dotyczące sprecyzowania pojęcia, cena wyjściowa to 250 zł, kto zalicytuje co najmniej tą kwotę, ten może stać się posiadaczem zasilacza. Tutaj doprecyzowanie kwestii, kto z was ma więc racje? http://allegro.pl/help_item.php?item=46
Co do kwestii paragonów to nie wiedziałem szczerze, że sytuacja tak wygląda, nie wierzę by paragon wytrzymał dłużej niż dwa lata bo do tego czasu będzie zwyczajnie nieczytelny, co z pewnością cieszy producenta. Także gdyby ktoś był zainteresowany, to dołączę oczywiście oryginalny paragon.

Wróć do „Towary”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości