W jakie waluty teraz inwestujecie.

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Awesomist » środa, 8 października 2014, 19:42

Większość ICO działa tak, że DEVi kupują swoje własne monety, bo kto ich sprawdzi? Lepsza opcja niż premine. Później napompować kurs bitcoinami z ICO i fantastyczny zarobek.
Nie mówię, że tak się stało, ale no cóż...

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 19 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Strugg » środa, 8 października 2014, 20:03

@Awesomist
No pewnie że tak, tylko że przy Swifcie każdy głupi powinien zwietrzyć ten smród i to jest aż niesmaczne, że tak się z tym nie kryją (6h ICO - serio?)
Np taki Greenbacks, którego jeśli dobrze się orientuję ICO trwało jednak chyba kilka dni zebrał ~ 100 BTC. I tu już tak nie śmierdzi, obstawiam że Dev Team GB wpakował nie więcej jak ~30 BTC. Tym bardziej nie widzę powodu, dla którego ci od Swifta ograniczają ICO do tak absurdalnie krótkiego czasu jak 6h - wnioskuje, że zależy im na czasie a więc zarówno pompa jak i śmierć Swifta będą błyskawiczne.

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Awesomist » środa, 8 października 2014, 20:26

Masz rację, obstawiam że za taką monetą stoi po prostu jedna z licznych grup, szybkie ICO, moneta szybko wchodzi na rynek, szybciej "padnie", ludzie zapomną i można robić kolejne nowe ICO ;)
Na GB trochę się zawiodłem, ale tak czy siak devi coś jeszcze robią, na szał nie ma co liczyć, ja już dawno się wyprzedałem. Generalnie nie wierzę w te wszystkie roadmapy, bo one są zawsze rozciągnięte na miesiące, a pakować się na taki długi okres czasu w świecie krypto to zazwyczaj za duże ryzyko.
Prawda jest taka, że świat altów umożliwia oszustwa, których świat nie widział, a sporo osób zniechęca się do samego bitcoina (albo i przeciwnie - jak raz umoczą w altach to siedzą tylko w BTC). To jest taki dziki zachód, że pewnie niejeden ustawił się na całe życie przy tych startach scam altów, IPO,ICO,premine itd.

Sam obecnie siedzę w LTCD, miałem zły timing bo kupiłem na górce (2.2k) później na jednym dołku (1.5k), kolejnym (900). Straty odrobiłem przy ostatnim wzroście, teraz czekam z racji tego, że nie ma obecnie na rynku nic ciekawszego. Wydaje mi się, że w końcu LTCD zyska uwagę.

Rozmowny
Posty: 61
Rejestracja: 2 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Vladimir » środa, 8 października 2014, 21:29

Np. BurnerCoin tez byl przekretem, i wiedzialem o tym od poczatku, poniewaz IconicExpert byl zbyt mocno zwiazany z tym coinem,a mimo to zarobilem na nim dobre 200% , malymi bezpiecznymi krokami
Ze swiftem tez w plecy nie będę... I mimo,ze mam swiadomosc, ze jest możliwość naglego krachu kursu kiedy Dev team bedzie zbieral profit, to jednak wydaje mi sie, ze coin siegnie dobrych 80k. Jeszcze trzymam. Trzeba będzie po prostu wyjść w czas.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: stanley » czwartek, 9 października 2014, 10:27

Nikt nic nie pisze o Cannabis coin?
Miałem zrobić coś dzisiaj ale zapomniałem nie robić niczego wczoraj

Orator
Posty: 815
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kingscrown » piątek, 10 października 2014, 02:40

stanley pisze:Nikt nic nie pisze o Cannabis coin?
Ja kopię pomiędzy EXCL i sprzedaję. Jest ok! Ale czy bym inwestował BTC w to? Sam nie wiem.

Gaduła
Posty: 385
Rejestracja: 20 stycznia 2014
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lordzik92 » piątek, 10 października 2014, 16:06

Ja tam cały czas mam nadzieje na rozwój NAVa, może w końcu wyjdzie jakiś konkretny update, który podniesie ceny na dawne poziomy sprzed ataku... Bagholding znacznych ilości w czasie ciekawych ruchów BTC jest bardzo irytujący.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: stanley » poniedziałek, 13 października 2014, 22:20

kingscrown pisze:
stanley pisze:Nikt nic nie pisze o Cannabis coin?
Ja kopię pomiędzy EXCL i sprzedaję. Jest ok! Ale czy bym inwestował BTC w to? Sam nie wiem.
Obrazek


Jakbyś zainwestował 1BTC jak napisałem posta to dzisiaj miałbyś 5BTC ;) Ale to jeszcze nie koniec..
Miałem zrobić coś dzisiaj ale zapomniałem nie robić niczego wczoraj

Orator
Posty: 815
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kingscrown » wtorek, 14 października 2014, 05:41

stanley pisze:
kingscrown pisze:
stanley pisze:Nikt nic nie pisze o Cannabis coin?
Ja kopię pomiędzy EXCL i sprzedaję. Jest ok! Ale czy bym inwestował BTC w to? Sam nie wiem.
Obrazek


Jakbyś zainwestował 1BTC jak napisałem posta to dzisiaj miałbyś 5BTC ;) Ale to jeszcze nie koniec..

Ja kopię na wielu kartach więc nienarzekam - codziennie troche CANNA leci!

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: stanley » wtorek, 14 października 2014, 12:56

kingscrown pisze:

Ja kopię na wielu kartach więc nienarzekam - codziennie troche CANNA leci!
No to trzymaj CANN przynajmniej do 20-go, widzisz sam co się dzieje ;)
Miałem zrobić coś dzisiaj ale zapomniałem nie robić niczego wczoraj

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 4 kwietnia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Ridick » wtorek, 14 października 2014, 13:48

Też kupiłem trochę zioła.

Rozmowny
Posty: 61
Rejestracja: 2 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Vladimir » wtorek, 14 października 2014, 18:39

gratuluje trafu z CANN.

Co stoi za tym coinem, jakies innowacje? I co ma sie wydarzyc z CANN dwudziestego października?

Edit: Doczytałem już, że 20 paź bedzie w wielu coffeshopach sprzedawana marihuana za 1CANN = 1G . Cena wydaje się być smieszna,i ciekaw jestem jak to wyjdzie, ale brzmi conajmniej interesujaco :lol:

Nie moge jednak znalesc informacji odnosnie miejsca ? Domyslam sie,ze bedzie to mialo miejsce w Holandii, ale równie dobrze moze to byc w Colorado

Edit 2: jednak Colorado.

Gaduła
Posty: 376
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: anubis » wtorek, 14 października 2014, 22:24

Jaką polecicie kopalnię do CANN ? nie kopałem jeszcze X11

Weteran
Posty: 1360
Rejestracja: 5 lutego 2013
Reputacja: 646
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: zbiges » środa, 15 października 2014, 09:17

Vladimir pisze:gratuluje trafu z CANN.

Co stoi za tym coinem, jakies innowacje? I co ma sie wydarzyc z CANN dwudziestego października?

Edit: Doczytałem już, że 20 paź bedzie w wielu coffeshopach sprzedawana marihuana za 1CANN = 1G . Cena wydaje się być smieszna,i ciekaw jestem jak to wyjdzie, ale brzmi conajmniej interesujaco :lol:

Nie moge jednak znalesc informacji odnosnie miejsca ? Domyslam sie,ze bedzie to mialo miejsce w Holandii, ale równie dobrze moze to byc w Colorado

Edit 2: jednak Colorado.
Panowie. Ktoś może zna ceny zioła w Colorado? Przydała by się taka znajomość, wiedzielibyśmy wtedy ile CANN będzie kosztował 20.10
anubis pisze:Jaką polecicie kopalnię do CANN ? nie kopałem jeszcze X11
kopię na supernowej i jest OK. Na suchpool próbowałem ale tam jakoś kiepsko to idzie, ciągle jakieś zerwania połączenia.
Prawda istnieje!
Problem w tym, że ja jej nie znam :(
Nie znam jej, choć przez całe życie staram się do niej dotrzeć.
Jeśli więc chcesz skorzystać np z moich prognoz prawdopodobnego ruchu ceny, to musisz to zrobić na własną odpowiedzialność.

Gaduła
Posty: 385
Rejestracja: 20 stycznia 2014
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lordzik92 » środa, 15 października 2014, 10:30

Wystarczy wpisać w google colorado mj prices, i wyświetla się nam fajny artykuł z maja o spadku cen mj. Z 450$/oz do 150,250$/oz. Oczywiście 1 gram wyjdzie drożej niż uncja, ale biorąc najbardziej pesymistyczną opcję i tak będzie to ponad 5$/gr.
Szkoda że ja od półroku bagholduje navy, i tylko patrze jakie okazje lecą...

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Awesomist » środa, 15 października 2014, 10:31

Docelowo mierzą w $10.
Obecnie CANN kosztuje $0.04, jeżeli taki skok będzie możliwy...

Weteran
Posty: 1360
Rejestracja: 5 lutego 2013
Reputacja: 646
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: zbiges » środa, 15 października 2014, 11:24

@Awesomist @Lordzik92 dzięki Panowie. Szczere pisząc nie chciało mi się przeszukiwać googla.
...ale żeby była jasność :) to nie wierzę w te bajki o sprzedaży 1cann = 1g MJ
To przecież nie jest ważne. Ważne jest, że palacze mają jednak chyba wypalone mózgi i część z nich wierzy w tą cenę.
Wiele też zależy od znajomości tricków PR przez developerów cann, ale na razie radzą sobie całkiem dobrze.
Nie znam się na cenach MJ ale te 5$ za 1g wydaje się możliwe.
Zarobiłem już troszkę i jeszcze mam zamiar zarobić na CANN. Skłaniam się do przyjęcia docelowej ceny CANN (górki na wykresie) na poziomie 0.5$ za 1CANN czyli wielkości o jeden rząd niższej niż cena MJ. Nie pytajcie proszę dlaczego akurat tyle :) Wielkość wzięta jest z przysłowiowej dupy. Muszę jednak założyć jakąś docelową cenę a ta jest dobra jak każda inna. Po fakcie będzie można ją zweryfikować.
Życzę udanych inwestycji. :)
Prawda istnieje!
Problem w tym, że ja jej nie znam :(
Nie znam jej, choć przez całe życie staram się do niej dotrzeć.
Jeśli więc chcesz skorzystać np z moich prognoz prawdopodobnego ruchu ceny, to musisz to zrobić na własną odpowiedzialność.

Gaduła
Posty: 385
Rejestracja: 20 stycznia 2014
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lordzik92 » środa, 15 października 2014, 12:46

Z ciekawości spojrzałem na ilość tych monetek, i 91 mln której równowartość w zielu miałaby wynosić 91 ton .... sorry ale tyle to nawet kartele nie produkują... realną ilośc jaką takie coffe shopy mogą przeznaczyć na taką akcje to maks 100 kg, choć prędzej bym strzelał w 10 kg, co stanowi i tak pokaźną sumę. Jeśli uznamy zaopatrzenie na 100kg wtedy za jeden gram trzeba by było zapłacić 10k cann. Fakty niszczą marzenia. Wnioski wyciągnijcie sami.

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Awesomist » środa, 15 października 2014, 14:17

Z tego co czytałem to w sklepach będzie limit 3g dziennie / os. Do tego podobno będzie to sprzedaż specjalnej MJ o nazwie ""CANNDY". Oni nie muszą mieć tych ton MJ.

Nie widzę żadnego problemu żeby sklepy przez pewien okres faktycznie sprzedawały 1g za 1CANN, mogą mieć na tym duże straty (ale obstawiam, że ludzie odpowiedzialni za CANN już swoje zarobili więc mają za co pokryć straty).
PR mają świetny, a miejsca na wzrost wartości jeszcze dużo - kapitalizacja na poziomie kilkunastu(dziesieciu) milionów $ w szczytowym momencie może być, mało to mieliśmy monet, które miały takie pompy?

Dzisiaj rozmawiałem z osobą, która ma 3M CANN, cały czas dokupuje i nie ma zamiaru sprzedawać za mniej niż $1. Więc grube ryby w tym siedzą i będą pewnie pompować.
Ja kupować dużo nie kupiłem, ale ciekawie się obserwuje tą całą akcję.

Rozmowny
Posty: 61
Rejestracja: 2 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Vladimir » środa, 15 października 2014, 19:13

20 Października ma być limit 1g/osoba . Czyli każdy będzie mógł kupić 1g zioła które jest niedostępne w tym coffiku za normalne pieniadze (specjalna odmiana zrobiona pod CANNcoina) za obecnie 0.04$. Każdy chętnie się skusi, i kupi tych CANN coinów za conajmniej 10dolarów, a pewnie i więcej jak posłucha o tym jak szybko to rosnie. Jednakze taka osoba nie wejdzie nastepnego dnia na gielde i nie wyda tych CANN. Bedzie je skladowala w swoim portfelu i kupowala za nia trawe na kazdym mozliwym evencie jednoczesnie opowiadajac znajomym jak to kupili grama dobrej trawy za 5centów - to napewno skusi znajomych do przyjscia na nastepny event i kazdy z nich równiez kupi CANNcoinów.

Ci ludzie nie wydadza tego na gieldzie,oni po prostu chca za to kupowac ziolo, powiekszaja tym samym wartosc coina. W tym tkwi potęga tej idei.


Oczywiscie nie wierze w to,ze cena dojdzie do 10$ za 1coina, ba nie wierze nawet w 1$, nie mniej jednak pomysl jest swietny.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości