Polska Ambasada Bitcoin w Warszawie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polska Ambasada Bitcoin w Warszawie

Postautor: prezes » niedziela, 29 czerwca 2014, 11:59

Ciekawym jest, że jak Ambasada w tym wątku oficjalnie była atakowana to Vestas nawet nie próbował niczego tłumaczyć a teraz nagle jak dostał jakiegoś anonima to napisał post na forum, ze on i Ambasada jest atakowana.

Wszystko to dziwne dla mnie jest.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Polska Ambasada Bitcoin w Warszawie

Postautor: rav3n_pl » niedziela, 29 czerwca 2014, 19:00

Wydaje mi się, że atak osobisty jest bardziej bolesny. Na firmę łatwiej przejść do porządku dziennego, imiennie to inna bajka.
Niestety zawsze znajdzie się ktoś, komu coś nie pykło i szuka winnych. A vestas na świeczniku jakby nie patrzeć.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3618
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Polska Ambasada Bitcoin w Warszawie

Postautor: hanti » niedziela, 29 czerwca 2014, 23:38

aj bitmar zamknal temat a ja chipsy otwieralem :( Nie wiem co zlego w doprowadzeniu tej dyskusji do konca normalnie publicznie
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl https://www.kraken.com/

Początkujący
Posty: 478
Rejestracja: 13 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

btc

Postautor: vestas » poniedziałek, 30 czerwca 2014, 00:12

btc
Ostatnio zmieniony wtorek, 6 grudnia 2016, 16:30 przez vestas, łącznie zmieniany 1 raz.
"(I’ve been working on bitcoin’s design) since 2007. At some point I became convinced there was a way to do this without any trust required at all and couldn’t resist to keep thinking about it." - Satoshi Nakamoto

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polska Ambasada Bitcoin w Warszawie

Postautor: Bitmar » poniedziałek, 30 czerwca 2014, 00:18

hanti pisze:aj bitmar zamknal temat a ja chipsy otwieralem :( Nie wiem co zlego w doprowadzeniu tej dyskusji do konca normalnie publicznie
Dyskusja tam dobiegła końca. My nic nowego już nie wywnioskujemy, a jak widać stanowiska stron są sprzeczne - jak mamy rozstrzygać kto ma rację? Tu już zbędne są domysły i nasze opinie, potrzeba twardych dowodów.
Jeśli pojawią się nowe fakty to nie ma problemu z otworzeniem dyskusji.
W tej chwili mamy wewnętrzny konflikt między inwestorami ambasady i niech na razie na tym to się zakończy. Niech to będzie przestrogą dla wszystkich tych co chcą wejść lub organizować spółki, zawsze trzeba wszystko dokładnie bez pośpiechu sprawdzić, zapoznać się bliżej z ludźmi, skonsultować z prawnikiem, czytać bardzo dokładnie umowy ze zrozumieniem: https://forum.bitcoin.pl/post182385.html#p182385

Początkujący
Posty: 478
Rejestracja: 13 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

btc

Postautor: vestas » poniedziałek, 30 czerwca 2014, 00:26

btc
Ostatnio zmieniony wtorek, 6 grudnia 2016, 16:30 przez vestas, łącznie zmieniany 1 raz.
"(I’ve been working on bitcoin’s design) since 2007. At some point I became convinced there was a way to do this without any trust required at all and couldn’t resist to keep thinking about it." - Satoshi Nakamoto

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polska Ambasada Bitcoin w Warszawie

Postautor: opengrid » poniedziałek, 30 czerwca 2014, 01:10

Nigdy wcześniej tak bardzo nie było ważne, żebyśmy razem dążyli do celu moi drodzy!

Niestety przez takie sytuacje czuję, że cała społeczność może się posypać jak domek z kart. Całą pracę jaką włożył @vestas w budowanie tego środowiska przez te konflikty będziemy mogli wyrzucić do kosza. Szkoda, bo naprawdę tworzyło się coś fajnego.

@vestas pomagał nam bardzo w promowaniu InPay i załatwiał zaproszenia do mediów i na konferencje. I jestem mu za to wdzięczny bardzo i tak samo ja wspierałem Ambasadę (mimo, że co do części pomysłów na Ambasadę mam mieszane uczucia), jako ideę promowania polskich startupów bitcoinowych. Konflikty wewnętrzne mnie nie interesują dopóki to nie powoduje, że wszystkim nam się dostanie, jako społeczności, za działania zaangażowanych osób. Tu niestety obawiam się, że na zewnątrz zostanie to wykorzystane do ośmieszenia całego środowiska i naszych projektów. Obym się mylił.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polska Ambasada Bitcoin w Warszawie

Postautor: prezes » poniedziałek, 30 czerwca 2014, 01:37

Dążmy do celu ale nie po trupach bo to nikomu nigdy nie wychodzi na zdrowie.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Polska Ambasada Bitcoin w Warszawie

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 30 czerwca 2014, 09:21

hanti pisze:aj bitmar zamknal temat a ja chipsy otwieralem :( Nie wiem co zlego w doprowadzeniu tej dyskusji do konca normalnie publicznie
+1

Też wolałbym żeby wszystko działo się jawnie - tak jak na Bitcointalk wszystkie SCAMy, oskarżenia i obrona dzieje się jawnie, a nie że teraz wszyscy tylko będą pisać do siebie PW.

To nie podoba mi się właśnie w polskim stylu załatwiania tego typu spraw. Wszystko "pod stołem" zamiast wywlekać brudy na światło dzienne w stylu wikileaks. A potem się dziwić ze w tym kraju tylko układy, układziki.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Polska Ambasada Bitcoin w Warszawie

Postautor: ekonokomik » poniedziałek, 30 czerwca 2014, 09:56

Shadow, weźmy taki przykład: załóżmy, że napiszę publicznie na forum, że jesteś zboczeńcem i złodziejem i mam na to mocne dowody. Wstawię nawet jakieś wywody, linki, zdjęcia. Ty napiszesz oczywiście, że to nieprawda i podajesz mnie do sądu. Wyrok zapadnie za 2 lata.
Chciałbyś aby przez te dwa lata na forum toczyła się dyskusja na 100 stronach, prowadzona w 99% przez osoby, które obu nas nie znają, za to mają dużo do powiedzenia i są mistrzami analizy poszlakowej, gdzie Twoje nazwisko w kółko byłoby powtarzane w towarzystwie takich słów jak "pedofilia", "kradzież", "zboczeniec". Wszystko byłoby jawne i publiczne. A za 2, góra 4 lata, sąd wydałby wyrok, o którym napisałbyś na 234 stronie wątku, a który zostałby przykryty następnymi stronami dyskusji. A jak myślisz co zindeksuje google w kontekście Twojego nazwiska? Wyrok? :twisted:

W przedmiotowej sprawie Ambasady jedna strona kłamie, a druga jest poszkodowana. Wiem, że upraszczam, ale obie nie mogą mieć racji.
Im więcej się o tym mówi tym bardziej wszyscy są upaprani w g...nie, w tym i strona poszkodowana/niewinna. Aż w końcu padnie słynne "pewnie prawda leży pośrodku", albo równie słynne "prawdy pewnie się nigdy nie dowiemy". Wyrok, który zapadnie za 2 lata, nie zmieni faktu, że ten kto mówił prawdę będzie już w powszechnej świadomości cały brązowy.
Jak to mówią: "On ukradł czy jemu ukradli... Nie pamiętam, w każdym razie był zamieszany w kradzież!" :P

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Polska Ambasada Bitcoin w Warszawie

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 30 czerwca 2014, 10:04

ekonokomik pisze:Shadow, weźmy taki przykład: załóżmy, że napiszę publicznie na forum, że jesteś zboczeńcem i złodziejem i mam na to mocne dowody. Wstawię nawet jakieś wywody, linki, zdjęcia.
1. Po pierwsze primo. Jeżeli byłbym zboczeńcem i złodziejem, a ty miałbyś naprawdę mocne dowody, to w pełni zasługiwałbym na to co by mnie spotkało.
Zauważ też, że bez mocnych dowodów nikt na coś takiego się porywać nie będzie.
2. Po drugie primo. Jeżeli takich oskarżeń nie podpiszesz własnymi prawdziwymi danymi osobowymi i nie pójdziesz do sądu, to i tak nie mają żadnej wartości.

Aczkolwiek uważam że przynajmniej częściowo masz rację, nie jest to przyjemny temat, ale w epoce TORa, PROXY i VPNów czegoś takiego uniknąć się nie da (patrz: nawet służby USA nie uniknęły Wikileaks). Więc może po prostu pogódźmy się z tym i nauczmy się żyć w świecie pełnej jawności tych, którzy niewystarczająco dbają o swoją prywatność. Nic na to poradzić się nie da.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polska Ambasada Bitcoin w Warszawie

Postautor: prezes » poniedziałek, 30 czerwca 2014, 10:10

Własnie miałem napisać coś w stylu @ekonokomika.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1780
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polska Ambasada Bitcoin w Warszawie

Postautor: Nuke » poniedziałek, 30 czerwca 2014, 10:36

Chciałem zupełnie powstrzymać się od komentarza, ale teraz zachęcam innych do tego samego.
To co robimy to plotkowanie i to nie jest zdrowe zachowanie, szczególnie dla osób z zewnątrz bardzo śmierdzi.
@Bitmar słusznie zamknął wątek, poczekajmy na rozwój wypadków. Poszkodowana strona z pewnością, jak tylko będzie miała niezbite dowody niewinności, nas o tym poinformuje.
Jedyna darmowa infolinia bitcoin

Mądrzy ludzie mówią, ponieważ mają coś do powiedzenia, głupi - ponieważ muszą coś powiedzieć.
Kup/sprzedaj Bitcoin przy pomocy localbitcoins
Proszę o zostawianie komentarzy.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polska Ambasada Bitcoin w Warszawie

Postautor: Bitmar » poniedziałek, 30 czerwca 2014, 10:38

ShadowOfHarbringer pisze: To nie podoba mi się właśnie w polskim stylu załatwiania tego typu spraw. Wszystko "pod stołem" zamiast wywlekać brudy na światło dzienne w stylu wikileaks. A potem się dziwić ze w tym kraju tylko układy, układziki.
Sprawa została zawieszona to nie znaczy, że zepchnięta pod stół. Obie strony przedstawiły swoje stanowiska, sprzeczne zresztą. Wszystko zostało zabezpieczone w zamkniętym wątku.
Nasze dyskusję, teorię, przypuszczenia kto ma rację nie mają w tej chwili sensu, to nie jest polowanie na czarownice.
Sprawa jest wstrzymana to nie znaczy, że zamknięta. Jeśli pojawią się nowe dowody włączymy je do wątku.

Uznajmy to za konflikt wewnętrzny między inwestorami spółki. Normalna rzecz, ja nie znam spółki w której nie było by żadnych konfliktów.
Proszę was abyście nie zabierali głosu jeśli nie macie żadnych konkretnych informacji o sprawie a sprawa jest delikatna bo chodzi o naszą społeczność i dobre imię bitcoina.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Polska Ambasada Bitcoin w Warszawie

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 30 czerwca 2014, 13:18

Bitmar pisze:Proszę was abyście nie zabierali głosu jeśli nie macie żadnych konkretnych informacji o sprawie a sprawa jest delikatna bo chodzi o naszą społeczność i dobre imię bitcoina.
Tylko że ja chcę zabierać głos. Skoro nie chcesz bałaganu w temacie, to rozdziel ten temat na 2 podtematy - jeden do merytorycznej dyskusji, a drugi do okołotematycznej dyskusji.

Po drugie, utrzymanie całkowitego i absolutnego porządku na takim forum nie jest fizycznie wykonalne, no chyba że zatrudnisz 10 pełnoetatowych moderatorów.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polska Ambasada Bitcoin w Warszawie

Postautor: Bitmar » poniedziałek, 30 czerwca 2014, 13:25

@ShadowOfHarbringer, ja Ci niczego nie zabraniam. To jest forum społeczności bitcoinowej i każdy ma prawo się wypowiedzieć. Możesz sobie taki wątek utworzyć. Jedyny warunek to brak pomówień, szkalowania, oczerniania którejkolwiek ze stron.
Nic co by mogło podpaść pod to: http://pl.wikipedia.org/wiki/Znies%C5%82awienie
Przypominam też, że masz osobne działy tylko dla zaawansowanych i dla elity. Mam też nadzieję, że masz świadomość, ze sprawa jest delikatna i dotyczy naszej społeczności i wizerunku bitcoina.

Obserwator
Awatar użytkownika
Posty: 9
Rejestracja: 7 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polska Ambasada Bitcoin w Warszawie

Postautor: gray » poniedziałek, 30 czerwca 2014, 15:09

Witam, nazywam się Arek Osiak i do 16 czerwca byłem inwestorem i udziałowcem Ambasady Bitcoin. Moją tożsamość mogą potwierdzić @prezes i @bitmar. Z reguły nie udzielam się na forach dyskusyjnych, gdzie do końca nie wiadomo, kto jest kim. Nawet tutaj ktoś podszywał się pode mnie jakieś dwa miesiące temu reklamując Ambasadę Bitcoin, i to nie byłem ja, tylko ktoś z zupełnie świeżego konta. Naprawdę ciężko tłumaczyć się, że nie jest się wielbłądem. Teraz jednak czuję się w obowiązku napisać kilka słów komentarza w obronie Marka / @prezesa, który został wczoraj pomówiony.

Maćku, Piotrze, wczoraj posunęliście się zadaleko. Marek / @prezes nie "ukradł" jak napisałeś Maćku, i nie "przywłaszczył sobie" jak napisałeś Piotrze (lub zwyczajowo Rafale w imieniu Piotra) udziałów w Ambasadzie Bitcoin, tylko u notariusza, w obecności i ZA ZGODĄ wszystkich udziałowców (w tym Waszą i moją) te udziały nabył. Powtórzę: nabył, kupił, zapłacił za nie. Byliście obecni, zgodziliście się na to, bo bez Waszej zgody nie byłoby to możliwe. Notariusza sami wybraliście, nie było żadnego przestępstwa, nie ma żadnych wątpliwości co do legalności i charakteru tej transakcji. Co ciekawe, żeby była jasność, kilka tygodni później sprzedał Wam wszystkie te udziały za 1 zł, ja również.

O kontekście całej sprawy nie będę mówił, bo forum nie służy wyciąganiu brudów. O Rafale, każdy może sobie poszukać w internecie. Dziwię się Maćku, że sam nie zrobiłeś dokładniejszej analizy lub zrobiłeś i przymykasz na to oko. Nie chodzi o jedną sprawę.

Szanuję Cię za Twoją działalność w branży bitcoinowej, ale rada od starszego kolegi, lepiej sobie dobieraj partnerów biznesowych i ugryź się czasem w język, zanim zaczniesz kogoś publicznie obrażać. Internet pamięta, a przed nami jeszcze wiele lat działalności we wspólnej branży.

Pozdrawiam,
Arek / @gray

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polska Ambasada Bitcoin w Warszawie

Postautor: Bitmar » poniedziałek, 30 czerwca 2014, 15:13

gray pisze:Witam, nazywam się Arek Osiak i do 16 czerwca byłem inwestorem i udziałowcem Ambasady Bitcoin. Moją tożsamość mogą potwierdzić @prezes i @bitmar. Z reguły nie udzielam się na forach dyskusyjnych, gdzie do końca nie wiadomo, kto jest kim. Nawet tutaj ktoś podszywał się pode mnie jakieś dwa miesiące temu reklamując Ambasadę Bitcoin, i to nie byłem ja, tylko ktoś z zupełnie świeżego konta. Naprawdę ciężko tłumaczyć się, że nie jest się wielbłądem. Teraz jednak czuję się w obowiązku napisać kilka słów komentarza w obronie Marka / @prezesa, który został wczoraj pomówiony.

Maćku, Piotrze, wczoraj posunęliście się zadaleko. Marek / @prezes nie "ukradł" jak napisałeś Maćku, i nie "przywłaszczył sobie" jak napisałeś Piotrze (lub zwyczajowo Rafale w imieniu Piotra) udziałów w Ambasadzie Bitcoin, tylko u notariusza, w obecności i ZA ZGODĄ wszystkich udziałowców (w tym Waszą i moją) te udziały nabył. Powtórzę: nabył, kupił, zapłacił za nie. Byliście obecni, zgodziliście się na to, bo bez Waszej zgody nie byłoby to możliwe. Notariusza sami wybraliście, nie było żadnego przestępstwa, nie ma żadnych wątpliwości co do legalności i charakteru tej transakcji. Co ciekawe, żeby była jasność, kilka tygodni później sprzedał Wam wszystkie te udziały za 1 zł, ja również.

O kontekście całej sprawy nie będę mówił, bo forum nie służy wyciąganiu brudów. O Rafale, każdy może sobie poszukać w internecie. Dziwię się Maćku, że sam nie zrobiłeś dokładniejszej analizy lub zrobiłeś i przymykasz na to oko. Nie chodzi o jedną sprawę.

Szanuję Cię za Twoją działalność w branży bitcoinowej, ale rada od starszego kolegi, lepiej sobie dobieraj partnerów biznesowych i ugryź się czasem w język, zanim zaczniesz kogoś publicznie obrażać. Internet pamięta, a przed nami jeszcze wiele lat działalności we wspólnej branży.

Pozdrawiam,
Arek / @gray
Arka Osiaka poznałem na spotkaniu z chłopakami z Ambasady, gdzieś w marcu o ile dobrze pamiętam. Wtedy na spotkaniu powiedział mi jaki ma nick na forum i wszystko się zgadza łącznię z mailem. Potwierdzam więc, że post napisał Arkadiusz Osiak.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 października 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polska Ambasada Bitcoin w Warszawie

Postautor: rafal.k » czwartek, 23 października 2014, 13:49

gray pisze:Witam, nazywam się Arek Osiak i do 16 czerwca byłem inwestorem i udziałowcem Ambasady Bitcoin. Moją tożsamość mogą potwierdzić @prezes i @bitmar. Z reguły nie udzielam się na forach dyskusyjnych, gdzie do końca nie wiadomo, kto jest kim. Nawet tutaj ktoś podszywał się pode mnie jakieś dwa miesiące temu reklamując Ambasadę Bitcoin, i to nie byłem ja, tylko ktoś z zupełnie świeżego konta. Naprawdę ciężko tłumaczyć się, że nie jest się wielbłądem. Teraz jednak czuję się w obowiązku napisać kilka słów komentarza w obronie Marka / @prezesa, który został wczoraj pomówiony.

Maćku, Piotrze, wczoraj posunęliście się zadaleko. Marek / @prezes nie "ukradł" jak napisałeś Maćku, i nie "przywłaszczył sobie" jak napisałeś Piotrze (lub zwyczajowo Rafale w imieniu Piotra) udziałów w Ambasadzie Bitcoin, tylko u notariusza, w obecności i ZA ZGODĄ wszystkich udziałowców (w tym Waszą i moją) te udziały nabył. Powtórzę: nabył, kupił, zapłacił za nie. Byliście obecni, zgodziliście się na to, bo bez Waszej zgody nie byłoby to możliwe. Notariusza sami wybraliście, nie było żadnego przestępstwa, nie ma żadnych wątpliwości co do legalności i charakteru tej transakcji. Co ciekawe, żeby była jasność, kilka tygodni później sprzedał Wam wszystkie te udziały za 1 zł, ja również.

O kontekście całej sprawy nie będę mówił, bo forum nie służy wyciąganiu brudów. O Rafale, każdy może sobie poszukać w internecie. Dziwię się Maćku, że sam nie zrobiłeś dokładniejszej analizy lub zrobiłeś i przymykasz na to oko. Nie chodzi o jedną sprawę.

Szanuję Cię za Twoją działalność w branży bitcoinowej, ale rada od starszego kolegi, lepiej sobie dobieraj partnerów biznesowych i ugryź się czasem w język, zanim zaczniesz kogoś publicznie obrażać. Internet pamięta, a przed nami jeszcze wiele lat działalności we wspólnej branży.

Pozdrawiam,
Arek / @gray
Arek Osiak aktywnie wypacza rzeczywistosc wokol swojej osoby. Nie inwestowal pieniedzy w Ambasade tylko pozyczal. Ambasada by nie powstala gdybym nie ukrocil samowoli Osiaka i jego kaprysow. Zapieprzalismy przy Ambasadzie z Mackiem i Piotrkiem a Arek mial to wszystko w nosie az nagle sie zaczal wtracac i robic balagan. Prawie rozwalil projekt a potem zbuntowal przeciwko nam Marka. Piotrek mial tez klopoty przez Osiaka. Brudow nikt nie wywlekal nigdy ale jak bedzie trzeba to sie to zrobi nie boj sie. Masz parcie na bicoin wszytko po trupach. Jak tylko sie pojawiles sprawdzalem cie i wiem jak konczyli twoi poprzedni wspolnicy w money.pl i myslales ze to samo wykrecisz w Ambasadzie ? Trafila kosa na kamien. To co Osiak napisal to stek pomyj i oszczerstw.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0005 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Polska Ambasada Bitcoin w Warszawie

Postautor: rav3n_pl » czwartek, 23 października 2014, 14:01

WTF? Kolega nadaje z Andromedy że ma 4 miesięczne lagi? Po co odkopywać trupa?
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości