[LEAF] Leafcoin

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 61
Rejestracja: 3 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: Wolv » niedziela, 9 lutego 2014, 08:59

Czemu nie. Wróżono z wnętrzności, można i z mózgu. ;)

Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: pabloj » niedziela, 9 lutego 2014, 12:26

Tottoro pisze:nie no amatorem jestem w dziedzinie wróżenia, nie ma co temu wierzyć za bardzo ale jeszcze I Cing zapytam :)
Serio to ciekaw jestem co wyszło z I Ching :D

btw. -> http://arkadiusz.jadczyk.salon24.pl/162 ... -przemiany :D

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: SkyValley » niedziela, 9 lutego 2014, 14:09

Scenariusz najprawdopodobniejszy o którym pisałem kilka dni temu, sprawdza się idealnie.
Na cryptsy już po 13 i niestety z normalnymi, dużymi askami na 14-15-....

Zauważyłem ostatnio, że patrząc na coinmarket, mam wrażenie, że już, zaraz odbije;
niestety patrząc zaraz potem na cryptsy widzę, że absolutnie nie i jest źle.

Cryptsy przejęło pałeczkę od coinmarket - nie porównywałem wolumenów, ale to widać.
Oczywiście wolę coinmarket, ale nic bym nie działał z Leafami bez konsultacji z orderami cryptsy.

Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: pabloj » niedziela, 9 lutego 2014, 14:23

SkyValley pisze:Scenariusz najprawdopodobniejszy o którym pisałem kilka dni temu, sprawdza się idealnie.
Na cryptsy już po 13 i niestety z normalnymi, dużymi askami na 14-15-....

Zauważyłem ostatnio, że patrząc na coinmarket, mam wrażenie, że już, zaraz odbije;
niestety patrząc zaraz potem na cryptsy widzę, że absolutnie nie i jest źle.

Cryptsy przejęło pałeczkę od coinmarket - nie porównywałem wolumenów, ale to widać.
Oczywiście wolę coinmarket, ale nic bym nie działał z Leafami bez konsultacji z orderami cryptsy.
Pozostaje czekać na kolejne spadki nagrody za blok i stabilizacje ceny. Nie obraziłbym się gdyby Leaf podążył za historią Noblecoina.

Gaduła
Posty: 375
Rejestracja: 5 grudnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: karolnomad » niedziela, 9 lutego 2014, 14:33

Jaka jest historia noblecoina?

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: SkyValley » niedziela, 9 lutego 2014, 15:14

slomski007 pisze:wg mnie wskoczy do 20 w najblizszym czasie po odcieciu multipool i potem zacznie leciec.
Właśnie tu jest pewien problem. LEAF byłby powyżej 50 a dno byłoby na 20 i odbicie byłoby duże, gdyby nie ASKi.
Nawet teraz, jest zaledwie 13 a odbicie do 20 wymaga aż ok. 70 Btc! To naprawdę sporo. To nie takie proste, by odbić przy takich askach jak teraz.

Rozmowny
Posty: 57
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: Tottoro » niedziela, 9 lutego 2014, 15:36

pabloj pisze:
Tottoro pisze:nie no amatorem jestem w dziedzinie wróżenia, nie ma co temu wierzyć za bardzo ale jeszcze I Cing zapytam :)
Serio to ciekaw jestem co wyszło z I Ching :D
pamiętaj by zawsze używać mózgu!!!!
wróżby czary mary tylko dla zabawy.
I CING dał mi heksagram 24 - Punkt Zwrotny
w skrócie :
"24 - FU / POWRÓT, PUNKT ZWROTNY
(K'UN: Ziemia, przyjmująca - CHEN: Grom, pobudzający)
OBRAZ: Sukces. Wychodzi i powraca bez błędu. Przybywają przyjaciele bez winy. Droga wiedzie tam i z powrotem. Siódmego dnia zwrot. Korzystne jest mieć dokąd pójść.
OSĄD: Grom we wnętrzu ziemi: obraz PUNKTU ZWROTNEGO. W czasie zimowego przesilenia dawni królowie zamykali granice. Kupcy i cudzoziemcy nie wyruszali w drogę, a władca nie odwiedzał swych prowincji.
KOMENTARZ: Po okresie upadku nadchodzi poprawa, jak zdrowie po chorobie, jak zgoda po kłótni. Powraca życiodajne światło. Postęp jest naturalny, nowe związki zastępują stare, zgodnie z prawami natury. Tworzą się nowe związki ludzi ożywionych podobnymi ideami. Po każdych sześciu miesiącach w przyrodzie następuje zwrot: właśnie nadchodzi siódmy miesiąc, zwrotny (7 – „młody jang”). Światłość jest jeszcze słaba, więc przedsięwzięcia muszą być ostrożne i ograniczone"

:D

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: SkyValley » niedziela, 9 lutego 2014, 15:52

Czary mary świzgu gwizdu trata tata :-)
To są tego typu sformułowania, które będą pasowały do każdej sytuacji. Tak jak wróżby z ciastka czy horoskop.
No ale I Cing stawiam wyżej z powodu książki Dicka:)

Z tym pumpem oby tak było, ale nadal jestem negatywnie nastawiony z powodu nietypowych dużych asków stale biegnących za ceną. Coś się ruszyło o 1 sat UP.

Orator
Posty: 724
Rejestracja: 6 grudnia 2013
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: jacek1973 » niedziela, 9 lutego 2014, 16:00

SkyValley pisze:
slomski007 pisze:wg mnie wskoczy do 20 w najblizszym czasie po odcieciu multipool i potem zacznie leciec.
Właśnie tu jest pewien problem. LEAF byłby powyżej 50 a dno byłoby na 20 i odbicie byłoby duże, gdyby nie ASKi.
Nawet teraz, jest zaledwie 13 a odbicie do 20 wymaga aż ok. 70 Btc! To naprawdę sporo. To nie takie proste, by odbić przy takich askach jak teraz.

nie trzeba 70 BTC , jeśli coś zaczyna iść ostro do góry ASki się cofają i momentalnie robi się pump
aski utrzymują sie od samego początku i nawet zapowiedz wejścia na cryptsy ich nie przełamała , zawsze były do 7x większe niż BID , a mimo to inwestowano w LEAF'a , coś się zmieniło od początku ? poza nastawieniem , zawartością portfela i utrata wiary ?

Jeśli ktoś przeanalizował powstanie i rozwój LEAF"a wie co robi , reszta poszła w walor pod wpływem "pewnych" informacji i pompie teraz ma dylemat bo nie wie nic co się dzieje wokół tego tematu.

Inwestuje w short wiec nie stoję po żadnej stornie

nie wiem czy zauważyliście ale coinmarket usunął zapis całkowitej wielkości ASK co zaciemnia jeszcze bardziej informacje
Ostatnio zmieniony niedziela, 9 lutego 2014, 16:20 przez jacek1973, łącznie zmieniany 1 raz.

Orator
Posty: 724
Rejestracja: 6 grudnia 2013
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: jacek1973 » niedziela, 9 lutego 2014, 16:24

slomski007 pisze:jedziemy Panowie w górę !
obroty wzrosły ale nie na tyle żeby jeszcze się coś miało dziać , fale są od kilku dni

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: SkyValley » niedziela, 9 lutego 2014, 17:03

jacek1973 pisze:
SkyValley pisze:jeśli coś zaczyna iść ostro do góry ASki się cofają i momentalnie robi się pump
No właśnie, tak jest zazwyczaj, ale w LEAF tego nie było!
Nawet jak był pump dzięki info o cryptsy NIC się w askach nie zmieniało.
Coin jest "inny" a ta inność jest negatywna, to jest trochę coś a la centy, cole itp. z tymi askami.
Nie będzie problemu, jeśli ilość kupujących się zwiększy, może być wtedy gęsto jak w dogu.

Rozmowny
Posty: 104
Rejestracja: 30 listopada 2013
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: FuriOus » niedziela, 9 lutego 2014, 17:13

Mam pytanko (troche offtop) ale robie pierwszy trade z kimś na bitcointalk:

Jak wysłał BTC ale ciągle to ma 0 potwierdzeń, to nie może anulować? Wiem że kiedyś wysłałem coś ale nie dałem Tax fee (i utknęło jakby) i jak było 0 potwierdzeń to mogłem z consoli wyciągnąć prywatny klucz i odwrócić transakcje poprzez jakąś stronę.

Czekacie aż się potwierdzą transakcje czy jak mam 0 confirmed to już na 100% dojdzie do mnie?

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: SkyValley » niedziela, 9 lutego 2014, 17:20

Czekaj zawsze na potwierdzenie, przecież się nie pali.... ;)

Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: pabloj » niedziela, 9 lutego 2014, 17:30

SkyValley pisze:
slomski007 pisze:wg mnie wskoczy do 20 w najblizszym czasie po odcieciu multipool i potem zacznie leciec.
Właśnie tu jest pewien problem. LEAF byłby powyżej 50 a dno byłoby na 20 i odbicie byłoby duże, gdyby nie ASKi.
Nawet teraz, jest zaledwie 13 a odbicie do 20 wymaga aż ok. 70 Btc! To naprawdę sporo. To nie takie proste, by odbić przy takich askach jak teraz.
Masz racje jednakże tylko i wyłącznie wtedy jeśli te aski tam pozostaną, a przy trendzie wzrostowym aski mają tendencję przesuwać się w górę ;) Więc te obliczenia typu ze trzeba aż 70BTC na chwile obecną mogą na szczęście nie być wiążące ;)

Orator
Posty: 724
Rejestracja: 6 grudnia 2013
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: jacek1973 » niedziela, 9 lutego 2014, 17:33

pabloj pisze:
SkyValley pisze:
slomski007 pisze:wg mnie wskoczy do 20 w najblizszym czasie po odcieciu multipool i potem zacznie leciec.
Właśnie tu jest pewien problem. LEAF byłby powyżej 50 a dno byłoby na 20 i odbicie byłoby duże, gdyby nie ASKi.
Nawet teraz, jest zaledwie 13 a odbicie do 20 wymaga aż ok. 70 Btc! To naprawdę sporo. To nie takie proste, by odbić przy takich askach jak teraz.
Masz racje jednakże tylko i wyłącznie wtedy jeśli te aski tam pozostaną, a przy trendzie wzrostowym aski mają tendencję przesuwać się w górę ;) Więc te obliczenia typu ze trzeba aż 70BTC na chwile obecną mogą na szczęście nie być wiążące ;)
mało tego jak każdy pamięta , jak tylko szło do góry , ktoś stawiał ściankę 30BTC na ASKAch i to głownie blokowało wzrosty

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 566
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: staar2 » niedziela, 9 lutego 2014, 17:36

Zgadzam z jackiem i pablojem. Sam tak robię. :) Gdy mam postawione aski, a widzę, że byki zaczynają napierać - zdejmuję i przestawiam. :)

Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: pabloj » niedziela, 9 lutego 2014, 18:40

staar2 pisze:Zgadzam z jackiem i pablojem. Sam tak robię. :) Gdy mam postawione aski, a widzę, że byki zaczynają napierać - zdejmuję i przestawiam. :)
Obecnie to jest najbardziej manipulacyjny biznes na ziemii ;) a my korzystamy z tego jak możemy :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 566
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: staar2 » niedziela, 9 lutego 2014, 18:42

GPW przy tym to pestka. ;)

Rozmowny
Posty: 57
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: Tottoro » niedziela, 9 lutego 2014, 20:53

SkyValley pisze: No ale I Cing stawiam wyżej z powodu książki Dicka:)
I Cing się nie myli, mylne mogą być tylko interpretacje :mrgreen:
po przeczytaniu "Człowieka z wysokiego zamku" kupiłem pierwszy podręcznik I Cing.
ale do spekulacji tego nie używam, tylko raz tu z ciekawości
jak się kurs BTC ruszy to i tu się ruszy

Orator
Posty: 724
Rejestracja: 6 grudnia 2013
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: jacek1973 » niedziela, 9 lutego 2014, 21:09

https://cryptx.io/ narzekamy na aski a tu prawie ich nie ma , można robić pompę , może inne giełdy pociągną

Wróć do „Scrypt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości