[PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna - ARCHIWUM

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 103
Rejestracja: 28 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: kupujacy » środa, 4 grudnia 2013, 21:32

Tak sie prowadzi dzialalnosc w PL.
Po bandzie i tak zeby mozna bylo nawet koszyki wiklinowe w koszta wrzucic.
Normalne.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 4 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: nik-a » środa, 4 grudnia 2013, 23:18

Witam, posiadałem na dysku HDD bitcoiny i wysłałem je programem na adres podany na stronie Bitcurex jako moje konto do zasileń salda, czekam godzine i dalej nic? Jak długo się czeka na taką operacje?

szymon1051
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: szymon1051 » środa, 4 grudnia 2013, 23:35

asco pisze:Odejmowana z kwoty wyplaty.
Jak zlecasz wyplate 1000 zł to na konto przychodzi 999 zł.
Jest napisane
Prowizja od wypłaty PLN ³ 1.000 PLN
https://pln.bitcurex.com/op%C5%82aty-i-limity

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 5 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: szymmac13 » czwartek, 5 grudnia 2013, 00:39

Dobry bardzo późny wieczór... Cały wieczór goniłem Pana r50zyry5, a z racji tego że forum Digital-Future ma problemy z ciastkami (siłowałem się i ta porada, która się znajduje w jednym z tematów po godzinie prób i błędów nic mi nie mówi), musiałem założyć konto tu.
Moja historia jest dość długa i zawstydzająca. Jakiś czas temu zainwestowałem na Bitcurexie 100zł, zamieniłem z powrotem na 180zł kilka dni temu, próbuję wypłacić i pokazało się okienko z hasłem, wpisałem hasło i wyskoczyło powiadomienie o wysłanym mailu. Wchodzę sobie na skrzynkę, a tam nic. Konto mam na hotmailu/outlooku
Czekam jeden dzień, nic. Powtórzyłem wysyłanie maila. Nic po kolejnym dniu. I jak ja mam teraz wyciągnąć swoje pieniądze, jeżeli nie dostaję żadnych maili (włącznie z potwierdzeniem złożenia ticketa) poza tym jednym jedynym, aktywacyjnym? Dużo udowodnić nie mogę, ale by dowieść że to mój mail mogę na przykład przesłać link aktywacyjny do mojego konta, cokolwiek, byleby tylko przesunąć maile na inny adres (bo tego też nie mogę zrobić, bo nie dostaję maili).
Sprawdzałem na stronach suportu Microsoftu czy mam jakiś filtr, ale strona z moimi filtrami jest czysta, a folder spam pusty. Jak mogę zweryfikować swoją osobę? Jak mogę odzyskać pieniądze? :\
Pomocy?

EDIT: Zapomniałem dodać, Skejpy i GG nie odbierają, nie wiem czy mój ticket został wysłany bo nie dostałem żadnego numerka ni potwierdzenia...

Gaduła
Posty: 332
Rejestracja: 20 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: osom » czwartek, 5 grudnia 2013, 10:59

Jestem pod wrażeniem, że interfejs giełdy nadal działa :)

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: SkyValley » czwartek, 5 grudnia 2013, 11:02

Ja też, nie padło!
Dobra robota Bitcurex! ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 40
Rejestracja: 13 listopada 2013
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Niedowiarek » czwartek, 5 grudnia 2013, 12:45

Pochwaliłbym Bitcurex za stabilne działanie w czasie dzisiejszych spadków, ale boję się zapeszyć - ostatnio pochwaliłem Bidextreme i wszyscy wiemy jak to się skończyło :P

Dyskutant
Posty: 232
Rejestracja: 10 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: meetom » czwartek, 5 grudnia 2013, 13:19

No faktycznie - dopiero dziś można przetestować ich działanie. Wiadomo - nie jest to dowód ostateczny, ale do tej pory przy dużo mniejszych wahnięciach kursu serwer już wisiał. Czyli efekt jest :)

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 29 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: NowyDekiel » czwartek, 5 grudnia 2013, 15:22

Skoro bitcurex to jest giełda, to rozumiem, że w ciągu chwili mogę sobie na niej zarobić?
Tj. wpłacić 1000zł, złożyć ofertę taniego kupna BTC (kilka procent), a za chwilę wystawić ofertę sprzedaży w nieco wyższej kwocie.
Zarobek kilku/kilkunastu złotych w ciągu kilkunastu minut?

Z "Ostatnie transakcje":

3055.00 (BID)
a zaraz niżej
3150.00 (ASK)

szymon1051
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: szymon1051 » czwartek, 5 grudnia 2013, 15:27

NowyDekiel pisze:Skoro bitcurex to jest giełda, to rozumiem, że w ciągu chwili mogę sobie na niej zarobić?
Tj. wpłacić 1000zł, złożyć ofertę taniego kupna BTC (kilka procent), a za chwilę wystawić ofertę sprzedaży w nieco wyższej kwocie.
Zarobek kilku/kilkunastu złotych w ciągu kilkunastu minut?

Z "Ostatnie transakcje":

3055.00 (BID)
a zaraz niżej
3150.00 (ASK)
Tak tylko to jest giełda wszystko może nagle spaść w dół. Wczoraj gdzieś po południu 1 BTC kosztował chyba 3500 a dzisiaj koło południa 3000 zł.

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 29 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: NowyDekiel » czwartek, 5 grudnia 2013, 15:30

szymon1051 pisze:
NowyDekiel pisze:Skoro bitcurex to jest giełda, to rozumiem, że w ciągu chwili mogę sobie na niej zarobić?
Tj. wpłacić 1000zł, złożyć ofertę taniego kupna BTC (kilka procent), a za chwilę wystawić ofertę sprzedaży w nieco wyższej kwocie.
Zarobek kilku/kilkunastu złotych w ciągu kilkunastu minut?

Z "Ostatnie transakcje":

3055.00 (BID)
a zaraz niżej
3150.00 (ASK)
Tak tylko to jest giełda wszystko może nagle spaść w dół. Wczoraj gdzieś po południu 1 BTC kosztował chyba 3500 a dzisiaj koło południa 3000 zł.
Z tym to akurat najmniejszy problem. Co z tego, że cena bitcoina trochę spadnie, skoro w/w metodą i tak wyjdę na + z ilością tych monet. A potem sobie tylko poczekam, aż kurs znowu wzrośnie i dopiero wtedy wymienię na PLN.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 21 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: zelo533 » czwartek, 5 grudnia 2013, 16:36

Nadal czekam (tydzień) na zaksięgowanie(lub zwrot kasy) na bitcurex. 1500zł. Coś doczekać się nie mogę.. 2 tickiety wysłane na obydwa przyszła odpowiedź że będzie "wieczorem" lub w przypadku zwrotu, Zwroty są wysyłane "jak najszybciej".. ta.. jasne..

Dyskutant
Posty: 174
Rejestracja: 28 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: vanpytel » czwartek, 5 grudnia 2013, 16:37

Fajna giełda, ale długo trzeba czekać na zaksięgowanie :(

szymon1051
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: szymon1051 » czwartek, 5 grudnia 2013, 16:58

NowyDekiel pisze:
szymon1051 pisze:
NowyDekiel pisze:Skoro bitcurex to jest giełda, to rozumiem, że w ciągu chwili mogę sobie na niej zarobić?
Tj. wpłacić 1000zł, złożyć ofertę taniego kupna BTC (kilka procent), a za chwilę wystawić ofertę sprzedaży w nieco wyższej kwocie.
Zarobek kilku/kilkunastu złotych w ciągu kilkunastu minut?

Z "Ostatnie transakcje":

3055.00 (BID)
a zaraz niżej
3150.00 (ASK)
Tak tylko to jest giełda wszystko może nagle spaść w dół. Wczoraj gdzieś po południu 1 BTC kosztował chyba 3500 a dzisiaj koło południa 3000 zł.
Z tym to akurat najmniejszy problem. Co z tego, że cena bitcoina trochę spadnie, skoro w/w metodą i tak wyjdę na + z ilością tych monet. A potem sobie tylko poczekam, aż kurs znowu wzrośnie i dopiero wtedy wymienię na PLN.
Jak chcesz i masz czas się tak bawić to lepiej skorzystaj z giełdy gdzie jest więcej walut BTC NMC LTC itp i w tedy jeszcze możesz zarabiać na różnicach np BTC do LTC.

Dzisiaj np chyba o 12 na btc-e.com 1 btc był po 900 USD a 1 LTC po 34,60 USD a LTC/BTC 0.0364.
Czyli za 1 BTC miał być około 27,5 LTC co dawało 953 USD. Czyli mogłeś sprzedać 1 BTC po przeliczeniu na LTC drożej niż cena za 1 BTC.

777
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 2 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: 777 » czwartek, 5 grudnia 2013, 19:40

Witam

Pare danych ktore mogo byc potrzebne jak "pewnego" dnia firma sie "zwinie" lub niedobrzy radzieccy wlamywacze "pobiora" plik wallet.dat

Kto za tym stoi:

Sebastian Woźniak (r50zyry5)
Arletta Płuciennik

ul. Struga 78
90-557 Łódź

tel. 609 866 010


Kazdy kto "bawi" sie na tej gieldzie musi miec na uwadze nastepujace rzeczy:

1. Spolka z o.o. z kapitalem TYLKO 5000 zl

2. BTC sa trzymane na jednym pliku wallet.dat ktory szybko sie defragmentuje i stad wynikaja "przeprowadzane prace modernizacyjne, mające na celu podniesienie jego wydajności i bezpieczeństwa" - za kazdym razem jest zmieniany adres wplat BTC bo po prostu "stary" porfel jest przepisywany na nowy (tylko salda) w celu zmniejszenia jego rozmiaru

Ostatnie "prace" 29 Listopada 2013 i 18 Listopada 2013 (za kazdym razem zmiana adresu wplat BTC)

3. Dane sa trzymane na "slabym" zewnetrznym serwerze ktory moze "zrobic" KAZDY rosjanin a jedynym powodem dlaczego wallet.dat nie zostal "pobrany" jest jak na razie mala ilosc BTC

Dobrze radze po zakupieniu BTC czekajac na zmiane kursu wysylac je na swoj cold wallet i niech tam bezpieczne czekaja (przy zakupieniu wiekszej ilosci radze wysylac po kawalku a nie calosc od razu)

Nie pisze tego zeby zdyskredytowac w/w strone a jedynie zwiekszyc bezpieczenstwo naszych operacji

Dzieki tej gieldzie udalo mi sie odzyskac utopiona w sprzecie do miningu kase i teraz jestem na "zero"

Osobiscie proponuje zakupic max. BTC na jakie nas stac, wyslac na offline wallet-a (nie zapominajac o zapisaniu na kilku kartkach swojego klucza prywatnego co pozwoli nam wygenerowac plik wallet.dat jak nam sie uszkodzi czy go "przypadkiem" skasujemy) i poczekac do 2016

Przy okazji mozna bez problemu zrobic przelewy SUPER natychmiastowe ktore nie musza czekac na sesje Elixira w bankach np. w Inteligo jest taki przelew nazywa sie to QuickMoney i zajmuje dokladnie SEKUNDE i kasa juz jest na rachunku odbiorcy!!

Kazdy kto na powaznie zajmuje sie robieniem kasy na BTC wie ze wazne sa nieraz minuty i juz kurs "idzie" w gore tak jak bylo dzisiaj...

I na koniec ciekawostka: policzylem dzienne obroty i przychody pln.bitcurex-a za wczoraj

2264120 PLN i z tego 0,004% daje 9056 PLN czyli ok. 271680 PLN miesiecznie - pogratulowac

Wkleilem po prostu wszystkie operacje BID i ASK z 24h do arkusza

Orator
Posty: 788
Rejestracja: 9 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poland/Łódź

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: r50zyry5 » czwartek, 5 grudnia 2013, 20:02

up

Poprawiłem Twój post bo najwyraźniej sztuka posługiwanie się internetem nie wyszła na dobre ;]

Dla wszystkich:
Spółka ma kapitał 5k PLN bo była zakładana wtedy kiedy serwis nie pobierał opłat ;]

Kod: Zaznacz cały

3. Dane sa trzymane na "slabym" zewnetrznym serwerze ktory moze "zrobic" KAZDY rosjanin a jedynym powodem dlaczego wallet.dat nie zostal "pobrany" jest jak na razie mala ilosc BTC
Skoro jesteś tego taki pewien to życzę powodzenia ;]

Pozdrawiam
r50zyry5
https://bitcurex.com - Polska Giełda Bitcoin
BitMessage: BM-2cTXYRTBw6rptJ2qHqSdQe8tHztRBhYdMA
Moje komentarze na forum

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3618
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: hanti » czwartek, 5 grudnia 2013, 20:19

@777 masz stare wiadomosci bo ostatnio wlasnie byly jakies grubsze zmiany i serwis dziala elegancko.
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl https://www.kraken.com/

777
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 2 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: 777 » czwartek, 5 grudnia 2013, 20:31

50zyry5 poprawiles TYLKO dane sp. na te gdzie teraz miesci sie firma

Wiadomo ze po upadku juz w nastepny dzien pod w/w adresem nikogo nie zastaniemy

Ja umiescilem dane gdzie mozna was znalezc prywatnie a tego adresu tak szybko sie nie zmienia - i to "zabolalo"

"Sztuka posługiwanie się internetem wyszla mi BARDZO na dobre" bo utrzymuje sie z tego cala moja rodzina (i nie z BTC)

Nie odniosles sie do zasadniczych punktow dotyczacych "wallet-a"

Kazda gielda BTC ktore sa teraz zostala co najmniej raz "zrobiona" myslisz ze "twoja" strona jest super zabezpieczona?

Nie ma takich stron

W poscie nie sugerowalem ze JA zrobie twoja strone - moze nalezy nauczyc sie czytac ze zrozumieniem?

PS. hanti - strona dziala szybciej a nie jest bardziej bezpieczna to duza roznica...

Orator
Posty: 788
Rejestracja: 9 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poland/Łódź

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: r50zyry5 » czwartek, 5 grudnia 2013, 20:36

Skoro znasz się tak dobrze to po co publikujesz prywatny adres jednego z wspólników ?
To podpada pod naruszenie prywatności w/w wspólnika.

Co mam Ci powiedzieć na temat walleta ?
jest odpowiednio zabezpieczony, a dostęp do serwera z walletem ma wąskie grono wyspecjalizowanych osób w liczbie dwóch ;]

Kod: Zaznacz cały

nie jest bardziej bezpieczna to duza roznica.
Poziom zabezpieczeń wzrósł po ostatnich pracach.

Pozdrawiam
r50zyry5
https://bitcurex.com - Polska Giełda Bitcoin
BitMessage: BM-2cTXYRTBw6rptJ2qHqSdQe8tHztRBhYdMA
Moje komentarze na forum

Gaduła
Posty: 394
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: kolkin » czwartek, 5 grudnia 2013, 20:41

póki co wychodzi obronną ręką - i oby tak dalej.
Jaki moderator takie forum...

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801 i 10 gości