Dyskusja na temat kursu LTC

Czy Twoim zdaniem kurs w terminie 9 V- 14V (głos można oddać przez pierwsze 2 doby)

Czas głosowania minął poniedziałek, 1 maja 2017, 11:06

1. Spadnie
0
Brak głosów
2. Wzrośnie
4
80%
3. Pozostanie w konsolidacji
1
20%
 
Liczba głosów: 5
Rozmowny
Posty: 101
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Pynk » wtorek, 26 listopada 2013, 12:38

5$ jutro rano. Wszystko już pewne i zatwierdzone.

Rozmowny
Posty: 71
Rejestracja: 11 czerwca 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Bit11 » wtorek, 26 listopada 2013, 12:39

Coinn pisze:Sam fontas stracił wiarę i sprzedawał LTC po 2$ bo nie chciało iść za BTC :)

Czy Gox nie zmienił trochę interfejsu? Chyba szykują się do wprowadzenia nowych walut. Mają mało czasu.
https://www.mtgox.com/press_release_20130805.html

Szykują się już miesiącami i jeszcze pewnie to potrwa kolejne miesiące o ile nie zbankrutują albo się nie zwiną oszuści.

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: SkyValley » wtorek, 26 listopada 2013, 12:45

ekonokomik pisze:@Sky, wczoraj jak kurs był $9.6 zalecałeś czekanie z zakupami az LTC spadnie ;)

Pewnie faktycznie zaraz trochę spadnie... tak do $11.5 ;)
Tak, pisałem, że uważam, że spadnie:) Nie odwołuję tego;)
Tak podpowiadał mi rozsądek, ostrożność, teraz też bym tak powiedział:)
Wiem, że dalszy wzrost jest bardzo prawdopodobny.
Ale alty wydają mi się tak sztucznie napompowane, że nadejdzie niebawem dzień, pewnie jeśli BTC zaliczy sporą korektę, że większość poleci mocno w dół. W momencie gdy 95% ludzi kupuje na ATH kilka coinów i te 95% ludzi jest pewnych, że będzie dalej wzrastać... hmmm.. to dobry moment na wiadro lodowatej wody na łeb.

Oczywiscie może tak się nie zdarzyć, ale wydaje mi się, ze pewne zasadnicze prawa rynku a takimi są zawsze korekty po dużych wzrostach, nastąpią. I szczerze, wole odpuścić szanse na wzrost LTC w ciągu kilku dni o 50% niż obudzić się z LTC kupionymi po 12$ gdy spadnie np do 7 i przez długi czas nie dojdzie do 10.

Nikomu nie radzę kupować/nie kupować. Ja po prostu gram bardzo asekuracyjnie i czasem napiszę jakieś moje luźne przemyślenia:)

Rozmowny
Posty: 84
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: trickster00 » wtorek, 26 listopada 2013, 12:46

ludzie ostro sprzedają swoje LTC,
14.21 944.88645973

albo niektórzy się wyprzedają albo boją się żeby kurs za bardzo nie podskoczył?

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 12 marca 2013
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: kris87 » wtorek, 26 listopada 2013, 12:55

BTC-e prześcignęło chińskie giełdy. Miejmy nadzieje ,że chińczycy się zrewanżują.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Bitmar » wtorek, 26 listopada 2013, 13:03

LTC idzie do swojego ATH na BTC/LTC (0.0365), jeśli dojdzie a bitcoin utrzyma kurs i nie spadnie to będziemy mieć >30$ za LTC. To będzie taka w miarę dobra cena LTC, choć bardziej prawdopodobna jest >50$. Do tego jeśli LTC wejdzie na BTCchina, bitstampa i goxa to nie spodziewam się kursu mniejszego niż 100$. Część z was nie zdaje sobie sprawy z rewolucji jaka zachodzi w Chinach. Tam zawsze kochali cyfrowe waluty ale nie były to kryptowaluty, jak np usługi QQ (mają swoją walutę) czyli odpowiednika naszego GG, czy waluty z gier np WoW. Wzrost gospodarczy Chin wzrósł dzięki cyfrowym walutom (nie kryptowalutom) o 13% !!! Teraz Chiny ogarnęła moda właśnie na kryptowaluty a to dopiero początek, LTC jest produktem Chińskim więc przyjmą go z otwartymi rekami. Wzrost wolumenu na chińskich giełdach wzrósł z kilku tysięcy (miesiąc temu) to nawet 2 mln dziennie. Przewidywania na ten rok kursu dwu cyfrowego się sprawdziły, następny rok będzie już 3 cyfrowy. Zawsze patrzcie na LONG trend i nie przejmujcie się shortem nawet jakby miał spaść o 50% i więcej. Jakaś gruba ryba może się niedługo obudzić ale jeśli tak się stanie lepiej traktować to jako promocję.

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: bl4ck » wtorek, 26 listopada 2013, 13:13

Bitmar

Chłopie... mówisz to z takim przekonaniem że normalnie Ci wierzę :)

Weteran
Posty: 13344
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: ekonokomik » wtorek, 26 listopada 2013, 13:32

Bit11 pisze:
Coinn pisze:Sam fontas stracił wiarę i sprzedawał LTC po 2$ bo nie chciało iść za BTC :)

Czy Gox nie zmienił trochę interfejsu? Chyba szykują się do wprowadzenia nowych walut. Mają mało czasu.
https://www.mtgox.com/press_release_20130805.html

Szykują się już miesiącami i jeszcze pewnie to potrwa kolejne miesiące o ile nie zbankrutują albo się nie zwiną oszuści.
A możesz czymś poprzeć te oskarżenia?
Gox to najstarsza firma na tym rynku. Z tego co wiem nigdy nikogo nie oszukała. A Polacy (min ja) darzą ją ogromną estymą za uratowanie dupy po głupim bankructwie Bitomatu w 2011.
Działają opieszale ale nigdy nie dali ciała.

Weteran
Posty: 13344
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: ekonokomik » wtorek, 26 listopada 2013, 13:34

Bitmar mądrze gada.
Kiedy kupowałem LTC liczyłem na zarobek x10 po wejściu na Goxa. Dzis widzę, że mogłem niedoszacować.
Zastanawiam się, czy jednoczesny wystrzał LTC i innych altów nie wiąże się jednak z jakimiś przeciekami co do Goxa albo BTCChina...

Rozmowny
Posty: 71
Rejestracja: 11 czerwca 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Bit11 » wtorek, 26 listopada 2013, 13:36

ekonokomik pisze: A możesz czymś poprzeć te oskarżenia?
Gox to najstarsza firma na tym rynku. Z tego co wiem nigdy nikogo nie oszukała. A Polacy (min ja) darzą ją ogromną estymą za uratowanie dupy po głupim bankructwie Bitomatu w 2011.
Działają opieszale ale nigdy nie dali ciała.
A wstrzymanie wypłat a potem wznowienie z miesięcznymi opóźnieniami to co? Dziwne, że za to nie bekli jeszcze.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: lolek » wtorek, 26 listopada 2013, 13:40

W normalnej sytuacji obawiałbym się że spadnie ale spójrzcie na obroty na okcoin.com i na fxbtc.com , potężna ilość waluty zmienia właścicieli, podejrzewam że będziemy dalej rosnąć zaliczając po drodze niewielkie spadki , dodając obrót z btc-e.com mamy dzisiaj około 4-5 milinow LTC obrotu czyli jakies 20-25% całej waluty, oczywiscie nie namawiam nikogo wprost bo inwestycja wiąże się z dużym ryzykiem ale szacuje że jeszcze możemy podrosnąć

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Bitmar » wtorek, 26 listopada 2013, 13:45

Moje stanowisko co LTC jest takie samo od dawna: https://forum.bitcoin.pl/post48116.html#p48116
Co do mojego "zamysłu" to niestety nie mam mocy Fontasa ;) Mogę wam służyć radą ale jedno małe forum kursu przecież nie napompuje.
Cały czas mówię o tym, że LTC ma w sobie wielki potencjał i nie dlatego, że chcę aby miał ale dlatego, że naprawdę ma :)
Kryptowaluty wchodzą do mainstramu, a to nie jest tylko bitcoin. Litecoin jest tuż zaraz po bitcoinie i wyprzedza inne alty o rząd wielkości jeżeli chodzi o kapitalizację, zaufanie i masę rynku. Bitcoin świetnie się sprawdza jako lokata kapitału i transfer środków, Litecoin zaś podbije mikropłatności i małe szybkie przelewy. Kwestią czasu jest jak większość serwisów w Chinach ( nie tylko ) i sklepów będzie przyjmować i BTC i LTC.

Jeśli mi nie wierzycie to zobaczcie, że media całego świata kierują się już nie tylko na bicoina:
http://www.businessinsider.com/introduc ... in-2013-11
http://www.pcworld.com/article/2067060/ ... odule.html
http://www.scmp.com/news/world/article/ ... ture-money
http://www.plusworld.ru/daily/kloni-bit ... valut-792/
http://www.omicrono.com/2013/11/asi-son ... a-bitcoin/
http://www.interest.co.nz/currencies/67 ... it-works-a

To tylko newsy z ostatnich 24 godzin gdzie pisze się lub wspomina o litecoinie.

fun
Wygadany
Posty: 621
Rejestracja: 6 lipca 2011
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: fun » wtorek, 26 listopada 2013, 13:51

Bitmar pisze: Cały czas mówię o tym, że LTC ma w sobie wielki potencjał i nie dlatego, że chcę aby miał ale dlatego, że naprawdę ma :)
Kryptowaluty wchodzą do mainstramu, a to nie jest tylko bitcoin. Litecoin jest tuż zaraz po bitcoinie i wyprzedza inne alty o rząd wielkości jeżeli chodzi o kapitalizację, zaufanie i masę rynku. Bitcoin świetnie się sprawdza jako lokata kapitału i transfer środków, Litecoin zaś podbije mikropłatności i małe szybkie przelewy. Kwestią czasu jest jak większość serwisów w Chinach ( nie tylko ) i sklepów będzie przyjmować i BTC i LTC.
Approved by Litecoin Association Board Member ;)

Dyskutant
Posty: 230
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Madrox » wtorek, 26 listopada 2013, 14:52

Jezu chryste, czy ten LTC w ogóle jeszcze kiedykolwiek cokolwiek spadnie w dół -.-??

Weteran
Posty: 1326
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: MusX » wtorek, 26 listopada 2013, 14:56

Madrox pisze:Jezu chryste, czy ten LTC w ogóle jeszcze kiedykolwiek cokolwiek spadnie w dół -.-??
spadnie, choć może być już to korekta z 50 USD na 25 USD.

Gaduła
Posty: 345
Rejestracja: 13 listopada 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: fistral » wtorek, 26 listopada 2013, 14:58

Madrox pisze:Jezu chryste, czy ten LTC w ogóle jeszcze kiedykolwiek cokolwiek spadnie w dół -.-??
popieram, tez czekam i czekam, palec na spuscie gotowy, a tu co chwile podnosza poprzeczke :( juz mi rece opadaja, prawie sie zlamalem z momentem wejscia wczoraj przy $10,5, z dziesiejszej prespektywy bylo by to chyba dobre rozwiazanie :) , ale patrze dlugoterminowo i liczylem na zakup jak najwieszej ilosci LTC a tak "ilosc nabycia" potecjalnych monet spadla mi juz dwukrotnie, biorac pod uwage mozliwe przyszle ceny to nawet 10 LT moze sie okazac calkiem spora suma pieniedzy.

Tak wiec na dół ! na dół ! na dół !

Wygadany
Posty: 501
Rejestracja: 14 marca 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Archos » wtorek, 26 listopada 2013, 15:06

W 2015 reward halving do 25LTC za blok, do tego czasu już na pewno będą asici dla LTC, wtedy to dopiero będzie się działo ;) Także:
Kupić,zakopać 100metrów pod ziemie i iść do pracy/uczyć się a za 2 lata wyjąć portfel i cieszyć się ;)
1Nc8dMLfbA1fQZ9Q9Rxvp7tpD29EDruW3a

Wygadany
Posty: 563
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: S.O.S » wtorek, 26 listopada 2013, 15:09

Ja czaiłem się ostatnimi czasy, bo chciałem zrobić zakup na inwestycję long time i fajnie byłoby z okrągłą sumą.
Wczoraj "pękłem" i kupiłem 5% mniej niż moja okrągła sumka. Z dzisiejszej perspektywy to był strzał w 10 i powiem wam, że bardzo jestem happy, inaczej siedziałbym tak jak co niektórzy i czekał nadal patrząc jak poprzeczka ucieka do góry.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Mushishi » wtorek, 26 listopada 2013, 15:11

Dalej jest dobry moment na zakup LTC. Pamiętam jak jeszcze niedawno ludzie pytali się czy kupować przy cenie 3$ czy czekać aż będą spadki. Według mnie kurs LTC w przeciagu 1-2 lat wzrosnie kilka (a może nawet kilkanaście) razy. Jeśli ktoś chce zainwestować długoterminowo to LTC jest świetnym wyborem. Sam przesunąłem wszystkie środki na LTC. Teraz czekam aż na giełde dojdzie ostatnia transza pieniędzy i kupuje ltc nie patrząc na to czy będzie po 15$ czy 20$.

Dyskutant
Posty: 230
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Madrox » wtorek, 26 listopada 2013, 15:18

Przecież na tych wykresach, to nie ma prawie w ogóle spadków, prawie 0 czerwonego koloru, to jest naprawdę chore i to musi spaść.. :P

Wróć do „Ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości